Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Odbor LbK - administrativni, PKS Liberecký kraj, KoKS Liberecký kraj

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Prosím tě @Vaclav.Zidek o informaci k výboru pro zdravotnictví.
Došlo ke kontaktování Ondřeje Černého? nevím, jestli jste se dohodli, nebo ne, ale jak to tu pročítám, tak zdravotnictví obsazené doposud není a je to jediné doporučení, které ke mě doputovalo.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Jan.Hruska
Místní předsednictvo
Příspěvky: 124
Registrován: 20 lis 2018, 15:13
Profese: náměstek primátora, copywriter
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 155 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jan.Hruska »

Ahoj Piráti, ucházím se o post v krajské redakční radě, kde budu hájit vyváženost a objektivnost výstupů. Od jara působím jako vedoucí krajského Mediálního odboru. Podařilo se nám vytvořit fungující organismus, který obstál v živelné krajské kampani. Pracuji jako copywriter a editor. Mám zkušenosti z PR a redakčního firemního světa.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hruska za příspěvky (celkem 6):
Daniela.Weissova, David.Schindler, Vaclav.Zidek, Jana.Schlegelova, Pavel.Vana, Marek.Forster
Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Ahoj, já už nikoho dalšího nekontaktoval. Máme zde nějaký seznam lidí. Zatím neschválenou koaliční smlouvu. Takže čekám, jak dopadne hlasování, než začnu kontaktovat další lidi. Případně, pokud jej znáš osobně, tak se poptej přímo ty, jak to vidí s možností zapojení za odměnu 2600.

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Uživatelský avatar
Filip.Mastnik
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 67
Registrován: 27 říj 2013, 20:28
Profese: OSVČ, autodopravce
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Filip.Mastnik »

Ondrej.Novosad píše: 16 říj 2020, 12:06 Na doporučení mé ženy, že tohle nemám zapotřebí a že bych měl raději čas věnovat raději rodině a sobě, stahuji svou nominaci do výboru rozvoje.
Budoucím členům přeji hodně štěstí a pevné nervy.
O.N.
Tvoje žena je velice moudrá... Snad to za Tebe někdo vezme. Třeba ten, komu jsi tak vadil... :roll:
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Vaclav.Zidek píše: 17 říj 2020, 12:05 Ahoj, já už nikoho dalšího nekontaktoval. Máme zde nějaký seznam lidí. Zatím neschválenou koaliční smlouvu. Takže čekám, jak dopadne hlasování, než začnu kontaktovat další lidi. Případně, pokud jej znáš osobně, tak se poptej přímo ty, jak to vidí s možností zapojení za odměnu 2600.
Osobně ho neznám, pouze jeho jméno padlo při komunikaci s lidmi z PROKrajiny, s tím, že je dobré, aby pirátští krajští zastupitelé, pokud mají zájem, kontaktovali Josefa Schedlbauera a dohodli se přímo s ním, jestli je možné propojit se s kontakty na odborníky, které měli na své kandidátce pro zdravotnictví. Je to na vás.

Já jsem pouze kontaktovala některé z předchozích členů výboru ( pro rozvoj) a požádala je o zprostředkování jejich dosavadní zkušenosti z jednání a při té přiležitosti došel rozhovor i na oblast zdravotnictví.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Ida.Chuchlikova píše: 19 říj 2020, 17:34
Vaclav.Zidek píše: 17 říj 2020, 12:05 Ahoj, já už nikoho dalšího nekontaktoval. Máme zde nějaký seznam lidí. Zatím neschválenou koaliční smlouvu. Takže čekám, jak dopadne hlasování, než začnu kontaktovat další lidi. Případně, pokud jej znáš osobně, tak se poptej přímo ty, jak to vidí s možností zapojení za odměnu 2600.
Osobně ho neznám, pouze jeho jméno padlo při komunikaci s lidmi z PROKrajiny, s tím, že je dobré, aby pirátští krajští zastupitelé, pokud mají zájem, kontaktovali Josefa Schedlbauera a dohodli se přímo s ním, jestli je možné propojit se s kontakty na odborníky, které měli na své kandidátce pro zdravotnictví. Je to na vás.

Já jsem pouze kontaktovala některé z předchozích členů výboru ( pro rozvoj) a požádala je o zprostředkování jejich dosavadní zkušenosti z jednání a při té přiležitosti došel rozhovor i na oblast zdravotnictví.
Jak už jsem psal dříve, oslovili a teď hlaně čekáme (minimálně tak to chápu já) na hlasování KF, díky podané žalobě k výsledku voleb bude ustavující zastupitelstvo nejdříve 3. 11. tedy čas na projednání a pohovory ve zjednodušené verzi jistě bude (zjednodušená - online pohovor).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvek:
Ida.Chuchlikova

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Protože kvalitních zájemců o finanční výbor se sešlo více rozhodla jsem se, že nabídnu své zkušenosti ve výboru pro zdravotnictví. I zde se řeší hodně finančních záležitostí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jarmila.Valesova za příspěvky (celkem 6):
Vaclav.Zidek, Jan.Polak, Jana.Schlegelova, Josef.Rybar, Ida.Chuchlikova, Marek.Forster
Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Přikládám ještě představení Přémy - zájemce o sociální výbor
Přemek Holeš, narozen ve Znojmě, r. 1980

vzdělání:

Sociální práce a penitenciární péče, TUL, 2016

pracovní zkušenost v sociální oblasti:

- volnočasové aktivity pro klienty nízkoprahového klubu v Jihlavě (2003-05)
- Ošetřovatel v Domově pro osoby s mentálním postižením Praha-Krč (2006)
- Pracovník v sociálních službách v organizaci pomáhající lidem s vážným duševním onemocněním v Libereckém kraji (2007-2013 – podpora zaměstnanosti, sociálně terapeutické dílny, volnočasové resocializační aktivity ) a jako sociální pracovník a vedoucí služeb (2017)
- sociální pracovník Azylového domu pro muže v Liberci, (2014-16)
- Regionální konzultant Libereckého kraje pro reformu psychiatrické péče (zaměstnanec MZČR) (2017-2020) – tvorba sítě služeb v oblasti duševního zdraví. Úzká spolupráce s odbory Libereckého kraje (zdravotnictví, sociálních věcí – v menší míře školství, …), mezioborové propojovaní služeb přímé péče a resortů měst, obcí a kraje – spolupráce se spádovými psychiatrickými nemocnicemi mimo LK, …
- Terapeut v Centru ambulantních služeb a doléčovacím programu pro osoby napříč problematikou závislostí v Liberci (2020 – doposud)

---

Motivace:

Podpora rozvoje služeb a témat, která jsou součástí koaliční dohody. Ze svého působení konzultanta pro Liberecký kraj mám přehled o fungování, přístupech, dobrých i špatných vlastnostech vedoucích orgánů, dotýkajících se sociální oblasti.
Moji prioritou je multidisciplinární mezioborová spolupráce resortů kraje a služeb, vyvážená spoluprací s ekonomickým oddělením, tak aby vize byli do budoucna udržitelné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jarmila.Valesova za příspěvky (celkem 3):
Daniela.Weissova, Ida.Chuchlikova, Jan.Polak
Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1206
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 2988 poděkování
Dostal poděkování: 902 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Dala jsem echo do sociálního KETu, ale sichr ještě sem a na zulip :)
Zvu všechny zájemce o sociální téma na jednání v pondělí 26.10. ve 20.30 na jitsi, kde bychom se měli potkat říct si co, kdo, kdy a jak a vůbec si to celé nějak nahodit. Budu se těšit 🙂 https://jitsi.pirati.cz/lbksoc

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1206
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 2988 poděkování
Dostal poděkování: 902 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Daniela.Weissova »

A tady se můžete přidat do KET - sociální věci: viewtopic.php?f=1238&t=47940&p=723314#p723314

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Liberecký kraj“