KS PaK 16/2020 - volba nového předsednictva

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Pardubický kraj, PKS Pardubický kraj

Zamčeno
Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 381
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: KS PaK 16/2020 - volba nového předsednictva

Příspěvek od Karsten.Sachs »

Nominaci od @Martin.Saifrt a @Andrea.Linhartova na místopředsedu KS s pokorou přijímám.

Máme v msku za to, že se říkalo, že každé msko má mít místopředsedu. S tou premisou jsme zde reagovali a jsem trochu překvapený z té smršťi nominací. Musím tedy říct, že jsem v mých nominacích udělal taky chybu, jelikož mi nedošlo, že se Lenka vlastně přestěhovala.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karsten.Sachs za příspěvky (celkem 7):
Vladek.Vacha, Filip.Mezera, Martin.Saifrt, Andrej.Ramaseuski, Jiri.Kratky, Lenka.Martinkova.Spanihelova, Libuse.Vevodova
Uživatelský avatar
Filip.Mezera
Krajský zastupitel
Příspěvky: 300
Registrován: 24 srp 2017, 17:59
Profese: Datový analytik
Bydliště: Pardubicko
Dal poděkování: 584 poděkování
Dostal poděkování: 382 poděkování

Re: KS PaK 16/2020 - volba nového předsednictva

Příspěvek od Filip.Mezera »

Teď nevím, jaký je status Standy Dufka. Pokud je již zprocesováno (odsouhlaseno je, to jsem kontroloval), pak nominuji @Stanislav.Dufek. Aby bylo jasno, že to není žádný raketový start, Standa s námi pracuje už několik let, poslední rok skutečně intenzivně. Snad se na mě nebude zlobit, když napíšu, že máme jen málo důslednějších osob mezi námi. A důslednost je přesně to, co nám v PKS ještě malinko chybí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Mezera za příspěvky (celkem 3):
Vladek.Vacha, Dominik.Becka, Lenka.Martinkova.Spanihelova

"No to už dál nejde," vydralo se z dědy Janečka. "To přece je zvrhlost! Vidíš, to mají z toho, že řežou všechno možné z kostí! Nám taková nestydatost jakživa na mysl nepřišla, protože z pazourku by to ani nešlo udělat - Tam to vede! To jsou ty jejich vynálezy! Pořád budou něco vymýšlet, pořád budou něco nového zavádět, až všechno zhuntují a zničí - A já říkám," zvolal pračlověk Janeček v prorockém osvícení, "že dlouho to už trvat nebude!" Karel Čapek, O úpadku doby

Uživatelský avatar
Vladek.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 324
Registrován: 22 říj 2017, 16:45
Profese: Ředitel výrobního závodu
Bydliště: Mistrovice 35
Dal poděkování: 687 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PaK 16/2020 - volba nového předsednictva

Příspěvek od Vladek.Vacha »

Jen se @Filip.Mezera zeptám... nominuješ @Stanislav.Dufek na místopředsedu nebo předsedu?
Jestli má někdo dotaz nebo se chce o mě více dozvědět není nic jednoduššího než využít můj mobilní telefon: 724333769, e-mail: v.vacha@tiscali.cz , web: http://vhtm.valka.cz/, stejně tak se mnou můžete komunikovat na messengeru či si mě přidat do přátel v rámci FB: https://www.facebook.com/vladek.vacha . Pokud by měl někdo zájem se osobně setkat rád Vás navštívím, případně Vás srdečně zvu do našeho regionu.

Vladek Vácha
Uživatelský avatar
Vladek.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 324
Registrován: 22 říj 2017, 16:45
Profese: Ředitel výrobního závodu
Bydliště: Mistrovice 35
Dal poděkování: 687 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PaK 16/2020 - volba nového předsednictva

Příspěvek od Vladek.Vacha »

David.Marhold píše: 08 říj 2020, 10:05 Nominuji @Vladek.Vacha na předsedu KS.
Děkuji Davide za důvěru a nominaci přijímám. Jsem si vědom, že nemám místopředsednickou zkušenost...která by byla výhodou a naše procesy znám "jen" z pozice řadového člena. To je moje nevýhoda. Výhoda, že nemám žádnou veřejnou ani stranickou funkci, která by mě brala čas. Chuť učit se je. Bohužel pro mě vhodnější kandidáti dosud nominaci odmítli i když důvody chápu. Ale třeba se k nominaci na předsedkyni KS od @Pavel.Stepanek pozitivně vyjádří @Andrea.Linhartova, která má zkušenost s procesy a je důsledná.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladek.Vacha za příspěvky (celkem 2):
David.Marhold, Libuse.Vevodova
Jestli má někdo dotaz nebo se chce o mě více dozvědět není nic jednoduššího než využít můj mobilní telefon: 724333769, e-mail: v.vacha@tiscali.cz , web: http://vhtm.valka.cz/, stejně tak se mnou můžete komunikovat na messengeru či si mě přidat do přátel v rámci FB: https://www.facebook.com/vladek.vacha . Pokud by měl někdo zájem se osobně setkat rád Vás navštívím, případně Vás srdečně zvu do našeho regionu.

Vladek Vácha
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3436
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2607 poděkování
Dostal poděkování: 5037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PaK 16/2020 - volba nového předsednictva

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Filip.Mezera píše: 08 říj 2020, 19:53 Teď nevím, jaký je status Standy Dufka. Pokud je již zprocesováno (odsouhlaseno je, to jsem kontroloval), pak nominuji @Stanislav.Dufek. Aby bylo jasno, že to není žádný raketový start, Standa s námi pracuje už několik let, poslední rok skutečně intenzivně. Snad se na mě nebude zlobit, když napíšu, že máme jen málo důslednějších osob mezi námi. A důslednost je přesně to, co nám v PKS ještě malinko chybí.
beznou praxi je vyzadovat splneni podminek kandidatury k okamziku voleb. standa bude clenem od okamziku zaplazeni clenskeho prispevku, nezavisle na zprocesovani AO. takze nominovat ho muzeme. ale musel bu upresnit na co - to jsou dve samostatne volby.

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Uživatelský avatar
Filip.Mezera
Krajský zastupitel
Příspěvky: 300
Registrován: 24 srp 2017, 17:59
Profese: Datový analytik
Bydliště: Pardubicko
Dal poděkování: 584 poděkování
Dostal poděkování: 382 poděkování

Re: KS PaK 16/2020 - volba nového předsednictva

Příspěvek od Filip.Mezera »

Nominuji @Stanislav.Dufek na místopředsedu KS.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Mezera za příspěvky (celkem 5):
Dominik.Becka, Andrej.Ramaseuski, Jiri.Duchacek, Lenka.Martinkova.Spanihelova, Libuse.Vevodova

"No to už dál nejde," vydralo se z dědy Janečka. "To přece je zvrhlost! Vidíš, to mají z toho, že řežou všechno možné z kostí! Nám taková nestydatost jakživa na mysl nepřišla, protože z pazourku by to ani nešlo udělat - Tam to vede! To jsou ty jejich vynálezy! Pořád budou něco vymýšlet, pořád budou něco nového zavádět, až všechno zhuntují a zničí - A já říkám," zvolal pračlověk Janeček v prorockém osvícení, "že dlouho to už trvat nebude!" Karel Čapek, O úpadku doby

Uživatelský avatar
Filip.Mezera
Krajský zastupitel
Příspěvky: 300
Registrován: 24 srp 2017, 17:59
Profese: Datový analytik
Bydliště: Pardubicko
Dal poděkování: 584 poděkování
Dostal poděkování: 382 poděkování

Re: KS PaK 16/2020 - volba nového předsednictva

Příspěvek od Filip.Mezera »

Nominuji @Andrea.Linhartova na místopředsedkyni KS.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Mezera za příspěvky (celkem 6):
Vladek.Vacha, Dominik.Becka, Pavel.Stepanek, Nikola.Stepankova, Ondrej.Karas, Jiri.Duchacek

"No to už dál nejde," vydralo se z dědy Janečka. "To přece je zvrhlost! Vidíš, to mají z toho, že řežou všechno možné z kostí! Nám taková nestydatost jakživa na mysl nepřišla, protože z pazourku by to ani nešlo udělat - Tam to vede! To jsou ty jejich vynálezy! Pořád budou něco vymýšlet, pořád budou něco nového zavádět, až všechno zhuntují a zničí - A já říkám," zvolal pračlověk Janeček v prorockém osvícení, "že dlouho to už trvat nebude!" Karel Čapek, O úpadku doby

Uživatelský avatar
Nikola.Stepankova
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 149
Registrován: 05 led 2011, 12:06
Profese: koordinátorka linky a centra pro seniory
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim 53703
Dal poděkování: 177 poděkování
Dostal poděkování: 102 poděkování

Re: KS PaK 16/2020 - volba nového předsednictva

Příspěvek od Nikola.Stepankova »

Lenka.Spanihelova píše: 06 říj 2020, 21:01 Nominuji @Nikola.Stepankova . Je pracovitá, má velké zkušenosti a je to tahoun. Ovládá pirátské procesy a je komunikačně schopná.
Děkuji moc za nominaci spojenou s důvěrou. Zároveň mě potěšila i podpora z našich řad. Vzhledem k tomu, že bych ráda obhájila předsedu MS Chrudimsko, nominaci na místopředsedu PKS nepřijímám (ač mě to láká, o tom žádná). Vím, že mezi námi jsou kvalitní kandidáti a tak kraj bude v dobrých rukou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Nikola.Stepankova za příspěvky (celkem 3):
Vladek.Vacha, Pavel.Stepanek, Lenka.Martinkova.Spanihelova
Předsedkyně MS Chrudimsko
nikola.stepankova@pirati.cz
telefon: 775013751
Andrea.Linhartova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 373
Registrován: 08 bře 2018, 09:11
Profese: metodik EU
Bydliště: Chrast, Reinitzova 92
Dal poděkování: 542 poděkování
Dostal poděkování: 402 poděkování

Re: KS PaK 16/2020 - volba nového předsednictva

Příspěvek od Andrea.Linhartova »

Ahoj všem,

omlouvám se, že jsem se nevyjádřila dříve, ale chtěla jsem si srovnat myšlenky a probrat i s rodinou nominaci od @Pavel.Stepanek, která mě zastihla nepřipravenou. Díky Pavlovi za nominaci, pokud získám podporu, budu se ucházet o post předsedkyně PKS.

Zároveň díky i za nominaci od @Martin.Saifrt a @Filip.Mezera na post místopředsedkyně. Když KF zvolí předsedou někoho jiného, ráda zkusím obhájit post místopředsedkyně a budu pokračovat v té nenápadné mravenčí práci, které si říká administrativa.

Díky za nominace, vážím si toho.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrea.Linhartova za příspěvky (celkem 5):
Vladek.Vacha, Pavel.Stepanek, Jiri.Kratky, Libuse.Vevodova, Nikola.Stepankova
Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. — Mahátma Gándhí
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3436
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2607 poděkování
Dostal poděkování: 5037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PaK 16/2020 - volba nového předsednictva

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

mj, pro nove zvolene PKS dobrovolne nabizim individualni nebu skupinove skoleni na tema stranickych predpisu, procesu a technickych systemu. abyste se nebali kandidovat z tim ze nevite jak na to :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrej.Ramaseuski za příspěvky (celkem 6):
Pavel.Stepanek, Vladek.Vacha, Filip.Mezera, Jiri.Duchacek, Lenka.Martinkova.Spanihelova, Nikola.Stepankova

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“