Nominace Adama Vyplela do doplňující volby Kontrolní komise

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Podporuji nominaci Adama Vyplela do doplňující volby Kontrolní komise

Anketa končí za 26 črc 2020, 16:24

Ano
44
80%
Ne
6
11%
Zdržuji se
5
9%
 
Celkem hlasujících: 55 - Celkem hlasů: 55

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2444
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Nominace Adama Vyplela do doplňující volby Kontrolní komise

Příspěvek od Jan.Novak »

Adam.Vyplel píše: 25 črc 2020, 22:44 Ahoj všichni.

Děkuji za projevenou podporu a založení nominace. Po osobní rozvaze zde stručně a snad pro všechny i výstižně předkládám moje předpoklady, proč nominaci přijímám a proč do toho jdu.

Pracuji jako projektant a téměř denně se setkávám z úředními vyjadřeními dotčených správních orgánů (nejen státní správy). Stejně často i pro tyto orgány připravuji podklady pro jejich vyjádření. Jde prakticky o splnění nějakých odborných náležitostí daných zákonem a prováděcími předpisy, a nějaké idealismy jdou v podstatě stranou. Stejná je i práce v KK. Důležité je každý případ popsat a odpovědět na základní otázky co, kdo, kdy, kde, jak; dále se může přidat proč, popř. kde došlo k jakému porušení předpisu. Zásadně nejde o dodání vlastního pohledu na daný případ.

Co se týče časové dotace, kolik do toho chci vložit. Rozhodl jsem se, že v rámci organizace mého volného času, který je pro mě velmi cenný, nehodlám pracovat nárazově, ale řekněme si vyhradím pravidelně jedno odpoledne týdně cca 2-3 hod. Neočekávejte proto, že do druhého dne něco vyřeším.

Děkuji za pozornost a pokud vám to dává smysl, zvažte prosím moji podporu.


Ejdy
Ahoj Adame, či Ejdy,

proč bych Tě měl volit? Ptám se zcela vážně, nepejorativně, neznám Tě, neznám Tvoje názory a z kandidátské řeči moc moudrý nejsem. Teda mimo toho, že si umíš položit základní otázky. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Dolezal, Martin.Stanek

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Adam.Vyplel
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 318
Registrován: 22 lis 2017, 19:28
Profese: vodopohodář
Dal poděkování: 282 poděkování
Dostal poděkování: 589 poděkování

Re: Nominace Adama Vyplela do doplňující volby Kontrolní komise

Příspěvek od Adam.Vyplel »

Ahoj Honzo,
do poslední volby KK jsem také volil lidi, které neznám. Jejich (a také tvoje) názory jsem čerpal především z vyjádření zde na fóru. Roli v KK je imho specifická v tom, že není žádoucí cpát někam svoje názory. Podle mě je ale opravdu důležité zajistit ty odpovědi na položené dotazy, ne jenom si je umět položit. Toliko k dotazu. Snad takto stačí. Nerad bych porušoval agitační embargo v době hlasování.
Pardon za zpožděnou reakci, byl jsem týden v horách.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Vyplel za příspěvky (celkem 3):
Zbynek.Janoska, Petr.Springinsfeld, Roman.Pasek
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“