Karma MOD

Zde prosím diskutujme otázky okolo správy skupin, oprávnění a členění fóra. Zde umísťujte i vzkazy správcům fóra. Správa fóra je komplexní záležitost a vyžaduje Vaši spolupráci.

Moderátor: Administrativní odbor

Zamčeno
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Volba pirateboys sympatie

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Jakub Michalek píše:Takže pokud chce někdo zasahovat do působnosti AO, tak to bude asi muset udělat oficiálně a vyvolat k tomu hlasování na celostátním fóru nebo kandidovat na funkci šéfa AO, až se uvolní.
To je tedy pozoruhodný nepoměr, co vše by mělo být učiněno = vyvolat k tomuto hlasování na CF bla bla bla.
Proti tomu jakým způsobem k zavedení tohoto podivného nástroje došlo : https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 753#p29753
Problémy a výtky na nevhodnost karmy byly od samotného počátku a od mnoha lidí, všechny až na drobnosti byly ignorovány. Dokladem je celé toto vlákno, stačí se podívat na připomínky členů ČPS od jeho samého počátku po současnost.

J.Kadeřávek je možná administárátorem, který vidí jako jediný kdo komu karmu zvyšuje/snižuje, ale není členem, ale jen pouhým konzultantem AO. Přesto jeho slovo a činy mají zjevně váhu císařského nadzemského majestátu.
Nic ve zlém, ale toto nesvědčí zrovna o vyspělých demokratických principech - základech ČPS.
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12343
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5385 poděkování
Dostal poděkování: 20706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Karma MOD

Příspěvek od Jakub.Michalek »

J.Kadeřávek je možná administárátorem, který vidí jako jediný kdo komu karmu zvyšuje/snižuje, ale není členem, ale jen pouhým konzultantem AO. Přesto jeho slovo a činy mají zjevně váhu císařského nadzemského majestátu.
Ano, je to tak, že větší váhu mají slova a činy těch, kteří pracují a mají za sebou konkrétní výsledky, nikoliv žvanilů na fóru. Jestli se ti to dá divné, můžeš vyvolat hlasování o jejich odvolání. Anebo se raději zamysli, čím bys mohl být užitečný ty, protože tohle žvanění na fóru to nebude. :idea:

Pokud bych použil stejně mylnou argumentaci jako používáš ty, tj. že většina lidí v daném vlákně rozhodnuje ve straně, tak už bys tu vůbec nebyl. ;)

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Spirit
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1005
Registrován: 29 dub 2009, 13:33
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování

Re: Karma MOD

Příspěvek od Spirit »

Petr Bajgar píše: To je tedy pozoruhodný nepoměr, co vše by mělo být učiněno = vyvolat k tomuto hlasování na CF bla bla bla.
Proti tomu jakým způsobem k zavedení tohoto podivného nástroje došlo : https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 753#p29753
Problémy a výtky na nevhodnost karmy byly od samotného počátku a od mnoha lidí, všechny až na drobnosti byly ignorovány. Dokladem je celé toto vlákno, stačí se podívat na připomínky členů ČPS od jeho samého počátku po současnost.

J.Kadeřávek je možná administárátorem, který vidí jako jediný kdo komu karmu zvyšuje/snižuje, ale není členem, ale jen pouhým konzultantem AO. Přesto jeho slovo a činy mají zjevně váhu císařského nadzemského majestátu.
Nic ve zlém, ale toto nesvědčí zrovna o vyspělých demokratických principech - základech ČPS.
Brojil bys takto proti karmě, kdyby ta tvá měla kladnou hodnotu? Jsem si jistý, že nikoliv. A taky by bylo dobré, kdyby jsi nějak doložil své tvrzení o nedemokratičnosti ČPS. Anketa s různě vykládaným výsledkem totiž určitě nemůže být pro AO závazná.

Kecy o nějakém císařském nadpozemském majestátu si příště raději strč za klobouk. Jak to vnímám já, tak Jiří Kadeřávek dělá od začátku vše pro to, aby ČPS fungovala výhradně na demokratických principech a aby se nevytvářelo nic, co by byť jen zavánělo nějakým kultem osobnosti. Více přemýšlet a méně velkohubých prohlášení by to chtělo. ;)
... and the Spirit of God was hovering over the waters. :D
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Spirit píše: Brojil bys takto proti karmě, kdyby ta tvá měla kladnou hodnotu? Jsem si jistý, že nikoliv. A taky by bylo dobré, kdyby jsi nějak doložil své tvrzení o nedemokratičnosti ČPS. Anketa s různě vykládaným výsledkem totiž určitě nemůže být pro AO závazná.

Kecy o nějakém císařském nadpozemském majestátu si příště raději strč za klobouk. Jak to vnímám já, tak Jiří Kadeřávek dělá od začátku vše pro to, aby ČPS fungovala výhradně na demokratických principech a aby se nevytvářelo nic, co by byť jen zavánělo nějakým kultem osobnosti. Více přemýšlet a méně velkohubých prohlášení by to chtělo. ;)
To se tedy pisateli povedlo.
Vynechat celou rozsáhlou předešlou diskuzi členů ČPS od jejího samotného počátku. Kde asi bere tento RegP své přesvědčení, že se neplete on?
Co na tom jakou mám karmu? Třeba jí mám takovou právě proto, že jsem považoval ČPS za demokratickou stranu. Praxe však ukazuje skutečné fungování.

Tady jde přece od počátku implementace karmy do fungujícího stranické diskuzního fóra o to, kdo jak proč a hlavně, že bez jakéhokoliv schvalování členstvem toto implementoval. Jakékoliv změny by měli být řešeny pouze v případě celostranického hlasování. V tomto tato praxe velice připomína prvky monarchistické vlády.

Kdo nechce, jistě opět nepochopí a bude dál zaslepeně pochlebovat mocným, vlivným, pomazaným.
S těmi je přece vždy mnohem lepší být zadobře než jim odporovat.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34749
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31656 poděkování
Dostal poděkování: 25744 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Karma MOD

Příspěvek od Petr.Vileta »

Tak abychom se nehadali o interpretaci vysledku puvodni Karlovy ankety, tak jsem zalozil novou. Tu snad nepujde interpretovat jinak ;)
https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... =75&t=5103
A az bude po volbach a take podle vysledku teto nove ankety pak mozna s Karlem a dalsimi vyvolame zavazne hlasovani.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Martin.Broz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Karma MOD

Příspěvek od Martin.Broz »

Ach ne. Nechces si to jeste rozmyslet? To je porad karma, karma, karma, ...
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34749
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31656 poděkování
Dostal poděkování: 25744 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Karma MOD

Příspěvek od Petr.Vileta »

Martin Broz píše:Ach ne. Nechces si to jeste rozmyslet? To je porad karma, karma, karma, ...
Martine, ja mam dnes karmu +49, tak asi jeji vyse nebude duvodem, proc se mi soucasna karma nelibi. Prroste se mi nelibi. Muj nazor?
1) bud karmu predelat tak, abych mohl videt statistiku, ze za prispevek XY jsem dostal +5 a - 10 (bez uvedeni jmen)
2) nebo zavest to "palcovani" jednotlivych prispevku, coz je v podstate totez, ale je videt jen vysledek
3) nebo ten nesmysl uplne zrusit

Ale rozhodne ted vidim jako dulezitejsi podzimni volby, tak s tim do te doby pockam. Pak se (asi) budeme moci par mesicu stourat nudou v nose, tak na to bude cas to resit. OFFTOPICNemaluji straky na zed, ja jsem optimista. Verim, ze vsechno je mozne - i to nejhorsi :lol:

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Spirit
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1005
Registrován: 29 dub 2009, 13:33
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování

Re:

Příspěvek od Spirit »

Petr Bajgar píše:
Spirit píše: Brojil bys takto proti karmě, kdyby ta tvá měla kladnou hodnotu? Jsem si jistý, že nikoliv. A taky by bylo dobré, kdyby jsi nějak doložil své tvrzení o nedemokratičnosti ČPS. Anketa s různě vykládaným výsledkem totiž určitě nemůže být pro AO závazná.

Kecy o nějakém císařském nadpozemském majestátu si příště raději strč za klobouk. Jak to vnímám já, tak Jiří Kadeřávek dělá od začátku vše pro to, aby ČPS fungovala výhradně na demokratických principech a aby se nevytvářelo nic, co by byť jen zavánělo nějakým kultem osobnosti. Více přemýšlet a méně velkohubých prohlášení by to chtělo. ;)
To se tedy pisateli povedlo.
Vynechat celou rozsáhlou předešlou diskuzi členů ČPS od jejího samotného počátku. Kde asi bere tento RegP své přesvědčení, že se neplete on?
Co na tom jakou mám karmu? Třeba jí mám takovou právě proto, že jsem považoval ČPS za demokratickou stranu. Praxe však ukazuje skutečné fungování.

Tady jde přece od počátku implementace karmy do fungujícího stranické diskuzního fóra o to, kdo jak proč a hlavně, že bez jakéhokoliv schvalování členstvem toto implementoval. Jakékoliv změny by měli být řešeny pouze v případě celostranického hlasování. V tomto tato praxe velice připomína prvky monarchistické vlády.

Kdo nechce, jistě opět nepochopí a bude dál zaslepeně pochlebovat mocným, vlivným, pomazaným.
S těmi je přece vždy mnohem lepší být zadobře než jim odporovat.
Zavedení karmy umožňuje hodnotit ostatní diskutující a když pominu automatický ban (který evidentně nakonec nebyl zaveden), tak se jedná o technickou záležitost, která nijak nenarušuje fungování fóra a IMHO nebylo třeba o tom někde hlasovat, s tím že je od začátku otevřená možnost takové hlasování vyvolat. Když se karma zaváděla, neřekl jsi proti ní ani zbla. Teď je její existence podle tebe dokladem nedemokratičnosti ČPS. Jak účelové vzhledem k tvému skóre. :roll:
Bohužel ses po volbách vrátil do svých starých zaběhnutých kolejí a opět napadáš každého, kdo s tebou nesouhlasí. Je mi to proti srsti a snažil jsem být vůči tobě shovívavý, ale nabyl jsem přesvědčení, že tvůj zdravotní stav má bohužel zásadní vliv na tvé vystupování a přidávám se k názoru, že politická strana nemá suplovat roli terapeutického centra.

[edit] https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 2&start=80 doklad o nekonzistenci postoje Petra Bajgara ke karmě [/edit]
... and the Spirit of God was hovering over the waters. :D
Zamčeno

Zpět na „Správa fóra“