KS PaK 13/2020 - Členský podnět: Návrh na zamítnutí poskytování příspěvku z Pirátského záchranného kruhu členům Pirátů

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Jste pro možnost poskytovat příspěvky z programu Pirátský záchranný kruh také členům Pirátů?

Anketa končí za 16 črc 2020, 19:46

Ano
15
83%
Ne
3
17%
 
Celkem hlasujících: 18 - Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
Jaroslav.Lainz
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 257
Registrován: 01 bře 2018, 16:05
Profese: speciální pedagog - etoped
Bydliště: Česká Třebová
Dal poděkování: 394 poděkování
Dostal poděkování: 323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Členský podnět: Návrh na zamítnutí poskytování příspěvku z Pirátského záchranného kruhu členům Pirátů

Příspěvek od Jaroslav.Lainz »

Děkuji @Pavel.Stepanek za souhrn veškerých informací o tom, jak projekt PZK probíhal. Je vidět, že jste si s tím dali práci a díky za to.
Bohužel si ale nedokážu představit, jak bychom do důsledku mohli doložit oprávněnost a nezaujatost přidělení příspěvku bez kompletního zveřejnění všech informací.
Možná mám ale jen slabou představivost.
Důvodem k podání podnětu byla snaha o zachování integrity Pirátů jako strany, jejímiž základními programovými body jsou transparence a boj proti klientelismu a dalším nekalým praktikám.
Úmyslem bylo znovu důkladně zvážit možné důsledky daného rozhodnutí.
Podnět jsem podal po debatě o problému s několika členy MS Českotřebovsko, včetně obdarovaného.
Rozhodně nebylo úmyslem dostávat konkrétního obdarovaného pod tlak. Vím, že se necítí být pod jakýmkoli tlakem.
Zároveň je situaci možno řešit jinou cestou, viz výše.
Rozhodnutí KF budu samozřejmě respektovat a bude pro mě závazné.
V případě potřeby mne neváhejte kontaktovat na tel.: 775 059 367.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18678
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33872 poděkování

Re: Členský podnět: Návrh na dodatečné zamítnutí poskytnutí příspěvku z Pirátského záchranného kruhu pro Martina Hermana

Příspěvek od Martin.Kucera »

Martin.Kucera píše: 14 črc 2020, 11:14 A je to ve špatné sekci, musí to být v Krajské fórum PaK, aby mohli hlasovat jen členové.
!!!!!

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Filip.Mezera
Krajský zastupitel
Příspěvky: 300
Registrován: 24 srp 2017, 17:59
Profese: Datový analytik
Bydliště: Pardubicko
Dal poděkování: 584 poděkování
Dostal poděkování: 382 poděkování

Re: Členský podnět: Návrh na dodatečné zamítnutí poskytnutí příspěvku z Pirátského záchranného kruhu pro Martina Hermana

Příspěvek od Filip.Mezera »

Martin.Kucera píše: 14 črc 2020, 18:55
Martin.Kucera píše: 14 črc 2020, 11:14 A je to ve špatné sekci, musí to být v Krajské fórum PaK, aby mohli hlasovat jen členové.
!!!!!
Omlouvám se, dělám to poprvé, tak jsem to nechtěl dělat na mobilu na návštěvě.

"No to už dál nejde," vydralo se z dědy Janečka. "To přece je zvrhlost! Vidíš, to mají z toho, že řežou všechno možné z kostí! Nám taková nestydatost jakživa na mysl nepřišla, protože z pazourku by to ani nešlo udělat - Tam to vede! To jsou ty jejich vynálezy! Pořád budou něco vymýšlet, pořád budou něco nového zavádět, až všechno zhuntují a zničí - A já říkám," zvolal pračlověk Janeček v prorockém osvícení, "že dlouho to už trvat nebude!" Karel Čapek, O úpadku doby

Uživatelský avatar
Jaroslav.Lainz
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 257
Registrován: 01 bře 2018, 16:05
Profese: speciální pedagog - etoped
Bydliště: Česká Třebová
Dal poděkování: 394 poděkování
Dostal poděkování: 323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PaK 13/2020 - Členský podnět: Návrh na zamítnutí poskytování příspěvku z Pirátského záchranného kruhu členům Pirá

Příspěvek od Jaroslav.Lainz »

Jste pro možnost poskytovat příspěvky z programu Pirátský záchranný kruh také členům Pirátů?
Ano
Ne
V případě potřeby mne neváhejte kontaktovat na tel.: 775 059 367.
Libuse.Vevodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 74
Registrován: 28 črc 2017, 17:06
Profese: učitelka matematiky
Bydliště: Svitavy
Dal poděkování: 145 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PaK 13/2020 - Členský podnět: Návrh na zamítnutí poskytování příspěvku z Pirátského záchranného kruhu členům Pirá

Příspěvek od Libuse.Vevodova »

Členství ve straně, ani funkce v ní, by nemělo být diskriminačním kritériem k pomoci v nouzi. Jsem neprostudovala důkladně formulář žádosti, ale myslím, že příslušnost ke straně ani k náboženskému vyznání tam není. Souhlasím s Pavlem Štěpánkem. Nabídli jsme pomoc, tak tedy pomáhejme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libuse.Vevodova za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Stepanek, Vladek.Vacha
Ivana.Bohmova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 133
Registrován: 20 bře 2018, 20:28
Profese: Pedagog
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování

Re: KS PaK 13/2020 - Členský podnět: Návrh na zamítnutí poskytování příspěvku z Pirátského záchranného kruhu členům Pirá

Příspěvek od Ivana.Bohmova »

ANO - pokud žadatel podá přihlášku, splní všechna stanovená kritéria programu, nevidím důvod mu pomoc neposkytnout.

Jako členka šestičleného hodnotícího "covid-týmu" můžu potvrdit, že se každé žádosti důkladně věnujeme - vyhodnocujeme je jak na základě podaného formuláře, tak na základě osobních rozhovorů a setkání. Pirátský záchranný kruh je jedna z nejsmysluplnějších aktivit Pirátů za poslední dobu - jsme strana, která umí podpořit slabší, nehledě na politickou/náboženskou/sociokulturní/jakoukoliv jinou příslušnost. Mám z toho radost!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivana.Bohmova za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Stepanek, Vladek.Vacha, Jiri.Jansa
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“