Krajský koordinátor - činnost

Moderátoři: Mediální tým - KS Vysočina, PKS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Jan.Posvar píše: 08 črc 2020, 18:10
Michaela.Vodova píše: 30 čer 2020, 11:47 Protože do dnešního dne není další koks a PKS mne nekontaktovalo s jakýmkoli řešením předání práce, proběhne předání pouze personálnímu odboru.
Bohužel stále není rozhodnuto o výběrovém řízení a nerozumím, proč s tebou nikdo pověřený za předsednictvo nekomunikoval. Včera večer se pověřil Ondra Tůma, aby převzal činnost KoKS, něco z tvých činností bude dělat část předsednictva a vše je komunikováno pouze s personálním odborem. Do toho se na jednáních předsednictva objevilo obvinění, že si svojí činnost nedělala řádně, leč to ti zřejmě nebylo ani sděleno a ani to nebylo nijak řešeno.

Poslední půl rok si byla hodnocena pouze mnou, Evou, Romanem. Pouze v červnu si dostala hodnocení i od Blanky, která uvedla, že v podstatě neprobíhala spolupráce a na to konto si dostala snížené ohodnocení. Je logické, když předsednictvo s tebou nekomunikuje, nemůžeme hovořit o aktivní spolupráci. To ovšem není tvá chyba ale Blanky jako předsedkyně, která ze své pozice má odpovědnost za tento neutěšený stav, který nastal zřejmě po odchodu Evy, která měla na starost komunikaci s KoKS.

Možná by byla na místě omluva nebo alespoň rozumné vysvětlení @Blanka.Lednicka.
Od 9. června má spolupráci s KoKS na starost Mirek Vácha, tudíž je to dotaz na něj. Ze své pozice jsem řešila to, jak personálně zajistit pokrytí aktivit, které má KoKS na starosti (kdo si vezme kterou část práce na starosti).

Co se týká mého červnového hodnocení, souvisí s tím, jakým způsobem (ne)probíhala komunikace v posledních týdnech. Pokud mám uvést konkrétní příklady, pak zmíním komunikaci ohledně proškolení členů, kdy nedošlo k žádné reakci (ani k odkázání na nového KoKSe) na fóru ( viewtopic.php?p=702667#p702667 ) nebo distribuci PirListů dobrovolníkovi ve Světlé nad Sázavou, kterou bylo možné zajistit jinak než cestou Míši přes celý kraj (zajet tam po cestě domů je pro mě to nejmenší, musela bych ale vůbec vědět o tom, že je to potřeba).

Pokud se mám vyjádřit k ohrazení se v hodnocení KoKS za červen - už od 20.5. bylo v úkolu v redmine moje vyjádření ohledně proškolení, které bylo následně schváleno PKS na fóru ( viewtopic.php?p=697054#p697054 ). Ano, byla moje chyba, že jsem to nenapsala ještě do komentáře v úkolu, za to se omlouvám, nicméně Míša vlákno sledovala, takže informace měla.

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Republikový výbor
Příspěvky: 1694
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 2108 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Jan.Posvar »

Omlouvám se, že jsem zapomněl na pověření @Miroslav.Vacha. Oslovoval jsem @Blanka.Lednicka jen jako předsedkyni, která má zodpovědnost za celé předsednictvo. Není v tom zlý úmysl, vychází to jen z logiky naší pirátské hierarchie. Ve svém příspěvku se opírám o veřejně dostupné informace, které jsou ohledně této situace dohledatelné a nevychází ve prospěch předsednictva. Je podle mě potřeba si to navzájem vysvětlit a je dobře, že jste na to reagovali a že diskutujeme.
Díky

místopředseda KS Vysočina
Facebook

Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 875
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 779 poděkování
Dostal poděkování: 1582 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj, ztotožňuji se s příspěvkem, který napsal @Miroslav.Vacha, jelikož mi přijde nedůstojné a nespravedlivé obviňovat @Blanka.Lednicka z nedostatečné komunikace s předchozí KoKS. Vnímám u Blanky, že práci pro Piráty skutečně věnuje značnou část nejen svého osobního času, ale i pracovního. Přitom není zaměstnankyní strany ani "dodavatelkou služeb", aby byla za výkony v rámci činnosti strany honorovaná. Stejně tak rozhodně bych nic nevyčítal ani Mirkovi, jelikož do pozice místopředsedy nastoupil nedávno a agendu spolupráce s KoKS má přidělenou nově. Navíc ji přebíral v době, kdy předchozí KoKS oznámila ukončení své činnosti na této pozici a spíše se připravoval na nastavení spolupráce s novým koordinátorem/-kou.

Nemyslím si, že by v minulosti nebyla z naší strany žádná snaha o nastavení synergie a způsobu spolupráce. Určitě mi nepřijde vhodné zpochybňovat, jak Blanka hodnotila v červnu práci KoKS. Na to má každý právo a je to zcela legitimní. Osobně, kdyby to nebyl poslední měsíc spolupráce, bych přistoupil ke stejnému hodnocení. Navíc bych prováděl hodnocení i v předchozích měsících, kdybych si mylně nemyslel, že to dělá jen 1 člen PKS odpovědný za práci KoKS (moje chyba).
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Republikový výbor
Příspěvky: 1694
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 2108 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Jan.Posvar »

Jan.Brizdala píše: 09 črc 2020, 10:20 Ahoj, ztotožňuji se s příspěvkem, který napsal @Miroslav.Vacha, jelikož mi přijde nedůstojné a nespravedlivé obviňovat @Blanka.Lednicka z nedostatečné komunikace s předchozí KoKS. ...
Přijde ti mé vysvětlení dostatečné nebo nedostatečné? Jsem rád, že vstupuješ do této diskuze, ale přijde mi, že reaguješ více na původní příspěvek a moji korekci si přeskočil.

místopředseda KS Vysočina
Facebook

Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 875
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 779 poděkování
Dostal poděkování: 1582 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Jan.Posvar píše: 09 črc 2020, 10:28
Jan.Brizdala píše: 09 črc 2020, 10:20 Ahoj, ztotožňuji se s příspěvkem, který napsal @Miroslav.Vacha, jelikož mi přijde nedůstojné a nespravedlivé obviňovat @Blanka.Lednicka z nedostatečné komunikace s předchozí KoKS. ...
Přijde ti mé vysvětlení dostatečné nebo nedostatečné? Jsem rád, že vstupuješ do této diskuze, ale přijde mi, že reaguješ více na původní příspěvek a moji korekci si přeskočil.
Ahoj, ok, dovysvětlení akceptuji. :-)
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ahoj všem,

ráda bych oživila toto vlákno pro komunikaci KS a KoKS. Psát mi sem můžete jakékoliv podněty, připomínky k mé práci, zpětnou vazbu, potřeby, dotazy, prostě cokoliv. Budu ráda, když ho budete hojně využívat a podaří se nám tak nastartovat oboustrannou komunikaci na různých kanálech.

V návaznosti na předchozí KoKS, Míšu Vodovou, vám sem budu dávat i mé měsíční výkazy, abyste měli představu o tom, co dělám.
Eva.Novakova píše: 29 zář 2020, 10:24 výkaz za září 2020

Ahoj, můj první výkaz je tu!
SHRNUTÍ

Září bylo hodně ve znamení rozkoukávání se, čtení návodů a manuálů, hledání podpory, navazování komunikace a snahy se v tom neztratit, což se párkrát nepovedlo.

Spolupracovala jsem hlavně s Romanem na produkci několika akcí (Ivan Tour, VyOsení), záborech, koordinaci roznosu Pirátských listů a komunikaci s kandidáty, zorganizovala Ukliďme Česko a účastnila se dalších aktivit spojených s volbami OFFTOPIC(částečně jako KoKS, částečně jako kandidátka - tomu odpovídá i můj výkaz).

V tom všem jsem se ale snažila sžít i s pravidelnou náplní práce KoKS, která tu je volby nevolby. Začala jsem pracovat s Naloděním, do kterého se za září přihlásil rekordní počet zájemců o členství, RegP, informace a dobrovolnictví (zhruba 20). S některými z nich jsem v kontaktu a již pro nás roznesli několik balíků Pirátských listů.

Jinak jsem plnila hlavně úkoly PO a účastnila se jednání PO. Z těch zásadních to byl přehled bezúplatných plnění, se kterým jste mi všichni moc pomohli, za což chci poděkovat. Chodím pravidelně na jednání PKS a hlavně s Mírou Váchou se bavíme o tom, jak do budoucna spolupráci nastavit, včetně práce s očekáváními a potřebami, které různé týmy mají.

Zatím je to taková změť všeho, snažím se v tom zorientovat, nastavit si režim, organizaci práce, hranice, ale na to vše je zatím brzy. Velmi oceňuju rady a pomoc zkušené KoKS z JčK, Kláry Bidařové.

Myslím, že detailněji to zatím nemá smysl, ale určitě jsem otevřená podnětům na zlepšení.
VÝKAZY V REDMINE

Vedu si dva výkazy, jeden za PO, druhý jako KoKS.

Nelze se podívat bez přihlášení do Redmine.

Výkazy budu celkově dolaďovat. Zatím mám pocit, že pořád něco dělám, ale v Redmine to není vidět.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ahoj všem, zveřejňuji svůj výkaz za říjen a připomínám, že zde můžeme o mé práci diskutovat, můžete se mě tu ptát, dávat zpětnou vazbu, posílat sem připomínky. Vše zmíněné můžete samozřejmě i osobně, případně anonymně v rámci velkého hodnocení koordinátorů, které běží do konce měsíce. Díky!
Eva.Novakova píše: 29 říj 2020, 16:08 výkaz za říjen 2020

Ahoj, můj druhý výkaz je tu!
SHRNUTÍ

Říjen byl ve znamení druhého začátku, kdy skončila kampaň a pro mě to znamenalo další snahu zorientovat se v "běžné práci KoKSe", další rozkoukávání se, čtení návodů a manuálů, hledání podpory, navazování komunikace a snahy se v tom neztratit, což se opět párkrát nepovedlo.

Ale teď k tomu, co se povedlo/daří:
  • Podařilo se mi vytvořit alespoň provizorní systém sdílení kontaktů s MS, který dosud nebyl zaveden, a dát dohromady seznam lidí, kteří mají podepsanou NDA (případně některé NDA i doplnit). Těm kontakty postupně předávám.
  • Zorientovala jsem se v Nalodění a nově naloděné většinou odbavuji v řádu pár dní. Nalodil se opět rekordní počet lidí (ke 30), response rate je ale bohužel stále nízká. Nejlépe reagují ti, kteří v Pirátech už někoho znají a nalodili se na doporučení.
  • Telefonovala jsem si s několika zájemci o členství/RegP/dobrovolnictví OFFTOPICale je teď obecně těžké je zapojovat a potkávat se s nimi.
  • Dotáhli jsme ve spolupráci s VM faktury, smlouvy a proplácení za volby.
  • Začala jsem se alespoň online účastnit zasedání MS (zatím Telčsko, zítra Třebíčsko).
  • Jako kraj jsme se zapojili do sbírky počítačů pro děti ze znevýhodněného prostředí (ozvalo se už i pár dárců), v plánu jsou další projekty zaměřené na konkrétní pomoc.
  • S pomocí TO a AO jsem vyřešila většinu technických problémů, se kterými se na mě členové a členky obracejí. Snažím se reagovat na všechny podněty a dotazy od dobrovolníků, RegP i členů.
  • Zavedla jsem pravidelný bod "Okénko s KoKSem" na jednání KF.
  • Aktualizuji Wiki (hlavně kontakty na PMS, které se teď měnily).
  • Snažím se včas plnit úkoly od PO a účastnit se jednání PO, podílím se na aktualizaci návodů.

A co se zatím nedaří? Celkově je to opravdu pořád hodně o hledání rovnováhy mezi tím, že jsem členka, zastupitelka, ale i KoKS. V podmínkách karantény je i složitější si nastavovat režim, organizaci práce a hranice. Nepodařilo se mi ještě úplně navázat užší spolupráci s PKS (účastním se alespoň jednání, na které byl zařazen pravidelný bod "souhrn úkolů KoKS"), bohužel neproběhla plánovaná mediace a naše vztahy stále ovlivňuje oboustranná nedůvěra.

Hodně mi pomáhají Klárka s Janou, je super, že začínám poznávat i ostatní KoKS a víc s nimi komunikovat. Je opravdu důležité vědět, že v tom člověk není sám.
VÝKAZY V REDMINE

Vedu si dva výkazy, jeden za PO, druhý jako KoKS.

Nelze se podívat bez přihlášení do Redmine.

Stále mám pocit, že pořád něco dělám, ale v Redmine to není vidět.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ahoj všem, zveřejňuji svůj výkaz za listopad a připomínám, že zde můžeme o mé práci diskutovat, můžete se mě tu ptát, dávat zpětnou vazbu, posílat připomínky, návrhy, vaše potřeby. Svou činnost, náplň práce a způsob vykazování jsem vysvětlovala minulý týden na jednání PKS, v zápise najdete odkaz na záznam. Další informace zařadím na jednání KF. Díky!
Eva.Novakova píše: 01 pro 2020, 11:19 výkaz za listopad 2020

Do třetice všeho dobrého :)
SHRNUTÍ

Třetí měsíc byl ve znamení ukotvování se v "běžné práci KoKSe", hledání pevné půdy pod nohama OFFTOPIC(příště to bude vlna, doufám :)), aktivního hledání a realizace nových činností, utužování vztahů s MS, mediace s PKS, pokračování v komunikaci o tom, co dělá KoKS a zapojování se do činnosti týmu koordinátorů.

A teď k tomu, co se povedlo/daří:
  • Podařilo se předat systém sdílení kontaktů členům PMS a PKS, nastavit si systém společné práce s naloděnými a zorganizovat první setkání KoKS a předsedů MS, na kterém jsme probírali možnosti podpory MS ze strany KoKS. Byly doplněny chybějící NDA.
  • Poté, co jsme se s ostatními koordinátory zamysleli nad obsahem úvodních e-mailů zasílaných naloděným, se zvýšila response rate a mám dobrý pocit z toho, že jsem v kontaktu s více zájemci než dosud. Zaktualizovala jsem složku pro nováčky a dokument Vítej u Pirátů, na které odkazujeme.
  • Podařilo se zorganizovat první Jitsi pro nováčky, příznivce a zájemce o členství. Pozvánku jsem využila jako možnost oslovení všech naloděných. Hostem Jitsi byl Jan Pošvář, zúčastnili se i další dva členové předsednictva. Během večera se připojilo zhruba 8 účastníků, někteří zůstali do pozdních hodin. S dalšími nováčky a zájemci jsem v kontaktu 1:1.
  • Zúčastnila jsem se online zasedání MS (tento měsíc Jihlavsko a Třebíčsko), nastavuju si i spolupráci s PKS (ověřování identity, sdílení kontaktů).
  • Díky sbírce počítačů jsme pomohli deseti dětem ze znevýhodněného prostředí. Do sbírky se zapojili i dobrovolníci, kteří instalovali software nebo darovanou techniku distribuovali. Plánujeme se zapojit do akce Vánoce (Piráti pomáhají) a Maratonu psaní dopisů (komunikuji s dobrovolníky, kteří nabídli pomoc).
  • Máme dva nové členy. Zpracování přihlášky proběhlo bez problémů. Zatím se daří i retence.
  • Zavedla jsem pravidelný bod "Okénko s KoKSem" na jednání KF, na kterém informuji o své činnosti (bod budu dolaďovat).
  • Snažím se včas plnit úkoly od PO a účastnit se jednání PO, podílím se na workshopech a práci na aktualizaci návodů a postupů.
  • Absolvovala jsem školení AO.
A co se zatím nedaří? Asi nastavení nějakého systému práce sama pro sebe, tak abych se brzo nezbláznila :) Ale i v tom mi hodně pomáhají workshopy a setkání s KoKS, společná práce na projektech, a zájem členů a MS o činnost KoKS.
VÝKAZY V REDMINE

Vedu si dva výkazy, jeden za PO, druhý jako KoKS.

Nelze se podívat bez přihlášení do Redmine.

Stále se mi nedaří dostat do Redmine úplně vše, ale zlepšuju se.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Eva.Novakova »

Jelikož je tenhle měsíc kratší, tak sem dávám výkaz už teď a zároveň oznamuju, že od 23. 12. do 3. 1. (včetně) budu mít dovolenou. Pěkné volno všem!
Eva.Novakova píše: 20 pro 2020, 22:26 výkaz za prosinec 2020

poslední letošní, konečně :)
SHRNUTÍ

Můj čtvrtý měsíc na pozici KoKSe byl zase úplně jiný než měsíce předešlé. Poznamenaný byl jak krátkým uvolněním, řadou ne úplně běžných akcí, některými poprvé, ale i únavou, nejistotou a frustrací.

Pár pozitiv:
  • V Nalodění máme všechny kontakty z Mailchimpu a tak jsem i vzhledem k rezignaci vedoucí MO a předání této agendy KoKS mohla bez problémů odeslat svůj první krajský newsletter.
  • S novým předsedou jsme si nastavili systém pravidelných schůzek k plánování, vykazování a zadávání práce.
  • Sešlo se ještě pár počítačů pro děti, jeden jsme předali do rodiny. O celé akci jsme napsali článek na web.
  • Zorganizovali jsme psaní dopisů pro Amnesty International za účasti poslance a kandidátů na lídra, a i když se jich sešlo necelých 20, vyšel nám pěkný článek na PL.
  • Zorganizovali jsme akci v rámci Piráti pomáhají - vánočky a další věci budeme distribuovat v Třebíči.
  • Oslovila jsem naloděné s projektem Senioři na palubě, dva už se ozvali, že by měli zájem.
  • Pravidelný bod "Okénko s KoKSem" se postupně etabluje i na schůzkách MS. Na fóru dělám pravidelné souhrny "Na co se zaměřit", členy a RegP informuju i na FB a dalších platformách.
  • Vcelku rychle řešíme technické problémy členů a RegP, případně problémy s úhradou členských příspěvků.
  • Snažím se včas plnit úkoly od PO a účastnit se jednání PO, podílím se na workshopech a práci na aktualizaci návodů a postupů.
A co se stále nedaří? Výkazy. Co je práce a co už dělám dobrovolnicky (nebo co je jenom pokec)? Doufám, že na to brzy přijdu :)
VÝKAZY V REDMINE

Vedu si dva výkazy, jeden za PO, druhý jako KoKS.

Nelze se podívat bez přihlášení do Redmine.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Eva.Novakova »

Pravidelný výkaz, na který každý měsíc netrpělivě čekáte a těšíte se na něj, je tu! :fet:
Eva.Novakova píše: 02 úno 2021, 13:38 výkaz za leden 2021

první v novém roce, první v novém nastavení :)
SHRNUTÍ

Můj pátý měsíc na pozici KoKSe byl jízda. Poprvé zažívám pocit, že nestíhám, a že je toho moc. Snad je to jenom lednem :)

Pár pozitiv:
  • Systém sdílení a sledování vývoje kontaktů jsme posunuli o další level. Pokračuje má podpora směrem k PMS (pravidelné schůzky, účast na schůzích MS).
  • S novým předsedou pokračujeme v systému plánování, vykazování a zadávání práce.
  • Proběhlo druhé Jitsi pro nováčky.
  • Přijali jsme dva nové členy, další je v procesu.
  • Pravidelně informuji o možnostech vzdělávání, zejména kurzech v rámci Pirátského e-learningu.
  • Komunikovala jsem se zájemci o založení MS, poskytla jim podporu a navrhli jsme společně další postup.
  • Vcelku rychle řešíme technické problémy členů a RegP, případně problémy s úhradou členských příspěvků.
  • Pravidelný bod "Okénko s KoKSem" se postupně etabluje i na schůzkách MS. Členy a RegP informuju i na FB a dalších platformách.
  • Zrealizovala jsem první školení na Zulip, v plánu jsou pravidelná okénka "vzdělávání s KoKSem", zaměřená na orientaci v pirátských systémech.
  • Všem členům, RegP i PMS/PKS šla informace o SAKO, PMS jsem vysvětlila i tabulku jako manažerský nástroj, který můžou využít. Nasdílena je na Mraku.
  • S Pirátkami z Vysočiny a PRMM dáváme dohromady sbírku menstruačních kalíšků pro ženy samoživitelky. Máme domluvenu platformu dary.pirati.cz a pilotní fázi uskutečníme v AD v Třebíči.
  • Oslovila jsem členy s projektem Senioři na palubě, po domluvě s Nelou jsme naplánovaly online setkání pro dobrovolníky.
  • Snažím se plnit úkoly od PO a účastnit se jednání PO, podílím se na workshopech a práci na aktualizaci návodů a postupů.
A co se stále nedaří? Teď opravdu zvládnout vše včas. Ale to si sedne! :)
VÝKAZY V REDMINE

Vedu si dva výkazy, jeden za PO, druhý jako KoKS.

Nelze se podívat bez přihlášení do Redmine.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Vysočina“