Návrhy termínů a míst zasedání KF JčK pro rok 2020

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Jaký prázdninový víkend se mi hodí pro pirátský brainstorming 2020?

víkend 4.-5.7.
11
34%
víkend 11.-12.7.
9
28%
víkend 18.-19.7.
12
38%
 
Celkem hlasujících: 17 - Celkem hlasů: 32

Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 347
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Návrhy termínů a míst zasedání KF JčK pro rok 2020

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Přibylo mimořádné zasedání 28.6. 2020 v Týně nad Vltavou viz: viewtopic.php?f=408&t=52589
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
nikola.mrazova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 57
Registrován: 22 dub 2020, 11:52
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 57 poděkování

Re: Návrhy termínů a míst zasedání KF JčK pro rok 2020

Příspěvek od nikola.mrazova »

Klara.Bidarova píše: 13 lis 2019, 12:12 Zdravím všechny,

níže jsem vypsala návrhy termínů a míst příštích zasedání KF pro rok 2020.
Pokud máte jakékoliv připomínky, námitky nebo jiné návrhy, pište je do vlákna do 1.12.2019. Vše budu evidovat a předám k projednání PKS, které schválí finální verzi.

Jinak platí, že mlčení znamená souhlas a termíny zasedání pojedeme v roce 2020 podle tohoto plánu:

9.2. Blatná
22.3. Kaplice
17.5. Milevsko
6.9. Vimperk
25.10. Dačice
13.12. Vodňany (KF+ vánoční posezení)

- navrhuji víkend 4.-5. ; 11.-12. nebo 18.-19.7. na prázdninový branstorming například v kempu.
Návrhy konkrétních míst jsou více než vítány. Pokud máte pozitivní zkušenost s nějakým kempem na jihu čech, šup sem s odkazem!
https://www.dokempu.cz/kempy/jizni-cechy/

S výběrem místa berte prosím v potaz slova předsedy JčK Pepy: "Bude léto, takže se nabízí výlet do přírody, koupání, oheň, zpěv, pohled na oblohu s menším světelným smogem, atd."

Za mě: Pokud by se nám podařilo setkání spojit například se závody dračích lodí, kde bychom mohli ukázat naši týmovou spolupráci, bylo by to super! :)

Anketu na prázdninový termín setkání nechávám běžet bez délky trvání, chápu, že se v listopadu nedá říct co bude v červenci. Budete včas obeznámeni o ukončení hlasování a výběru místa. Samozřejmě pokud již víte, že budete v navrhovaných termínech moci, zahlasujte.

Děkuji za spolupráci.

P.S. Berte prosím všichni v potaz, že tohle je nástřel a JE NA VÁS JAKÁ JINÁ MÍSTA NAVRHNETE! Navrhujte ale prosím místa konkrétní!
===================================================================================================================================================

Protože jsem si nazabookovala první komentář na připomínky, budu je vkládat zde:
(kdyby cokoliv, kontaktujte mě)

NÁVRHY MÍST
- Týn nad Vltavou @Jan.Novak
- ČB, Písek a Tábor jako největší města jčK ve kterých máme trvalé zastoupení by měla mít KF IMHO pravidelně. @Jan.Novak
- místo Vimperka na zářijový termín Volary @Tomas.Valek - i když Ty mi přijdou už hodně malinký :)
- Je potřeba jezdit tam, kde máme rezervy u voličů. V ČB bych udělala vždy nějaké „velike" zasedání, řekněme výroční. @Andrea.Protivinska

PRÁZDNINOVÝ BRAINSTORMING
- už od pátku
- Jedličkův ústav má rekreační prostory v Novohradkách http://www.jus.cz/rekreacni-zarizeni-Bukova?p=7 @Andrea.Protivinska

OSTATNÍ
- Jsem pro alokaci cca 500-2000 Kč na propagaci každého KF v dané lokalitě. Mohlo by vždy následovat pivo s poslancem/lídrem/čelním kandidátem/senátním kandidátem/KoKS/... @Dan.Lestina
Ahoj,

podle rozhodnutí PKS (viz zápis z jednání 17.5.2020) bude 6.9.zasedání v Milevsku.
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 778 111 459
e-mail: nikola.mrazova@pirati.cz
Uživatelský avatar
Milan.Svoboda
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 26
Registrován: 22 říj 2013, 00:37
Profese: Stavbyvedoucí; Grafik ...
Bydliště: Brloh
Dal poděkování: 26 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy termínů a míst zasedání KF JčK pro rok 2020

Příspěvek od Milan.Svoboda »

V Krumlově by se nedalo něco zorganizovat? je tam sezení podél Vltavy, je to větší město i když plný turistů ... Jestli to není nějak mimo mísu, pak se omlouvám.
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 347
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Návrhy termínů a míst zasedání KF JčK pro rok 2020

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Jeff.Scylla píše: 07 črc 2020, 14:54 V Krumlově by se nedalo něco zorganizovat? je tam sezení podél Vltavy, je to větší město i když plný turistů ... Jestli to není nějak mimo mísu, pak se omlouvám.
Třeba příští rok. KF jsou na tento rok už naplánované. V Krumlově každopádně bude beseda s kandidáty - myslím, že září.
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 347
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Návrhy termínů a míst zasedání KF JčK pro rok 2020

Příspěvek od Klara.Bidarova »

nikola.mrazova píše: 07 črc 2020, 13:54
Klara.Bidarova píše: 13 lis 2019, 12:12 Zdravím všechny,

níže jsem vypsala návrhy termínů a míst příštích zasedání KF pro rok 2020.
Pokud máte jakékoliv připomínky, námitky nebo jiné návrhy, pište je do vlákna do 1.12.2019. Vše budu evidovat a předám k projednání PKS, které schválí finální verzi.

Jinak platí, že mlčení znamená souhlas a termíny zasedání pojedeme v roce 2020 podle tohoto plánu:

9.2. Blatná
22.3. Kaplice
17.5. Milevsko
6.9. Vimperk
25.10. Dačice
13.12. Vodňany (KF+ vánoční posezení)

- navrhuji víkend 4.-5. ; 11.-12. nebo 18.-19.7. na prázdninový branstorming například v kempu.
Návrhy konkrétních míst jsou více než vítány. Pokud máte pozitivní zkušenost s nějakým kempem na jihu čech, šup sem s odkazem!
https://www.dokempu.cz/kempy/jizni-cechy/

S výběrem místa berte prosím v potaz slova předsedy JčK Pepy: "Bude léto, takže se nabízí výlet do přírody, koupání, oheň, zpěv, pohled na oblohu s menším světelným smogem, atd."

Za mě: Pokud by se nám podařilo setkání spojit například se závody dračích lodí, kde bychom mohli ukázat naši týmovou spolupráci, bylo by to super! :)

Anketu na prázdninový termín setkání nechávám běžet bez délky trvání, chápu, že se v listopadu nedá říct co bude v červenci. Budete včas obeznámeni o ukončení hlasování a výběru místa. Samozřejmě pokud již víte, že budete v navrhovaných termínech moci, zahlasujte.

Děkuji za spolupráci.

P.S. Berte prosím všichni v potaz, že tohle je nástřel a JE NA VÁS JAKÁ JINÁ MÍSTA NAVRHNETE! Navrhujte ale prosím místa konkrétní!
===================================================================================================================================================

Protože jsem si nazabookovala první komentář na připomínky, budu je vkládat zde:
(kdyby cokoliv, kontaktujte mě)

NÁVRHY MÍST
- Týn nad Vltavou @Jan.Novak
- ČB, Písek a Tábor jako největší města jčK ve kterých máme trvalé zastoupení by měla mít KF IMHO pravidelně. @Jan.Novak
- místo Vimperka na zářijový termín Volary @Tomas.Valek - i když Ty mi přijdou už hodně malinký :)
- Je potřeba jezdit tam, kde máme rezervy u voličů. V ČB bych udělala vždy nějaké „velike" zasedání, řekněme výroční. @Andrea.Protivinska

PRÁZDNINOVÝ BRAINSTORMING
- už od pátku
- Jedličkův ústav má rekreační prostory v Novohradkách http://www.jus.cz/rekreacni-zarizeni-Bukova?p=7 @Andrea.Protivinska

OSTATNÍ
- Jsem pro alokaci cca 500-2000 Kč na propagaci každého KF v dané lokalitě. Mohlo by vždy následovat pivo s poslancem/lídrem/čelním kandidátem/senátním kandidátem/KoKS/... @Dan.Lestina
Ahoj,

podle rozhodnutí PKS (viz zápis z jednání 17.5.2020) bude 6.9.zasedání v Milevsku.
Josef.Spak píše: 09 led 2020, 21:31 Termíny a místa zasedání byly stanoveny zde: https://redmine.pirati.cz/issues/25076
9.2. Blatná
22.3. Kaplice
17.5. Týn nad Vltavou
6.9. Volary
25.10. Dačice
13.12. Vodňany (KF+ vánoční posezení)
Tohle je finální plán na tento rok. Plus ted na místo Volar to Milevsko.
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Jihočeský kraj“