KF ZLK 26/2020-Krajské volby - Referendum o VaK Zlín - VaK Zlín

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni

Uživatelský avatar
Tomas.Cabla
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 302
Registrován: 22 kvě 2017, 10:18
Profese: kuchař-číšník
Bydliště: Na Kapli 380, Napajedla
Dal poděkování: 299 poděkování
Dostal poděkování: 360 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajské volby - Referendum o VaK Zlín - VaK Zlín

Příspěvek od Tomas.Cabla »

Martina.Urbankova píše: 10 čer 2020, 21:31 Protože odborníkem na vodu je u nás Tomáš Čabla, proto to nikdo neřešil.
A navíc : viewtopic.php?f=417&t=37992&hilit=Sekula
@Martina.Urbankova - MS Zlín/Zlínsko jsem to řeštil já to ano, ale neřešil to nikdo z města Zlína, protože toto téma se nehodí do koaličního jednání ... to že nemáme jednat se Sekulou neznamená, že nemáme řešit problém s VaK Zlín, ale pojali jste to ve Zlíně tak, že privatizaci nebudete řešit vůbec...

K Místnímu Referendu ve Zlíně

selže-li zastupitelská demokracie, je zde nástroj “Místního referenda”. Ve Zlíně lidé chtějí, aby se o vytunelovaném podniku VaK Zlín a pokračující korupci, rozhodovali občané a o jeho budoucnosti hlasovali v Místním Referendu. PROČ, protože politická garnitura Zlína ignoruje pravomocné rozhodnutí Vrchního soudu, které trvalo více jak 12 let.
Tomas.Cabla píše: 10 čer 2020, 13:48
USNESENÍ Vrchního soudu v Olomouci ze dne 22.11.2016, 5 Cmo 202/2014-3534:

- ….. I. Usnesení Krajského soudu v Brně se v odstavcích I.,II.,III.,IV.,V.,IX., a X. výroku potvrzuje ….


a text co vrchní soud v Olomouci potvrzuje
USNESENÍ Krajského soudu v Brně ze dne 14.3.2014, 9/50 Cm 53/2004-3077:

- ….. I. Soud vyslovuje neplatnost usnesení mimořádné valné hromady účastníka řízení konané dne 30.4.2004 přijaté pod bodem 4 v pořadu jednání kterým valná hromada schválila návrh smlouvy o prodeji části podniku společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, a.s., ….

-...II. Soud vyslovuje neplatnost usnesení mimořádné valné hromady účastníka řízení konané dne 30.4.2004 přijaté pod bodem 4 v pořadu jednání, kterým valná hromada pověřila představenstvo společnosti účastníka řízení uzavřít smlouvu o prodeji části podniku se společností Zlínská vodárenská, a.s…...
Zlínská vodárenská a.s. se přejmenovala na Moravská vodárenská a.s. , vše VEOLIA

Město Zlín, ať tam byl primátor Adámek/ STAN od 2010 nebo nynější primátor Korec/ANO v KOALICI Piráti, zabraňují právními kroky ve VaK Zlín k opětovnému převzetí podniku a poškozují 170 tis. odběratelů ze Zlínska.

Krajský úřad nechal před pravomocným rozsudkem vypracovat právní analýzu, která se týkala převzetí podniku pokud VaK Zlín prohraje soudní při o neplatnosti VH VaK Zlín ze dne 30.4.2004 a tu na podzim 2016 opravdu prohrála.

V analýze se píše, při zrušení prodeje podniku musí VEOLIA vrátit veškerý majetek, který koupila za 80 milionů ( provozní divize - 200 zaměstnanců, čistící,technika, budovy) a finančně se vykompenzuje tato kupní cena a pořízení nového majetku během let. Znamená to, že nebudeme muset odkupovat majetek, který po ukončení smluv v roce 2034, nám bude chtít VEOLIA prodat, nikoliv vrátit. Stejně tak jak se to stalo v Plzni a v Severočeských vodárenách.

Také se zde píše o vrácení neoprávněného obohacení na majetku(provozní divize), který po celou dobu nevlastní, což v našem případě se jedná o 900 milionů, které si Moravská vodárenská a.s. - VEOLIA vyplatila v podobě kalkulačního zisku z vodného a stočného.

VaK Zlín má od pravomocného rozhodnutí Vrchního soudu v Olomouci z podzimu 2016, převzít podnik. Bohužel město Zlín jako největší akcionář ovládající VaK Zlín, nechal pracovat představenstvo podniku, tak, že šel proti rozhodnutí Vrchního soudu a dožaduje se, že i když nebyl prodán podnik, tak platí uzavřené smlouvy o provozování !!! Na neprodaném podniku platí provozní smlouvy. Ajak chce VEOLIE provozovat infrasturkturu, když nevlastní naši provozní divizi, štětkou na záchod ?!

cituji s petitu žaloby, že „existuje platný právní vztah“ a „ VaK Zlín není oprávněn provozovat vodárenskou infrastrukturu“.

Město Zlín nechce provozovat podnik, který mu usnesením Vrchní soud vrátil !!! A nadále udržuje provozní vazalství s VEOLIÍ. Dosazuje do představnstva a dozorčí rady podrž tašky a nechává podnik v korupci.

Tady vidíte, jak demokraticky zvolení politici nejsou schopni, přes svázanost ve svých partajích,(za ANO pravá ruka Babiše,pan Faltýnek, takovým způsobem z privatizoval VaK Prostějov) tak přes neskutečného lobbingu a korupce, svobodně se rozhodnout pro veřejný zájem, postavit se korupci, organizovanému uskupení v kraji a neustále pomáhá pachatelům k ovládání strategického podniku jako je VaK Zlín.

Referendum tyto politické a obchodní vazby z přetrhává a nechává občany se rozhodnout kdo bude provozovat jejich vodárenský podnik VaK Zlín.

Pokud město Zlín, nebylo spokojeno s otázkami ohledně referenda, mělo samo přijít s iniciativou a otázky lépe formulovat a dát lidem možnost se rozhodnout.

Protože se bude v krajských volbách 2020 hlasovat o referendu s otázkou :

„Souhlasíte s tím, aby statutární město Zlín při výkonu své samostatné působnosti nepokračovalo ve stávajícím provozním modelu provozování vodohospodářské infrastruktury, kdy je tato infrastruktura pronajímána společnosti Moravská vodárenská a.s.?“


Piráti by měli ve volbách na kraj dát jasné stanovisko, že nechtějí, aby VEOLIA provozovala vodárenskou infrastrukturu ve VaK Zlín a aby lidé v referendu hlasovali pro ukončení provozování.


2. Piráti by měli vyžadovat ukončení provozování ve VaK Zlín společností Moravská vodárenská a.s.- VEOLIA , která podle pravomocného rozhodnutí Vrchního soudu v Olomouci nemá zákonnou pravomoc podnikat na našem majetku (provozní divizi) a Zlínský kraj by měl odebrat licenci k provozování.


Tento čtvrtek se ve Zlíně na zastupitelstvu bude projednávat Referendumm, jak se k tomu budou zlínští Piráti vyjadřovat ? Mají doplněné otázky s KOALICI ?

@Jiri.Jaros @Zuzana.Fiserova @Milan.Klajn


@Hana.Ancincova nevím kde jsou dokumenty ptej se zlíňáků, ať to vloží do krajského

@Zdenek.Tros bude-li vůle, může se to do programu klidně dát...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Cabla za příspěvky (celkem 2):
Michal.Stepanik, Zdenek.Tros

Nevěř ostnatému drátu, byť se stokrát tvářil jak stonek růže.
Karel Kryl

http://www.indiannet.eu/
https://cablatomas.cz/
https://www.youtube.com/channel/UC8_1If ... yhNMilBlnA

Uživatelský avatar
Zdenek.Tros
Příspěvky: 453
Registrován: 20 lis 2017, 14:10
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování

Re: Krajské volby - Referendum o VaK Zlín - VaK Zlín

Příspěvek od Zdenek.Tros »

@Tomas.Cabla o vložení bodu do programu musí hlasovat KF, jelikož program KF již schválil. Udělej prosím anketu ohledně hlasování, zdali přidat tento bod do programu nebo popros @Yveta.Martinkova ,aby jí vytvořila třeba přímo zde :). Tou anketou právě zjistíš zdali bude vůle či nikoliv...

Edit: s YF jsem si psal, napis ji pls konkretni znění ankety a zítra by anketu zde vytvořila.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Tros za příspěvky (celkem 4):
Filip.Matuska, Michal.Stepanik, Vratislav.Krejcir, Yveta.Martinkova
Uživatelský avatar
Michal.Stepanik
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 286
Registrován: 07 srp 2018, 07:53
Profese: elektrotechnik
Bydliště: NAPAJEDLA
Dal poděkování: 704 poděkování
Dostal poděkování: 413 poděkování

Re: Krajské volby - Referendum o VaK Zlín - VaK Zlín

Příspěvek od Michal.Stepanik »

Zdenek.Tros píše: 17 čer 2020, 16:45 Tou anketou právě zjistíš zdali bude vůle či nikoliv...
A když vůle nebude tak budem dělat že to nevidíme?

Ta iniciativa musí jít i od PKS, pokud členská základna nemá dostatečnou chuť i čas to řešit.
zastupitel města Napajedla, člen kontrolního výboru, člen KS Zlínský kraj
příjmy v trafikách https://nalodeni.pirati.cz/odmeny/
Uživatelský avatar
Zdenek.Tros
Příspěvky: 453
Registrován: 20 lis 2017, 14:10
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování

Re: Krajské volby - Referendum o VaK Zlín - VaK Zlín

Příspěvek od Zdenek.Tros »

Michal.Stepanik píše: 18 čer 2020, 17:09
Zdenek.Tros píše: 17 čer 2020, 16:45 Tou anketou právě zjistíš zdali bude vůle či nikoliv...
A když vůle nebude tak budem dělat že to nevidíme?

Ta iniciativa musí jít i od PKS, pokud členská základna nemá dostatečnou chuť i čas to řešit.
Rozhodnutí KF je vždy nadřízené rozhodnutím PKS. Pokud to KF nepodpoří, tak PKS s tím neudělá nic.... :-)
Hlasování v anketě snad nezabere tolik času:))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Tros za příspěvky (celkem 2):
Vratislav.Krejcir, Yveta.Martinkova
Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 714
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 987 poděkování
Dostal poděkování: 965 poděkování

Re: Krajské volby - Referendum o VaK Zlín - VaK Zlín

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Díval jsem se do KETů, z kterých vycházel krajský program. Nenašel jsem tam ani čárku o VAKu, proč? když se na tom pracovalo několik měsíců ?
Program byl schválen 24.5. - toto téma založeno 6.6. - nemělo se to řešit dříve? já se o referendu dozvěděl až z tohoto tématu a jsem toho názoru, že pokud se tomuto tématu někdo věnuje, má to řešit a ohlídat si to až do konce.

Prosím o zjištění @Yveta.Martinkova jak by se postupovalo v případě potřeby změny volebního programu, dle mého je už dávno v RV. Za mě to v programu mělo být. Popř. bychom měli vydat nějaké prohlášení/manifest, který se k touto problému nějak postaví a měl by se postavit za občany, tedy VAK v rukou města, ne Veolie.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vratislav.Krejcir za příspěvky (celkem 2):
Zdenek.Tros, Yveta.Martinkova
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Uživatelský avatar
Tomas.Cabla
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 302
Registrován: 22 kvě 2017, 10:18
Profese: kuchař-číšník
Bydliště: Na Kapli 380, Napajedla
Dal poděkování: 299 poděkování
Dostal poděkování: 360 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajské volby - Referendum o VaK Zlín - VaK Zlín

Příspěvek od Tomas.Cabla »

Referendum je ve Zlíně a řeší se nejméně rok. Já sám nechápu jak o tom nemůžete vědět, když za Piráty v radě města je Jiří Jaroš, který je o věci zpraven líp než já, který jsem z Napajedel. A k tomu je v PKS a dvojkou na kadidátce.

Pokud jsem nic do Ketu nepsal, tak jsem neviděl spojitost s krajem. Při rozhovoru o krajském programu na poslední krajské schůzi, která byla přes Jitsi, sem zpětně zareagoval, že je ve Zlíně Referendum a že by se to mohlo do kraje dát.

A abych pravdu řekl, neměl jsem ani čas se zabývat programem do kraje a nechal jsem to na úžším čelu kandidátky do kraje a vzpovzdálí sledoval. A taky jsem se začal věnovat problematice vodárenství celorepublikově v PiroVaK.

Napřed, ať tady napíšou zlíňáci, jak vidí situaci k referendu ve VaK Zlín a potom dejme hlasovat o připojení k programu. V každém případě se Vás na to budou novináři ptát, takže připraveni být musíte a proto jsem i to vlákno založil.

Nevěř ostnatému drátu, byť se stokrát tvářil jak stonek růže.
Karel Kryl

http://www.indiannet.eu/
https://cablatomas.cz/
https://www.youtube.com/channel/UC8_1If ... yhNMilBlnA

Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 714
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 987 poděkování
Dostal poděkování: 965 poděkování

Re: Krajské volby - Referendum o VaK Zlín - VaK Zlín

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Tome tady si protiřečíš...
Pokud jsem nic do Ketu nepsal, tak jsem neviděl spojitost s krajem. Při rozhovoru o krajském programu na poslední krajské schůzi, která byla přes Jitsi, sem zpětně zareagoval, že je ve Zlíně Referendum a že by se to mohlo do kraje dát.
oproti
Proto píši všem členům, neboť si myslím, že to přesahuje působnost okresu Zlín a spadá pod kontrolu ke všem členům v ZLK včetně předsednictva krajského sdružení Pirátů Zlín (předseda @Vratislav.Krejcir , místopředsedové @Frantisek.Elfmark, @Jiri.Jaros, @Jaroslav.Takac, @Zdenek.Tros)
Dále zde píšeš:
Do pirátské strany jsem vstoupil v roce 2017, kdy jsem měl již sedmileté zkušenosti s komunální politikou jako zastupitel města Napajedla. Členům Pirátů byla kauza VaK známá, protože jsem ji řešil hned od začátku.
Když jsem vstoupil do politiky, stejně asi jako ty, jen z rozdílem, že jsem nebyl v žádné politické straně, znal jsem tě jako bojovníka za vodu, radil jsem se s tebou ohledně našeho Vaku v KM. Je mi divné, že nemáš energii na to to dořešit, že jsi to nenavrhl právě v KETu, ze kterého vychází krajský program. Nenavrhl jsi žádné nové body, diskuze k programu ses neúčastnil a ani o něm nehlasoval. Je to tím, že jsi se nedostal na kandidátku, kde jsi bojoval o post lídra?

Není tohle viewtopic.php?p=524237#p524237
Vzhledem k tomu, že Alianci vede pan Sekula s velmi konzervativními názory a celou mu ji obsadili zejména příslušníci SPD, kteří bojují s populistickými hesly - Voda Čechům a ne imigrantům, tak navrhuji usnesení
(a) Krajské fórum Pirátů nebude nadále prohlubovat společně vztahy a nebude v budoucnu spolufinancovat tento projekt.
důvodem tvého postesku?
bohužel, nejsem pro Zlíňáky dost důvěryhodný, aby se mnou něco řešili a jak jde vidět z hlasování o podobě kandidátky do krajských voleb, tak i od členů Zlínského kraje.
..

Vím, že se tak na to nedíváš, spolupráce s SPD ti není cizí, byl jsi členem a zastupitelem Usvítu přímé demokracie Tomia Okamury. Některým pirátům je to proti srsti. Je ale smutné, že jsi jako předseda ZL tuhle věc nedokázal dotáhnout, když ji má Zlín (jehož si dále členem) v programu. Možná si nad tím zlomil hůl, tak jako nad zastupitelstvem v Napajedlích. Byl jsem se podívat na vašem zastupitelstvu, ty jsi chyběl a na můj dotaz tvůj kolega odvětil.... "Víš ho už nebaví tady chodit, je tu v zastupitelstvu už dlouho".

Proč jsi kandidoval do zastupitelstva města, když tam nechodíš? (máš 66% účast)
Proč jsi kandidoval jako lídr do krajského zastupitelstva, když tě práce zastupitele nebaví?
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Uživatelský avatar
Zdenek.Tros
Příspěvky: 453
Registrován: 20 lis 2017, 14:10
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování

Re: Krajské volby - Referendum o VaK Zlín - VaK Zlín

Příspěvek od Zdenek.Tros »

Ohledně VAK vs Zlínská koalice bys @Tomas.Cabla mohl rozjet rozpravu v MS Zlín na fóru a pak dát hlasování, jak se MS Zlín k tomuto problému bude stavět.
Ohledně VAK vs KF můžeš také rozjet rozpravu jak se KF k tomuto problému bude stavět (ne jen otázku referenda) a pak dát hlasování s konkrétními možnostmi a výsledek by byl závazný pro celý kraj.
Piráti jako jedna z mála stran má mechanismy, jak řešit věci konstruktivně, ale musí se to zprocesovat a ne jen o tom bezmezně diskutovat. Poraď se když tak s @Yveta.Martinkova ...:-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Tros za příspěvek:
Filip.Matuska
Uživatelský avatar
Tomas.Cabla
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 302
Registrován: 22 kvě 2017, 10:18
Profese: kuchař-číšník
Bydliště: Na Kapli 380, Napajedla
Dal poděkování: 299 poděkování
Dostal poděkování: 360 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajské volby - Referendum o VaK Zlín - VaK Zlín

Příspěvek od Tomas.Cabla »

Vratislav.Krejcir píše: 18 čer 2020, 22:06 Tome tady si protiřečíš...
Pokud jsem nic do Ketu nepsal, tak jsem neviděl spojitost s krajem. Při rozhovoru o krajském programu na poslední krajské schůzi, která byla přes Jitsi, sem zpětně zareagoval, že je ve Zlíně Referendum a že by se to mohlo do kraje dát.
oproti
Proto píši všem členům, neboť si myslím, že to přesahuje působnost okresu Zlín a spadá pod kontrolu ke všem členům v ZLK včetně předsednictva krajského sdružení Pirátů Zlín (předseda @Vratislav.Krejcir , místopředsedové @Frantisek.Elfmark, @Jiri.Jaros, @Jaroslav.Takac, @Zdenek.Tros)
Referendum v krajských volbách má spojitost a to bylo po krajské schůzi, kdy mě to napadlo. A to že nevíte, že je referendum, není moje chyba, ale Jiřího Jaroše.
Vratislav.Krejcir píše: 18 čer 2020, 22:06 Dále zde píšeš:
Do pirátské strany jsem vstoupil v roce 2017, kdy jsem měl již sedmileté zkušenosti s komunální politikou jako zastupitel města Napajedla. Členům Pirátů byla kauza VaK známá, protože jsem ji řešil hned od začátku.
Když jsem vstoupil do politiky, stejně asi jako ty, jen z rozdílem, že jsem nebyl v žádné politické straně, znal jsem tě jako bojovníka za vodu, radil jsem se s tebou ohledně našeho Vaku v KM. Je mi divné, že nemáš energii na to to dořešit, že jsi to nenavrhl právě v KETu, ze kterého vychází krajský program. Nenavrhl jsi žádné nové body, diskuze k programu ses neúčastnil a ani o něm nehlasoval. Je to tím, že jsi se nedostal na kandidátku, kde jsi bojoval o post lídra?
Ne, je to o tom, že Vás to psalo dost a já se zajímal o PiroVaK. Nedával jsem tomu nějakou váhu, jestli to bude v Ketu nebo ne. Na kandidátce jsem na 31 místě a neustále pracuji, takže to nijak neovlivnilo mou práci, nikam neodcházím.
Vratislav.Krejcir píše: 18 čer 2020, 22:06 Není tohle viewtopic.php?p=524237#p524237
Vzhledem k tomu, že Alianci vede pan Sekula s velmi konzervativními názory a celou mu ji obsadili zejména příslušníci SPD, kteří bojují s populistickými hesly - Voda Čechům a ne imigrantům, tak navrhuji usnesení
(a) Krajské fórum Pirátů nebude nadále prohlubovat společně vztahy a nebude v budoucnu spolufinancovat tento projekt.
důvodem tvého postesku?
bohužel, nejsem pro Zlíňáky dost důvěryhodný, aby se mnou něco řešili a jak jde vidět z hlasování o podobě kandidátky do krajských voleb, tak i od členů Zlínského kraje.
.. Vím, že se tak na to nedíváš, spolupráce s SPD ti není cizí, byl jsi členem a zastupitelem Usvítu přímé demokracie Tomia Okamury. Některým pirátům je to proti srsti. Je ale smutné, že jsi jako předseda ZL tuhle věc nedokázal dotáhnout, když ji má Zlín (jehož si dále členem) v programu. Možná si nad tím zlomil hůl, tak jako nad zastupitelstvem v Napajedlích.
Vraťo z této i z těch předchozích otázek si nejsem jistý, že ti jde o VaK Zlín a o tu korupci. Pokud sis nevšiml, tak píšeš do vlákna kde se bavíme o vodárenství. Jestli bych nad tím zlomil hůl, tak nikam nepíšu a nikam nechodím a o nic se nezajímám, k ničemu se nevyjadřuji. Připadá ti, že nechci řešit korupci a okrádání lidí ?

K tvé otázce na SPD. V roce 2010 jsme začali řešit u nás v Napajedlích znečištění hliníkárny. Jestli si pamatuje tu kauzu ve Skašticích, tak to byla stejná firma, která se k nám přestěhovala a která dostala povolení od města a kraje. Kdo přišel jako první byl pan Holík, tehdy ještě Úsvit přímé demokracie. Okamura měl tady ve městě přítelkyni, takže si myslím, že to bylo i tímto důvodem. A prostě nám s tím pomohl a účastnil se zastupitelsvtva a zajímal se o to, jako poslanec. Taky proto, v roce 2014, jsem šel pod Úsvitem, protože se tady vytvořila skupina lidí, která kandidátku dokázala poskládat. Je to úsměvné, ale stály za tím babičky ve věku 70 a víc, které se bránily proti hliníkárně, což zas tak úsměvné není. A i z důvodu, že jsem podporovatelem referenda, jako součást občanského demokratického rozhodování. Matematika, která se odehrává na zastupitelstvech je ponižující…. Po rozpadu Úsvitu jsem dál nespolupracoval, ale s babičkami ano. Je rozdíl mezi komunální úrovní a parlamentem. Za podporou či spoluprací stojí i sociální vazby a taky poděkování, že v této věci pomohli. Ještě tehdy se tu objevil Honza Nezhyba (myslím, za Arniku, nyní u Pirátů - garant životního prostředí), a ten nám pomáhal se vzorky půdy a radil co a jak. Ten taky dal vědět Tkadlecovi a tak jsem se dostal k Pirátům. To je přelom let 2016-2017.

Ze Sekulou se známe od roku 2015-16, ale tehdy ještě aktivní k VaK Zlín nebyl, to mohlo být později. On je dobrý přes ekonomiku a dělal tehdy ekonomické srovnání a řešil tuto stránku. Dělal rozbory informací od města Zlín a pana Březíka a vyvracel nepravdivé informace. To samé sem dělal i já a psal jsem o tom v novinách, které jsem založil. https://cablatomas.cz/napajedla-bez-cenzury Od té doby co chtěl vstoupit do Pirátů a hlasovalo se, že nebudeme s ním spolupracovat, tak jsem pana Sekulu neviděl, leda na Valné hromadě VaK Zlín. To ovšem neznamená, že si nepřečtu co píše a kriticky neposoudím o čem to je a jestli to má postavené na faktech.

Vratislav.Krejcir píše: 18 čer 2020, 22:06
Byl jsem se podívat na vašem zastupitelstvu, ty jsi chyběl a na můj dotaz tvůj kolega odvětil.... "Víš ho už nebaví tady chodit, je tu v zastupitelstvu už dlouho".

Proč jsi kandidoval do zastupitelstva města, když tam nechodíš? (máš 66% účast)
Proč jsi kandidoval jako lídr do krajského zastupitelstva, když tě práce zastupitele nebaví?
To jestli chodím na zastupitelstvo nemá nic společného s aktivitou, kterou dělám od roku 1998. A taky jsem chtěl, aby se Michal otrkal a byl v tom sám. Jedno zastupitelstvo nebo dvě z cca 50ti za deset let nic nepokazí. Neustále probíráme dění ve městě. Tvoje otázky jsou irelevantní.

Trošku mě tvoje připomínky překvapili. Když jsem napsal toto vlákno, tak si mi psal na messenger (neberu to špatně), že jsi o Referendu nevěděl a chceš vědět o tom víc. To že ti to neřekl Jiří Jaroš radní ze Zlína, je známka, že jej to nezajímá, protože je v KOALICI a tím pro něj tunel ve VaK Zlín skončil a nechce jej řešit. Jenom by mě zajímalo Proč.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Cabla za příspěvek:
Filip.Matuska

Nevěř ostnatému drátu, byť se stokrát tvářil jak stonek růže.
Karel Kryl

http://www.indiannet.eu/
https://cablatomas.cz/
https://www.youtube.com/channel/UC8_1If ... yhNMilBlnA

Uživatelský avatar
Tomas.Cabla
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 302
Registrován: 22 kvě 2017, 10:18
Profese: kuchař-číšník
Bydliště: Na Kapli 380, Napajedla
Dal poděkování: 299 poděkování
Dostal poděkování: 360 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 26/2020-Krajské volby - Referendum o VaK Zlín - VaK Zlín

Příspěvek od Tomas.Cabla »

Zdenek.Tros píše: 19 čer 2020, 09:47 Ohledně VAK vs Zlínská koalice bys @Tomas.Cabla mohl rozjet rozpravu v MS Zlín na fóru a pak dát hlasování, jak se MS Zlín k tomuto problému bude stavět.
Ohledně VAK vs KF můžeš také rozjet rozpravu jak se KF k tomuto problému bude stavět (ne jen otázku referenda) a pak dát hlasování s konkrétními možnostmi a výsledek by byl závazný pro celý kraj.
Piráti jako jedna z mála stran má mechanismy, jak řešit věci konstruktivně, ale musí se to zprocesovat a ne jen o tom bezmezně diskutovat...
Dík za postup, myslím, že takovým způsobem to bude probíhat...

@Hana.Ancincova máš, už složku ze zlínského disku ohledně VaK Zlín ? Dal jsem na Pirati ZLK pravomocný rozsudek Vrchního soudu v Olomouci.

Nevěř ostnatému drátu, byť se stokrát tvářil jak stonek růže.
Karel Kryl

http://www.indiannet.eu/
https://cablatomas.cz/
https://www.youtube.com/channel/UC8_1If ... yhNMilBlnA

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“