Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Moderátoři: Mediální tým - KS Vysočina, PKS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

• V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

• Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

• Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

• Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Profese: projektová manažerka
Dal poděkování: 1781 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: Senátní volby v obvodu č. 15 - Pelhřimov (Kraj Vysočina + Jihočeský kraj)

Příspěvek od Hana.Hajnova »

marauder píše: 27 kvě 2020, 20:55 Ahoj všem,
ohledně mého zájmu o kandidaturu se objevil nějaký šum a proto dovolte, abych věci uvedl na pravou míru. Ano se členy krajského předsednictva (Blankou Lednickou a Honzou Břížďalou ) jednám o kandidatuře do Senátu za Vysočinu v okrsku 15 nebo 51. Po první schůzce mi bylo Honzou doporučeno se spíše přiklonit k okrsku 15. Zároveň se výběrem okrsku (doporučením) začal zabývat analytický tým PS, konkrétně Petr Fojtík. Dnes ráno na schůzce ve sněmovně padlo doporučení na základě provedené analýzy a tedy i rozhodnutí.
BUDU SE UCHÁZET O PIRÁTSKOU NOMINACI V OKRSKU Č. 51- Žďár n. Sázavou.
Omlouvám se všem, protože to mohlo působit jako nerozhodnost, či váhání, ale nebylo to jenom na mě a nemohl jsem to ze svojí pozice urychlit.
Ahoj Stando,

už týden marně přemýšlím, co ti na toto odpovědět. Nezlob se na mě, ale pokud si nedokážeš obhájit výběr svého volebního obvodu a stát si za svým rozhodnutím, jak v něm chceš přesvědčit voliče, aby tě volili?

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Judita.Vedlova
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Příspěvek od Judita.Vedlova »

Hana.Hajnova píše: 02 čer 2020, 09:50
ohledně mého zájmu o kandidaturu se objevil nějaký šum a proto dovolte, abych věci uvedl na pravou míru. Ano se členy krajského předsednictva (Blankou Lednickou a Honzou Břížďalou ) jednám o kandidatuře do Senátu za Vysočinu v okrsku 15 nebo 51. Po první schůzce mi bylo Honzou doporučeno se spíše přiklonit k okrsku 15. Zároveň se výběrem okrsku (doporučením) začal zabývat analytický tým PS, konkrétně Petr Fojtík. Dnes ráno na schůzce ve sněmovně padlo doporučení na základě provedené analýzy a tedy i rozhodnutí.
Omlouvám se všem, protože to mohlo působit jako nerozhodnost, či váhání, ale nebylo to jenom na mě a nemohl jsem to ze svojí pozice urychlit.
Ahoj Stando,

už týden marně přemýšlím, co ti na toto odpovědět. Nezlob se na mě, ale pokud si nedokážeš obhájit výběr svého volebního obvodu a stát si za svým rozhodnutím, jak v něm chceš přesvědčit voliče, aby tě volili?
Já jsem celkem ráda, že se tak nestane.
A další kandidáti? Jinak ten obvod je + jindřichochradecko ...
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Profese: Radní Kraje Vysočina
Dal poděkování: 782 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Judita.Vedlova píše: 06 čer 2020, 16:01
Hana.Hajnova píše: 02 čer 2020, 09:50
Ahoj Stando,

Já jsem celkem ráda, že se tak nestane.
A další kandidáti? Jinak ten obvod je + jindřichochradecko ...
Ahoj, po odhlášení SZ nevím o dalším možném kandidátovi. Ano, geograficky to je Pelhřimovskou a Jindřichohradecko, ale oficiální název senátního obvodu č. 15 je Pelhřimov.
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Profese: Radní Kraje Vysočina
Dal poděkování: 782 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Jelikož se v navrženém termínu nepřihlásil žádný další zájemce a původní svoji nominaci stáhl, jednání ukončuji.
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „Vysočina“