Zástupci RV na SVÝTu

Fórum pro vnitřní organizaci republikového výboru.

Moderátoři: asistent/ka RV, Republikový výbor, Jednatelé

Pravidla fóra
Toto fórum slouží pro organizaci jednání a zasedání republikového výboru. Je takovým organizačním podvýborem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2789
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7199 poděkování

Zástupci RV na SVÝTu

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Ahoj, trošku punkově jsme "vybrali" zástupce RV na SVÝT. Prvně byla informace, že tam bude jeden zástupce. Na Zulipu v kanálu Republikový výbor se Janka několikrát ptala, jak ho vybereme, což zůstalo bez odezvy. Pak Dan navrhl metodu: "hej, pudete tam někdo?". A Janka se přihlásila se slovy: "já tam klidně půjdu, jestli nebude chtít někdo víc". Později se to změnilo tak, že RV může mít dva zástupce. A po nějaké diskusi jsem se přihlásil že: "pojedu, jestli nebude nikdo proti".

Obvykle se na Zulipu nic nerozhoduje a slouží k operativnější diskusi a vyjasňování si postupů a dotazů. Neuvědomili jsme si, že všichni členové RV Zulip ještě nesledují, tak to není fér a nelze to považovat za konsenzus. Omlouvám se a sypu si popel na hlavu.

Tak jestli jste někdo proti a máte zájem tam jet, tak se ozvěte co nejdříve a můžeme zvolit nějakou jinou metodu výběru zástupců. Třeba anketu?

Tady pro info ještě kopíruji program:
Program:
10:00 - 10:05 Zahájení
10:05 - 10:45 Plnění Pirátské strategie 2020
10:50 - 11:20 Výstupy a závěry ze stranické ankety + další postup
11:25 - 11:55 Zavádění supervize a mediace
12:00 - 12:30 Zavádění principu vnitřního auditu pod patronací KK
12:30 - 14:00 Pauza
14:00 - 14:30 Krajské a senátní volby 2020 a linka mediální kampaně, krajské programy a jejich vzájemná synergie
14:35 - 15:20 Odborná sekce strany
15:25 - 15:55 Financování odborné sekce strany
16:00 - 16:30 Oblastní sdružení (výpomoc, stáže, stav po coroně...)
16:30 - 17:00 Rezerva (pokud bude čas, možnost volné diskuze)

Nevím o tom, že bychom v nějakém bodě měli vystupovat za RV a potřebovali nějak zmocnit naše zástupce jednat jménem RV. Předpokládám, že dle časové dotace bude většina bodů spíše informačním sdělením a nebude prostor pro diskusi. Dotazy se budou pokládat i online.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvek:
Daniela.Weissova

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1211
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 3023 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: Zástupci RV na SVÝTu

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Jsem pro Janku a Jana :)

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3687 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Zástupci RV na SVÝTu

Příspěvek od Dan.Lestina »

(Samozřejmě jsem tu metodu myslel provést všemi dostupnými kanály, zejména na řádném zasedání.)

Rád bych, aby v rámci prezentace o reformě odborné sekce zazněly ty různé varianty, protože předpokládám, že se jejich plné sloučení nestihne. Chtěl jsem prezentovat, ale nebylo mi to umožněno vzdáleně, od plánu toto uložit RP jako úkol jsme jako vstřícný krok upustili a osobně se tam nedostanu. Mohl bys tam tedy povědět něco z našeho pohledu, případně taky připravit prezentaci, prosím? Rád ti pomůžu.

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1703 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Zástupci RV na SVÝTu

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Ahoj, každopádně část dne tam budu, pak musím do PiCe. Tedy můžu tam nějaký ten úkol za RV plnit :-)

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Odpovědět

Zpět na „Organizace“