Žádost o členství - Viktor Kronych

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Viktor73
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Profese: Vedoucí technik údržby
Dostal poděkování: 2 poděkování

Žádost o členství - Viktor Kronych

Příspěvek od Viktor73 »

Ahoj všichni,
jmenuji se Viktor Kronych a je mi teprve 46 let :D .
Mám elektrotechnické vzdělání s nejvyšším stupněm odbornosti. Pracuji v současné době jako vedoucí technik údržby ve firmě Valeo Žebrák a souběžně se zaměstnáním také od roku 2000, jsem majitelem firmy na zabezpečení vozidel, majetku a osob.
V roce 2009, jsem rozšířil tuto činnost také na reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení,fotografické služby,provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí.

V posledních letech jsem se začal zajímat o politické dění jak u nás v kraji tak hlavně v republice.
Jsem velice aktivním přispěvatelem jak na foru Pirátů, tak i na ostatních fórech kde se řeší sociální a politické téma. Vyhledávám poze ty, kde se lidé nebojí říct pravdu a hlavně zbytečně jen nenadává jako někde v hospodě u piva, ale hlavně vysvětluje dezinformovanost a radí selským rozumem.
Nejsem opravdu z těch co by jen nadával někde anonymně, ale chci se aktivně zapojit do politického dění jak v kraji, tak i na republikové úrovni, neboť už kvůli našim dětem mi není lhostejná jejich budoucnost.
Mám dvě úžasné dcery Elizabeth 7 let a Viktorii 16 let, se kterýma prožívám ty nejhezčí roky svého života.

Mé zájmy ve volném čase jsou cyklistika a hlavně Downhill :-), Inline brusle, cestování a fotografie
Jsem týmový hráč a nebojím se jakékoliv konfrontace když jde o zlepšení života všem a zničení oligarchiálního vedení státu.

Doufám že pokud tuto zprávu o přijetí dočtete až sem, uděláte si malý obrázek o mé osobě a budu rád když mou osobu začleníte do vaší strany, za kterou bych rád dával góly.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Viktor Kronych
Tito uživatelé poděkovali autorovi Viktor73 za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Pavel.Sramek
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 22758 poděkování
Dostal poděkování: 4629 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství - Viktor Kronych

Příspěvek od Robert.Magni »

Jsem velice aktivním přispěvatelem

Přidej link na nějaký ten příspěvek,protože pod tímhle profilem tu nic nemáš.

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, manager v IT
Dal poděkování: 1394 poděkování
Dostal poděkování: 1244 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství - Viktor Kronych

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Ahoj Viktore,

vítám Tě mezi náma. ;-)
Těším se, až se uvidíme a poznáme a doufám, že u nás, díky svému zapálení, změníš politiku a pomůžeš nám změnit naši zem. ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Sramek za příspěvek:
Robert.Magni

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeň“