Co jste se o mě dozvěděli před primárkami? Nabídka vysvětlení

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3687 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Co jste se o mě dozvěděli před primárkami? Nabídka vysvětlení

Příspěvek od Dan.Lestina »

Honza Novák se mi svěřil, že měl před primárkami několik diskusí na téma, jestli mě v primárkách volit, nebo ne. Říká, že prý sděloval nějaké výhrady, ale přesto nehovořil proti mě.
Na to má samozřejmě právo, a asi nikdy nezjistím, jak to doopravdy vypadalo.

Rád bych ale alespoň nyní nabídl komukoli vysvětlení, pokud má pochybnosti o kvalitách mé práce nebo týmových schopností. Rozhodně nejsem dokonalý, ale jednostranný pohled fakt není dobrým vodítkem pro utvoření vlastního názoru. A rád řeším věci otevřeně, nechtěl bych to dělat stejnou cestou.

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 728 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: Co jste se o mě dozvěděli před primárkami? Nabídka vysvětlení

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

Na druhou stranu... o kom se nemluví, jako by nebyl :)
Odpovědět

Zpět na „Jihočeský kraj“