žádost o členství Daniel Stržínek - Hranice

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
DanielStrzinek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 18 kvě 2020, 18:32
Profese: IT projektový manažer, SW vývojář
Bydliště: Hranice
Dostal poděkování: 11 poděkování

žádost o členství Daniel Stržínek - Hranice

Příspěvek od DanielStrzinek »

Dobrý den přeji všem pirátům.

Moje jméno je Daniel Stržínek. Níže zasílám svůj profesní životopis a základní myšlenky, na základě kterých bych se rád stal členem pirátské strany.

Jsem rodákem z města Hranice a proto bych se rád případně podílel na komunálních aktivitách pirátů v hranickém regionu. Domnívám se, že moje dosavadní pracovní kariéra a koneckonců i životní milníky budou ve vzájemné spolupráci s piráty nejen fungovat, ale také synergicky mnohdy konstruktivně eskalovat v mnoha hranických projektech a to ať už jen ústně z pohledu konstruktivní kritiky na projektech, které jsou uměle vytvořeny, nebo občanům nevytvářejí přidanou hodnotu jak by si zasloužili a nebo naopak prosazovat a dělat město kulturně a společensky bohatší, kde rada a zastupitelé pracují pro občany.

Ze své pracovní profese nabízím dlouholeté zkušenosti v rámci řízení projektů a lidských zdrojů se zaměřením na IT a elektro projekty ať už z oblasti komerčních nebo průmyslových řešení. V průběhu svých pracovních zkušeností jsem měl možnost jak studovat, tak i pracovat v zahraničí a získat tak nadhled a pochopení různých potřeb napříč kulturou či etnickým původem. Zkušenosti jsem dále získával na poli jak velkých korporací, tak malých českých živnostníků. Tím vším chci vlastně říci, že jsem člověk, který má nejen všesměrový pohled na věc, ale i lidské a pracovní zkušenosti v kombinaci s disciplínou a chutí neustále budovat a vytvářet nové věci, a rád bych je realizoval v rámci města teamovou spoluprací s občany.

V současné době pracuji jako IT vývojář a programátor, pro středně velkou hranickou firmu. IT je pro mě nejen práce, ale i vášeň a koníček a neustále se snažím posouvat a sledovat dění zejména na poli kybernetické bezpečnosti a aktuálně pracuji na vývoji a podílím se na aplikování nového typu datového bezdrátového přenosu LiFi. Rád bych se tedy v případě přijetí za člena stal člověkem, který podpoří v hranicích digitalizaci a IT infrastrukturu napříč všemi městskými sociálními statky a občany města.

Jsem přesvědčený, že aktuální situace ve vedení města je vyčpělá a partaje mají přinejmenším nefunkční kompromisy, které nemají tvrdou oponenturu. Jsem člověk silně analytický, nicméně taky empatický a hodně vnitřně motivovaný změnit současnou kulturu kterou je současné vedení řízeno. Jsem připravený transparentně prosazovat kroky a projekty, které mají maximálně přidanou hodnotu pro všechny občany.

Rád bych měl možnost se orientovat na mladé rodiny a projekty ohledně bydlení, dále potom digitalizaci všech domácností a v neposlední řadě také na seniory, kde bych rád komunikoval lepší pochopení a porozumění právě směrem k IT a trendům ve kterých vnímám, že mají rezervy a pocit, že není nikdo kdo by jim toto přiblížil a pochopil porozumět. Domnívám se, že právě poctivý a interaktivní dialog, resp. Komunikace jako celek směrem k občanům je cesta a tedy i cíl k lepší tváři fungujícího města a spokojenosti občanů.

Pokud vás moje úvodní krátké představení zaujalo, tak bych rád dostal možnost své vize a myšlenky prosadit a realizovat jako plnohodnotný člen pirátské strany a dělat tak práci pro lidi v našem regionu jinak a lépe než dosavadní městské vyčpělé garnitury, které z mého pohledu již nic nového nepřináší.

Zdraví a hezký zbytek dne přeje Daniel Stržínek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi DanielStrzinek za příspěvky (celkem 9):
Jaromir.Horky, Martin.Elias, Viktor.Tichak, Zdenek.Zak, Vojtech.Pikal, Jakub.Knapek, Ladislav.Rajcan, Lucie.Spacilova, V__
Uživatelský avatar
Jaromir.Horky
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 974
Registrován: 09 led 2018, 17:20
Profese: Marketingový manažer
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 1134 poděkování

Re: žádost o členství Daniel Stržínek - Hranice

Příspěvek od Jaromir.Horky »

Ahoj!

Nejprve bych ti chtěl poděkovat za tvoje představení a zapálení! ;) Pokud máš čas, tak hned tuto neděli se uskuteční schůze Pirátů v Hranicích, pokud by ti tenhle termín nevyhovoval, tak v úterý 2. června od 19.00 tě rádi přivítáme na krajské schůzi v PICOLU v Olomouci.

Díky a těším se na brzkou shledanou!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaromir.Horky za příspěvky (celkem 4):
Milos.Zmeskal, Martin.Elias, Lucie.Spacilova, V__

Předseda KS OLK, Zastupitel Olomouckého kraje, vedoucího mediálního týmu OLK

Nejlepší způsob, jak dosáhnout cíle, je začít. OFFTOPIC774942021
Něco o mně

Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: žádost o členství Daniel Stržínek - Hranice

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

A pokud by nevyhovoval ani jeden termín, můžeme se setkat kdykoliv jindy a popovídat si o fungování Pirátů v kraji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milos.Zmeskal za příspěvek:
Martin.Elias
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
DanielStrzinek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 18 kvě 2020, 18:32
Profese: IT projektový manažer, SW vývojář
Bydliště: Hranice
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: žádost o členství Daniel Stržínek - Hranice

Příspěvek od DanielStrzinek »

Přeji hezké odpoledne, děkuji moc za odpovědi. Tuhle neděli jsem již dostal pozvání od Ládi Rajčana z pirátů a tak jak mu, tak též i vám potvrzuji, že rád přijdu. Daniel
Tito uživatelé poděkovali autorovi DanielStrzinek za příspěvky (celkem 2):
Viktor.Tichak, Milos.Zmeskal
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26204
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36981 poděkování
Dostal poděkování: 30139 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o členství Daniel Stržínek - Hranice

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Vítej a dovolím si nabídnout tento odkaz, kdyby ses chtěl zapojit i jinde než do lokální politiky: https://wiki.pirati.cz/to/novacci
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Milos.Zmeskal, Lucie.Spacilova

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Olomoucký kraj“