KF ÚLK 13/2020 Zástupce kraje v pracovním týmu k pirátskému institutu

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 983
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF ÚLK 13/2020 Zástupce kraje v pracovním týmu k pirátskému institutu

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Milé KF,
s PKS jsme předevčírem obdrželi od RP email v následujícím znění:
Milá krajská předsednictva,
jak vás možná vaši zástupci v republikovém výboru již informovali, jsme zase o krok blíže k založení
politického institutu a nyní potřebujeme sestavit "pracovní tým, který zpracuje návrh zakládajících
dokumentů pirátského institutu jako zapsaného ústavu a případně dalších souvisejících dokumentů
(dohody mezi stranou a institutem, vnitřní předpis strany upravující vykonávání práv strany k institutu)"
(https://redmine.pirati.cz/issues/30959).

Protože důležitou součástí činnosti institutu budou vzdělávací aktivity v rámci krajů, byli bychom
rádi, kdyby i kraje mezi sebou vybraly jednoho svého zástupce do pracovního týmu (ten bude pětičlenný).
Prosíme vás tedy o dodání jmen vašich nominantů (každý kraj nejvýše jednoho, přičemž již v této fázi
se může více krajů domluvit na společné nominaci) do neděle 17. 5. 24.00. Víme, že to je krátký čas,
zkuste prosím najít jméno i tak. (Jde jen o přípravnou skupinu, která se několikrát sejde online
a bude diskutovat podmínky a dokumenty, tedy o časovou investici cca 15-20 hodin.) Z těchto nominantů
pak společně vybereme (nejlépe dohodou mezi kraji; nebude-li možná, pak hlasováním) jednoho, který
se stane členem pracovního týmu.

Budeme rádi, když se i touto cestou zapojíte do práce na finální podobě institutu, jenž umožní
dále kultivovat a šířit ideje, na nichž vzniklo a vyrostlo pirátské hnutí.

Prosím, máte-li někdo zájem zastupovat kraj v tomto pracovním týmu, přihlašte se v tomto vlákně do soboty, 16. 5. 2020 (lhůta je poměrně krátká, nicméně, jak uvádím, je daná RP a doručením jejich emailu, nikoliv PKS.)

Abychom již tak krátkou lhůtu nezatěžovali následným hlasováním, přihlásí-li se více zájemců, budeme za vybraného kandidáta považovat takového člena, který u svého přihlášení obdrží nejvíce "poděkování" od členů kraje do 16. 5. 2020 23:59.

Díky za spolupráci!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvky (celkem 5):
Vladimir.Vlach, Martin.Strnad, Jan.Kunc, Miloslava.Karfilatova, Jan.Kranda

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Uživatelský avatar
Jan.Kotas
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 163
Registrován: 01 zář 2010, 18:13
Profese: Vývoj systémů autonomního řízení
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: KF ÚLK 13/2020 Zástupce kraje v pracovním týmu k pirátskému institutu

Příspěvek od Jan.Kotas »

Ahoj,
rád se přihlásím přinejmenším na první linii.
Profesní zkušenosti ohledně dokumentace a zakládání dokumentace v podobě platných předpisu mám z výrobních společností.
Prošel jsem několik auditů pro ISO normy, TVU normy a také jsem byl součástí auditu ve společnosti v které jsem pracoval a vedl tým za logistiku. Společnost která celkový audit pro nás zpracovávala, jejíž jsem byl součástí je známá prestižní Price Wather house. Proto rád pomohu a v době volnějšího času a v aktivitách, mám prostor pomoci v založení institutu a zastupovat tak náš kraj.
Pokud souhlasíte, můžete mne podpořit. Hezký den.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kotas za příspěvky (celkem 6):
Tomas.Rubinstein, Dalibor.Zahora, Miloslava.Karfilatova, Vladimir.Vlach, Jan.Kranda, Ludmila.Beutelova
Vojtech.Karban
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 179
Registrován: 04 zář 2013, 09:43
Profese: OSVČ - Czechseedbank.eu
Bydliště: Mánesova 36, Ústí nad Labem
Dal poděkování: 153 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚLK 13/2020 Zástupce kraje v pracovním týmu k pirátskému institutu

Příspěvek od Vojtech.Karban »

Ty normy se kdyžtak jmenují TÜV, ne TVU
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Karban za příspěvek:
Jan.Kotas
Uživatelský avatar
Jan.Kotas
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 163
Registrován: 01 zář 2010, 18:13
Profese: Vývoj systémů autonomního řízení
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: KF ÚLK 13/2020 Zástupce kraje v pracovním týmu k pirátskému institutu

Příspěvek od Jan.Kotas »

Vojtech.Karban píše: 14 kvě 2020, 19:03 Ty normy se kdyžtak jmenují TÜV, ne TVU
Děkuji. TÜV - když už tedy :) Ale to není podstatný. Podstatný je, že nabízím pomoc, ale nikam se neženu. Najdou li se jiní, co to umí časově a i vědomě, nemusím figurovat.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚLK 13/2020 Zástupce kraje v pracovním týmu k pirátskému institutu

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Ahoj,
hlásím se jako možný kandidát pro všechny kraje, níže něco jako kandidátská řeč a tady je společné vlákno pro všechny kraje.
Dalibor.Zahora píše: 14 kvě 2020, 22:41 Hlásím se současně jako "kandidát" na zástupce všech krajů do pracovního týmu pro vznik Pirátského institutu (PI).

Proč já?
Do přípravy PI jsem se zapojil již v loňském roce, kdy jsem s některými věcmi pomáhal Jance Michailidu a Ivorovi Kollárovi. Například jsem oslovil v této věci Patricka Eichlera z MDA (institut ČSSD), který byl ochoten sdílet související informace - kupodivu instituty politických stran spolu celkem kooperují. Kontakty Pirátů s P. Eichlerem pokračují viz např. zápis z dubna. Také jsem nezávazně oslovil některé akademiky, např. Mgr. Jan Charvát, M.A., Ph.D..

Problematika PI mě pochopitelně zajímá, osobně preferuji variantu, aby PI stal skutečně váženou odbornou institucí zaměřenou s dlouhodobějšími záměry a širším společenským přesahem, a ne snad jen "servisní" organizací strany pro různá školení - takové tendence, kdysi na počátku byly, ale jsem rád, že se to posunulo po jednání RV lepším směrem.

Samozřejmě v mé roli bude hlavní hledisko prokomunikovat požadavky a názory krajů. Čas na to mít budu.

Tož vybírejte!

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Jan.Mares
Zahraniční odbor
Příspěvky: 679
Registrován: 14 srp 2017, 19:48
Profese: Spisovatel slevových letáků
Dal poděkování: 237 poděkování
Dostal poděkování: 1542 poděkování

Re: KF ÚLK 13/2020 Zástupce kraje v pracovním týmu k pirátskému institutu

Příspěvek od Jan.Mares »

Jakože Havran není špatnej nápad. @Jan.Kotas, sledoval jsi během těch let debaty kolem institutu? Je tam hodně vnitrostranických zájmových grupíků, tak bych nerad, abysme tam poslali člověka, kterej tam akorát někomu naběhne na vidle.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Mares za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Vladimir.Vlach
Uživatelský avatar
Jan.Kotas
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 163
Registrován: 01 zář 2010, 18:13
Profese: Vývoj systémů autonomního řízení
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: KF ÚLK 13/2020 Zástupce kraje v pracovním týmu k pirátskému institutu

Příspěvek od Jan.Kotas »

Jan.Mares píše: 15 kvě 2020, 16:46 Jakože Havran není špatnej nápad. @Jan.Kotas, sledoval jsi během těch let debaty kolem institutu? Je tam hodně vnitrostranických zájmových grupíků, tak bych nerad, abysme tam poslali člověka, kterej tam akorát někomu naběhne na vidle.
Ahoj, okrajově ano, rozhodně se s tím musím případně seznámit a probrat se historicky (co se konkrétně třebas diskutovalo), ale důležitá bude beztak debata současnosti, tj. nestranný institut a přesah mimo naší pirátskou kocábku a rozhodně nevím o skupinách, je to o seznámení se stavu, nemohl jsem doteď vše sledovat :) nabízím především kapacitu v zastoupení a základní předpoklady k tomu. 8-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kotas za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 983
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚLK 13/2020 Zástupce kraje v pracovním týmu k pirátskému institutu

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Ke konci určené lhůty získali od členů kraje:

Jan Kotas - 5 poděkování
Dalibor Záhora - 14 poděkování


Gratuluji Daliborovi, doručuji jeho nominaci, hlasujícím děkuji za účast a uzamykám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“