KF Vys 05/2020 Dovolba 4. místopředsedy KS Vysočina - rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Vysočina

Uživatelský avatar
Miroslav.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 194
Registrován: 16 pro 2017, 21:07
Profese: Zdravotnický záchranář
Dal poděkování: 444 poděkování
Dostal poděkování: 367 poděkování

Re: KF Vys 05/2020 Dovolba 4. místopředsedy KS Vysočina - rozprava

Příspěvek od Miroslav.Vacha »

Ahoj Piráti a Pirátky,

díky Honzovi za nominaci. Nominaci přijímám.

Mohu přispět kreativním myšlením, kritickým a konstruktivním pohledem, týmovostí, která je možná klišé, ale pro mě je to důležitá hodnota. Respekt k jednotlivcům jenž pro mě důležitá součást všech jednání i vyjednávání i když často nejsou jednoduchá a vedou k napětí. Myslím si, že mám přirozený sklon k diplomacii, ale i schopnost argumentačně prosazovat směr či cíl, ke kterému se chci dostat. Mám zkušenosti především z jednání v odborových strukturách a zažil jsem i pár nátlakových akcí. To mi pomohlo si od věcí udržet odstup a jednat více s rozmyslem, takzvaně profesionálně. K tomu všemu je pro mě základ nezblbnout a vracet se tak nějak k obyčejné lidskosti a selskému rozumu.

Na druhou stranu se mám v Pirátské struktuře hodně co učit a doučovat, nejsem zběhlý politik, ale být součástí PKS je pro mě výzvou se dále rozvíjet.
Co je dúležité sdělit jsou mé omezené časové možnosti. Vím, že je pro mě hodně těžké být na pravidelných setkáních, protože mám velice nepravidelný pracovní život. Jednání PKS probíhá většinou v době, kdy se mi "láme" služba na ZZS. (Buď na ní jedu, nebo v ní končím). Během 2 měsíců se nám rodina roroste o 4 dítě a večerní čas tak zároveň budu muset věnovat i péči o děti.

To že, nebudu schopen být na všech jednáních a nebo ne po celou dobu, ale nakonec nemusí být úplná nevýhoda, protože tak budu potřebovat nejpodstatnější přehled o dění a dostat se k němu je otázkou zdravé reflexe skupiny a témat.

A jako důkaz, že se mám co učit, posílám odkaz na svůj profil, který neumím udělat jako proklik v textu takovým tím modrým ZDE. :)
https://vysocina.pirati.cz/lide/miroslav-vacha/
"Jednej, mluv a mysli ustavičně tak, jako by ses už měl rozloučit se životem."
Marcus Aurelius

Jsem li sháněn, k dispozici zde: miroslav.vacha@pirati.cz
Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: KF Vys 05/2020 Dovolba 4. místopředsedy KS Vysočina - rozprava

Příspěvek od Eva.Novakova »

Míro, gratuluju k rozhodnutí! Návod máš v Messengeru :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 2):
Milan.Dadourek, Miroslav.Vacha

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Viktorie.Vidlakova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 122
Registrován: 15 črc 2019, 14:04
Profese: Studentka FM VŠE
Bydliště: Hvězdoňovice
Dal poděkování: 163 poděkování
Dostal poděkování: 209 poděkování

Re: KF Vys 05/2020 Dovolba 4. místopředsedy KS Vysočina - rozprava

Příspěvek od Viktorie.Vidlakova »

Jan.Brizdala píše: 27 dub 2020, 12:39 Ahoj a díky @Blanka.Lednicka za vytvoření vlákna.

Abychom trochu některé pošťouchli, zkusím navrhnout:

- @Viktorie.Vidlakova, která může nabídnout pohled relativně čerstvé členky, přijít s novými nápady (bez zatížení předchozí prací PKS) a pomoci se zachováním ženského elementu :-),
- @Miroslav.Vacha, který se již nyní příležitostně účastní PKS, má zde dobré postřehy a odvádí velkou práci v rámci KPT,
- @Marek.Krejpsky, který pravidelně je přítomen již nyní na jednání PKS, může nabídnout rovněž pohled jednoho z mladších členů a současně pomoc s rozšířením naší základny na Žďársku,
- @Jiri.Svoboda.HB, který má dobré zkušenosti s propagací a marketingem a pro Piráty odvádí nemalou dobrovolnickou práci.
Děkuji moc za nominaci, které si neuvěřitelně vážím. Bohužel kvůli nadcházejícím státnicím a (pravděpodobně) přijímacímu řízení na další školu nemám moc času, proto budu ráda, když se této šance chopí někdo jiný. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Viktorie.Vidlakova za příspěvky (celkem 4):
Eva.Novakova, Ondrej.Tuma, Roman.Pasek, Jiri.Wiche

členka MS Třebíčsko
místostarostka obce Hvězdoňovice

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Republikový výbor
Příspěvky: 1694
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 2108 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 05/2020 Dovolba 4. místopředsedy KS Vysočina - rozprava

Příspěvek od Jan.Posvar »

Ahoj,

dovoluji si nominovat @Petr.Simecek. Je to schopný člověk, konstruktivní a pozitivní. Pravda, je spíše neaktivním členem, ale má to svoje racionální důvody stejně jako to, proč by jím už nemusel být :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Posvar za příspěvky (celkem 3):
Eva.Novakova, Hana.Hajnova, Ondrej.Tuma

místopředseda KS Vysočina
Facebook

Petr.Simecek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 5
Registrován: 24 pro 2016, 12:36
Profese: Programátor
Dostal poděkování: 19 poděkování

Re: KF Vys 05/2020 Dovolba 4. místopředsedy KS Vysočina - rozprava

Příspěvek od Petr.Simecek »

Děkuji @Jan.Posvar za nominaci, ale musím si to ještě projít hlavou. Zítra na schůzi se již vyjádřím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Simecek za příspěvky (celkem 2):
Jan.Posvar, Hana.Hajnova
Uživatelský avatar
Vit.Zacek
Republikový výbor
Příspěvky: 501
Registrován: 17 kvě 2018, 00:37
Profese: student ekonomie
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 923 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: KF Vys 05/2020 Dovolba 4. místopředsedy KS Vysočina - rozprava

Příspěvek od Vit.Zacek »

Ahoj piráti a pirátky,

hlásím se do volby místopředsedy.

Svým rozhodnutím ucházet se o místo v předsednictvu, bych chtěl určitým způsobem navázat na působení Evy v PKS, se kterým jsem byl spokojen, a také udržet zástupce Jihlavska v předsednictvu. Zároveň vnímám, že je v poslední době v předsednictvu napjatější atmosféra, takže patrně je co zlepšovat. Dalším důvodem je fakt, že jsem členem pirátů už skoro dva roky a mám pocit, že bych měl politické práci věnovat víc úsilí než dosud.

Myslím, že rozhodně nejsem typ konfliktního člověka, a proto bych chtěl být klidnou silou, která bude situaci uklidňovat a směrovat k, pokud možno, konsensuálnímu řešení. Jsem zastáncem racionální diskuze založené na faktech. Nejdu do předsednictva s nějakou revoluční změnou, ale spíše bych chtěl navázat na dosavadní práci. S politickými jednáními mám určité zkušenosti z jednání předsednictva místního sdružení Jihlavsko, kde jsem druhým místopředsedou. Rovněž působím v komisi Rady města.

Vzhledem k tomu, že jednání PKS probíhají online, tak nevidím problém v tom, že během týdne pobývám v Praze (když tu zrovna neřádí virus), kde studuju na vysoké škole. Zároveň povinnosti druhého místopředsedy PMS nejsou nijak rozsáhlé, takže toto by nebyla časová překážka.

Můj profil: https://wiki.pirati.cz/lide/vit_zacek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Zacek za příspěvky (celkem 6):
Eva.Novakova, Ondrej.Tuma, Jan.Posvar, Hana.Hajnova, Roman.Pasek, Jiri.Wiche
Uživatelský avatar
Ondrej.Tuma
Mediální odbor
Příspěvky: 948
Registrován: 27 dub 2017, 19:34
Dal poděkování: 1236 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: KF Vys 05/2020 Dovolba 4. místopředsedy KS Vysočina - rozprava

Příspěvek od Ondrej.Tuma »

Uvědomuji si, že kombinovat vlastní práci, děti a do toho ještě Piráty, může být složité. A tedy pochopím odmítnutí, ale domnívám se,
že by platným a jistě progresívním členem PKS byla @Petra.Kujinek.Polodnova a tímto ji nominuji na místo 4. místopředsedy
PKS Vysočina.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Tuma za příspěvky (celkem 6):
Miroslav.Vacha, Hana.Hajnova, Eva.Novakova, Blanka.Lednicka, Veronika.Nguyenova, Jiri.Wiche

Acta est fabula, plaudite...

Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 05/2020 Dovolba 4. místopředsedy KS Vysočina - rozprava

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Nominace ukončeny, rozprava běží dál v rámci doby na rozmyšlenou. Pokud tedy máte na kandidáty nějaké otázky, ptejte se.

První kolo volby bude zahájeno v pátek 15. 5. 2020.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Lednicka za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Tuma, Milan.Dadourek, Jiri.Wiche

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Republikový výbor
Příspěvky: 1694
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 2108 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 05/2020 Dovolba 4. místopředsedy KS Vysočina - rozprava

Příspěvek od Jan.Posvar »

Co kdyby kandidáti napsali závěrečné řečí? Nějaké zhodnocení po nedělní grilovačce?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Posvar za příspěvky (celkem 2):
Blanka.Lednicka, Jiri.Wiche

místopředseda KS Vysočina
Facebook

Uživatelský avatar
Ondrej.Tuma
Mediální odbor
Příspěvky: 948
Registrován: 27 dub 2017, 19:34
Dal poděkování: 1236 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: KF Vys 05/2020 Dovolba 4. místopředsedy KS Vysočina - rozprava

Příspěvek od Ondrej.Tuma »

Jan.Posvar píše: 12 kvě 2020, 18:26 Co kdyby kandidáti napsali závěrečné řečí? Nějaké zhodnocení po nedělní grilovačce?
Máš recht Jene, nějaké shrnutí by to asi sneslo. Tedy za mě:

Po nedělním grilování jsem se zkusil zamyslet nad tím, koho bych volil já a dostal jsem se k tomu, že bych sám nevěděl. Na všech třech kandidátech vidím pozitiva a
stejně tak negativa (ty ostatně byly zmiňovány i na tom grilování). Nemůžu tedy napsat závěrečnou řeč ve smyslu - Volte mě a zajistím vám v každé roli toaletního papíru
o dva útržky navíc
.
Volte tedy dle vlastního srdce a vlastního uvážení. Máme velikou výhodu v tom, že tahle volba není o tom vybrat menší zlo, ale spíše to dobré z nás, z našeho jádra.
Každý z nás kandidátů má jiný náhled na fungování v PKS a ani jeden není špatný. A tedy ať bude zvolen kdokoliv z nás, bude to, dle mého pohledu, volba dobrá.
Bylo by fajn, kdyby ti, co nebudou zvoleni, nepolevovali ve své práci a snaze zlepšit to co kolem sebe máme a věnovali se třeba práci v PMS, KETech či dalších možnostech
zapojení u Pirátů.

A taky nesmím zapomenout poděkovat - všem kdo mě nominovali a kdo do mě kopli, ať to zkusím. Všem, kterým není jedno kam směřujeme a jak.
Všem, kteří si najdou čas na volbu. A vůbec všem Pirátům z Vysočiny, protože jste prostě skvělí lidé. Díky!

Mirkovi a Vítkovi přeji hodně štěstí ve volbě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Tuma za příspěvky (celkem 5):
Jan.Posvar, Roman.Pasek, Vit.Zacek, Jiri.Wiche, Petr.Kozel

Acta est fabula, plaudite...

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Vysočina“