Filip Brož-odloženo

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Filip.Broz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 21 zář 2013, 18:34
Profese: Terapeut
Dostal poděkování: 5 poděkování

Filip Brož-odloženo

Příspěvek od Filip.Broz »

Zdravím všechny Piráty na Vysočině,

rád bych se stal Vaším členem. Jmenuji se Filip Brož, bude mi 24 let a nově jsem se přestěhoval a bydlím v Havlíčkově Brodě. Vystudoval jsem Pedagogiku volného času na Univerzitě v Hradci Králové. Pracuji v oblasti pomáhajících profesí jako sociální pracovník, krizový intervent a terapeut. Mezi mé zájmy patří především má profese, psychoterapie, literatura, kultura, sport a všeobecný rozhled.

O politiku jsem si vždy zajímal sporadicky, spíše ze studijních důvodů, ale v posledních letech už nechci nečině přihlížet, co se děje v našem státě. Piráti jsou mi sympatický ve všech bodech programu, především v oblasti internetu, vzdělání, svobodné kultury, svobodného projevu a informací a volnočasových aktivit. Nechci už nečinně přihlížet, jak se lidé bojí cokoliv napsat, říct nebo prosadit svůj názor. Skoro celá média jsou ovládána několika miliardáři, kteří cenzurují každé slovo ve svůj prospěch a především zisk. A o to více sympatizuji s Piráty. Když se podívám na jiné politické strany, tak mi přijde, že každému jde jen o zisk a vlastní obohacení na úkor druhých různými nekalými způsoby. Jednoduše řečeno, už mě nebaví jen rozhazovat rukama a říkat, že snad bude lépe a mluvit silnými řečmi bez skutků.

Mezi mé schopnosti, které rozhodně mohu nabídnout je spisovatelská činnost všeho druhu a cokoliv dalšího, co je zrovna potřeba udělat či zařídit.

Velmi rád se zúčastním Vašich pravidelných schůzí.

S pozdravem

Filip Brož (Brozik)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Broz za příspěvky (celkem 5):
Filip.Krska, Michaela.Vodova, Patrik.Dolezal, Adam.Zabransky, Roman.Zak
Uživatelský avatar
Filip.Krska
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 2881
Registrován: 03 črc 2009, 13:10
Profese: Ing-principál produktových zážitků FLOSS
Bydliště: Třebíč, Kubišova 1169/3
Dal poděkování: 22587 poděkování
Dostal poděkování: 3334 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Filip Brož

Příspěvek od Filip.Krska »

Ahoj Filipe,

zdravim jmenovce :).

Zatim se zkus pridat se k priznivcum Vysociny:

http://www.pirati.cz/ao/navody/priznivec

ucp.php?i=167

ať máš přehled o dění a konání schůzí.

Získáš tím i plný přístup do různých částí fóra.

Nejblizsi setkani bude urcite velmi brzy, viz vysocina-f84/srazy-ks-vysocina-t3699-500.html#p244691

Pokud máš nějaké dotazy, nestyď se napsat do tohoto vlákna :)

Pokud máš chuť, můžeš si zkrátit čekání prohlédnutím důležitých stránek: Jo, a tohohle fora se nelekej, pokud nekde vidis nejakej flame, hate a hadky, jde o nevyhnutelny trolli internetovy fenomen, v realu se vsichni mame radi a tahnem za jeden provaz (az na par agentu, zaskodniku a psychotiku, ktere se ti doufam podari odhalit a ignorovat, nebot je z demokratickych duvodu uplne necenzurujeme :) ). A cim ostrejsi vymena nazoru, tim kvalitnejsi vystup :).

S pozdravem Aarrr!

Filip
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Krska za příspěvky (celkem 2):
Patrik.Dolezal, Roman.Zak
Evangelista Festivalu svobodných filmů

Jabber status: Obrázek :: Git :: libre.fm :: ♡ Copyheart
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Filip Brož-odloženo

Příspěvek od Michaela.Vodova »

odloženo - nekomunikuje, nezapojil se, zamykám, v případě potřeby lze odemknout a pokračovat v diskuzi
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“