KV2020: Volební štáb

Moderátoři: Mediální tým - KS Vysočina, PKS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

• V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

• Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

• Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

• Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Zamčeno
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Profese: Metodička
Dal poděkování: 4179 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: KV2020: Volební štáb

Příspěvek od Eva.Novakova »

Jan.Brizdala píše: 18 úno 2020, 08:33 ze schůzky v JiPiCe, kde byl přítomen i Pavel Štěpánek
teď si asi pleteš víc schůzek dohromady

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Eva.Novakova
Krajský zastupitel

Hana.Hajnova píše: 18 úno 2020, 08:08 Navrhuji, aby zástupcem Mediálního odboru Vysočina ve Volebním štábu byl @Jiri.Svoboda.HB

Budu ráda za vaše palce, abych to mohla předat výš ;) Díky
Fakt si nemyslím, že by proti tomu někdo něco měl, i na schůzce (na který Jirka byl), bylo jeho jméno zmiňováno. Mám pocit, že důvod, proč tam ještě není, je jeho zájem o pozici VM a že za MO tam byla zatím nominovaná Hanka. Ale jinak obecně fakt záleží na tom, aby ten štáb fungoval jako tým a aby se vám v něm dobře pracovalo, takže je jasné, že se může postupem času měnit podle potřeby.

web | forum | zulip

Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Profese: Radní Kraje Vysočina
Dal poděkování: 782 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Eva.Novakova píše: 18 úno 2020, 08:54
Jan.Brizdala píše: 18 úno 2020, 08:33 ze schůzky v JiPiCe, kde byl přítomen i Pavel Štěpánek
teď si asi pleteš víc schůzek dohromady
Bylo to ve stejný den, kdy jsme byli v JiPiCe, možná to bylo až po té jeho části.
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Eva.Novakova
Krajský zastupitel

Jan.Brizdala píše: 18 úno 2020, 08:33 Pokud to dobře chápu, zápis v podobě neobsahující strategické záležitosti se nyní zpracovává.
A jinak SE nic nezpracovává, pracovala na tom Míša, která to vůbec nemá na starost a sama se toho chopila kvůli naší neschopnosti, pak jsem to převzala já a po hodině to vzdala. Je ještě potřeba s tím ještě pomoct a dodělat to, kdyby se někdo chtěl zapojit a rozdělit si to.

Edit s omluvou: OFFTOPIC"se" jsem poprvé v příspěvku použila já, když jsem zápis přepisovala, jen jsem tu chtěla zdůraznit, že je to fakt dost práce a ocenit Míšu, že se toho chopila, a nějak mě to "se" zvedlo ze židle, omlouvám se za další nepromyšlenou prudkou reakci, uvědomuju si, že se nějak množí!

web | forum | zulip

Jiri.Wiche
Krajský zastupitel
Profese: ekonom
Dal poděkování: 1114 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování

Příspěvek od Jiri.Wiche »

Gratulace Romanovi a dotaz - jaký bude prosím další postup? Změna harmonogramu, strategie, programu?
Narazil jsem na viewtopic.php?f=248&t=51784&p=687999#p687999 a zdá se mi to dost nepoměr:
V rámci rozpočtu centrály na rok 2020 jsme schválili položky "Centrální podpora senátních kampaní" ve výši 1 300 000 Kč a "Centrální podpora krajské kampaně" ve výši 2 200 000 Kč. Pokud vím senátorů může být max. 27 a pochybuji, že bude všude pirátský?
Tím se mi zdá i -e? f:) Záměr " Dopis od senátorských kandidátů voličům" (tisk, distribuce dopisů do všech domácností) s limitem 700 000,- dost přestřelený?
U d) Záměr "Autobus + Tour IB + lídři" - pokud bude navrhujeme zastávku v H. Brodě- jedná se o prodloužení trasy o ca. 35 km a setkání s předsedou už mají v HB pěknou tradici - komunální i evropské volby. Myslíme, že lze naplánovat 4 zastávky pro celodenní výjezd a v HB i okolí by to mělo určitě velice pozitivní efekt na voliče i příznivce.
Dík a pěkný/i když nouzový/ pátek. JW
Jiri.Wiche
Krajský zastupitel
Profese: ekonom
Dal poděkování: 1114 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování

Příspěvek od Jiri.Wiche »

Narazil jsem viewtopic.php?f=61&t=35129&p=689330#p689330
5.Krajské programy a hospodářská krize
Měli bychom našim KS dát co nejlepší podporu, pokud chtějí mít kvalitní prorůstové programy - musí k tomu mít prostředky na odborníky. Ivan - program MMR stojí bokem, ale to je špatně, přes MMR potečou evropské peníze v rámci jednotlivých programů - v programu by měl být tohohle otisk. V programu by měla být velmi výrazná zmínka o tom, co který resort potřebuje řešit následkem krize, která nastane. Dan Leština připomíná, že města dostala noticku, že budou kráceny jejich rozpočty, v tomto by uvítala pomoc.
Republikové předsednictvo
žádá krajská sdružení o zvážení úprav volebních programů pro krajské volby 2020 tak, aby reflektovaly aktuální epidemii Covid19 a s ní související nastupující hospodářskou krizi,
deklaruje že v případě zájmu krajských sdružení podpoří vytvoření lokalizovaných programových balíčků zaměřených na prorůstová opatření, ve spolupráci s resortními týmy Finance, Průmysl a obchod, Práce a sociální věci, Místní rozvoj a Zemědělství i externími odborníky,
pověřuje místopředsedu Radka Holomčíka, aby s touto výzvou seznámil krajská předsednictva, zmapoval jejich zájem a informoval o tomto Republikové předsednictvo na jednání 6. 4. 2020.
Odůvodnění:
Současná epidemie Covid 19 startuje další hospodářskou krizi. Kraje mají omezenou, ale přesto reálnou možnost, jak pomáhat tlumení důsledků krize a realizovat prorůstová opatření. Chceme proto krajům, které tuto výzvu cítí a mají zájem ji zapracovat do svých volebních programů ke krajským volbám 2020, dát odborný support pro vytvoření prorůstových programových balíčků.

Pro: Ivan Bartoš, Olga Richterová, Vojtěch Pikal, Radek Holomčík, Martin Kučera
Návrh byl přijat.
Asi by bylo dobré využít? dík
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Profese: OSVČ - rodopisec
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Jiri.Wiche píše: 04 dub 2020, 03:21 Narazil jsem viewtopic.php?f=61&t=35129&p=689330#p689330
5.Krajské programy a hospodářská krize
Měli bychom našim KS dát co nejlepší podporu, pokud chtějí mít kvalitní prorůstové programy - musí k tomu mít prostředky na odborníky. Ivan - program MMR stojí bokem, ale to je špatně, přes MMR potečou evropské peníze v rámci jednotlivých programů - v programu by měl být tohohle otisk. V programu by měla být velmi výrazná zmínka o tom, co který resort potřebuje řešit následkem krize, která nastane. Dan Leština připomíná, že města dostala noticku, že budou kráceny jejich rozpočty, v tomto by uvítala pomoc.
Republikové předsednictvo
žádá krajská sdružení o zvážení úprav volebních programů pro krajské volby 2020 tak, aby reflektovaly aktuální epidemii Covid19 a s ní související nastupující hospodářskou krizi,
deklaruje že v případě zájmu krajských sdružení podpoří vytvoření lokalizovaných programových balíčků zaměřených na prorůstová opatření, ve spolupráci s resortními týmy Finance, Průmysl a obchod, Práce a sociální věci, Místní rozvoj a Zemědělství i externími odborníky,
pověřuje místopředsedu Radka Holomčíka, aby s touto výzvou seznámil krajská předsednictva, zmapoval jejich zájem a informoval o tomto Republikové předsednictvo na jednání 6. 4. 2020.
Odůvodnění:
Současná epidemie Covid 19 startuje další hospodářskou krizi. Kraje mají omezenou, ale přesto reálnou možnost, jak pomáhat tlumení důsledků krize a realizovat prorůstová opatření. Chceme proto krajům, které tuto výzvu cítí a mají zájem ji zapracovat do svých volebních programů ke krajským volbám 2020, dát odborný support pro vytvoření prorůstových programových balíčků.

Pro: Ivan Bartoš, Olga Richterová, Vojtěch Pikal, Radek Holomčík, Martin Kučera
Návrh byl přijat.
Asi by bylo dobré využít? dík
Ahoj,
už jsme se připojili, řešili jsme to na posledním PKS a přihlásili se jako jeden z krajů, který má o programový balíček zájem. Budeme informovat. :)

Blanka Lednická
KS Vysočina

Zamčeno

Zpět na „Vysočina“