KF ZLK 03/2020b Krajská kandidátka - 10. - 45. místo /nominace/

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Zlinsky kraj, Predsedajici, Odbor ZlK - administrativni

Odpovědět

Na kandidátku do krajských voleb podporuji:

Tomas.Cabla
20
4%
Martin.Valasek
16
3%
Jaromir.Slezak
20
4%
Petr.Havlik
13
2%
Libor.Adamek
17
3%
Zdenek.Tros
15
3%
Jaroslav.Takac
21
4%
Jana.Skopalova
16
3%
Tomas.Holomel
14
3%
Dominik.Zavadil
14
3%
Michal.Stepanik
18
3%
Pavel.Beznoska
16
3%
Lubomir.Dolezal
22
4%
Jaroslav.Sevcik
19
4%
Petr Tomášů
14
3%
Marek Pochylý
12
2%
Pavel_Manasek 
13
2%
Lucie.Malikova
17
3%
Dusan.Jurcik
16
3%
Martina.Urbankova
18
3%
Radek.Nohavica
16
3%
Martin.Latal
16
3%
XXX
1
0%
XXX
1
0%
Petr.Stoklasa
16
3%
XXX
1
0%
Andrea.Mareckova
13
2%
Kamil.Podlas
15
3%
František Elfmark
19
4%
Jiří Robenek
17
3%
Ing. Petr Ťopek
14
3%
František Prachman
12
2%
Krista Lajmarová
12
2%
Mgr. Bc. Renata Gehringer
15
3%
Ondrej.Bisaha
13
2%
Vladislava.Smith
7
1%
XXX
0
Žádná hlasování
Milan.Klajn
8
2%
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
0
Žádná hlasování
XXX
1
0%

Celkem hlasujících: 33 - Celkem hlasů: 528

Denis.Rychtar
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Dal poděkování: 660 poděkování
Dostal poděkování: 474 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 03/2020b Krajská kandidátka - 10. - 45. místo /nominace/

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Radek.Nohavica píše:
14 bře 2020, 23:08
V případě, že se mne rozhodnete nominovat, tak již předem vyjádřím svůj názor. Nominaci přijmu pod podmínkou, že budu na nevolitelném místě. Aneb lidí je málo a další titul na kandidátce se hodí. Raději bych ji totiž zaplnil převážně členy, než nezávislými osobnostmi. Ačkoliv pár jich asi nezaškodí.
Budeme rádi za tvou účast na kandidátce.
Tímto bych tě chtěl nominovat na spodní příčky kandidátky.
;)
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
730 955 850
denis.rychtar@pirati.cz

Jana.Skopalova
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Koordinátor poprodejní péče
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování

Příspěvek od Jana.Skopalova »

Díky za nominaci! Nominaci přijímám
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Skopalova za příspěvky (celkem 3):
Dominik.Zavadil, Vratislav.Krejcir, Frantisek.Elfmark

Lucia.Sirinova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: produkťák, designérka, studentka aj.
Dal poděkování: 395 poděkování
Dostal poděkování: 242 poděkování

Příspěvek od Lucia.Sirinova »

Díky za nominaci, ale chci jít znovu do OVK.

Nominuji:
@Marek.Jurca
@Kamil.Podlas
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucia.Sirinova za příspěvek:
Martina.Urbankova

Radek.Nohavica
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Student strojírenství
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Příspěvek od Radek.Nohavica »

Nominaci tedy přijímám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Nohavica za příspěvek:
Vratislav.Krejcir

Martina.Urbankova
Místní předsednictvo
Profese: asistentka
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 373 poděkování

Příspěvek od Martina.Urbankova »

Diky za nominaci, příjmám k obsazení spodních příček kandidátky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Urbankova za příspěvky (celkem 2):
Vratislav.Krejcir, Frantisek.Elfmark

Zdenek.Tros
Krajské předsednictvo
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 122 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Tros »

Díky za nominaci, nominaci přijímám.
Myslím, že všechny pozice pod 10. jsou neumístitelné v zastupitelstvu, takže je mi vcelku jedno, na kterou pozici budu zvolen:)))
Nyní jsem předseda dozorčí rady Komerčních domů Rožnov, člen kontrolního výboru a místopředseda PKS ZLK. Podnikám od svých 22 let a momentálně provozuji veganské bistro v Brně a také doplňkově vyvíjíme hru pro virtuální realitu.
V krajských volbách chci hlavně pomoci čelu kandidátky z pozice místopředsedy PKS. Rád bych se pokusil o oslovení odborných poradců na některé KETy, které bychom mohli i zaplatit a pomohli by nám s tvorbou programu, tak aby jej čelní kandidáti mohli konkrétně a věrohodně obhájit i kdyby je novináři vzbudili o půl noci na tiskovku :)))).
Myslím si, že je pak i důležitá příprava na kampaň a verbální mediální výstupy v duchu "těžce na cvičišti lehce na bojišti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Tros za příspěvky (celkem 2):
Vratislav.Krejcir, Frantisek.Elfmark

BenjaminPierce
Dal poděkování: 100 poděkování
Dostal poděkování: 327 poděkování

Příspěvek od BenjaminPierce »

Díky za nominaci, kterou nepřijímám, i z důvodu neztotožnění se s částí čela kandidátky.

Navíc zástávám totožný názor jako Radek Nohavica o doplnění členy, kterých je aktuálně více než potřebný počet k doplnění.

V případě, že to bude možné rád se zůčastním jako člen okrskové volební komise, při kontrole regulernosti voleb.
Tito uživatelé poděkovali autorovi BenjaminPierce za příspěvky (celkem 2):
Denis.Rychtar, Linda.Matuskova
„To nejde" neznamená, že to skutečně nejde, jde pouze o nejjednodušší odpověď. V 9ti z 10ti případů to totiž jde.

Zuzana.Fiserova
Člen KS Zlínský kraj
Profese: ekonom
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Příspěvek od Zuzana.Fiserova »

Ahoj, @BenjaminPierce ,
neznám tvoje občanské jméno, ani obličej, ale trochu mě zarazilo tvoje zdůvodnění nepřijetí kandidatury. "Díky za nominaci, kterou nepřijímám, i z důvodu neztotožnění se s částí čela kandidátky." Nevím, jestli je to namířeno proti mé osobě. Možná mě v kraji tolik lidí nezná, protože na fóru moc nepublikuji a u Pirátů jsem od komunálních voleb. (Pro "nezlínské" připomínám, že jsem na kandidátce byla na 8. pozici, a díky preferenčním hlasům Zlíňanů jsem získala mandát v zastupitelstvu a tím rozšířila počet pirátských zastupitelů ve Zlíně na 3.).Klidně se představím blíže, přiblížím svoje aktivity, zastupitelskou činnost, činnost v komisích, výborech, své návrhy, postoje, případně své vzdělání i zaměstnání, koníčky, postoje, svůj KET Cestovní ruch ap.).
Dovolila bych si však reagovat na příspěvek. Zaznamenala jsem tady na fóru i na FB více podobných "náznaků" či probublání, že někdo nesouhlasí s čelem. Všichni víme, že fórum je veřejné, tj. zobrazuje se i lidem z jiných stran, kteří bedlivě sledují (nedělejme si iluze, že ne....) a před volbami budou "střílet" přesně tam, kam nyní střílí "naši vlastní lidé". Byla jsem zvolena jako č. 5 (tj. pravděpodobně nevolitelné místo), a obětuji značnou část svého volného času na kampaň. Tento čas bych mohla věnovat své rodině, případně přednáškové činnosti nebo psaní odborných článků, případně zlínskému zastupitelskému mandátu. A samozřejmě práci, která mě živí.
Čelo v předvolebním boji toho schytá nejvíc, pravděpodobně se budou konkurenti snažit vytáhnout nějaké podpásovky, případně to může zasáhnout do zastupitelské činnosti, kterou vykonáváme. Pokud čelo odstřelují vlastní lidé na fóru (nebo na FB), tak se přiznám, že ztrácím chuť obětovat tomu tolik času, energie, i zveřejnění své osoby a potažmo rodiny. Já osobně vnímám "čelo" jako někoho, kdo jde s kůží na trh, kdo jde do boje v první linii a ne jako nějaké potenciální byznysmeny. Mám zkušenost se zastupitelským mandátem ve Zlíně - musíte prostudovat desítky materiálů, za hlasování ručíte svým majetkem, neustále odpovídáte na maily, čelíte různým útokům, neustále se někde scházíte , a pokud chcete něco prosadit, tak si to všechno musíte vyběhat, naprojektovat, zařídit, vytelefonovat, neustále se připomínat a pak samozřejmě nezapomenout odprezentovat svoji práci ap. Rozhodně to je "mínusová" záležitost, ale člověk to dělá především proto, že chce věci změnit. Nemyslím si, že na kraji to bude jiné, spíš ještě horší....Tj. kdo se na kraj dostane, tomu vůbec nezávidím :-) Samozřejmě platí, že čím víc bude pirátských kandidátů úspěšných, tím lépe budou prosazovat vize, se kterými do voleb půjdou, a tím budou mít pozici lepší. Takže všichni bychom si měli přát, ať uspěje co nejvíce lidí, aby měli sílu realizovat pirátský program (ano, ten, který můžeme všichni společně tvořit, ale zatím ho tvoří spíše @Hana.Ancincova :-)
Takže prosím uvažujte a pište pozitivně a jestli nechcete pomoci na kandidátce, tak prostě nepomáhejte, ale zbytečně nešpiňte jiné lidi a jejich práci.
Přeji pěkný den všem, Zuzka Fišerová
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Fiserova za příspěvky (celkem 3):
Zdenek.Tros, Frantisek.Elfmark, Denis.Rychtar

BenjaminPierce
Dal poděkování: 100 poděkování
Dostal poděkování: 327 poděkování

Příspěvek od BenjaminPierce »

Na nepřímé vyžádání od Zuzky Fišerové rád vysvětlím.

1) Fakt, že neznáš mé jméno a obličej mi není možno klást za vinu. Několikrát jsme se viděli +jméno je zde dohledatelné, po dobu několika měsíců bylo taky uvedené i v informacích u profilu, na několika setkáních KS i na lednové schůzi MS Zlín jsem se z důvodu přítomnosti nového příznivce představoval všem přítomným. A nejsem si jist jestli dokonce nemám větší účast na schůzích MS Zlín a KS než mnozí členové a příznivci, včetně tebe. Sám si tvé jméno přiřazuju ke konkrétnímu obličeji a konkrétní činnosti.

2) Nikoho z čela jsem neoznačil, v množině nikoho jsi i ty, pokud se v tom přesto vidíš, tak spíše to podvědomě cítíš od jiných členů a členek, u kterých si spojuješ jméno s obličejem a moje zcela logické odmítnutí slouží jen jako hromosvod. Tuším v pátek jsem na telefonický dotaz, zda kandidátku doplním bez vytáček se stejným odůvodněním odpověděl, že ne. Ostatně koresponduje to s mým dřívějším příspěvkem se navrhovaného kandidáta zeptat. A jak bylo na fóru už dříve někým jiným napsáno, po čelu jde už jen o kusy.

3) Aniž by jsi znala mé jméno i obličej a cokoli o mě věděla, tak sám o tobě vím poměrně dost.
Vždy když přijdeš na pirátskou akci jsi usměvavá. Mnohokrát jsem se na web Zlína program resp. hlasování zastupitelstva díval včetně vašeho jednacího řádu. Na podzim jsi rok po komunálních volbách požádala o členství. Jako zastupitelka se zajímáš o sport resp. spojuji si tě jako zastupitelku se sportem, hodně tě baví horské kola, ty nebo děti na nich i závodíte. Po okolí Zlína plánuješ cyklotrasy a traily, ale stěžuješ si, že správci či majitelé lesů ti nevychází vstříc. Plánuješ dotační projekt Nordic walking a jak se vypíšou další dotační tituly tak i další, sportovně turistické projekty. Všiml jsem si a několika členům jsem to i pochvalně řekl, že ti stálo za to, aby jsi 2x přijela na stmelovák na Jasenou i když jsi byla někde na Vsetínsku na závodech horských kol. Byla jsi někde tuším v KV na semináři souvisejícím s financováním sportu. A jsi vytížená, nejen , že o tom často mluvíš, ale i protože z každé akce pravidelně odcházíš dříve. Přestože se to nikde neobjevilo na fóru, tak údajně nejen pro mne překvapivě požaduješ piráty placeného asistenta/ku, nebo za z rozpočtu města Zlín placené činnost ve výborech a komisích opět z pirátského rozpočtu nějaké doplatky, přestože za mimořádné nasazení má o navýšení odměn hlasovat zastupitelstvo a tam je třeba hledat cestu. Například v Kroměříži vyjma zastupitelů nemají členové a členky účast ve výborech a komisích placené vůbec a i tak to dělají. Na lednové schůzi MS jsi si report pro členy psala na papírek 9x9cm až po příchodu na místo, což jsem od ostatních vycítil, že není přesně ten způsob informování o činnosti zastupitelstva, který očekávají další členové MS Zlín, spíše to vypadalo, jako snaha na poslední chvíli formální splnění povinnosti vůči zbytku MS. Taky jsem zaznamenal, že ještě poměrně nedávno (pravděpodobně to pokračuje) Zlín nezveřejňoval materiály zastupitelstva ani místo jednání (u nás se například nejedná v budově úřadu) a naopak po bodech zveřejňujete záznamy. A pak, že jste nezvládli komunikaci a nepostavili se čelem ve věci vyhlášky o psech, což vám nějaká Zlíňanka vyčetla na facebooku.

4) Napsal jsem krátké, slušné, odůvodněné odmítnutí, zvláště když se někde u jiných kandidatur někdo podivoval, že mu není jasné proč jiní kandidatury nepřijímají a nebo se k návrhům nevyjádří vůbec. Proto jsem se vyjádřil a to bez vytáček a nehnípal jsem se např. v prodeji politické podpory v senátním obvodu 78 a pod.

5) Do OVK chci jít zejména abych si udělal jasno, zda je, nebo není možno snadno ovlivňovat výsledky, tak jak to o OVK u nás ve městě slýchám a na základě dlouholeté znalosti těch co to organizují si i sám myslím. Taky považuju za systémovou chybu, když je někdo v jiné OVK než kam bydlištěm spadá ale automaticky nedostává volební průkaz a musí se vzdálit jít odvolit jinam = nehlídá regulérnost voleb. Včetně zákonného požadavku mít OVK pro cca 1000 voličů a přitom jsou volební účasti výrazně nižší a celé to poměrně časté volby zbytečně zdražuje. V neposlední řadě chci zažít jak je možné, že někdo považuje účast v OVK za finančně zajímavou a zároveň je údajně problém volební komise naplňovat. Chci si udělat osobní názor, jak celý proces zjednodušit a zlevnit a jak bylo psáno na Zulipu, spíše se systémovými chybami budu muset smířit, protože od náprav systémových chyb politika a v souladu s Čl. 21 odst. 1) LZPS, zvolení zástupci nejsou, protože je zájem o nápravu systémových chyb obtěžující a mimo zvolených mají ostatní držet hubu a krok.

6) Fórum je otevřené nikoli z důvodu habaďůry pro ty, kdo si to můžou číst, ale aby byla pirátské politika důvěryhodná a to včetně případné vnitřní slušně napsané zpětné vazby.

7) Že vím co i ty děláš je jen a pouze proto, že se z vlastní iniciativy, ve vlastním čase na vlastní náklady osobně, na fóru, na webu města Zlína, i FB Zlínských Pirátů, občasných návštěv schůzí MS Zlín průběžně zajímám co i ty děláš. Například jsem byl na podzim na setkání vedení města s občany Jižních svahů.

8) Pokud bych to měl vztáhnout k tomu co popisuješ a hledat informace o tvé činosti v zastupitelstvu pouze na fóru a neoficiální povinnost transparentně informovat o činnosti, tak se o tebou zmiňovaných činnostech v určeném vlákně nedozvím vůbec nic, protože k zastupitelstvu Zlína je poslední záznam z 31.12.2018. a heslovitě něco málo se zápisů schůzí MS. Plus na několika schůzích MS jsem ve vlastním čase za vlastní prostředky byl přítomen a tak můžu čerpat i z toho.

9) Pokud bych měl mít konkrétně k tobě výhradu, tak se nese v duchu tvého příspěvku. Prosím nevyžaduj po nikom dělat něco jen naoko, od účasti jen pro fotku jako u sázení stromů v Malenovicích, nebo vyžadování chalozpěvů na něco s čím jiný nesouhlasí, bylo by to pokrytectví a taky falešná manipulace i s veřejností. K tomu do jaké míry se rozhoduješ samostatně, nebo jsi pod vlivem Jiřího bych tě musel zažít u nějakého zásadního bodu a tak by to bylo předčasné jakkoli hodnotit. Jaký je tvůj postoj k výstavbě nemocnice za cca 8mld, nebo jakémukoli krajskému tématu netuším. Teď jsem si našel kandidátskou řeč a shoduje se s tím co jsem od tebe slyšel na schůzích MS ke Zlínu a uvedl jsem nahoře.

Radek
Naposledy upravil(a) BenjaminPierce dne 18 bře 2020, 08:38, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi BenjaminPierce za příspěvky (celkem 4):
Filip.Matuska, Lucia.Sirinova, Irena.Drofova, Linda.Matuskova
„To nejde" neznamená, že to skutečně nejde, jde pouze o nejjednodušší odpověď. V 9ti z 10ti případů to totiž jde.

Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Profese: Investiční referent
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 301 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Takac »

Nominaci přijímám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Takac za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Elfmark, Hana.Ancincova
Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno múže být takové, jako ještě nikdy. :)

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“