KF ZLK 03/2020 Krajská kandidátka - 10. - 45. místo /procesní vlákno/

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Zlinsky kraj, Predsedajici, Odbor ZlK - administrativni

Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 3600 poděkování
Dostal poděkování: 3203 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 03/2020b Krajská kandidátka - 10. - 45. místo /nominace/

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Jinak samozřejmě mám námitku proti tomu, aby museli být nominace, protože to nedává smysl a je to absolutní zhovadilost. Administrativní zátěž dřív byl důvod a ten dnešní fakt nevím.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Michal.Stepanik
Člen KS Zlínský kraj
Profese: elektrotechnik
Dal poděkování: 314 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: KF ZLK 03/2020 Krajská kandidátka - 10. - 45. místo /procesní vlákno/

Příspěvek od Michal.Stepanik »

zde ve vláknu rozpravy píšeš že je potřeba 8 hlasů v nominační anketě viewtopic.php?f=417&t=51720#p686350
Lubomir.Dolezal píše:
13 bře 2020, 17:38

Konstatuji, že primární volby jsou otevřené pro všechny kandidáty, kteří splní podmínky kandidatury.
- Kandidát musí získat nominaci skupinou členů, tj. 8 hlasů v nominační anketě. K palcování se nepřihlíží.
Ale tady viewtopic.php?f=417&t=51719#p686349 v nominačním vláknu je uvedeno 7 hlasů v nominační anketě
Lubomir.Dolezal píše:

Kandidát musí získat nominaci skupinou členů, tj. 7 hlasů v anketě (k palcování se nepřihlíží).
Jak tedy?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Stepanik za příspěvek:
Denis.Rychtar
zastupitel města Napajedla, člen kontrolního výboru, člen MS Zlín

Lubomir.Dolezal
Profese: Projekt manažer, zastupitel, předseda KK
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Příspěvek od Lubomir.Dolezal »

Michal.Stepanik píše:
14 bře 2020, 01:03
zde ve vláknu rozpravy píšeš že je potřeba 8 hlasů v nominační anketě viewtopic.php?f=417&t=51720#p686350
Lubomir.Dolezal píše:

Konstatuji, že primární volby jsou otevřené pro všechny kandidáty, kteří splní podmínky kandidatury.
- Kandidát musí získat nominaci skupinou členů, tj. 8 hlasů v nominační anketě. K palcování se nepřihlíží.
Ale tady viewtopic.php?f=417&t=51719#p686349 v nominačním vláknu je uvedeno 7 hlasů v nominační anketě
Lubomir.Dolezal píše:

Kandidát musí získat nominaci skupinou členů, tj. 7 hlasů v anketě (k palcování se nepřihlíží).
Jak tedy?
Ahoj, je to 7. omlouvám se - opravuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Dolezal za příspěvek:
Denis.Rychtar
Luba Doležal 739 593 58I

Lubomir.Dolezal

Petr.Tkadlec píše:
13 bře 2020, 20:15
Kandidoval jsem i pro další pozice a podporu jsem měl. Musím si získat další?
Ahoj podpora byla nutná v rámci boje o čelo a lídra a nesbírala se pro zbytek kandidátky. Nemyslím, že budeš mít problém s podporou v anketě. Nominoval jsem všechny, kteří v boji o čelo neuspěli, tedy až na mě.
Petr.Tkadlec píše:
13 bře 2020, 20:23
Jinak samozřejmě mám námitku proti tomu, aby museli být nominace, protože to nedává smysl a je to absolutní zhovadilost. Administrativní zátěž dřív byl důvod a ten dnešní fakt nevím.
Konsenzem schválelný postup je i nadále platný, myslím, že bylo dost času na to, se k procesu vyjádřit.
Luba Doležal 739 593 58I

Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Lubomir.Dolezal píše:
14 bře 2020, 07:46
Petr.Tkadlec píše:
Ahoj podpora byla nutná v rámci boje o čelo a lídra a nesbírala se pro zbytek kandidátky. Nemyslím, že budeš mít problém s podporou v anketě. Nominoval jsem všechny, kteří v boji o čelo neuspěli, tedy až na mě.
Petr.Tkadlec píše:
Konsenzem schválelný postup je i nadále platný, myslím, že bylo dost času na to, se k procesu vyjádřit.
Mohl bych vidět, kde se takový administrativní bullshit konsenzem schválil, protože bych chtěl vidět ty koko**, kteří to schválili? Mohl bych vidět, kde jsou ty ankety?
Naposledy upravil(a) Petr.Tkadlec dne 14 bře 2020, 13:10, celkem upraveno 1 x.

Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Mohl bych pak ještě vidět, kde se šla hromadná soukromá zpráva všem, aby se toto jednání dalo brát jako řádně zahájené a mohli případně běžet nějaké lhůty?

Argument, že jsme na něco měli dost času je opravdu zcela irelevantní, když jednání ani nebylo zahájeno.
Jinak, až se toto jednání zahájí, tak navrhuji postup, aby byly vždy přijaty platné nominace z předchozích úrovních primárních voleb a to v případech, že je kandidát explicitně neodmítne. Pro nové kandidáty by pak mělo stačit normální přihlášení. (Nominace je jen výzva k tomu, aby se kandidát přihlásil.)
Nedělejte z toho byro-peklo. Pro čelo OK, ale tady už to přeháníte.

EDIT: Pro vysvětlení: tak hromadná zpráva se posílá, protože všem pak přijde upozornění na email. Kdybych pak konspiroval, tak napíšu, že Yveta všechny spamuje nesmyly, aby tyto důležitá jednání všem utekla, ale nevidím v tom žádní spiknutí, jen klasické diletantství.

Yveta.Martinkova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: koordinátorka
Dal poděkování: 511 poděkování
Dostal poděkování: 758 poděkování

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Petr.Tkadlec píše:
14 bře 2020, 10:42
Kdybych pak konspiroval, tak napíšu, že Yveta všechny spamuje nesmyly, aby tyto důležitá jednání všem utekla, ale nevidím v tom žádní spiknutí, jen klasické diletantství.
OFFTOPICTADAMTADÁDA

Myslíš asi toto spamování /spiknutí/: Urgent úkol od PO
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648

Zeptáš-li se, budeš pět minut vypadat jako blbec.
Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.

Vratislav.Krejcir
Předseda krajského sdružení
Profese: Darth Sidious
Dal poděkování: 634 poděkování
Dostal poděkování: 526 poděkování

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Petr.Tkadlec píše:
14 bře 2020, 10:12
Lubomir.Dolezal píše:
14 bře 2020, 07:46
Petr.Tkadlec píše:
Petr.Tkadlec píše:
Mohl bych vidět, kde se takový administrativní bullshit konsenzem schválil, protože bych chtěl vidět ty kokoty, kteří to schválili? Mohl bych vidět, kde jsou ty ankety?
Rád bych tě Petře vyzval, abys (opět) neurážel členy KS a zdržel se takových komentářů. Jistě to jde bez nadávek. Diky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vratislav.Krejcir za příspěvky (celkem 2):
Petr.Tkadlec, Dominik.Zavadil
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“ >> „Kritika je lehká - dílo těžké.“ >> „Nejtvrdším kritikem je ten, kdo je k naší práci lhostejný.“

Taková ZLK kumule >> Předseda MS Kroměříž | Předseda KS Zlínského kraje | Místostarosta Kroměříže | Málem Jedi - teď spíš Darth Sidious | a taky můžu za úbytek duhy a vymření jednorožců

Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Jo sry, jsem si zapoměl vypnout autokorekt na sprosté slova.

@Yveta.Martinkova mě to je jasné, já chtěl jen poukázat na to, že jsme schopní posílat sms, ale ne hromadnou zprávu, která je na dva kliky...

Lubomir.Dolezal

Petr.Tkadlec píše:
Mohl bych pak ještě vidět, kde se šla hromadná soukromá zpráva všem, aby se toto jednání dalo brát jako řádně zahájené a mohli případně běžet nějaké lhůty?

Argument, že jsme na něco měli dost času je opravdu zcela irelevantní, když jednání ani nebylo zahájeno.
Jinak, až se toto jednání zahájí, tak navrhuji postup, aby byly vždy přijaty platné nominace z předchozích úrovních primárních voleb a to v případech, že je kandidát explicitně neodmítne. Pro nové kandidáty by pak mělo stačit normální přihlášení. (Nominace je jen výzva k tomu, aby se kandidát přihlásil.)
Nedělejte z toho byro-peklo. Pro čelo OK, ale tady už to přeháníte.

EDIT: Pro vysvětlení: tak hromadná zpráva se posílá, protože všem pak přijde upozornění na email. Kdybych pak konspiroval, tak napíšu, že Yveta všechny spamuje nesmyly, aby tyto důležitá jednání všem utekla, ale nevidím v tom žádní spiknutí, jen klasické diletantství.
Ahoj, Jednání jsme zahájili tím, že jsem se tady o tom jakým způsobem provedeme volbu zbytku kandidátky vůbec začali bavit (díky @Vratislav.Krejcir ), právě z toho důvodu, že mají všichni strach aby nám do toho "někdo" nehodil vidle a nezačal s námitkami. Pokud vím tak SZ šla 13 bře 2020, 18:48 jednáme tady o tom už od ledna a je to tu zase. OFFTOPICKvůli tobě budeme muset pokaždé všem rozesílat SZ a nejlépe volat aby ti něco neuniklo? Vždyť se na všechno a všechny vy..al, přesně tak, jak máš ve zvyku. Upozorňuju tě, že pokud budeš někde jen v náznaku někoho urážet a nebo rovnou vulgárně napadat rovnou ti to smáznu. Vylezeš vždycky jen aby jsi do něčeho mohl kopnout, dřív s tebou byla alespoň řeč, poradil jsi atp ale teď?
Petr.Tkadlec píše:
Eviduji návrh postupu přijetí nominací z volby čela a lídra. Za mě by nikdo z boje o čelo neměl mít strach o 7. hlasů v anketě a považuji to za nadbytečné takže jsem proti návrhu. Navíc ti co neuspěli v boji o lídra čelo nemusí mít zrovna zájem o zbytek kandidátky, nakonec o tom v rámci předchozího jednání ani nebyla řeč.
Luba Doležal 739 593 58I

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“