Rezignace místního předsednictva

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dino.Arnautovic
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 07 srp 2017, 10:19
Profese: pirát
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování

Rezignace místního předsednictva

Příspěvek od Dino.Arnautovic »

Ahoj,
na základě rozpravy a hlasování MS na poslední schůzi (zápis) jsme došli k závěru, že z důvodu nevelké aktivity předsednictva v současném složení a nárůstu členů od poslední doby tak, stojí za to udělat převolbu a mít v předsednictvu lidi, kteří na to mají prostor a chuť

Prosím předsedu místopředsedy o rezignaci zde ve vláknu, ať to máme pohromadě. Následně bude v novém vlákně započata rozprava o volbě nového předsednictva MS Praha 2.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dino.Arnautovic za příspěvek:
Hana.Chalusova
Uživatelský avatar
Dino.Arnautovic
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 07 srp 2017, 10:19
Profese: pirát
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování

Re: Rezignace místního předsednictva

Příspěvek od Dino.Arnautovic »

Rezignuji na post místopředsedy MS Praha 2 k datu zvolení nového předsednictva.
Romana.Klimesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 146
Registrován: 04 kvě 2015, 12:55
Profese: herečka
Dal poděkování: 136 poděkování
Dostal poděkování: 356 poděkování

Re: Rezignace místního předsednictva

Příspěvek od Romana.Klimesova »

Rezignuji na post místopředsedkyně MS Praha 2 k datu zvolení nového předsednictva.
Uživatelský avatar
Lydie.Bartosova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 556
Registrován: 29 led 2012, 01:43
Profese: vychovatelka
Bydliště: Praha 2
Dal poděkování: 940 poděkování
Dostal poděkování: 1388 poděkování

Re: Rezignace místního předsednictva

Příspěvek od Lydie.Bartosova »

Rezignuji na post předsedkyně MS Praha 2 k datu zvolení nového předsednictva.
Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace místního předsednictva

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Dino.Arnautovic píše: 06 bře 2020, 18:25 ...z důvodu nevelké aktivity předsednictva v současném složení a nárůstu členů od poslední doby tak, stojí za to udělat převolbu a mít v předsednictvu lidi, kteří na to mají prostor a chuť
Promiňte, já sice souhlasím s tím, aby předsednictvo rezignovalo, protože nefunguje, ale nesouhlasím s tímto návrhem a jeho zdůvodněním. Jestli tedy ještě mohu před svou pirátskou smrtí něco říct.... (vylučován ze strany jsem na základě vykonstruovaných obvinění ze strany PKS Praha včetně naší Magdalenky).

Nechápu drzost Dina, že si dovolí použít slova o "nevalné aktivitě" předsednictva. Je to především jeho nevalná aktivita, protože nikdy neprojevil sebemenší zájem na tom, aby se PMS Praha 2 sešlo. Jediný, kdo chtěl a potřeboval s vámi mluvit v tomto zúženém komunikačním uskupení, jsem byl já. Bohužel jsem se nesetkal za celý rok s jediným uchem (výjimkou je Jarda, který byl obětí šikany ze strany KF Praha jako já - promiň, Jardo, že to zmiňuji, vím, že se jako šikanovaný necítíš, ale já si myslím, že jsi šikanovaný a je nás víc).

Divné na celé věci je chování Lydie, která nikdy za celých 12 měsíců nesvolala předsednictvo a iniciovala přijetí Dina do PMS, přestože prohrál volby. Stal se totiž aklamací ex-post členem předsednictva jako třetí místopředseda (a teď na mě bůhvíproč útočí v sousedním vlákně). To spolu jako spíte, nebo co? (vtip, za který se rovnou omlouvám)

Mám za to, že by se současné předsednictvo mělo alespoň poprvé (a naposledy) sejít a rezignovat společně a osobně.

To vaše tutlání a zametání problémů pod koberec mě už vážně sere, PIRÁTI!!!
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 1894
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3123 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace místního předsednictva

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Filip.Smoljak píše: 09 bře 2020, 20:39
Volba současného PMS proběhla zde: viewtopic.php?f=986&t=45714 (předsedkyně zde: viewtopic.php?f=986&t=45440) Jelikož jsme před volbou nedefinovali tří člené PMS, byli zvoleni všichni uchazeči, tedy i Dino. Řešilo se to tenkrát na schůzi a konzultovalo s vedoucím AO. Měli jsme na vybranou, buď to tak nechat, nebo celou volbu opakovat. Na schůzi, kdy se to řešilo si byl přítomen ( 21.2.2019, viz zápis).
Filip.Smoljak píše: 09 bře 2020, 20:39 Divné na celé věci je chování Lydie, která nikdy za celých 12 měsíců nesvolala předsednictvo a iniciovala přijetí Dina do PMS, přestože prohrál volby. Stal se totiž aklamací ex-post členem předsednictva jako třetí místopředseda (a teď na mě bůhvíproč útočí v sousedním vlákně). To spolu jako spíte, nebo co? (vtip, za který se rovnou omlouvám)
Tohle snad nemyslíš vážně!!! :evil: :evil: :evil: Tohle je jako hodně přes čáru... :evil: :evil: :evil: ach jo...
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Uživatelský avatar
Lydie.Bartosova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 556
Registrován: 29 led 2012, 01:43
Profese: vychovatelka
Bydliště: Praha 2
Dal poděkování: 940 poděkování
Dostal poděkování: 1388 poděkování

Re: Rezignace místního předsednictva

Příspěvek od Lydie.Bartosova »

Filip.Smoljak píše: 09 bře 2020, 20:39
Dino.Arnautovic píše: 06 bře 2020, 18:25 ...z důvodu nevelké aktivity předsednictva v současném složení a nárůstu členů od poslední doby tak, stojí za to udělat převolbu a mít v předsednictvu lidi, kteří na to mají prostor a chuť
Promiňte, já sice souhlasím s tím, aby předsednictvo rezignovalo, protože nefunguje, ale nesouhlasím s tímto návrhem a jeho zdůvodněním. Jestli tedy ještě mohu před svou pirátskou smrtí něco říct.... (vylučován ze strany jsem na základě vykonstruovaných obvinění ze strany PKS Praha včetně naší Magdalenky).

Nechápu drzost Dina, že si dovolí použít slova o "nevalné aktivitě" předsednictva. Je to především jeho nevalná aktivita, protože nikdy neprojevil sebemenší zájem na tom, aby se PMS Praha 2 sešlo. Jediný, kdo chtěl a potřeboval s vámi mluvit v tomto zúženém komunikačním uskupení, jsem byl já. Bohužel jsem se nesetkal za celý rok s jediným uchem (výjimkou je Jarda, který byl obětí šikany ze strany KF Praha jako já - promiň, Jardo, že to zmiňuji, vím, že se jako šikanovaný necítíš, ale já si myslím, že jsi šikanovaný a je nás víc).

Divné na celé věci je chování Lydie, která nikdy za celých 12 měsíců nesvolala předsednictvo a iniciovala přijetí Dina do PMS, přestože prohrál volby. Stal se totiž aklamací ex-post členem předsednictva jako třetí místopředseda (a teď na mě bůhvíproč útočí v sousedním vlákně). To spolu jako spíte, nebo co? (vtip, za který se rovnou omlouvám)

Mám za to, že by se současné předsednictvo mělo alespoň poprvé (a naposledy) sejít a rezignovat společně a osobně.

To vaše tutlání a zametání problémů pod koberec mě už vážně sere, PIRÁTI!!!

Aby ses nemusel pořád točit na schůzích předsednictva, tady máš info pro představu, co má takový orgán dělat. Nejsi vůbec v pozici tu něco psát o drzosti, nebo se dovolávat věcné diskuze. Způsob převolby byl diskutován s AO, samotná převolba s MS, to vyjádřilo vůli hlasováním.
https://drive.google.com/file/d/1bYsUCz ... caFzE/view

Dino byl uznán jako třetí místopředseda po dohodě s Martinem Kučerou, který kvůli formálnímu pochybení při volbě, kde nebylo předem uvedeno, že volíme tříčlenné předsednictvo, nechtěl uznat vyhlášení výsledných dvou místropředsednických pozic. Vtipy, za které je třeba se omlouvat, říkají hlupáci.
https://www.pirati.cz/o-nas/stanovy.html

Z tvého vyjádření vyvozuji, že tedy rezignovat neplánuješ.
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 2“