MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Kolín

anonym57734
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 14
Registrován: 27 říj 2017, 13:17
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Příspěvek od anonym57734 »

Oznamuji vedení MS že bych rád ukončil členství v Pirátské straně a zároveň žádám o vymazání ze všech systémů strany.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym57734 za příspěvky (celkem 4):
Adam.Jaros, Vaclav.Kubaljak, Martin.Svadlenka, Michaela.Nepejchalova
Uživatelský avatar
Jan.Zavadil
Člen KS Praha
Příspěvky: 771
Registrován: 04 lis 2017, 17:54
Profese: Product Manager
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 5127 poděkování
Dostal poděkování: 1669 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Příspěvek od Jan.Zavadil »

Ahoj Jirko, nechceš si to ještě v souvislosti s posledním děním ohledně TT a jeho kandidatury rozmyslet?

Možná, že nás čeká nějaké rozuzlení celé té patálie.

H.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Zavadil za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Snizek, Jan.Prokop, Tereza.Vovesova, Vaclav.Kubaljak, Martin.Elias
“There are naive questions, tedious questions, ill-phrased questions, questions put after inadequate self-criticism. But every question is a cry to understand the world. There is no such thing as a dumb question.” Carl Sagan
Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1326
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1410 poděkování
Dostal poděkování: 2098 poděkování

Re: MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Ahoj Jirko, taky bych byla moc ráda, kdybys celou situaci ještě uvážil. Zdraví Art Eze.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Vovesova za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Kubaljak, Martin.Elias

Tereza Vovesová
Obrázek

Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 517
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1510 poděkování
Dostal poděkování: 1083 poděkování

Re: MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Ahoj, Jiří, možná se spolu neshodneme v náhledu na svět, ale zamysli se, je tu nějaká lepší alternativa? Pokud člověk souzní s myšlenkou Pirátů, je na něm jakým způsobem ji uchopí. Tady můžeš zůstat svůj. Jak píšou kolegové nade mnou, ještě to zvaž. Každopádně držím palce, měj se dobře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Kubaljak za příspěvek:
Martin.Elias
Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1057
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Dal poděkování: 676 poděkování
Dostal poděkování: 1358 poděkování

Re: MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Příspěvek od Martin.Polak »

Než sem jako člen vedení MS napíšu to potvrzení, že to beru na vědomí, tak nechávám ještě prostor pro odpovědi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Polak za příspěvky (celkem 2):
Martin.Elias, Jan.Zavadil

Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu.
Když už máme to ministerstvo zahraničí, že jo ;-) **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Jirko, jestli jsi se rozhodl, pak mi nezbývá, než poděkovat a popřát ti štěstí. Sice bych se za tebe místy nepostavila, ale přesto oceňuji tvoje nasazení na sítích.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 2):
Tereza.Vovesova, Antonin.Schejbal

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1057
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Dal poděkování: 676 poděkování
Dostal poděkování: 1358 poděkování

Re: MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Příspěvek od Martin.Polak »

Vaclav.Kubaljak píše: 01 bře 2020, 19:46 Ahoj, Jiří, možná se spolu neshodneme v náhledu na svět, ale zamysli se, je tu nějaká lepší alternativa? Pokud člověk souzní s myšlenkou Pirátů, je na něm jakým způsobem ji uchopí. Tady můžeš zůstat svůj. Jak píšou kolegové nade mnou, ještě to zvaž. Každopádně držím palce, měj se dobře.
Přesně. Ten kdo plně souzní s politikou strany a nemá žádných námitek, ten se může spokojit jen s tím, že bude jen volič a nemusí nic měnit.
Ti ostatní, ti co mají námitky, musí vstoupit do strany a debatovat a měnit věci uvnitř, aby i nadále strana byla volitelná.
Pokrok nežene dopředu spokojenost, ale nespokojenost.
Moc rád bych se jednou dočkal doby, kdy budou lidé tak spokojení, že budou odcházet ze strany jen proto, že není už co zlepšit a není o čem debatovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Polak za příspěvky (celkem 8):
Vaclav.Kubaljak, Jan.Zavadil, Lenka.Kozlova, Jana.Skopalikova, Tereza.Vovesova, Jan.Korbel, Vaclav_Mraz, Milan.Klajn

Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu.
Když už máme to ministerstvo zahraničí, že jo ;-) **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267

Uživatelský avatar
Jaroslav.Pros
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 8
Registrován: 10 pro 2018, 11:34
Profese: Supervizor
Bydliště: Kolín, Sokolská 9
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování

Re: MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Příspěvek od Jaroslav.Pros »

Ahoj Jirko.. nechceš ještě počkat, jak to s TT dopadne a pak se rozhodnout (pokud tedy tvé rozhodnutí není již na 100%). Byl bych rád, kdyby jsi v případě ukončení své činnosti v PS nám popsal, jestli je Tvůj odchod způsobený jednorázovou věcí, nebo šlo o dlouhodobé nespokojení. Rád bych pochopil, co tě k odchodu vedlo. Každá taková informace budu pro nás dobrá do budoucna. Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Pros za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Jan.Prokop, Jan.Korbel
„Není nutné vědět kam jdeš, není nutné vědět proč jdeš, jediné, co je nutné vědět, je, že jdeš s radostí. Protože když jdeš s radostí, nemůžeš jít špatně.“
anonym57734
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 14
Registrován: 27 říj 2017, 13:17
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Příspěvek od anonym57734 »

Ahoj všichni, pokusím se odpovědět takhle hromadně abych zbytečně neotravoval každého z vás takřka tou samou odpovědí. Děkuji za vlídná slova ale obávám se že již názor nezměním. Co se TT kauzy týče, o dnešním zvratu vím, ale k mému stažení rezignace ze strany to bohužel nepostačí. Mé vyjádření k celé této kauze je zhruba takovéto:

Pro mě byly tristní a naprosto nepřijatelný už ty minulý výroky. To poslední s Izraelem to dorazilo. Nejhorší na tom je že se ve straně najdou lidi kteří s tím souhlasí. Bartoš se měl imho vyjádřit podobně kriticky i proti těm předchozím výrokům
Btw tohle je děsně cringe. Oni si ho schválí v kraji, RV s tím nic neudělá (když schválili Rumla RV hned podalo podnět k odvolání) posléze kandidaturu schválí v celostranickým referendu, všichni mají plnou hubu keců typu "muh ctíme subsidiaritu rozhodnutí kraje" a pak si ho nakonec stejně "odvolají"? Vždyť to musí voličům přijít jako totální blbost a šaškárna. Tahle strana chce prosadit referendum v ČR? "Když se nám nelíbí výsledek beztak to uděláme jinak "
Chad move by byl nechat ho bejt a vyžrat si to, když už ho teda předsednictvo nepožádalo o stažení kandidatury dříve

Co se nespokojenosti ve straně týče, long story short verze je zhruba takováto:

Odcházím kvůli dlouhodobejm neshodám s tím, kam se strana posouvá a kam jsem se od počátku mýho členství posunul já. Uvažoval jsem nad tím už i v minulosti při různých kauzách a excesech, nakonec jsem od toho ale vždy upustil. Každopádně musím říct, že kauza Tožička a celé dění okolo ní mé rozhodnutí umocnilo a vyústilo v odchod. Postupně jsem zjišťoval že takřka celá strana je někde úplně jinde než já, ať se jedná o věci podstatný či podstatný méně (alespoň pro mě)
Přijde mi že v tý straně nemám prostě už co dělat 😀 přetáhnout celou stranu nějak víc napravo a nějak všechny členy přimět aby určitý věci vnímali jako já, je imho nadliskej úkol a ani se necítím oprávněn něco takového dělat 😀 buďte si i nadále sví, fandím vám, ale bohužel, už součástí toho kolosu nadále nebudu

Díky za vše a mějte se hezky
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym57734 za příspěvky (celkem 4):
Jaroslav.Pros, Tereza.Vovesova, Jiri.Snizek, Klara.Kocmanova
Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1326
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1410 poděkování
Dostal poděkování: 2098 poděkování

Re: MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Jiri.Chladek píše: 02 bře 2020, 19:34 Ahoj všichni, pokusím se odpovědět takhle hromadně abych zbytečně neotravoval každého z vás takřka tou samou odpovědí. Děkuji za vlídná slova ale obávám se že již názor nezměním. Co se TT kauzy týče, o dnešním zvratu vím, ale k mému stažení rezignace ze strany to bohužel nepostačí. Mé vyjádření k celé této kauze je zhruba takovéto:

Pro mě byly tristní a naprosto nepřijatelný už ty minulý výroky. To poslední s Izraelem to dorazilo. Nejhorší na tom je že se ve straně najdou lidi kteří s tím souhlasí. Bartoš se měl imho vyjádřit podobně kriticky i proti těm předchozím výrokům
Btw tohle je děsně cringe. Oni si ho schválí v kraji, RV s tím nic neudělá (když schválili Rumla RV hned podalo podnět k odvolání) posléze kandidaturu schválí v celostranickým referendu, všichni mají plnou hubu keců typu "muh ctíme subsidiaritu rozhodnutí kraje" a pak si ho nakonec stejně "odvolají"? Vždyť to musí voličům přijít jako totální blbost a šaškárna. Tahle strana chce prosadit referendum v ČR? "Když se nám nelíbí výsledek beztak to uděláme jinak "
Chad move by byl nechat ho bejt a vyžrat si to, když už ho teda předsednictvo nepožádalo o stažení kandidatury dříve

Co se nespokojenosti ve straně týče, long story short verze je zhruba takováto:

Odcházím kvůli dlouhodobejm neshodám s tím, kam se strana posouvá a kam jsem se od počátku mýho členství posunul já. Uvažoval jsem nad tím už i v minulosti při různých kauzách a excesech, nakonec jsem od toho ale vždy upustil. Každopádně musím říct, že kauza Tožička a celé dění okolo ní mé rozhodnutí umocnilo a vyústilo v odchod. Postupně jsem zjišťoval že takřka celá strana je někde úplně jinde než já, ať se jedná o věci podstatný či podstatný méně (alespoň pro mě)
Přijde mi že v tý straně nemám prostě už co dělat 😀 přetáhnout celou stranu nějak víc napravo a nějak všechny členy přimět aby určitý věci vnímali jako já, je imho nadliskej úkol a ani se necítím oprávněn něco takového dělat 😀 buďte si i nadále sví, fandím vám, ale bohužel, už součástí toho kolosu nadále nebudu

Díky za vše a mějte se hezky
Minimálně tvůj hlas bude nám liberálům chybět. Nicméně chápu. Třeba se i tak budeme alespoň na sítích potkávat. ;) Měj se krásně a ať se daří. :)

Tereza Vovesová
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Kolín“