KF ZlK 14/2020 Návrh na pořízení drobného majetku z rozpočtu KS ZLK

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Zlinsky kraj, Predsedajici, Odbor ZlK - administrativni

Souhlasím s návrhem na pořízení vybavení pro KS ZLK

Anketa končí za 06 bře 2020, 08:55

PRO
20
100%
PROTI
0
Žádná hlasování

Celkem hlasujících: 20 - Celkem hlasů: 20

Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Profese: Investiční referent
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 300 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZlK 14/2020 Návrh na pořízení drobného majetku z rozpočtu KS ZLK

Příspěvek od Jaroslav.Takac »

Lubomir.Dolezal píše:
28 úno 2020, 09:48
Jeden stan, úplně nový, mám pořád doma, ten největší co se kupoval. 3 x 6 m tuším. Jinak jsem pro.
Jj. Tento stan 3x6 co je u tebe, máme v soupisu. První akce, na kterou s ním počítáme, bude VyOseni 30.5. ve Valmezu. Ještě postrádám 2 plastové rozkládací stoly. Tak kdyby jsete někdo věděli, dejte prosím vědět mě. Díky
Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno múže být takové, jako ještě nikdy. :)

Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Profese: Investiční referent
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 300 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Takac »

Yveta.Martinkova píše:
28 úno 2020, 12:42

Zjistila jsem, že u Vodafone nabízí modem za 2500,- + 60GB měsíčně za 500,-

Pro přehled, samozřejmě modem můžeme koupit jinde, třeba bude levnější.
Modem co nabízí Vodafone za 2.500, mám doma a jsem ochotný jej darovat do služeb KS. Museli bychom vyřešit pouze smlouvu s operátorem na sim-ku se zajímavým datovým tarifem. @Yveta.Martinkova nemáme možnost takovou sim na výhodnou smlouvu získat z centrály?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Takac za příspěvky (celkem 2):
Lucie.Malikova, Yveta.Martinkova
Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno múže být takové, jako ještě nikdy. :)

Libor.Adamek
Místní předsednictvo
Profese: prodejce kancelářské techniky
Dal poděkování: 512 poděkování
Dostal poděkování: 221 poděkování

Příspěvek od Libor.Adamek »

Pamatuji si svoji první účast na krajské schůzi ve Vsetíně a tenkrát z tama dělal přenos od nás Standa Šenkýř (teď je v Praze).
Pokud chceme, aby veřejnost o nás měla větší zájem, tak i toto je jedna z cest.
Záznam schůze https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5131181642
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Adamek za příspěvky (celkem 5):
Lucie.Malikova, Filip.Matuska, Denis.Rychtar, Hana.Ancincova, Linda.Matuskova

Stanislav.Senkyr
Člen KS Zlínský kraj
Profese: student
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Příspěvek od Stanislav.Senkyr »

Abych se taky zapojil, když jsem byl zmíněn Liborem...
záleží na tom, jak moc interaktivní chcete být. V případě čistého a jednoduchého přenosu informací mi asi přijde řešení, co navrhoval Jaromír, nejlepší, ovšem je tu ten zásadní nedostatek obrazu, který může být občas docela nepříjemný (zároveň bych docela dost viděl problém v tom, že vzdálený posluchač v podstatě nevidí, kdo mluví, a tak nemusí vždycky vědět), každopádně je to podle mě celkem budete řešení, ktreré by mohlo fungovat.
Za mě by bylo mnohem lepší mít ze schůze udělaný livestream, v lepším případě se o něj musí někdo starat - měl by ho alespoň udržovat a sledovat průběh, příčemž zároveň by mohl číst komentáře a reprodukovat připomínky, ale to si žádá jednu osobu k tomu (buď dobrovolníky, nebo nějakou “obět”). Pokud by nebyl nikdo takový, je možnost postavit telefon na stativ, zapojit ho do nabíječky, pustit FB stream a děj se vůle boží... tady pak odpadá ale ta možnost interakce. Z technického hlediska pak stream vyžadoval nějakou lepší webkameru s použitelným mikrofonem, což je cena cca. kolem 2500 Kč a počítač s přístupem na net.
K internetu... mobilní internet je v tomto případě asi nevyhnutelná záležitost. Vodafone LTE modem jsem používal i na schůzi ve Vsetíně a za mě osobně naprosto ideální. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stanislav.Senkyr za příspěvky (celkem 6):
Filip.Matuska, Lucie.Malikova, Libor.Adamek, Denis.Rychtar, BenjaminPierce, Linda.Matuskova
"Meillä kaikilla on päässämme ajatus siitä, miten asioiden tulisi olla ja siksi me kaikki päädymme lopulta pettymykseen."
(My všichni máme představy, jak by věci měly být, a proto se neustále ocitáme v naprostém zklamání.)
- finské rčení

FB: https://www.facebook.com/channkoslav
"umělecké" snažení: https://www.youtube.com/channel/UC4Qt2q ... 1jla79TKg/

Yveta.Martinkova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: koordinátorka
Dal poděkování: 504 poděkování
Dostal poděkování: 758 poděkování

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Jaroslav.Takac píše:
28 úno 2020, 14:37
Yveta.Martinkova píše:
28 úno 2020, 12:42

Zjistila jsem, že u Vodafone nabízí modem za 2500,- + 60GB měsíčně za 500,-

Pro přehled, samozřejmě modem můžeme koupit jinde, třeba bude levnější.
Modem co nabízí Vodafone za 2.500, mám doma a jsem ochotný jej darovat do služeb KS. Museli bychom vyřešit pouze smlouvu s operátorem na sim-ku se zajímavým datovým tarifem. @Yveta.Martinkova nemáme možnost takovou sim na výhodnou smlouvu získat z centrály?
Určitě se poptám :)
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648

Zeptáš-li se, budeš pět minut vypadat jako blbec.
Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.

Denis.Rychtar
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Dal poděkování: 660 poděkování
Dostal poděkování: 474 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Určitě by to chtělo modem s přenosným internetem. @Frantisek.Elfmark ty nemáš možnost přes sněmovnu si pořídit balíček s neomezeným internetem? Tam to úředníci mají vyjednané za 150 myslím?
Souhlasím i s malou FHD kamerkou pro LIVE přenosy. Sami bojujeme, aby na radnicích byly přenosy jednání a sami ho nemáme? Tento nedostatek považuji už dlouho za tristní a pro ostatní ne jen členy to bude pohodlnější a příjemnější! Odeberme jeden až dva stánky a kupme tyto položky prosím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Denis.Rychtar za příspěvky (celkem 3):
Filip.Matuska, Libor.Adamek, Linda.Matuskova
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
730 955 850
denis.rychtar@pirati.cz

Denis.Rychtar
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Dal poděkování: 660 poděkování
Dostal poděkování: 474 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Jaroslav.Takac píše:
28 úno 2020, 14:31
Lubomir.Dolezal píše:
28 úno 2020, 09:48
Jeden stan, úplně nový, mám pořád doma, ten největší co se kupoval. 3 x 6 m tuším. Jinak jsem pro.
Jj. Tento stan 3x6 co je u tebe, máme v soupisu. První akce, na kterou s ním počítáme, bude VyOseni 30.5. ve Valmezu. Ještě postrádám 2 plastové rozkládací stoly. Tak kdyby jsete někdo věděli, dejte prosím vědět mě. Díky
Jeden mám doma ve sklepě, ale nejsem si jistý délkou.
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
730 955 850
denis.rychtar@pirati.cz

BenjaminPierce
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Dal poděkování: 100 poděkování
Dostal poděkování: 327 poděkování

Příspěvek od BenjaminPierce »

Denis.Rychtar píše:
29 úno 2020, 00:17
@Frantisek.Elfmark ty nemáš možnost přes sněmovnu si pořídit balíček s neomezeným internetem? Tam to úředníci mají vyjednané za 150 myslím?
Chápu, že je to myšleno dobře, ale prosím je třeba mít vlastní autoregulaci na co jsou prostředky sněmovny, kraje obcí určeny. Piráti dostávají od státu nemalé finanční prostředky na chod strany, tam a od dárců je třeba hledat zdroj na vlastní provoz. Obdobně to bude z příspěvků za krajské zastupitele.

Z toho důvodu mi prosím prosím napište kolik je roční příspěvek za členství a já krajskému sdružení daruju equivalent členského příspěvku za 4 roky.

Jak by se Pirátům líbilo pokud by Okamura využíval prostředky sněmovny na schůzích SPD a ještě by o tom psal na otevřených fórech?

Cokoli co má poslanec od sněmovny, může a má využívat pouze pro všechny občany ČR a to nerozdílně i kdyby šlo o voliče KSČM nebo ANO. Obdobně to bylo u paní Němcové i Jermanové při užívání sněmovního, nebo krajského auta.

Jasně poslanec/poslankyně se může kdykoli a kdekoli rozhodnout udělat ze svého telefonu s neomezeným tarifem Hot Spot od srazu maminek, pejskařů, přes setkání s občany k nějakému jím řešenému tématu a pod, ale 2x až 3x spíše 4x bych měřil (jasné je to napoprvé) zda sněmovní vybavení nadužívat i na krajských schůzích vlastní strany.

Je velmi tenká linie mezi tím prostředky co patří všem občanům použít, využít a zneužít. Regulace musí vzejít zevnitř každého, ne si sypat popel na hlavu až poté co se tomu budou věnovat novináři nebo političtí oponenti.

Raději bych viděl příspěvek typu. Poslanče XY prosím podej interpelaci na ministra Havlíčka proč jako občané máme tak drahé datové tarify a jak to hodlá MPO resp. ČTÚ změnit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi BenjaminPierce za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Skokanova, Linda.Matuskova
„To nejde" neznamená, že to skutečně nejde, jde pouze o nejjednodušší odpověď. V 9ti z 10ti případů to totiž jde.

Jaromir.Horky
Předseda místního sdružení
Profese: PR expert
Dal poděkování: 386 poděkování
Dostal poděkování: 622 poděkování

Příspěvek od Jaromir.Horky »

BenjaminPierce píše:
29 úno 2020, 09:14

Z toho důvodu mi prosím prosím napište kolik je roční příspěvek za členství a já krajskému sdružení daruju equivalent členského příspěvku za 4 roky.
Výši svého příspěvku si člen podle vlastní vůle stanoví v rozmezí 200 Kč až 49999 Kč.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaromir.Horky za příspěvek:
BenjaminPierce
1. místopředseda KS OLK, předseda MS Přerov, volební manažer krajské kampaně ZLK, fotograf, student interaktivních medií. Nejlepší způsob, jak dosáhnout cíle je začít. OFFTOPIC774942021
Něco o mně

Libor.Adamek
Místní předsednictvo
Profese: prodejce kancelářské techniky
Dal poděkování: 512 poděkování
Dostal poděkování: 221 poděkování

Příspěvek od Libor.Adamek »

BenjaminPierce píše:
29 úno 2020, 09:14
Chápu, že je to myšleno dobře, ale prosím je třeba mít vlastní autoregulaci na co jsou prostředky sněmovny, kraje obcí určeny. Piráti dostávají od státu nemalé finanční prostředky na chod strany, tam a od dárců je třeba hledat zdroj na vlastní provoz. Obdobně to bude z příspěvků za krajské zastupitele.
Souhlasím. Teď mě napadá, jestli bychom si za celou stranu neměli udělat podobné výběrko u operátorů, třeba by nám poskytli nějaký výhodný datový balíček.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Adamek za příspěvky (celkem 4):
Filip.Matuska, BenjaminPierce, Linda.Matuskova, Yveta.Martinkova

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“