Projekt Pintovka - finanční podpora

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, PMS Tábor

Odpovědět
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 342
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 252 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Projekt Pintovka - finanční podpora

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Zdravím MS Tábor,

tímto Vás žádám o finanční podporu z rozpočtu Vašeho místního sdružení na vypracování projektu lesní scény Pintovka. Navrhuji příspěvek 3-5tis.

Tento příspěvek podpoří další podobu Pintovky a zároveň se jako MS Tábor budete spolupodílet na financování této práce od slovenského nadaného architekta (vystudoval v Praze). Veronika Kovářová, místopředsedkyně PKS JčK a předsedkyně MS Strakonicko, věří v kvalitní zpracování jejího studenta tak, že je ochotna a připravena celý projekt uhradit, odhaduje ho na 10-15tis. Veronika architekta Matúše oslovila sama a o finanční podporu nežádá, žádám o ni já.
11.3. se budou oba účastnit besedy na toto téma v Husitském muzeu, před tím si projdou samotnou Pintovku. Více jsem napsala do Vaší skupiny na FB - příspěvek o finanční podpoře

Prosím místní fórum Tábor o vyjádření se k finanční podpoře 3-5tis na projekt Pintovka do tohoto vlákna: PRO/PROTI/ZDRŽUJI SE


Děkuji za Vás čas a spolupráci.
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 342
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 252 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Projekt Pintovka - finanční podpora

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Příspěvek může být samozřejmě i vyšší :)
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Uživatelský avatar
Vaclav.Klecanda
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 642
Registrován: 17 říj 2012, 15:11
Profese: programator
Bydliště: Tabor
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 805 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Pintovka - finanční podpora

Příspěvek od Vaclav.Klecanda »

PRO klidne az 10 tis, ale v zavislosti na vysledku. Myslim, ze stejne nemame potrebny tah na poradani tolika akci, tim padem utratit ty penize nejak smysluplnejc.
Uživatelský avatar
Martin.Mareda
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 237
Registrován: 26 úno 2016, 13:47
Profese: místostarosta,adiktolog
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Re: Projekt Pintovka - finanční podpora

Příspěvek od Martin.Mareda »

Ahoj já mám problém s výší podpory. Těm druhým architektům, kiteří dodali svůj pohled, se dávala částka 2.500,- a nevidím důvod, proč v tomto případě tu částku zvyšovat.
Uživatelský avatar
Vojtech.Sazel
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 81
Registrován: 14 led 2017, 20:18
Profese: programátor
Bydliště: Tábor
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 104 poděkování

Re: Projekt Pintovka - finanční podpora

Příspěvek od Vojtech.Sazel »

No já nevím, není to trochu s křížkem po funuse? Dohodli jsme se s těmi dvěma architekty a bude debata. Ale takových revitalizací má jistě více měst, takže bude možné jeho pomoc určitě využít.
Uživatelský avatar
Jan.Pribramsky
Místní předsednictvo
Příspěvky: 51
Registrován: 20 bře 2018, 15:08
Profese: radní město Tábor, vedoucí výroby, IT
Bydliště: Tábor
Dal poděkování: 79 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Pintovka - finanční podpora

Příspěvek od Jan.Pribramsky »

Já souhlasím s podporou do 5tis. Ale jen za předpokladu, že to zbytečně neprodlouží harmonogram. Pokud nám na to klapnou peníze z rozpočtu, rád bych realizaci v roce 2021. To znamená to dostat ideálně do června do výhledu, tím pádem v dubnu max začátkem května do rady, kde už se tomu bude věnovat OIaSF.

Preferuji jeho návštěvu na besedě 11.3., protože je potřeba si tam vytříbit, jak by to mělo vypadat. Přeji si minimalistické řešení tak, aby to splnilo účel, ale zároveň to příliš nezatížilo investičně a posléze provozně rozpočet města.
Uživatelský avatar
Jiri.Roubicek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2018, 14:59
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 25 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: Projekt Pintovka - finanční podpora

Příspěvek od Jiri.Roubicek »

Jsem PROTI - za Pintovku už jsme utratili 5000,- za dvě mini studie (skicovné) v minulém roce a teď nás bude stát 3000 beseda s veřejností. Celé se to dělá pro podklady do rady města.
Verča tuto studii zadala ze svojí iniciativy bez jakékoli konzultace. Takovouto větší studii by mělo hradit město a ne MS Piráti Tábor.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Roubicek za příspěvek:
Vojtech.Sazel
Uživatelský avatar
Veronika.Kovarova
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 203
Registrován: 20 črc 2018, 12:43
Profese: architekt, grafik
Bydliště: Volyně
Dal poděkování: 336 poděkování
Dostal poděkování: 269 poděkování

Re: Projekt Pintovka - finanční podpora

Příspěvek od Veronika.Kovarova »

Ahoj,
ten projekt, o který jsem Matúše poprosila, je zpracování územní studie na budoucí směřování lesoparku. Jaké má možnosti v kontaktu s městem vytvořit rekreační prostory. O Pintovku jako takovou už jsem ho neprosila - on se díval na materiály a shodli jsme se, že kdyby měl nějaký nápad, na další vybavení případně koncept napojení pintovky dál, přidá ho k tomu.
Cílem je získat podklady pro další strategické plánování a zvyšování kvality života a zdraví obyvatel.

Matúš je vystudovaný architekt, který si ještě doplňuje vzdělání na krajinného architekta, protože má na ty stromy oko a je duší urbanista a vlastně i arborista.
Proto jsme se taky dohodli, že od něj budu chtít projekt až během prázdnin. Aby mohl zažít lokalitu v teplém počasí, protože na toto období bude projekt směřovat.

Já chápu, že rozpočet dokážete utratit lépe, takže opravdu příspěvek nežádám. To je taky důvod, proč jsem to s nikým nekonzultovala a chtěla jsem vám to předat jako dárek hotové. Ale když jsem viděla, že se bude konat povídání o Pintovce, řekla jsem si, že by to Matúš měl slyšet. Proto jsem na to upozornila.
Poslední věc, kterou chci, je hádat se o penězích, protože o těch to není. Já je mám nachystané a mě to opravdu bolet nebude. Pro mě to má smysl, protože Matúš je nejen náš student, ale i můj kamarád, ráda bych ho podpořila prací, která ho posune v jeho vzdělání.
Je dobré, že víte, že se to chystá, kdybyste věděli o informaci, která je pro to téma zajímavá - jako např. připravované tratě pro cyklokros? To by se mi hodilo mít.
Jestli máte přístup k libovolným materiálům, budu ráda.
Jinak se tím nenechte zneklidňovat :)
prosím :)

závěrem: Pokud se vám projekt bude líbit, budete chtít nějak využít, můžete následně přispět na jeho uvedení v život. Když ne, vůbec nic se neděje. Matúš si dá práci do svého portfolia a má o zkušenost navíc.

Pro mě je zde ještě jedna věc. Není pirátské vybrat zpracovatele bez soutěže na architektonickou studii, proto by to nemělo jít z peněz rozpočtu MS.

Díky Ver.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Veronika.Kovarova za příspěvky (celkem 2):
Klara.Bidarova, Martin.Mareda
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 342
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 252 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Projekt Pintovka - finanční podpora

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Verčo díky :)
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Tábor“