[Přijat] Lukáš Habarta

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Lukas.Habarta
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6
Registrován: 10 úno 2020, 20:32
Profese: Rejdař
Bydliště: Veselí nad Moravou
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

[Přijat] Lukáš Habarta

Příspěvek od Lukas.Habarta »

Ahoj piráti,

rád bych se přidal do MS Slovácko a rozšířil tak pirátské řady. Provozuji lodě a přístav na Baťově kanálu ve Veselí nad Moravou a zde i bydlím. Mám zájem věnovat se komunální politice. Dále taky ochraně zdroje pitné vody pro náš kraj u Moravského Písku, jsem aktivním členem občanského spolku Za vodu pro lidi, z.s.

Líbí se mi způsob práce a transparentnost PS. Taky se věnuji IT a každou snahu o implementaci technologií vedoucí k zjednodušení komunikace se státní správou podporuji. Myslím si, že elektronické volby by mohly změnit celou politickou strukturu.

Nabízím svůj čas a prostředky, kterými disponuji k propagaci pirátů v našem kraji a ve Veselí nad Moravou.

Lukas
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Habarta za příspěvky (celkem 4):
Lukas.Dolezal, Zbynek.Janoska, Michal.Svagerka, Barbora.Turek.Lahova
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 348
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 826 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Habarta

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Ahoj Luke,

díky za zájem. Za mě můžu říct, že budeš dobrou posilou nejen na komunální úrovni, těším se na spolupráci ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Svagerka za příspěvek:
Lukas.Habarta
  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Barbora.Turek.Lahova
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 49
Registrován: 26 čer 2019, 14:49
Dal poděkování: 108 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Lukáš Habarta

Příspěvek od Barbora.Turek.Lahova »

Ahoj Barčo, vidím, že @lukas.habarta ještě neodpověděl, tak odpovím za něj. Je to jeho maminka. A kolik členů má spolek to možná Lukáš sem odpoví, když jsem jej zmínil. ;-)
Ahoj, Lukasi 🙂 ty jsi nejak sprizneny s Hanou Habartovou z CSSD, byvalou starostkou Moravskeho Pisku? Nebo to je jenom shoda ve jmene? 🙂
A kolik ke vas ve spolku Za vodu pro lidi?
Zbynek.Janoska
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1036
Registrován: 28 úno 2018, 10:54
Profese: programátor
Bydliště: Vracov [HO]
Dal poděkování: 2798 poděkování
Dostal poděkování: 1488 poděkování

Re: [Přijat] Lukáš Habarta

Příspěvek od Zbynek.Janoska »

Lukáš Habarta byl přijat za člena MS Slovácko, vlákno zamykám.
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Slovácko“