Vlákno děkovné zlínskokrajské

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
anonym80555
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 06 črc 2018, 22:30
Profese: produkťák, designérka, studentka aj.
Dal poděkování: 412 poděkování
Dostal poděkování: 247 poděkování

Vlákno děkovné zlínskokrajské

Příspěvek od anonym80555 »

Rozhodla jsem se založit tohle vlákno pro poděkování, kde pouký lajk u příspěvku je málo.

Máme tady více či méně bouřlivé debaty a prostor pro tohle mi tu chybí. Pokud budete mít potřebu někomu zde veřejně poděkovat, můžete využít tohle vlákno.

Pokud se rozhodnete ho využít, děkujte upřimně. Bude fajn, když se nám ho podaří nenechat zapadnout.
Naposledy upravil(a) anonym80555 dne 25 úno 2020, 08:45, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
anonym80555
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 06 črc 2018, 22:30
Profese: produkťák, designérka, studentka aj.
Dal poděkování: 412 poděkování
Dostal poděkování: 247 poděkování

Re: Vlákno děkovné zlínskokrajské

Příspěvek od anonym80555 »

A rovnou se vrátím ke kampani do EU, kterou jsem řešila v posledních dnech jiném vlákně a mám potřebu to dotáhnout, chci poděkovat všem, kteří se podíleli a jmenovitě těm, na které si s odstupem ještě vzpomenu (určitě to nejsou všichni, protože přehed o všem, co kdo dělal nemám, proto píšu co si pamatuji a vím a určitě seznam ani činnosti nejsou konečné. Klidně doplňujte!):

@Denis.Rychtar - patří ti velké poděkování za organizaci Vyosení, které jsem si já mohla užít. Máš můj velký respekt,stavět podium, grilovat klobasy, točit pivo, celé to zorganizovat, to vše při práci na směnný provoz a při řešení záležitostí komunálu tam u vás a ještě to dotovat ze zastupitelského platu. Díky!

@Lucie.Malikova - Luci, díky za řešení registrací do OVK za Valmez a Rožnov a za rady s těmi mými registraceni do OVK u nás. Díky za akce pro děti na Vyosení a neztracení zápalu, i když jsem ti odmítla pomoci, protože jsem si chtěla raději pokecat s kámoškou :-)

@Jaroslav.Takac - Jardo, díky za řešení registrací do OVK za všechny možné obce, kterých se sám aktivně chopil, díky za Piráta na dětském dnu.

@Milan.Klajn - Milane , díky za to, že děláš v ostré fázi kontaktní kampaň ve větru a dešti, sám si seženeš dobrovolnice Lucku s Gabčou, vstáváš kvůli tomu dřív a plánuješ to podle frekventovaných míst, vyučování univerzity apod.. Díky!

Děkuji Lucce Andrlíkové a Gabči (jejíž jméno si nejsem schopná zapamatovat), že nám jako dobrovolnice pomáhaly s kontaktní kampaní.

@Kamil.Podlas - Kamile díky, že jsi u sebe ubytoval Pirátské listy a staral se o distribuci balíků roznašečům.

@Marek.Jurca - Marku díky, že jsi pořešil ten plyn do balónků.

@Vladislava.Smith - Vlaďko moc děkuji, že jsi se v posledních dnech kampaně chopila těch letáků, které jsme hodiny razítkovali, odmítla jsi možnost, že by se neroznesly a k roznosu si vybrala ještě k tomu Jaroslavice se zástavbou domů v zahrádkářské kolonii, kde to (odhaduji) muselo trvat dlouho a člověk se nachodil. A že jsi pomohla s kontaktní kampaní.

@Martina.Urbankova - Marťo, díky za ten zábor a všechnu tu práci, co není vidět (domlouvání toho a onoho po telefonu, různá řešení apod.).

@Jiri.Jaros Jiří, díky za zmrlinu a za zábor.

Rod Dočkal - děkuji Rodovi, že sebou brával Pirátské listy kamkoliv a rozdával je třeba ve vlaku, díky i za to, že přišel v tom děšti do parku.

@Hana.Ancincova, @Vratislav.Krejcir , @Petr.Stoklasa a další Kroměřížáci - díky za dětský den v Kroměřiži, který jsem si mohla s rodinou užít

@Libor.Adamek - děkuji Liborovi, že si přijel do toho parku ve Zlíně pro stany a my už mohli jít domů :-)
Martina.Urbankova
Příspěvky: 440
Registrován: 13 říj 2017, 13:02
Profese: asistentka
Dal poděkování: 595 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: Vlákno děkovné zlínskokrajské

Příspěvek od Martina.Urbankova »

Luci, díky i Tobě, vím, že tohle všechno děláš z dobrého úmyslu a přesvědčení, jakkoliv se to nakonec převrací v dlouhosáhlé diskuze. A především bych Ti chtěla poděkovat za celé martyrium Upcycling, které táhneš celé sama.
Martina.Urbankova
Příspěvky: 440
Registrován: 13 říj 2017, 13:02
Profese: asistentka
Dal poděkování: 595 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: Vlákno děkovné zlínskokrajské

Příspěvek od Martina.Urbankova »

Jo a ještě koukám, že tu není poděkované @Yveta.Martinkova , která mi byla a je k dispozici na telefonu kdykoliv + sobota / neděle s odpovědmi na mé všetečné otázky, které - ač se třeba opakují mi neustále trpělivě odpovídá, která jezdí na akce, klidně i ve stavu kdy ji odcházela ledvina někam na dovolenou, která mě zaučovala na fóru, kontrolovala mi příspěvky, okamžitě mi proplácela výdaje, ulehčovala mi spoustu věcí, byla mi podporou v době demotivace a vůbec :)
Martina.Urbankova
Příspěvky: 440
Registrován: 13 říj 2017, 13:02
Profese: asistentka
Dal poděkování: 595 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: Vlákno děkovné zlínskokrajské

Příspěvek od Martina.Urbankova »

A dekuji @Hana.Ancincova za celokrajský program, jsi moc sikovna
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

Re: Vlákno děkovné zlínskokrajské

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Martina.Urbankova píše: 26 úno 2020, 10:56 Jo a ještě koukám, že tu není poděkované @Yveta.Martinkova , která mi byla a je k dispozici na telefonu kdykoliv + sobota / neděle s odpovědmi na mé všetečné otázky, které - ač se třeba opakují mi neustále trpělivě odpovídá, která jezdí na akce, klidně i ve stavu kdy ji odcházela ledvina někam na dovolenou, která mě zaučovala na fóru, kontrolovala mi příspěvky, okamžitě mi proplácela výdaje, ulehčovala mi spoustu věcí, byla mi podporou v době demotivace a vůbec :)


OFFTOPICTohle je vážně legrace!!!
Ty do toho Bruselu moc chceš co :mrgreen: :mrgreen:
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“