návštěva v Bruselu - Zlk

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
anonym80555
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 06 črc 2018, 22:30
Profese: produkťák, designérka, studentka aj.
Dal poděkování: 412 poděkování
Dostal poděkování: 247 poděkování

návštěva v Bruselu - Zlk

Příspěvek od anonym80555 »

Ahojte,

v souvislosti s viewtopic.php?f=276&t=49997&hilit=losovat mám několik dotazů na PKS Zlínského kraje (@vratislav.krejcir, @Marek.Houser, @Jiri.Jaros, @Jaroslav.Takac, @Frantisek.Elfmark ) a KoKS (@Yveta.Martinkova):

1) Proběhl u nás ve Zlk výběr členů pro návštěvu Bruselu? Pokud ano, kdo jsou navrhžení 3-4 kandidáti?
2) Kdo navrhované členy vybíral a na základě jakých kritérií?
3) Proč neproběhl výběr transparantně a proč nebyli informovaní členové kraje?
4) Proč o tom nebyla informovaná předsednictva místních sdružení?

Často se bavíme o tom, jak přitáhnout nové členy, ale přitom podle mého názoru palíme přiležitosti a spíš pracujeme na tom, jak odradit ty stávající...

Za odpovědi a objasnění budu ráda.
Uživatelský avatar
Denis.Rychtar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 702
Registrován: 27 říj 2013, 15:38
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 1066 poděkování
Dostal poděkování: 663 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: návštěva v Bruselu - Zlk

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Předpokládám, že o tom PKS ani neví. Takového jednání snad není ani nikdo doufám schopen v našem extra demokratickém sdružení.

Určitě je potřeba na to vytvořit vlákno s debatami, nominacemi, prezentacemi zapojení do kampaně EU a následná anketa.
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
denis.rychtar@pirati.cz
Uživatelský avatar
anonym80555
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 06 črc 2018, 22:30
Profese: produkťák, designérka, studentka aj.
Dal poděkování: 412 poděkování
Dostal poděkování: 247 poděkování

Re: návštěva v Bruselu - Zlk

Příspěvek od anonym80555 »

Ve Středočeském kraji to řešili na konci listopadu a v prosinci, tak mě zajímalo, jak se naložilo s touto nabídkou u nás a kdo o ní věděl. Postup, který navrhuje Denis, by byl za mě fajn, ale kdo ví, jestli už není pozdě.
Uživatelský avatar
anonym80555
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 06 črc 2018, 22:30
Profese: produkťák, designérka, studentka aj.
Dal poděkování: 412 poděkování
Dostal poděkování: 247 poděkování

Re: návštěva v Bruselu - Zlk

Příspěvek od anonym80555 »

Chybějící reakce vytváří zbytečný prostor pro různé domněnky, můžete prosím odpovědět na moje otázky, ať ten prostor nezvětšujeme? Pokud jsme nikoho nenavrhli, tak snad to ještě můžeme napravit. Nerada si vynucuji odpovědi, ale to svorné mlčení mě k tomu nutí: @Yveta.Martinkova, @Vratislav.Krejcir, @Marek.Houser, @Jiri.Jaros, @Jaroslav.Takac, @Frantisek.Elfmark.
Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 707
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 980 poděkování
Dostal poděkování: 950 poděkování

Re: návštěva v Bruselu - Zlk

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Ahoj, mám dovolenou, odpovídám teď. V průběhu 48 hodin vytvářet prostor pro různé domněnky atd.. no..

O žádné takové návštěvě nikdo očekávám neví, nejspíš tuto nabídku dostal jen tento kraj. vycházím z:
Dostali jsme od europoslanců nabídku, která se neodmítá. Nabízí nejaktivnějším dobrovolníkům z eurokampaně (myšleno včetně členů, předsednictev, koordinátorů) zdarma výlet do Bruselu.
Na doplnění prosím odpovědět @Yveta.Martinkova , jestli taková informace do kraje šla.
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

Re: návštěva v Bruselu - Zlk

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Jak už jsem dnes psala Lucii,
požádali nás pouze o tipy od KoKS a to na dobrovolníky, kteří se v kampani do EU nejvíce zapojili.
Vybírat kandidáty budou asi poslanci,
Takže za mě dostali odpověď, že MŮJ VLASTNÍ TIP není směrodatný, nerada bych o této věci rozhodovala sama.
A ANO na podzim jsem napsala Markét 5 kandidátů, kteří se podle MNE kampaně nejvíce účastnili a zdůraznila, že jsou to jen moje tipy.
Samozřejmě, že jsem volala Lindě Matuškové, aby mi pomohla někoho vytipovat, protože to byla její kampaň, ale vzhledem k tomu, že volných míst je opravdu poskromnu, zůstala jsem u 5 kandidátů, kteří mne napadli jako první v souvislosti s kampaní do EU.

Další informace jsme zatím od nikoho neobdrželi.
Ještě odpovím @Vratislav.Krejcir, že tato informace do kraje nešla, šla pouze na KoKS a jejich tipy.

Doufám, že se zde vyjádří i pořadatelé tohoto výletu do Bruselu.
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Uživatelský avatar
Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 555
Registrován: 24 pro 2017, 14:15
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Přílepy / Holešov
Dal poděkování: 442 poděkování
Dostal poděkování: 619 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: návštěva v Bruselu - Zlk

Příspěvek od Jaroslav.Takac »

Omlouvám se, že jsem na fóru nebyl asi 5 dní. Zpráva o tomto vlákně mi také nedošla žádná.... @Lucia.Sirinova Po předešlé zprávě Yvet, by byla asi na místě Tvá adekvátní odpověď, a určitá míra sebereflexe. O žádném výběru z kandidátů nebylo PKS informováno. PKS si svévolně nic nerozhodlo. (teda jestli mohu mluvit za všechny členy PKS ZLK) @Vratislav.Krejcir @Frantisek.Elfmark @Marek.Houser @Jiri.Jaros Je to tak?
Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno múže být takové, jako ještě nikdy. :)
Uživatelský avatar
anonym80555
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 06 črc 2018, 22:30
Profese: produkťák, designérka, studentka aj.
Dal poděkování: 412 poděkování
Dostal poděkování: 247 poděkování

Re: návštěva v Bruselu - Zlk

Příspěvek od anonym80555 »

Vratislav.Krejcir píše: 20 úno 2020, 20:43 Ahoj, mám dovolenou, odpovídám teď. V průběhu 48 hodin vytvářet prostor pro různé domněnky atd.. no..
Vráťo díky moc, že jsi si udělal čas na odpověď během své dovolené, vážím si toho. Že tu lidi nejsou nonstop je mi jasné, přišlo mi jen zvláštní, že reakce nepřichází od nikoho z oslovených, přitom někteří z nich zde na fóru aktivní během té doby jsou.
Uživatelský avatar
anonym80555
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 06 črc 2018, 22:30
Profese: produkťák, designérka, studentka aj.
Dal poděkování: 412 poděkování
Dostal poděkování: 247 poděkování

Re: návštěva v Bruselu - Zlk

Příspěvek od anonym80555 »

Jaroslav.Takac píše: 20 úno 2020, 22:17 Po předešlé zprávě Yvet, by byla asi na místě Tvá adekvátní odpověď, a určitá míra sebereflexe. O žádném výběru z kandidátů nebylo PKS informováno. PKS si svévolně nic nerozhodlo.
Můžeš to prosím více rozvést, nerozumím tvému sdělení. Yvet se na nic neptá, nevím tak jakou adekvátní odpověď máš na mysli, stejně tak co myslíš tou sebereflexí. První můj dotaz byl:
Lucia.Sirinova píše: 18 úno 2020, 06:56 Proběhl u nás ve Zlk výběr členů pro návštěvu Bruselu?
Stačila na to jednoduchá odpověď NE (nebo "ANO, ale byl to pouze výběr na základě subjektivního výběru koordinátorky bez účasti PKS"). Nikde nepíšu, že by PKS bylo o něčem informováno nebo něco rozhodlo. Pokud to v mých dotazech vidíš, čteš mezi řádky, co tam není. Když už ale píšeš, že o žádném výběru nebylo PKS informováno, jak to sám jako člen PKS vnímáš. Myslíš, že je to tak v pořádku?
Uživatelský avatar
Frantisek.Elfmark
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 436
Registrován: 25 led 2017, 08:09
Profese: podnikatel, webdesigner, chalupář
Bydliště: Uherské Hradiště
Dal poděkování: 482 poděkování
Dostal poděkování: 571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: návštěva v Bruselu - Zlk

Příspěvek od Frantisek.Elfmark »

Celé téma vidím a čtu teď poprvé. Nikdo se mne na nic neptal. Jak píšu v mém reportu, teď toho bylo a je ve sněmovně moc, ale také se omlouvám za pozdější reakci.

Jednatel reklamní agentury FOOE s.r.o. Webdesigner a grafik. Zkusme se spolu víc otevřeně bavit, než se hned zrovna hádat.
E-mail: frantisek.elfmark@pirati.cz | Blog :arrow: www.frantisekelfmark.cz :arrow: | Twitter: https://www.twitter.com/ElfmarkF | FB: https://www.facebook.com/felfmark | LinkedIn https://www.linkedin.com/in/frantisek-elfmark | Instagram https://www.instagram.com/frantisekelfmark

Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“