zahajuji jednání o zbylých místech kandidátní listiny (tedy 10. - 55. pozici) do Krajského zastupitelstva pro potřeby krajských voleb 2020.
Jednání a hlasování bude probíhat na internetu.
Kandidatura probíhá přihlášením.
Kandidáty lze navrhovat do
Prodlouženo do 26. 2. 2020 23:59 VIZ
Následuje doba na rozmyšlenou.
Hlasování se bude konat na Internetu:
2. kolo 26. 2. 2020 21:00 do 28. 2. 2020 21:00
1. kolo 29.2. 2020 21:00 do 3.3. 2020 21:00 Výsledky
2. kolo 4.3. 2020 21:00 do 6.3. 2020 21:00
NAVRŽENÍ KANDIDÁTI - CHRONOLOGICKY:
(podtržení kandidáti se zúčastní volby - přihlásili se do volby nebo přijali nominaci,
Martin Strnad - přihlášení
Zdeněk Štěpánek - přihlášení
Jan Mareš - přihlášení
Petr Kopač - přihlášení
Miloslava Karfilátová - přihlášení
Jan Kunc - přihlášení
Petr Rýsler - přihlášení
Michal Kettner - nominace
Aleš Stibal - nominace
Kateřina Stibalová - nominace, přijetí
Jindřich Pávek - nominace
Jiří Rotter - nominace
Michal Robouský - nominace, přijetí
Ondřej Marek - nominace
Michaela Pelzmann Schwarzová - přihlášení
Frantisek Navrkal - přihlášení
Jan Šmíd - přihlášení
Jana Hladová - nominace, přijetí
Vladimíra Emingerová - nominace
Adam Komenda - nominace, přijetí
Simona Schönfeldová - nominace, přijetí
Bára Fuxová - nominace, přijetí
Karel Kindl - nominace
Daniel Komenda - nominace
Jiří Najdenov - nominace, přijetí
Blanka Vaňková - nominace, přijetí
Pavel Miltner - nominace, přijetí
Jiří Kvapil - nominace
František Kindl - nominace, přijetí
Lukáš Blažej - nominace, přijetí
Jakub Přibyl - nominace, přijetí
Jan Kotas - nominace
Tomáš Macháček - nominace
Tomáš Weidisch - nominace
Radek Holodňák - nominace
Tomáš Rubinsteina - nominace
Miroslav Brož - nominace
Vratislav Filípek - nominace
Jan Maixner - nominace
Adam Janík - nominace
Vojtěch Karban - nominace
Robert Šíp - nominace
Vít Konečný - přihlášení
Jan Bartoníček - nominace, přijetí
Linda Berchinová - nominace, přijetí
Jan Coufal - nominace
Jakub Chlupacek - nominace
Martin Pícha - nominace
Pavel Reimann - nominace
Miroslava Rezková - nominace
Šárka Rousová - nominace
Martin Sobek - nominace
Petr Šimon - nominace
David Wagner - nominace
Jitka Gazdová - nominace a přijetí
Pavel Nadolecki - přihlášení