Zrušení nominace Tomáše Tožicky - přezkum CF

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Mimořádný přezkum CF - kandidatura Tomáše Tožičky do senátu

Podporuji (jsem pro přezkum)
102
49%
Nepodporuji (jsem proti přezkumu)
98
47%
Zdržuji se
8
4%
 
Celkem hlasujících: 208 - Celkem hlasů: 208

Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Příspěvky: 3428
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2592 poděkování
Dostal poděkování: 5014 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení nominace Tomáše Tožicky - přezkum CF

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Ivan.Bartos píše: 11 úno 2020, 09:54 Odmítám nálepkování a cílenou bulvarizaci Tomáše Tožičky na základě z kontextu vytržených informací či tweetů, ve kterých pro limit 240 znaků člověk musí odpověď na komplexní otázky redukovat do několika vět, kterou jsem již při jeho žádosti o nominaci zaznamenal.
Delku twitu bych nevidel ani jako trochu smerodatnou. Heslo "Proletáři všech zemí, spojte se!" ma 26 znaku, a "Heil Hitler", dokonce jenom 11. A pritom dokazou dat do pohybu miliony lidi. Trech par twitu je jen vrchol ledovce, a bojim se predstavit co je pod hladinou, a co behem tech 6 tydnu pred volbama jeste vyplave na povrch. Mam dojem ze OFFTOPIC Tyhle tri slova doplnene, po pripominkach ktere uznavam, do dolozeni faktologii, kterou predlozim nebo omluvim se ten clovek naprosto otevrene podporuje komunistickou ideologii, a proto je pro nas znacnym reputacnim rizikem. Nase volicske jadro, coz je liberalni stred, ma hodne nizkou toleranci k vyrokum ktere padaji z Tomase Tozicky, nezavisle na kontextu. Myslim si, ale, ze v prvni instaci to musi vyresit RV.
Naposledy upravil(a) Andrej.Ramaseuski dne 11 úno 2020, 11:24, celkem upraveno 1 x.

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2231
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3666 poděkování

Re: Zrušení nominace Tomáše Tožicky - přezkum CF

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Andrej.Ramaseuski píše: 11 úno 2020, 10:14Ten clovek naprosto otevrene podporuje komunistickou ideologii, a proto je pro nas znacnym reputacnim rizikem.
Andreji, prosímtě, tohle je prokazatelná nepravda, a není tak těžké si to zjistit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 7):
Dalibor.Zahora, Ivan.Bartos, Andrea.Protivinska, Ivo.Vasicek, Vojtech.Pikal, Roman.Pasek, Marek.Necada

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Zrušení nominace Tomáše Tožicky - přezkum CF

Příspěvek od Martin.Kucera »

Frantisek.Kopriva píše: 11 úno 2020, 09:55 Nechci ti kazit členský podnět, ale zajímalo by mě, jak chceš skrze CF provádět kompetenci RV. Čekal bych, že vedoucí AO bude znát základy našich předpisů.
Já bych to čekal i od jednatele RV - mrkni do stanov na mimořádný přezkum.
Radek.Holomcik píše: 11 úno 2020, 10:13 Petře promiň, ale pokud se k tomu dotyčný nepřihlásí, tak je to tak trošku bulvarizace debaty a považuju to za dost nešťastné...
Veřejně to napsal už o víkendu - viewtopic.php?p=678642#p678642

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Příspěvky: 3428
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2592 poděkování
Dostal poděkování: 5014 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení nominace Tomáše Tožicky - přezkum CF

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Martin.Kucera píše: 11 úno 2020, 10:18
Radek.Holomcik píše: 11 úno 2020, 10:13 Petře promiň, ale pokud se k tomu dotyčný nepřihlásí, tak je to tak trošku bulvarizace debaty a považuju to za dost nešťastné...
Veřejně to napsal už o víkendu - viewtopic.php?p=678642#p678642
A meli jsme dost prace premluvit ho pockat jeste mesic. Odhadnu, ale, ze Filip nebude jediny kdo nebude ochotny byt spojovany s diskutovanou osobou, takze se nam toho sesype vice.
Naposledy upravil(a) Andrej.Ramaseuski dne 11 úno 2020, 10:23, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrej.Ramaseuski za příspěvek:
Martin.Elias

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení nominace Tomáše Tožicky - přezkum CF

Příspěvek od Petr.Vileta »

Ivan.Bartos píše: 11 úno 2020, 09:54 Nelíbí se mi však rozměr, kdy se slušnému člověku, jehož cesty se s náma již mnohokrát protkly a o jehož osobnostní integritě nemám pochyb, nasazuje psí hlava.
Promiň Ivane, proti sociální práci pana Tožičky nic nenamítám, je to záslužná práce a úctyhodné výsledky. Ovšem silně mi vadí jeho ultralevicové názory, špatně potlačovaná nenávist k NATO a kapitalismu. Ne odpor, to je nenávist. Myslím, že v nějaké deklarovaně levicové straně by panu Tožičkovi bylo dobře, ale ty sám jsi mnohokrát voliče přesvědčoval, že Piráti jsou středová strana. Názory pana Tožičky nejsou středové any s páskou přes obě oči.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 7):
Marcel.Palatas, Martin.Elias, Stanislav.Dufek, Michal.Macek, Jiri.Snizek, Vaclav.Kubaljak, Zdenek.Zak

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Příspěvky: 3428
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2592 poděkování
Dostal poděkování: 5014 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení nominace Tomáše Tožicky - přezkum CF

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Ivo.Vlasaty píše: 11 úno 2020, 10:16
Andrej.Ramaseuski píše: 11 úno 2020, 10:14Ten clovek naprosto otevrene podporuje komunistickou ideologii, a proto je pro nas znacnym reputacnim rizikem.
Andreji, prosímtě, tohle je prokazatelná nepravda, a není tak těžké si to zjistit.
Sorry, ale boj proti kapitalizmu nemuze skoncit jinak. Ve svem tvrzini bych mohl uznat za nepravdive slovo "otevrene".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrej.Ramaseuski za příspěvek:
Martin.Elias

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení nominace Tomáše Tožicky - přezkum CF

Příspěvek od Petr.Vileta »

Jan.Posvar píše: 11 úno 2020, 10:00 Petr.Vileta: vyhrožování rušením kandidatur sis fakt mohl odpustit.
To není vyhrožování moje: viewtopic.php?f=637&t=51190&p=678642#p678642

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3686 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Zrušení nominace Tomáše Tožicky - přezkum CF

Příspěvek od Dan.Lestina »

Mohl by prosím někdo ukázat něco opravdu zlého, co není dezinterpretace tweetu nebo článek na novinkách?
Jako přesvědčeného pravičáka by mě to fakt zajímalo, je to vážná věc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvky (celkem 9):
Zbynek.Janoska, Vojtech.Pikal, Zuzana.Freitas, Frantisek.Dosedel, Sarka.Rousova, Vit.Fux, Agnes.Nemeckova, Petr.Rysler, Jiri.Kratky

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Republikový výbor
Příspěvky: 1696
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1804 poděkování
Dostal poděkování: 2117 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení nominace Tomáše Tožicky - přezkum CF

Příspěvek od Jan.Posvar »

Petr.Vileta píše: 11 úno 2020, 10:30
Jan.Posvar píše: 11 úno 2020, 10:00 Petr.Vileta: vyhrožování rušením kandidatur sis fakt mohl odpustit.
To není vyhrožování moje: viewtopic.php?f=637&t=51190&p=678642#p678642
Jasně, ale na takové fauly se ani neupozorňuje. Je to fujky.

místopředseda KS Vysočina
Facebook

Uživatelský avatar
Filip.Mezera
Krajský zastupitel
Příspěvky: 300
Registrován: 24 srp 2017, 17:59
Profese: Datový analytik
Bydliště: Pardubicko
Dal poděkování: 584 poděkování
Dostal poděkování: 382 poděkování

Re: Zrušení nominace Tomáše Tožicky - přezkum CF

Příspěvek od Filip.Mezera »

Ahoj. Jsem asi ten, komu Tomášova kandidatura vadí nejvíc, tudíž cítím povinnost se sem vyjádřit. Nikdy jsem nezpochybňoval, co všechno Tomáš udělal dobrého, a že toho je skutečně hodně. Jeho politické názory nesoudím, každý máme nějaké, stejně tak znalosti a zkušenosti, které nás z velké části k těmto názorům dovedly. Kdybych měl o Tomášovi napsat, zda je to dobrý člověk, tak napíšu, že je, protože lidi "soudím" dle Čapkovského "je více pravdy v lidech nežli ve slovech".

Jenže je tu druhá strana věci. U politika je už i slovo činem. Z toho důvodu kritizujeme nenávist valící se zprava, která se šíří právě prostřednictvím slov a slovních výpadů. Dehumanizace skupin lidí probíhá právě pomocí slov. A je jedno, jestli jsou to Židé, Romové, muslimové, uprchlíci,... A tady Tomáš moje nároky na politika nesplňuje. Chápu, že může mít spousty důvodů někoho nemít rád, ale odsoudit celé skupiny lidí (viz např. jeho interpretace vojáků jakožto žoldáků, ajťáků jakožto spolutvůrců předražených IT zakázek, protože "všechny IT zakázky jsou předražené",...), je pro mě veliký problém. Od humanisty bych čekal, že si právě tohoto bude velmi dobře vědom. Chápu, že mnoho výroků bylo proneseno ve zkratce na sociálních sítích, ale i tam patří určitá uměřenost a korektnost. Zvlášť u vrcholných politiků, jakým senátor dozajista je.

Z tohoto důvodu si myslím, že Tomáš může narušit důvěru určitých skupin lidí vůči nám, což jsem již pozoroval minimálně ve svém okolí. A politická strana nemá jinou hodnotu, než kterou je důvěra občanů. Proto bych Tomášovu spolupráci s námi uvítal pouze na rovině expertní, nikoliv však politické.
Naposledy upravil(a) Filip.Mezera dne 11 úno 2020, 10:39, celkem upraveno 1 x.

"No to už dál nejde," vydralo se z dědy Janečka. "To přece je zvrhlost! Vidíš, to mají z toho, že řežou všechno možné z kostí! Nám taková nestydatost jakživa na mysl nepřišla, protože z pazourku by to ani nešlo udělat - Tam to vede! To jsou ty jejich vynálezy! Pořád budou něco vymýšlet, pořád budou něco nového zavádět, až všechno zhuntují a zničí - A já říkám," zvolal pračlověk Janeček v prorockém osvícení, "že dlouho to už trvat nebude!" Karel Čapek, O úpadku doby

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“