KF JčK 3/2020 - Zasedání KF v Blatné 9.2.2020

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihocesky kraj

Klara.Bidarova
Koordinátor krajského sdružení
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování

Re: KF JčK 3/2020 - Zasedání KF v Blatné 9.2.2020

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Ludek.Blaha píše:
04 úno 2020, 21:15
Klara.Bidarova píše:
04 úno 2020, 20:27
Já jen abyste se nelekli, že není místo
Tak snad sál v Kulturním domě, nebo tělocvična v základní škole?
Ani si nepamatuji, kdy naposled jsme se vešli.
Počet členů sice klesá, ale co nevidět začnou jezdit televizní štáby...
Oprava: .. Já jen abyste se nelekli, že není místo U STOLU :) ..a pokud vím, vešli jsme se vždycky.

Nemáš prosím Luďku věšteckou kouli, abychom příště dopředu věděli kolik lidí přijede? :-D
Sál a tělocvična klidně, pokud si s sebou jste ochotni vzít pití a svačiny.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Bidarova za příspěvek:
Ludek.Blaha
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz

Klara.Bidarova
Koordinátor krajského sdružení
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Hledají se pomocníci na KF v Blatné...

- minimálně 2 lidé na psaní zápisu (*PC s sebou) - Lukáš Hypša + ?,

- 2 lidé na ověření zápisu (*vyhrazený čas co nejdříve po schůzi) - Júsuf Traore + ?,

- minimálně 1 člověk jako obsluha Jitsi/pomoc lidem online (*PC s sebou) - Zuzka Kudláčková,

- 1 člověk jako obsluha streamu - mikrofon je k dispozici (*telefon na přenos obrazu) - Dan Leština + ?,

- kdo má prodlužováky, prosím vezměte je s sebou

Prosím o echo co možná nejdříve.
Pokud budete moci, na místě se budeme scházet už kolem 12:00, abychom vše připravili na jednání.

... zájemci mohou psát do tohoto vlákna, a nebo mi dát jakkoliv jinak vědět, třeba na tel: +420 770 199 948 nebo e-mail: klara.bidarova@pirati.cz

Mnohokrát Vám děkuji za ochotu pomoci s hladkým průběhem krajské schůze. 🖤

*je potřeba
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Bidarova za příspěvek:
Josef.Spak
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz

Jiri.Princ
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: Obchodník se zemědělskou technikou
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování

Příspěvek od Jiri.Princ »

Ahoj piráti,

Nevím kdo, kdy a proč požádal MUDr. Jaromíra Kopřivu, nečlena a neevidovaného nepříznivce pirátů v J.Hradci o podání zprávy Pirátského dění v Jindřichově Hradci na poradu KF PS v Blatné, ale většího kozla zahradníkem v našem městě pro tento akt snad ani nelze nalézt.
OFFTOPICPřipomínám, že v době kolem komunálních voleb, kdy předsednictvo našeho MS žádalo od Jarka o stanovisko, za jakou stranu při neustálém mlžení kope, poslal jsem mu následující žádost o stanovisko:

„Ahoj Jarku,
vzhledem k tomu, že se zítra koná další kolo povolebního vyjednávání, prosím tě tímto jménem
místního sdružení Pirátů v J. Hradci o upřímné a závazné stanovisko, ať Olda tuší zda vyjednává
s jedním, nebo dvěma mandáty.
Vyber si jednu z variant:
A/Chci a budu prosazovat pirátský volební program. Jsem připraven akceptovat a prosazovat
většinová rozhodnutí členů MS pirátů, ač s nimi nebudu vždy souhlasit.
B/Jsem nezávislým kandidátem, při rozhodování se budu se řídit vlastním rozumem a zkušenostmi.
Stanoviska a názory členů MS Piráti v J Hradci pro mé jednání a hlasování nejsou závazná.

A ještě jedna otázka:
Jsem ochoten v povolebním vyjednávání svěřit pravomoc k jednání delegovanému týmu a jím
zvolenému zástupci (osobám odpovědným pirátské straně).
1/ ANO
2/ NE
Prosím o jednoznačné vyjádření k těmto dvěma otázkám, aby náš vyjednávatel tušil za
koho jedná, zkus mi odpovědět v nějaké krátké době, dík
Zdar JP.“

A odpověď J.Kopřivy

„Ahoj,moje odpovědi jsou B a Ne“

Vzhledem k tomu, že i na fb shora jmenovaný hýřil svou nezávislostí :

FB -Piráti Jindřichův Hradec
6. září 2018 ·
S číslem 6 je na Pirátské kandidátce MUDr. Jaromír Kopřiva, bez politické příslušnosti.
Pochází z Kojetína, malého města na Hané, ale již po ukončení medicíny na Univerzitě Palackého v Olomouci se usadil v Jindřichově Hradci. Od roku 1992 je věrný místní nemocnici, kde pracuje jako anesteziolog na oddělení ARO.
Je mu 50 let, má ženu a dvě děti.
Mezi jeho koníčky patří sport všeho druhu, aktivně i pasivně. Jeho srdeční záležitostí je fotbalový klub Sigma Olomouc.
Proč kandiduje za Piráty? "Protože se na rozdíl od ostatních politických stran na chodu města ještě nepodíleli. Navíc se moje názory s pirátskými v mnoha bodech protínají.
Pokud bych byl zvolen zastupitelem, chtěl bych se zabývat otázkami sportu a zdravotnictví."
https://volby.cz/pls/kv2018/kv21111

Bedřich Froňěk Achjo, máte tohle zapotřebí? Prosím aspoň si nastudujte jakou stranu a postoje budete zastupovat kdo vás vede (tím nemyslím loutku Bartoše) a k čemu tato strana slouží. :( O Vaší inteligenci nepochybuji, jsem si jist, že na to přijdete.

Jaromír Kopřiva Jsem nezávislý!
Karel Zábrodský Nikdo není nezávislý

……muselo předsednictvo místní organizace vypracovat tiskovou zprávu,
kterou znova zveřejňuji:

Prohlášení předsednictva místního sdružení České pirátské strany v J.Hradci

Vzhledem k vývoji povolebních jednání o Jindřichohradeckou radnici, intenzivnější výměně názorů
a jiným novým skutečnostem v posledních dnech a hodinách prohlašujeme následující:

„Nejsme přesvědčeni, že náš nezávislý kandidát pan MUDr. Jaroslav Kopřiva bude nadále jednat v zájmu pirátů, že bude prosazovat jejich program, filosofii a většinový názor.“
V souladu se shora uvedeným a nezávislými přístupy pana Kopřivy neručíme za jeho rozhodnutí a nejsme odpovědni za jeho činy a postoje."

Z těchto a mnoha jiných důvodů odmítáme jako členové a příznivci PS v J.H., aby za nás mluvil a podával info o naší činnosti nezávislý nečlen a neregistrovaný nepříznivec MUDr J.Kopřiva
Ahoj J.Princ
Oznámení moderátora:
Zdrž se prosím OT a tapetování. Požádej prosím někoho ve svém okolí, až ti vysvětlí jak fungují odkazy,

Zuzana.Kudlackova
Krajské předsednictvo
Profese: Chůva
Dal poděkování: 432 poděkování
Dostal poděkování: 365 poděkování

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova »

Jiri.Princ píše:
07 úno 2020, 20:25
Ahoj piráti,

Nevím kdo, kdy a proč požádal MUDr. Jaromíra Kopřivu, nečlena a neevidovaného nepříznivce pirátů v J.Hradci o podání zprávy Pirátského dění v Jindřichově Hradci na poradu KF PS v Blatné, ale většího kozla zahradníkem v našem městě pro tento akt snad ani nelze nalézt.
Klárka poptávala report od všech MS, týmů a zastupitelských klubů. Jaromír je jediným pirátským zastupitelem v JH , je tedy logické, že report za zastupitele poslal on poslal on.
Jaromír je registrovaný příznivec. Narozdíl od tebe, je dokonce ověřený. Oficiální seznam členů a příznivců JČK
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Kudlackova za příspěvky (celkem 2):
Klara.Bidarova, Josef.Spak
Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“