MF Karvinsko 1/2020 - akční plán MS 2020

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Jakub.Vontroba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 217
Registrován: 21 čer 2018, 10:18
Profese: Vysokoškolský vyučující
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 271 poděkování

Re: MF Karvinsko 4/2019 - 1/2020

Příspěvek od Jakub.Vontroba »

Ahoj,

na základě hlasování PMS prohlašují tuto rozpravu za oficiální jednání Místního sdružení Karvinsko a přebírám předsedání.
Lhůty: jednání začíná vyhlášením s lhůtou 14 dní, tj. od 28. ledna 2020 do 11. února 2020. Prvních 14 dní je určeno pro návrhy a protinávrhy, od 12. do 13. února je pak lhůta na rozmyšlenou, kdy lze navrhovat postupy hlasování. To proběhne od 14. do 15. února. Následující den vyhlásím výsledky. Úvodní slovo navrhovatele je na začátku vlákna. Registrovaní příznivci se jednání mohou účastnit s hlasem poradním, který uvedou explicitně přímo zde. Jednání je otevřené, probíhá výhradně na internetovém fóru (k neformálním domluvám nezaznamenaným na fóru se nebude přihlížet) a prohlašuji jej za zahájené.

Tak do toho! 8-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Vontroba za příspěvky (celkem 2):
Daniel.Galuszka, Zdenka.Kupcova

We are all broken - that´s how the light gets in.

Předseda MS Ostravsko a místopředseda KS MSK.

Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 4/2019 - 1/2020

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Děkuju Kubovi za převzetí předsedání a úvodní řeč navrhovatele si dovolím doplnit o sdílený dokument Programového dokumentu MS 2020, do kterého je možno vnášet návrhy v dané lhůtě. Toto vlákno prosím doplňujme konkrétními debatami nad návrhy zanesenými do dokumentu. Připomínky, na kterých nebude rozpor, budu obratem zapracovávat. Dokument obsahuje i návrh usnesení. Jinými slovy: "Chci, abychom dělali motokáry pro důchodce," patří do dokumentu. "Jonáši, myslím si, že tvůj návrh na motokáry pro důchodce není moc reálný, protože by mohli důchodci dostat infarkt," patří do tohoto vlákna.

Děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Galuszka za příspěvky (celkem 2):
Leonard.Varga, Zdenka.Kupcova
Uživatelský avatar
Zuzana.Klusova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 284
Registrován: 01 lis 2014, 21:31
Profese: Asistentka, PR a média
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 625 poděkování

Re: MF Karvinsko 4/2019 - 1/2020

Příspěvek od Zuzana.Klusova »

Ahoj všem, díky moc za tuto aktivitu, myslím, že je to potřeba. Já jsem bohužel teď tak vytížena na kraji, prací pro poslance a přípravou kampaně, že se nemůžu výrazně podílet, ale ráda bych do plánu aktivit zařadila můj projektík: "Cesta k sobě". Některým z Vás už jsem o něm říkala, šlo by o víkendovou akci s environmentálním podtextem v Beskydech, kde bychom pozvali rodiny různých etnik, národností i věkových skupin. Cílem by bylo překonat předsudky, otevřít dialog a najít společná témata, definovat hlavní bariéry. Samozřejmě je to k diskuzi, ráda si poslechnu Vaše názory.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Klusova za příspěvek:
Daniel.Galuszka
Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 4/2019 - 1/2020

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Zuzana.Klusova píše: 31 led 2020, 11:51 Ahoj všem, díky moc za tuto aktivitu, myslím, že je to potřeba. Já jsem bohužel teď tak vytížena na kraji, prací pro poslance a přípravou kampaně, že se nemůžu výrazně podílet, ale ráda bych do plánu aktivit zařadila můj projektík: "Cesta k sobě". Některým z Vás už jsem o něm říkala, šlo by o víkendovou akci s environmentálním podtextem v Beskydech, kde bychom pozvali rodiny různých etnik, národností i věkových skupin. Cílem by bylo překonat předsudky, otevřít dialog a najít společná témata, definovat hlavní bariéry. Samozřejmě je to k diskuzi, ráda si poslechnu Vaše názory.
Skvělé. Tak prvně k technikáliím. Mohla bys pls klidně ve stručnosti odpovědět na tyto otázky?
  • Co by mělo být výsledkem?
  • Kolik si myslíš, že by to mělo stát? Ideálně rozpad + kolik bys chtěla z rozpočtu.
Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 4/2019 - 1/2020

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Wow, tohle je super pirátský holokron <3.
Uživatelský avatar
Jakub.Vontroba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 217
Registrován: 21 čer 2018, 10:18
Profese: Vysokoškolský vyučující
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 271 poděkování

Re: MF Karvinsko 4/2019 - 1/2020

Příspěvek od Jakub.Vontroba »

Daniel.Galuszka píše: 02 úno 2020, 19:10 Wow, tohle je super pirátský holokron <3.
Tak to by bylo 8-)

We are all broken - that´s how the light gets in.

Předseda MS Ostravsko a místopředseda KS MSK.

Uživatelský avatar
Michal.Klus
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 130
Registrován: 01 kvě 2012, 15:45
Profese: webdesign
Bydliště: Karviná
Dal poděkování: 553 poděkování
Dostal poděkování: 117 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 4/2019 - 1/2020

Příspěvek od Michal.Klus »

Ahoj. Co takhle koupit pro Karvinsko přenosné aktivní repro pro ozvučení hlavně diskuzí. Po včerejším setkání s občany v Karviné a nedostatečném zvukovém pokrytí si myslím, že by to bylo užitečné.. Rozpočet co jsem zběžně koukal 10-30K.
Např.: https://www.dexon.cz/katalog/profesiona ... -wifi.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Klus za příspěvek:
Daniel.Galuszka
Uživatelský avatar
Jakub.Jezisek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 274
Registrován: 24 kvě 2018, 07:41
Profese: Správce sítě a systémů
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Re: MF Karvinsko 4/2019 - 1/2020

Příspěvek od Jakub.Jezisek »

Michal.Klus píše: 06 úno 2020, 09:14 Ahoj. Co takhle koupit pro Karvinsko přenosné aktivní repro pro ozvučení hlavně diskuzí. Po včerejším setkání s občany v Karviné a nedostatečném zvukovém pokrytí si myslím, že by to bylo užitečné.. Rozpočet co jsem zběžně koukal 10-30K.
Např.: https://www.dexon.cz/katalog/profesiona ... -wifi.html
Ahoj, podobné repro mají v Opici v Ostravě. Pro využití na demonstracích i jinde. Podle mě by se tam dalo domluvit a na akce si jej půjčit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Jezisek za příspěvky (celkem 2):
Daniel.Galuszka, Rostislav.Reha

Jakub Ježíšek • místopředseda KS MSK / místopředseda MS Karvinsko. • mobil: +420 777 314 369 • jakub.jezisek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Jakub.Jezisek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 274
Registrován: 24 kvě 2018, 07:41
Profese: Správce sítě a systémů
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Re: MF Karvinsko 4/2019 - 1/2020

Příspěvek od Jakub.Jezisek »

Ahoj, rádi bychom v Bohumíně letos uspořádali znovu Vyosení. Tato akce se povedla a rádi bychom ji zopakovali. Koncipováno by to mělo být podobně jako minule (https://redmine.pirati.cz/issues/23944) s tím, že se pokusíme zapracovat na zlepšení. Např termín by nebyl tak blízko vánoc a vánočních večírků. Předběžně jsme se bavili o 7.11.2020
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Jezisek za příspěvek:
Michal.Najvarek

Jakub Ježíšek • místopředseda KS MSK / místopředseda MS Karvinsko. • mobil: +420 777 314 369 • jakub.jezisek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Michal.Klus
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 130
Registrován: 01 kvě 2012, 15:45
Profese: webdesign
Bydliště: Karviná
Dal poděkování: 553 poděkování
Dostal poděkování: 117 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 4/2019 - 1/2020

Příspěvek od Michal.Klus »

Jakub.Jezisek píše: 09 úno 2020, 08:13 Ahoj, podobné repro mají v Opici v Ostravě. Pro využití na demonstracích i jinde. Podle mě by se tam dalo domluvit a na akce si jej půjčit.
Jasně ale třeba kolem voleb není šance, aby stačily jedny pro celý kraj.. imho.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Klus za příspěvek:
Michal.Najvarek
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Karvinsko“