KF JmK 3/2020 - Volba předsednictva krajského sdružení

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihomoravsky kraj

Simon.Foucek
Místní předsednictvo
Profese: student VŠ
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 121 poděkování

KF JmK 3/2020 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Simon.Foucek »

Ahoj Piráti,
s pověřením PKS a vzhledem ke konci volebního období PKS (22.2.2020) vyhlašuji volby předsednictva krajského sdružení Jihomoravského kraje.

Pokud není nikdo proti, tak navrhuji tento pořad a pravidla jednání.
Volba PKS bude probíhat ve dvou částech:
  1. Volba předsedy KS
  2. Volba místopředsedů KS
Kandidatura:
  • Kandidovat může libovolný člen krajského sdružení, který také splňuje všechny podmínky volebního řádu. Není potřeba doložit svou nominaci od skupiny členů.
  • Kandidaturu oznamte v tomto vlákně společně s pozicí, na kterou chcete kandidovat(předseda,místopředseda) a vaší kandidátskou řečí (čeho chcete dosáhnout, vaše způsobilost atd.)
Pracovní nápň pozice:

Vyplývající ze stanov:
(5) Oblastní předsednictvo

a) sestává z předsedy a dvou až čtyř místopředsedů,
b) odpovídá oblastnímu fóru,
c) plní usnesení oblastního fóra, přijímá nové členy,
d) shromažďuje návrhy na kandidáty do voleb a zabezpečuje jejich odbornou a politickou přípravu, mj. předsedovi strany navrhuje volebního zmocněnce,
e) zabezpečuje primární volby ve své oblasti a určuje, zda v nich mohou hlasovat i registrovaní příznivci; pro tento účel může zřídit oblastní volební komisi.

(6) Předseda oblastního sdružení

a) svolává minimálně jednou ročně zasedání oblastního fóra,
b) zastupuje oblastní sdružení navenek a v jiných orgánech, stanoví-li tak právní předpis.

Vyplývající z organizačního řádu:
Oblastní předsednictvo má ve své působnosti následující úkoly:

a) vedení a organizace činnosti oblastního sdružení a plnění jeho úkolů, pokud není k jejich plnění určen jiný tým,
b) plnění usnesení oblastního fóra,
c) přijímání nových členů a vzetí na vědomí zániku členství.

Kandidáti na pozici předsedy a místopředsedy se mohou přihlásit do 10.2.2020(včetně). Poté prvně proběhne volba předsedy a následně místopředsedů. Hlasování započne 12.2.2020.

Kandidáti:

Petr.Springinsfeld
Předseda rozhodčí komise
Profese: Student práva
Dal poděkování: 1279 poděkování
Dostal poděkování: 1193 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Rozprava] Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Ahoj jihomoravští Piráti,

hlásím se do volby předsednictva našeho krajského sdružení - konkrétně znovu na pozici jednoho z místopředsedů.

Nejdřív chci poděkovat za důvěru, kterou jste mi před dvěma lety dali, když jste mě jako nováčka zvolili do předsednictva. Doufám, že se mi tu důvěru podařilo nezklamat a že jste s tím, jak k práci v předsednictvu přistupuju, byli (aspoň většinou) spokojení.

Je asi namístě začít bilancí těch uběhlých 2 let.

Co se povedlo:
  • Máme fungující Krajský mediální odbor - za to patří dík hlavně @Jana.Leitnerova, která se nebála do toho naskočit a KMO oživit takřka od nuly. Nebojím se říct, že krajský MO teď po delší době opravdu funguje, a upřímně doufám, že naše mediální výstupy budou díky tomu jen lepší a lepší.
  • Rosteme pomalu, ale stabilně - poslední dobou nabíráme průměrně 1 člena za měsíc. Tento růst se mi zdá dobrý a myslím, že podmínky přijímání členů nám pomáhají zájemce o členství opravdu zapojit tak, abychom nepřijímali někoho, koho pak už nikdy neuvidíme. V růstu mezi místními sdruženími dominuje Brno, takže by bylo vhodné se v příštím období zaměřit i na růst ostatních místních sdružení.
  • Zlepšili jsme zapojení místních sdružení - od loňských evropských voleb mají ve Volebním výboru zastoupení i předsednictva místních sdružení; ta jsou zapojována i do přípravy rozpočtu a do dalších zásadních rozhodnutí, které mají vliv na celý kraj
  • Krajské primární volby - primárky se povedlo uspořádat na velmi profesionální úrovni - za to patří dík všem, kdo se do jejich přípravy zapojili (předsedajícím, zapisovatelkám, volební komisi a Ondrovi, který zajistil přenos a záznam); myslím, že průběhu primárek také prospělo zapojení celého sdružení do rozhodování o tom, jak budou probíhat - doufám, že se nám něco podobného povede zopakovat i letos při sněmovních primárkách.
  • Menší administrativní vychytávky (tato oblast není úplně zajímavá, ale je to něco, čemu se věnuju, takže si ji neodpustím) - v osobnostních hlasováních jsme přešli na Helios a dali dohromady několik trustees, kteří jsou schopní hlasování zajistit, postupně zavádíme SMS upozornění na probíhající hlasování, sjednotili jsme podatelny krajských orgánů do jedné podatelny na fóru a obecně se snažíme o větší uživatelskou přívětivost té haldy podání, jednání, hlasování, záměrů, žádostí o proplacení, tabulek a předpisů, se kterými se všichni musíme vypořádat.
  • A v neposlední řadě jsme našli velmi šikovné koordinátorky @Vendula.Svobodova a @Marketa.Tvrda, které nám s tím vším velmi aktivně a ochotně pomáhají. Díky moc za to.
Co se nepovedlo:
  • MS Blanensko - všichni víme, že spěchat se založením tohoto místního sdružení byla velká chyba; myslím, že jsme se jako předsednictvo měli aktivněji zapojit a se zakládajícími členy si sednout a probrat jak jejich představy o fungování, tak i zjistit, jestli jsou na vedení místního sdružení připravení - možná bychom tak mohli tomuto failu předejít; minimálně pro mě je to určitě poučení do příště.
  • Hledání PiCe - tohle téma je podle mě už dost vydiskutované (zejm. na poslední krajské schůzi), takže jen zmíním, že jsme se rozhodně toho projektu měli jako PKS manažersky ujmout od počátku a mohli jsme tím ušetřit spoustu času a předejít mnoha sporům; na druhou stranu jsme nechtěli bránit iniciativě členů, kteří si ten projekt chtěli vzít na starosti; za tímhle tématem a souvisejícími neshodami jsem osobně udělal tlustou čáru a teď už jen doufám, že se nám společně podaří najít prostor, se kterým bude spokojená většina KS.
  • Komunikace - občas se ke mně dostane zpětná vazba, že předsednictvo působí odtažitě a málo komunikuje - na tom bych chtěl určitě v příštím období zapracovat a k té aktivní komunikaci motivovat i ostatní členy PKS; zároveň budu rád, pokud nám budete pravidelně dávat zpětnou vazbu na naše fungování; je taky možná dobré zmínit, že schůze PKS jsou veřejné a určitě se můžete aspoň občas stavit - probíhají typicky ve Spejsu hodinu před krajskou schůzí.
Co bude potřeba v příštím období zvládnout:
  • Krajské volby - stihli jsme sestavit volitelnou část kandidátky a Volební výbor, teď nás čeká práce na programu a pak už kampaň - na tom, aby přípravy na krajské volby proběhly hladce, mám jako pětka kandidátky a předseda VV samozřejmě osobní zájem, takže počítám s tím, že se na nich budu intenzivně podílet (určitě ještě o něco víc než obvykle).
  • Sněmovní volby - jenom si po krajských volbách na měsíc oddechneme a už nás budou čekat primárky do Sněmovy a celé tohle roční kolečko znovu, jenom ve větším; v těchto volbách bude nejdůležitější prodat práci našich poslanců a ukázat voličům, že jsme připravení převzít vládní odpovědnost.
  • Profesionalizace KMO - pokud se nám podaří uspět v krajských volbách a třeba se dokonce dostat do vedení kraje, případně získat senátora, bude mít KMO na starosti medializaci práce už docela velkého počtu našich fulltime politiků, nebál bych se v takovém případě toho, aby KMO vytvořilo několik stálých pracovních pozic - od určité chvíle to už prostě nebude možné dělat dobrovolnicky.
  • Růst členské základny a tvorba nových MS - hned po volbě PKS bych rád společne s místními předsednictvy revidoval podmínky přijímání členů tak, abychom je sjednotili po celém kraji; krajská a sněmovní kampaň pak bude zároveň nejlepší příležitosti, jak k nám nalákat nové potenciální členy a třeba se rozšířit i do dalších lokalit v JmK (Vyškovsko, Brno-venkov); sám jsem se k Pirátům přidal před sněmovními volbami, takže pojďme využít toho období zvýšeného zájmu o politiku i u ostatních.
Co budu chtít v PKS dělat já:
  • OFFTOPICve zkratce chci dál dělat to, co dělám doteď, ale samozřejmě líp :)
  • Administrativa PKS, předsedání jednáním, podatelny (mám nejspíš nějakou poruchu, ale tyhle věci mě baví).
  • předpisová poradna - dál chci být k dispozici všem, kteří mě poprosí o radu ohledně vnitřních postupů, ale i čehokoliv jiného.
  • Komunikace s MS - snažím se být k dispozici místním předsednictvům, ale i jednotlivým členům KS, kteří nejsou z Brna - v tom chci také určitě pokračovat a zrovna tady vidím nejvíc prostoru pro zlepšení; snažím se do regionů občas vyjet i mimo výjezdní schůze KS (vloni jsem byl na schůzi ve Znojmě; Slovácku ještě po zvolení jejich nového předsednictva dlužím návštěvu, tak to letos určitě napravím).
  • A nakonec zmíním jednu věc, kterou fakt dělat nechci - tou jsou rozpočty; s čísly mi to narovinu moc nejde - postupně se to učím, ale pořád rozhodně nejsem ten, kdo by hospodaření zvládl nejlíp, takže se od toho snažím držet celou dobu dál.
Pokud jsem zapomněl něco důležitého zmínit nebo pokud vás cokoliv zajímá, určitě se ptejte. A pokud mě v předsednictvu znova chcete, budu rád za váš hlas a důvěru.

Díky,
Petr
Petr Springinsfeld
předseda Rozhodčí komise a 1. místopředseda KS JmK
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Jana.Leitnerova
Vedoucí krajského odboru
Profese: OSVČ v reklamě
Dal poděkování: 126 poděkování
Dostal poděkování: 240 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana.Leitnerova »

V první řadě chci @Petr.Springinsfeld poděkovat, a to hned za 3 věci:
1. Kdykoli jsem se na něj obrátila s čímkoli souvisejícím s členstvím (jsem členka rok) nebo s čímkoli ohledně fungování MO, vždycky mi ochotně poradil a udělal si na mě čas.
2. Velmi aktivně se podílel na rozpohybování kMO a ač má dost práce v rámci PKS, tak si udělal čas a dorazil i na většinu schůzí
3. Ve své řeči zmiňuje i neúspěchy, což kvituju. Sebereflexi jako takovou musím ocenit.

Teď je všem jasné, že Petra v jeho kandidatuře podporuji a dokonce bych mu doporučila jít na pozici 1. místopředsedy (mrk, mrk).

Ale teď to přijde. OTÁZKA!

Zajímá mě, zda se jako člen PKS budeš po otevření Pirátského centra aktivně podílet na tvorbě programu (aktivně ve smyslu, že se budeš účastnit besed s členy a veřejností nebo doporučíš někoho na besedu) a zda budeš usilovat o to, aby se Pirátské centrum stalo tím místem, kde se budeme scházet rádi a v hojném počtu. Jinými slovy - vyjdeš za námi, co PSB nepovažujeme za vhodný prostor k povídání a schůzkám, na světlo? :D

Pro doplnění - pro mnoho členek a členů je PSB nepřívětivým prostorem (nikdo nezpochybňuje účel prostoru!), navíc do něj nesmí děti, což pro dost členů může být limitující, když se chtějí účastnit nějaké schůze (např. KET nebo zastupitelské kluby apod.). Ráda bych ale od budoucích PKS četla slib, že Pirátské centrum přijmou za jakýsi "domov" i oni a budou tam trávit čas nad rámec povinných krajských schůzí.

Děkuji za tvoji odpověď, velmi ti fandím a ještě jednou díky za tvou práci!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Leitnerova za příspěvky (celkem 5):
Petr.Springinsfeld, Lukas.Dolezal, Jiri.Kaderavek, Vit.Jurasek, Michal.Svagerka
Jana Leitnerová
Vedoucí krajského mediálního odboru KS JmK
+420725894702
jana.leitnerova@pirati.cz

Petr.Springinsfeld
Předseda rozhodčí komise
Kontaktovat uživatele:

Díky moc za podporu - vážím si jí:)

K otázce:

Už teď se účastním pirátských akcí, u kterých mi to dává smysl (debaty s poslanci a zastupiteli, kvízy, deskovky atd.), a občas i přispěju nějakými nápady. Předpokládám, že po otevření centra se spousta těchto akcí přesune právně do něj, takže na ně určitě chodit budu.
Pokud zvládneme vytvořit nějaký formát besed pro veřejnost, které budou mít aspoň nějakou účast z řad veřejnosti, tak se jich rád zúčastním, případně i někoho doporučím.
Taky počítám s tím, že si do centra občas sednu s prací.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Springinsfeld za příspěvky (celkem 2):
Jana.Leitnerova, Jiri.Kaderavek
Petr Springinsfeld

Pavel.Nevrkla
Krajské předsednictvo
Profese: advokát, zastupitel Znojmo
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 424 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.Nevrkla »

Ahoj Piráti, Pirátky,
mám zájem pokračovat v předsednictvu našeho krajského sdružení a kandiduji na místopředsedu PKS.

Před dvěma lety jsem slíbil (zde) poctivou a dobrou práci :-). V rámci dělby práce PKS jsem stal trochu univerzálem, ale především se podílím na stranické byrokracii. Snažil jsem se tlumit spory, věci komunikovat a nerozhodovat proti vůli menšiny.

Za tu dobu jsem nabral značné zkušenosti politické, naučil jsem se pracovat s našimi systémy. Jako KS jsme zvládli růst, zachovat si svého ducha a profesionalizovat se.
Spousta se toho podařilo, něco se nepodařilo (nebudu opakovat co píše Petr), ale celkově si myslím, že jsme obstáli.

V příštích dvou letech nás čekají volby, krajské a sněmovní… ale ruku na srdce – nějaké volby nás čekat budou vždycky. Je to součást naší činnosti, součást politiky. Úkolem PKS je zajistit hladký průběh příprav, ale práci na volbách budou táhnout kandidáti a volební výbor. Je však odpovědností PKS tento výbor sestavit.
PKS se musí postarat o fungující krajské sdružení. Musí myslet vždy o krok napřed. V tomto hledisku nás čeká významné rozhodnutí – PiCe. PKS musí pro KF vypracovat a předložit kvalitní návrh/y.

Máme placené koordinátorky krajské sdružení, asistentku zastupitelského klubu v Brně a patrně přibude i asistent pro krajské zastupitele a nejspíše bude třeba mít placeného člověka na kMO. Porosteme, jak velikostí aparátu, tak počtem členů.

Nesmíme však zapomenout, jak podstatná je pro nás dobrovolnická činnost členů a příznivců. To, že spousta věcí nelze dělat dobrovolnicky neznamená, že budeme všechno platit.

Co se týče mé představy práce v PKS, tak vždycky jsem za svou výhodu považoval univerzálnost, snažím se mít všeobecný přehled o všem co se děje, udělat co je potřeba. Neštítím se ani rozpočtů (načež mě volební výbor pro KV navrhnul na hospodáře rozpočtové položky pro krajské volby).

-----

Pár konkrétních nesouvisejících poznámek:
- Co se týče nových MS, tak bych MS zakládal až ve chvíli, kdy většina členů tohoto MS nebude v PMS (tj. minimálně sedm členů při tříčlenném PMS).
- Rád bych měl stále výrazně přebytkové rozpočty, líbí se mi, že bychom si výhledově PiCe pořídili namísto pronájmu.
- Pokud by došla debata o vzniku kKK (krajské kontrolní komise) i na naši půdu, tak jsem aktuálně proti.

-----
Jana.Leitnerova píše:
30 led 2020, 22:22
Zajímá mě, zda se jako člen PKS budeš po otevření Pirátského centra aktivně podílet na tvorbě programu (aktivně ve smyslu, že se budeš účastnit besed s členy a veřejností nebo doporučíš někoho na besedu) a zda budeš usilovat o to, aby se Pirátské centrum stalo tím místem, kde se budeme scházet rádi a v hojném počtu. Jinými slovy - vyjdeš za námi, co PSB nepovažujeme za vhodný prostor k povídání a schůzkám, na světlo? :D
Od PSB nemám klíče, takže ho za „domov“ nepovažuji (ale chodím tam rád).
Rád se budu na programu v PiCe podílet ve všech směrech (umím /spolu/připravit PubQuiz, hrát deskovky a v případě nutnosti debatovat).
mail: pavel.nevrkla@gmail.com
tel. 724 905 975

Jana.Leitnerova
Vedoucí krajského odboru
Kontaktovat uživatele:

Jana.Leitnerova píše:
30 led 2020, 22:22
Od PSB nemám klíče, takže ho za „domov“ nepovažuji (ale chodím tam rád).
Rád se budu na programu v PiCe podílet ve všech směrech (umím /spolu/připravit PubQuiz, hrát deskovky a v případě nutnosti debatovat).
[/quote]

Děkuji za odpověď :) Zároveň i tobě vyjadřuji podporu pro kandidaturu a děkuji za tebou odvedenou práci v rámci PKS.

Dovolím si jen krátkou poznámku:
Co se týče dobrovolnictví, naprosto s tebou souhlasím. Zároveň si myslím - a nemyslím si, že se to vylučuje s tím, co píšeš - že profesionální práci, která souvisí s nějakými speciálními znalostmi nebo dovednostmi, si zaslouží ocenit alespoň symbolicky.

EDIT: neumím na fóru moc citovat, ale snad všichni chápou, na co reaguju :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Leitnerova za příspěvek:
Petr.Springinsfeld
Jana Leitnerová
+420725894702

Pavel.Nevrkla
Krajské předsednictvo
Profese: advokát, zastupitel Znojmo
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 424 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.Nevrkla »

Jana.Leitnerova píše:
31 led 2020, 16:57

Děkuji za odpověď :) Zároveň i tobě vyjadřuji podporu pro kandidaturu a děkuji za tebou odvedenou práci v rámci PKS.
Díky za podporu :-)
Jana.Leitnerova píše:
31 led 2020, 16:57
Zároveň si myslím - a nemyslím si, že se to vylučuje s tím, co píšeš - že profesionální práci, která souvisí s nějakými speciálními znalostmi nebo dovednostmi, si zaslouží ocenit alespoň symbolicky.
Souhlasím, s tím co píšeš. Chtěl jsem dobrovolnictví zdůraznit, že je to důležitá součást naší činnosti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Nevrkla za příspěvek:
Jana.Leitnerova
mail: pavel.nevrkla@gmail.com
tel. 724 905 975

Miroslav.Barta
Krajské předsednictvo
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 193 poděkování

Příspěvek od Miroslav.Barta »

Ahoj Pirátky a Piráti, oznamuji svou kandidaturu na místopředsedu PKS a tímto také pokorně žádám o vaši podporu.

Zatím kandidaturu oznámili Petr Springinsfeld a Pavel Nevrkla, což jsou nesmírně kvalitní kandidáti, kteří rozhodně můj hlas dostanou a bylo by mi potěšením s nimi pracovat pro naši stranu. OFFTOPICRobko si ještě dává na čas :D 8-)

K naši super Piropartě jsem se přidal před volbami do sněmovny v roce 2017. Hlavně proto, abych pomohl našim lidem na cestě do sněmovny, což se podařilo. Máme rok 2020 a já se stal také aktivním politikem. Jsem zastupitel, předseda kontrolního výboru a člen komise životního prostředí a sportu v Brně-Králově Poli. Dále předseda dozorčí rady v městské firmě CD CENTRUM COMS, a.s., která má za úkol postavit nový magistrát.

Velice rád bych své získané zkušenosti z komunální politiky, fungování Pirátů, ale také své osobní a profesní nabídl našemu krajskému sdružení.

Dosavadní PKS svůj dvouletý mandát zvládlo dobře. Ale je před námi spousta nových výzev spojených především s naším růstem, které je zapotřebí správně uchopit.

Co bych chtěl v PKS hlavně dělat? Hlavně být maximálně proaktivní. Mimo standardní povinnosti, by se PKS mělo zabývat i následujícími body.
  • Odpovídající podpora kandidátů ve všech volbách. Především formou organizování mediálních tréninků, seminářů apod. Samozřejmě ve spolupráci s mediálním odborem, volebním štábem, KETy,…. Všichni jsme v politice přeci proto, abychom dostali co nejvíce našich lidí na posty, kde je možnost věci měnit.
  • Smysluplné nakládáni s financemi KS. Ideálně bychom měli každý rok něco ušetřit, ale ne za cenu škudlení na nepravých místech.
  • Rosteme a růst chceme. Ovšem musíme být ostražití u toho, koho přijímáme a jaká, kde a s kým zakládáme MS. K přijímání členů máme, myslím, dobrá pravidla. Co se týká nových MS, tak zde je zapotřebí mít opravdu „kvalitní“ lidi, aby vše správně šlapalo a bylo to přínosné.
  • Jsem zastáncem myšlenky vedení nováčků. Spousta příznivců a dobrovolníků odpadlo po pár setkáních. Je pravděpodobné, že někteří i díky tomu, že vlastně nevěděli, co mají dělat a jak to u nás chodí. My dobrovolníky potřebujeme, tak jim aktivně pomáhejme v začátcích.
  • PiCe už bylo propíráno mnohokrát. Ovšem musím říci, že zde PKS mohlo celou záležitost zvládnout malinko lépe, ale to jsem již psal v jiném vláknu.
    Osobně jsem velkým zastáncem PiCe a věřím, že se nám podaří vybudovat PiCe odpovídající našemu postavení. PKS by se mělo postarat jak o provozní záležitosti, tak také o to, aby PiCe opravdu žilo různorodými akcemi. Atraktivní PiCe nám pomůže ve zviditelnění a získání dalších voličů i členů. Věřím, že pro spousty z nás to může být nový impuls pro aktivnější zapojení se do dění ve straně. Také jsem se nabídl, že se ujmu realizace PiCe jako manažer tohoto projektu.
  • PKS by mělo dohlížet na dodržování všech pravidel, ale také působit jako rádce co a jak se dělá. Málokdo má veškeré naše paragrafy v malíčku. V neposlední řadě, by PKS mělo také sloužit jako ombudsman a v případě potřeby jako mediátor v různých sporech.
  • PKS by mělo pracovat na zviditelňování nás a naší práce v médiích. Např. krajská tiskovka.
  • Některé schůze KS bych rád obohatil o zajímavé přednášky, promítání apod.
Pokud mi dáte svou důvěru, tak slibuji, že budu vždy a pro všechny k dispozici s radou i podporou. Pořád jsme parta podobně smýšlejících a svobodných lidí, což je skvělé a z pozice člena PKS budu dělat vše pro to, aby to tak bylo i nadále. Abychom prostě zůstali normální.

Díky, že jste dočetli až sem. Tak a teď se už těším na vaše otázky :D
Základním právem každého, je právo volby.

Petr.Springinsfeld
Předseda rozhodčí komise
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 3/2020 - Volba předsednictva krajského sdružení

Protože se delší dobu nikdo nehlásí, máme necelé 4 dny před koncem lhůty a jen 3 kandidáty, zkusím to tady trochu hacknout :)

Nominuji @Robert.Cuma jako kandidáta na předsedu. Zároveň pokud Róbko kandidaturu nepřijme, nominuju na předsedu @Pavel.Nevrkla.

Dále nominuji @Adam.Vyplel, @Magda.Lengalova a @Michal.Svagerka jako kandidáty na místopředsedy.
Petr Springinsfeld

Jana.Leitnerova
Vedoucí krajského odboru
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 3/2020 - Volba předsednictva krajského sdružení

Podporuji nominaci @Robert.Cuma na krajského předsedu a k nominacím od @Petr.Springinsfeld navrhuji ještě @Vitezslava.Rosecka a @Zbynek.Janoska na pozice místopředsedů.

Nechť hry započnou! :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Leitnerova za příspěvky (celkem 5):
Pavel.Nevrkla, Lukas.Dubec, Vitezslava.Rosecka, Michal.Svagerka, Robert.Cuma
Jana Leitnerová
+420725894702

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihomoravský kraj“