Radek Král

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
radeklkral
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 2
Registrován: 20 led 2020, 02:44
Profese: Dělník, živnostník
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Radek Král

Příspěvek od radeklkral »

Ahoj!

Jsem Král. Rodiče mi dali jméno Radek, takže Radek Král. Je mi aktuálně 20 let a narodil jsem se 2. února roku 1999 v severomoravské metropoli zvané Ostrava. Momentálně už ale přes 10 let bydlím na území malebné vísky Mnich na jihu Čech.
Proč taková změna? Nasměrovala mě škola, čímž se oslím můstkem dostávám k tomu, že jsem vyučen v oboru umělecký kovář na střední škole řemeslné v Soběslavi. Momentálně však na plný úvazek pracuji jako operátor výroby v potravinářské výrobě, přičemž několik let provozuji i živnost zaměřující se na pořádání kulturních akcí.
V rámci této oblasti jsem spolupracoval například s předními českými rappery jako jsou Yzomandias, Hugo Toxxx, Smack nebo PTK, ale třeba i s Leošem Marešem. Orientuji se jak na mladší, tak na starší posluchače, pro které pravidelně pořádám klasické “diskotéky”.

Kromě hudby se ve svém volném čase okrajově věnuji i zmíněné kovařině a záměčničině. Dělám od branek, krbového nářadí a věšáků přes svícny až třeba po růže. Momentálně si plním svůj malý sen a dodělávám si vlastní dílnu. No a jelikož v práci mám nastavený režim 4 dny práce/4 dny volna, zbývá mi i poměrně dost času na politiku.

Pokud bych měl říct, co na sobě mám rád, byla by to spolehlivost, dochvilnost a upřímnost. Naopak změnit bych chtěl častou prokrastinaci například u seriálů, kdy je možné čas strávit daleko užitečněji. Ale jak praví klasik, i odpočívat se musí. :-)

A jakto, že zrovna Piráti? O politiku se zajímám několik let, a i když jsem upřímně Piráty do parlamentu nevolil (volil jsem Zelené), tak poslední dva roky tuto stranu pečlivě sleduji a jsem s její prací na poli české politiky nadmíru spokojen. Při volbách do EP jsem už s jistotou a bez váhání tuto pro mě chybu napravil a volil Piráty. Mimo jiné i proto, že se upřímně bojím, co bude s naší krásnou zemí za pár let, pokud nebudou u kormidla právě Piráti, v kooperaci s někým dalším smysluplným.

Měl jsem tu možnost potkat některé poslance, a i podle toho co slýchám, Piráty spojuje, že jsou to dobří lidé. Nemají za sebou žádné podivné a netransparentní kauzy, což je v dnešní době úctyhodné, a u jiných stran se s tím člověk v podstatě nesetká. Čest výjimkám.

Věřím, že i díky své činnosti v oblasti propagace akcí bych mohl být pro Pirátskou stranu přínosem s reachem a přesahem na další voliče. V okruhu mých oslovených potenciálních voličích najdete jak teenagery, tak důchodce.

Díky za pozornost a případnou zpětnou vazbu, s pozdravem Radek
Tito uživatelé poděkovali autorovi radeklkral za příspěvky (celkem 4):
Klara.Bidarova, Lukas.Mares, Josef.Spak, Veronika.Kovarova
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 349
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Radek Král

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Ahoj Radku,
díky moc za tak podrobné představení se!
Rádi Tě uvidíme na některé z našich krajských schůzí, kdy nejbližší bude teď 9.2. v Blatné. Mrkni sem a popřípadě se registruj: viewtopic.php?f=408&t=50859

Jestli ještě nejsi naloděný, tady je odkaz: https://nalodeni.pirati.cz/ Budeme Ti díky tomu moci posílat info a novinky z našeho pirátského světa. :)

Pokud budeš cokoliv potřebovat, ozvi se na můj mail.
Těším se na osobní setkání.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Bidarova za příspěvek:
radeklkral
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Jana.Curdova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 32
Registrován: 05 dub 2019, 15:18
Profese: účetní
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 40 poděkování

Re: Radek Král

Příspěvek od Jana.Curdova »

Ahoj Králi,
jsem ráda, že jsi z nalodění našel to správné místo kde se nám představit, za co ti moc děkuji.
Jak psala moje drahá kolegyně Klárka, rády Tě uvidíme na krajské schůzi v Blatné, kde se můžeš potkat s naším předsednictvem a dalšími Piráty.

Jelikož jsi v nalodění vyplnil, že se chceš stát člen, tak ti s tím rády pomůžeme, kdybys potřebovala pomoci, neváhej se na nás obrátit.

Těšíme se na viděnou :)

Jana Čurdová
Koordinátorka JčK
tel. 770 114 940
e-mail: jana.curdova@pirati.cz
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Curdova za příspěvky (celkem 2):
Klara.Bidarova, radeklkral
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 349
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Radek Král

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Ahoj Radku, zase já :-D

přidali jsme se na FB a všimla jsem si, že hodně času trávíš v Táboře. Jestli je tomu tak, já jsem právě z Tábora, můžeme se domluvit a potkat se.
Kdyby ses měl stát členem, kde bys chtěl prosím působit? Jde mi o to, na koho konkrétně Tě máme směřovat, aby ses mohl osobně zapojit.

Pro info.. momentálně máme 5 místních sdružení .. Českobudějovicko, Písecko, Soběslav, Strakonicko a Tábor.

Díky a měj se.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Bidarova za příspěvky (celkem 3):
Jan.Novak, radeklkral, V__
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
radeklkral
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 2
Registrován: 20 led 2020, 02:44
Profese: Dělník, živnostník
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Radek Král

Příspěvek od radeklkral »

Klárko a Jančo, mockrát děkuji. Do Blatné se určitě zastavím. Děkuji za pozvání.
S pozdravem R.
Tito uživatelé poděkovali autorovi radeklkral za příspěvky (celkem 3):
Jana.Curdova, Klara.Bidarova, Veronika.Kovarova
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 349
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Radek Král

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Pro info: s Radkem jsem v kontaktu přes mail a chat, domlouváme osobní setkání. Radek má zájem o členství v KS JčK obecně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Bidarova za příspěvky (celkem 3):
Jan.Novak, Zuzana.Kudlackova, Veronika.Kovarova
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“