Jana Skopalová - představení

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, PMS Kroměříž

Odpovědět
Jana.Skopalova
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 30
Registrován: 23 lis 2018, 17:36
Profese: Koordinátor poprodejní péče
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 42 poděkování

Jana Skopalová - představení

Příspěvek od Jana.Skopalova »

Dovolte mi abych se představila v souvislosti s žádostí o členství v Pirátské straně.

Jmenuji se Jana Skopalová, 38 let, mám doma svou devítiletou kopii, bydliště v Kroměříži.
Kolem kroměřížských Pirátů se pohybuji cca 2 roky v rámci dobrovolnické činnosti a zároveň jsem za kroměřížské Piráty členem Finančního výboru města Kroměříže.
Od poloviny roku 2018 jsem registrovaným příznivcem.
Většina Pirátů co mne osobně zná ví, že jsem ta co přijde, pomůže a zase zmizí... a toto bych chtěla od letošního roku posunout.
Chci se více zapojit do členské kroměřížské základny, ale prioritou tohoto roku pro mne bude backoffice lídryně kandidátky do kraje.

Povaha? Do druhého panáku spíše introvert. Jsem hodně systémový člověk, zaměřená na cíl. Kliďas, optimista..

Vzdělání? Vysokoškolské.... Univerzita obrany - Ochrana obyvatelstva .. "inženýrka"...

Co mne živí? Pracuji od roku 2006 v exportní strojírenské společnosti. Na starosti mám reklamace a servis strojů, jsem taktéž certifikovaný ISO auditor vnitřních procesů. Hledání chyb, odhalování příčin a jejich systémové řešení, uklidňování naštvaných zákazníků je defacto můj denní chléb.

Co umím a co by se mohlo hodit?
- jazyky - angličtina extra aktivně, pasivněji němčina a ruština
- zkušenosti s marketingem - tvorba PR textů, základní grafické práce, základní předtisková příprava, správa sociálních sítí a webu, základní práce s editací fotografií a videí
- baví mne práce s dětmi - často mívám na starost organizaci dětských koutků a kreativní zábavu pro děti
- zkušenosti s organizacemi akcí pro veřejnost
- fascinují mne "home made" projekty a nápady
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Skopalova za příspěvky (celkem 7):
Vratislav.Krejcir, Dominik.Zavadil, Petr.Stoklasa, Hana.Ancincova, Yveta.Martinkova, Marek.Houser, Frantisek.Elfmark
Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 707
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 980 poděkování
Dostal poděkování: 950 poděkování

Re: Jana Skopalová - představení

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Jsem rád, že to chceš posunout dál a určitě tě rádi mezi nás přijmeme, práce jsi pro nás odvedla za tu dobu opravdu dost. Vážím si i tvých super reportů z finančních výborů. Za mě - vítej :-)
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Martin.Latal
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Příspěvky: 75
Registrován: 01 úno 2018, 19:26
Profese: Autoelektrikář
Dal poděkování: 202 poděkování
Dostal poděkování: 90 poděkování

Re: Jana Skopalová - představení

Příspěvek od Martin.Latal »

Jsem pro přijeťí 😉
Člen komise bytové.. Člen komise pro likvidaci nepotřebného majetku města
Uživatelský avatar
Jakub.Zach
Místní předsednictvo
Příspěvky: 259
Registrován: 07 lis 2017, 19:23
Profese: architekt, urbanista
Dal poděkování: 351 poděkování
Dostal poděkování: 339 poděkování

Re: Jana Skopalová - představení

Příspěvek od Jakub.Zach »

Já jsem pro ;)
Předseda MS Kroměříž /// Krajský zastupitel ZLK /// architekt, urbanista, člověk s veselou povahou a věčný optimista
Uživatelský avatar
Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 555
Registrován: 24 pro 2017, 14:15
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Přílepy / Holešov
Dal poděkování: 442 poděkování
Dostal poděkování: 619 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jana Skopalová - představení

Příspěvek od Jaroslav.Takac »

Jsem PRO přijetí. Rád bych tímto Janě poděkoval za dosavadní práci pro Piráty, i její práci v komisi pro občany města Kroměříž. Vítej v týmu Jani, a budu se do budoucna těšit na spolupráci.
Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno múže být takové, jako ještě nikdy. :)
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Kroměříž“