KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Vysočina

Zamčeno
Uživatelský avatar
Miroslav.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 194
Registrován: 16 pro 2017, 21:07
Profese: Zdravotnický záchranář
Dal poděkování: 444 poděkování
Dostal poděkování: 367 poděkování

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Miroslav.Vacha »

Tyjo, já jsem se svým neúspěchem milé potěšen jelikož to bylo skoropostup. :) Takže také děkuji za důvěru mnoha lidem.

I neúspěch může potěšit. :0)
"Jednej, mluv a mysli ustavičně tak, jako by ses už měl rozloučit se životem."
Marcus Aurelius

Jsem li sháněn, k dispozici zde: miroslav.vacha@pirati.cz
Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Roman.Pasek »

Gratuluji oboum postupujícím a děkuji za vyslyšení apelu na jihlavského zástupce v čele kandidátky! :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvky (celkem 7):
Eva.Novakova, Jiri.Pykal, Jan.Kerber, Jiri.Wiche, Vojtech.Prchal, Hana.Hajnova, Miroslav.Vacha

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Uživatelský avatar
Jiri.Pykal
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 22
Registrován: 29 lis 2012, 19:24
Profese: Místostarosta Města Telče
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Jiri.Pykal »

Jan.Brizdala píše: 13 led 2020, 19:29 Jelikož tento víkend proběhla velká pirátská událost v podobě celostátního fóra, chtěl bych se zeptat kandidátů do čela kandidátky, kteří na něm nebyli fyzicky přítomni, zda jeho průběh či alespoň závěry sledovali a jak to hodnotí.

Ze zbývajících kandidátů to je @Jan.Kerber, @Miroslav.Vacha, @ivos.bartik, @Jiri.Svoboda.HB, @Jiri.Pykal, @Vaclav.Honzl a @Viktorie.Vidlakova.

Pro upřesnění, celostátního fóra se ze zbývajících kandidátů účastnili @Roman.Pasek, @Jakub.Smid, @Eva.Novakova, @Milan.Dadourek a dokonce i jako nečlen Pirátů @Vojtech.Prchal, přestože zde neměl právo hlasovat.
ahoj,
CF jsem sledoval z médií, výstupy a diskuse na FB a poté jsem procházel záznam na Youtube.

Jak to hodnotím zvenčí? Fórum působilo sebevědomě a poměrně profesionálně s tím, že je zaměřené na zvolení vedení, prezentaci práce poslanců, europoslanců, primátora a dalších a poté na představení krajských lídrů a kandidátů na senátory. Hanky výstup byl hodně povedený. Zvolené předsednictvo působí jako silný tým ze známých osobností, z nichž většina už odvedla kus práce na svých tématech. Proto ani nevadí, že se tam neobjevila žádná nová "divoká karta".

Nejvíc mně zajímalo, kdo s čím přichází programově. Jsem rád, že I.Bartoš zmínil exekuce, zdanění práce, krajinu a půdu, O. Richterová zase rozdíly v regionech a sociální problematiku. U R.Holomčíka jsem ocenil životní prostředí a že chce stranu více směřovat k zemědělství a rozvoji venkova a také zmínil oslovení seniorů.
Samozřejmě mediální zkratka si vybrala to "nejvděčnější" - z výstupu M. Ferjenčíka legalizaci a daně z konopí, což je pro mně v pohodě, ale pak také diskusi Kolaja - Michálek o ne/zveřejňování odměn asistentů. Protože je to pirátské vlajkové téma, člověk se v tom pak ztrácí, jak to má vlastně být...

Celkově si myslím, že publicita byla poměrně velká a komentáře a články k CF v médiích nadprůměrně pozitivní. Zvláště když srovnám s předchozími komenty médií k hlasování o rozpuštění strany, které nechtěly pochopit "recesi" a byly hodně jedovaté a některé možná až diskreditační. U CF naopak zmínka, že po práci šli Piráti pařit, působila příjemně lidsky.

I mně by se líbilo dát více prostoru nějakým silnějším programovým apelům, ale chápu, že to formát jednání s nabitým programem asi moc neumožňoval. Vzhledem k tomu, že se blíží krajské senátní volby, tak bylo důležité aby lídři a kandidáti vystoupili a veřejně zazněla jejich jména, a to se povedlo.

Jirka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Pykal za příspěvky (celkem 5):
Roman.Pasek, Jan.Brizdala, Jiri.Wiche, Hana.Hajnova, Miroslav.Vacha
Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 875
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 779 poděkování
Dostal poděkování: 1582 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj,

jelikož @Eva.Novakova a @Vojtech.Prchal jsou oba z Jihlavy, přidám pár specifických otázek:

1. Často se zmiňuje špatná komunikace mezi krajem a městem Jihlavou. Vnímáte tento problém a jak vás to v Jihlavě ovlivňuje?

2. Jak byste přispěli k větší synergii mezi městem Jihlavou a krajem?

3. Můžete nyní, po více jak roce zastupitelování v Jihlavě, představit svoji činnost v této funkci a největší úspěchy?

4. Kterým všem oblastem jste schopni se věnovat v rámci kraje, jelikož si v nich přijdete kompetentní?

5. Přišli jste již nyní nějak do kontaktu s děním na kraji, příp. jak?

Pro Evu: Jak pomůžeš zatraktivnit chod JiPiCe? 😁
Pro Vojtu: Plánuješ se někdy stát konečně Pirátem? 😁
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Brizdala za příspěvky (celkem 6):
Roman.Pasek, Jan.Posvar, Eva.Novakova, Vojtech.Prchal, Jan.Kerber, Miroslav.Vacha
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ty nás ale zásobuješ! Děkuju za páteční intelektuální cvičení.

1. Často se zmiňuje špatná komunikace mezi krajem a městem Jihlavou. Vnímáte tento problém a jak vás to v Jihlavě ovlivňuje?

Vnímala jsem to jako vedoucí sociální služby, teď to vnímám jako členka jihlavské komise pro neziskovou a sociální oblast. Poskytovatelé čelí komplikovanému jednání s oběma subjekty, což může mít negativní vliv i na jejich finanční situaci. Obecně se Jihlava dlouhodobě na financování sociálních služeb nepodílí tak, jak by měla s ohledem na jejich optimální fungování. To přispívá k destabilizaci služeb a neadekvátnímu ohodnocení pracovníků a pracovnic (snažíme se alokaci postupně navyšovat).

2. Jak byste přispěli k větší synergii mezi městem Jihlavou a krajem?

Myslím, že už to, že budeme mít na kandidátce zástupce Jihlavy (což už je teď jasné), hodně pomůže. Učím se teď komunikovat se zástupci různých stran, ať už opozičních nebo koaličních, spolupracovat s úředníky. Naše jihlavská zkušenost je tak specifická, že je té komunikace opravdu hodně. A hodně různorodé. Jak už jsem psala dřív, jako klíčové bych viděla i propojení pirátské politiky v sociální oblasti na všech třech úrovních (celostátní, krajské a komunální) - počítám s tím, že budeme mít ministryni práce a sociálních věcí, samozřejmě :)

3. Můžete nyní, po více jak roce zastupitelování v Jihlavě, představit svoji činnost v této funkci a největší úspěchy?

Snažím se uplatňovat "hands-on approach" a oblastem, kterým se věnuju, se věnovat opravdu do hloubky, být u jejich přípravy i realizace. Proto jsem si s ohledem na své zkušenosti vybrala jedno stěžejní téma, a to bydlení, konkrétně pak projekt Housing First. U něj jsem byla u prvotních jednání s Platformou pro sociální bydlení, na konzultaci na Ministerstvu práce a sociálních věcí, podílela se na psaní projektu a seznamování expertního poradce z Platformy se situací v Jihlavě, prezentovala jsem projekt při klíčovém hlasování na zasedání zastupitelstva, byla jsem u výběrového řízení na obsazení pozice koordinátora, aktivně se účastnila registračního týdne, při kterém se mapovala situace lidí v bytové nouzi v Jihlavě, účastnila se několika setkání partnerské sítě měst zapojených do ukončování bezdomovectví, kde sdílíme zkušenosti s ostatními, a podílela se na mediálních výstupech. Nadále se pravidelně scházíme v širokém i užším týmu a poskytuji podporu týmu sociálních pracovníků. V oblasti bydlení se plánujeme věnovat dalším věcem, ale to sem nepatří, protože je vše zatím v procesu. Na Housingu i dalších věcech spolupracuji s Danem, který má tuto oblast jako radní na starost.

Z menších úspěchů bych jmenovala pořízení šesti kusů Igloo pro lidi bez domova nebo poskytnutí dotace zimní noclehárně, za které jsem spolu s dalšími kolegy bojovala na půdě Komise pro neziskovou a sociální oblast.

Hodně energie jsem dala i do přípravy semináře pro zastupitele na téma kasína (u kterého to vypadá, že nakonec v Jihlavě nebude) nebo do kauzy JB v dozorčích radách za Piráty (což v jednom ze dvou případů vedlo k jeho nahrazení).

Kromě toho jsem pomáhala studentkám z Fridays for Future s organizací akce pro zastupitele i širokou veřejnost. Bylo mi ctí je podporovat a motivovat, patří jim můj obdiv a hodně jsem se od nich i naučila.

Vše se ve spolupráci s Hankou i mediální koordinátorkou ze ŽiJ snažím prezentovat i mediálně. Dle pozitivních ohlasů poslední dobou i úspěšně.

4. Kterým všem oblastem jste schopni se věnovat v rámci kraje, jelikož si v nich přijdete kompetentní?

Stěžejní je pro mě sociální oblast a podpora participace občanů (marginalizovaných skupin). V těch si přijdu kompetentní nejvíce, mám ale zkušenosti i z kultury a okrajově i ze školství (rovné příležitosti ve vzdělávání). Zajímá mě drogová politika a celkově inovativní přístupy ve všech těchto oblastech.

5. Přišli jste již nyní nějak do kontaktu s děním na kraji, příp. jak?

V rámci mé předchozí tříleté zkušenosti na pozici vedoucí sociální služby jsem se účastnila pracovních skupin kraje a konferencí, na některých projektech jsme s krajem přímo spolupracovali nebo k nim zvali jejich zástupce. Nejintenzivněji jsem spolupracovala s odborem sociálních věcí a krajským romským koordinátorem. Jednou jsem byla jako host na zasedání krajské sociální komise (kvůli podpoře projektu potravinové pomoci).

Pro Evu: Jak pomůžeš zatraktivnit chod JiPiCe?

V JiPiCi jsem zorganizovala několik akcí, některé z nich byly i velmi úspěšné (přednáška Niny Špitálníkové). Nicméně JiPiCe nestojí a nemůže stát na jednom člověku. Až budeme na kraji, chtěla bych posílit její význam jako politického centra - tedy místa, kde se odehrávají schůzky a akce pro odbornou veřejnost. Myslím, že po komunálních volbách se to vcelku osvědčilo. Pokud jde o akce pro veřejnost, obecně jsem pro to vybrat si pár kvalitních akcí a do jejich organizace už od začátku zapojit širokou členskou základnu. Musím ale sebekriticky přiznat, že ač o nápady nouzi nemám, chybí mi zatím čas k jejich realizaci (respektive to v současné době nepatří mezi mé priority).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 7):
Jan.Brizdala, Roman.Pasek, Hana.Hajnova, Jan.Posvar, Miroslav.Vacha, Jiri.Wiche, Vit.Zacek

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Vojtech.Prchal
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 93
Registrován: 07 úno 2018, 22:58
Profese: Zastupitel města Jihlava
Dal poděkování: 82 poděkování
Dostal poděkování: 213 poděkování

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Vojtech.Prchal »

Ahoj,

Pěkné otázky 😊 Některé by si zasloužily obsáhlejší odpověď a diskusi. Kdyžtak se k nim ještě vrátíme.

1. & 2. Často se zmiňuje špatná komunikace mezi krajem a městem Jihlavou. Vnímáte tento problém a jak vás to v Jihlavě ovlivňuje? Jak byste přispěli k větší synergii mezi městem Jihlavou a krajem?

Ano, vnímám. Když budu stručný a uvedu jen 2 příklady:

1. Kraj rekonstruuje svou silnici, která přímo navazuje na silnici ve vlastnictví města. Oba samosprávné celky mají zájem je rekonstruovat, jen o sobě neví. Výsledkem jsou dva projekty, dvě výběrová řízení na dodavatele, časový nesoulad prací (na jaře jedna, na podzim druhá = 2x omezení) a dva různé architektonické výsledky. Namísto, aby se to udělalo společně a ušetřily se nejen peníze, ale i čas a výsledek byl kvalitnější.

2. Kulturní dotace – různá pravidla, různá kritéria, různý systém hodnocení, různé uznatelné položky v rozpočtu… Vzhledem k tomu, že se tomu věnuji v kulturní komisi, a protože jsem byl žadatelem o dotaci na kraji i na městě, vím že je to ukrutná bolest. Jen co se týče rozpočtu je žadatel nucen doložit kraji jiný rozpočet, než městu, ale oba považovat za správné. Tady bych se rozepsal, ale raději Vás pozvu na debatu o nejen této problematice - dorazte v úterý 21. 1. v 16:00 do JiPiCe.

Ovlivňuje to všechny na úřadě, kteří mají na starosti projekty s městským přesahem (investice, rekonstrukce, stavby, dotace ((pro soukromý sektor i samosprávné celky)), podpora profesionálního sportu…). Dělá se dvojí práce, zřizují se duplované pozice a místo, abychom si vycházeli vstříc, tak si často, ačkoli nechtěně, sami přiděláváme starosti.

Mně osobně třeba kromě kultury mrzí i situace ohledně IT v Jihlavě. Na doporučení jsem se setkal s panem Pavlincem (vedoucí odboru informatiky na kraji). Bavil jsem se s ním o tom, proč oni to mají tak dobře podchycené a o potenciálně společných projektech. Kraj je v tomto ohledu opravdu DALEKO a může na to být pyšný. Mimochodem je třeba spoluzakladatelem spolku Bison https://www.spolek-bison.cz/. Může toho hodně naučit nejen Jihlavu, ale i ostatní kraje a města.

Příčiny špatné komunikace vnímám dvě

- Funkční nesoulad mezi vedením města a kraje (Změna každé 2 roky + rozdílná politická příslušnost) – V takovém prostředí je koncepční práce velmi složitá

- Absence komunikace mezi odbory města a kraje se stejnou působností - neochota hledat společné (složitější) řešení a to na úrovni úřednické i samosprávní (omlouvám se výjimkám, kterých je bohužel po skrovnu)

Řešení

- Komunikace. Je to omšelé, všudypřítomné, ale pravdivé. Počínaje přístupem k informacím, k dovednosti efektivně s nimi pracovat a komunikovat je.

- Na městě je vytvořeno nové Oddělení strategického plánování, kam hledáme stratéga. Člověka, který bude propojovat a zefektivňovat městské aktivity. Dovedu si představit, že by podobný člověk mohl být i na kraji a oba spolu kooperovali.



3. Můžete nyní, po více jak roce zastupitelování v Jihlavě, představit svoji činnost v této funkci a největší úspěchy?


Úvodem je potřeba považovat za velký úspěch vytvoření poměrně funkční trojkoalice Žijeme Jihlavou, se kterou jsme ve volbách získali lehce přes 10 % a navíc se dostali do vládnoucí koalice. Nezastáváme sice uvolněné funkce, ale myslím, že jsme se i přesto solidně etablovali (já v městských společnostech a Eva se sociálními projekty) Navíc jsme, trochu překvapivě, jako trojkoalice v koalici považování za nejstabilnější zastupitelský klub.

Své zastupitelování jsem započal jako člen kulturní komise, člen dozorčí rady HC Dukla Jihlava, s.r.o. a člen představenstva TENISCENTRUM JIHLAVA, a.s. Jak šel čas, stal jsem se předsedou zastupitelského klubu, přidal jsem se do pracovní skupiny ke stavbě nové multifunkční arény a angažoval se v představenstvu Teniscentra. Jako největší úspěch vnímám, že mě za složité situace (zadluženost společnosti, změna velkého akcionáře) ostatní členové představenstva napříč akcionáři navrhli na předsedu představenstva a posléze jím i zvolili. Zastupitelstvo města mě zplnomocnilo ke správě podílu (cca 30 MIO CZK) a pověřilo zastupováním na Valné hromadě společnosti. Spolu s tím vedu pracovní skupinu, zabývající se dalšími kroky města ke společnosti a v neposlední řadě mám v tomto mezi úředníky velkou, nejen administrativní podporu. To považuji za nějvětší úspěch.

4. Kterým všem oblastem jste schopni se věnovat v rámci kraje, jelikož si v nich přijdete kompetentní?

Nejsilnější si připadám v ekonomickém uvažování, informačních technologiích a práce s daty s přesahem do využívání chytrých, inovativních nástrojů pro zvýšení efektivity práce a snížení nákladů. Věnuji se také kultuře, kulturním dotacím a částečně cestovnímu ruchu. Jsem člověk, který vyhledává lidi a rád s nimi vytváří pevné, fungující a oboustranně přínosné vztahy, i díky tomu mám poměrně silný network a starat se o mezinárodní vztahy kraje by pro mě byla radost.

5. Přišli jste již nyní nějak do kontaktu s děním na kraji, příp. jak?

Kromě zmíněné vznikající spolupráce s panem Pavlincem a absolvování kompletního procesu žádosti o kulturní dotaci jsem se (společně s místopředsedou ČSSD, starostou N. m. na Moravě Michalem Šmardou a Honzou Skálou z kanceláře hejtmana) účastnil debaty se středoškolskými studenty s názvem Rozhoduj o Evropě. V minulém roce jsem byl společně právě s Honzou Skálou a aktuální náměstkyní hejtmana Janou Fischerovou v Bruselu v Evropském parlamentu na ozvěnách Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě poděkovat za spolupráci mezi MFDF, EP, krajem a městem.

Plánuješ se někdy stát konečně Pirátem? 😁

Čekal jsem, že se zeptáš 😊

Každý má na členství v politické straně jiný pohled. Já osobně si myslím, že by měl člověk nejdřív dokázat, že do dané (sociální) skupiny patří. Názorově, hodnotově i odvedením práce pro ni nebo její kolektiv. Díky výzvě Míši Vodové jsem byl před dvěma lety jako první u zrodu Pirátů v Jihlavě, účastnil se rozhodování, zda a v jaké podobě jít do komunálních voleb, jednání o trojkoalici, podílel se na předvolební kampani a pak se i se štěstím stal zastupitelem a v příběhu pokračuji dál. Po boku Pirátů jsem prozatím ušel pěknou cestu, plnou dobrých i horších chvil. Za Piráta se považuji, protože prosazuji naši politiku, souhlasím s většinou celostátního programu, mám rád tak trochu punkový prostředí a vnímám potřebu změny vedení veřejné správy, pouze nejsem formálním členem. Musím se ale přiznat, že díky týmu do krajských voleb 2020 a obzvláště těm, co byli na letošním CF je k tomu velmi blízko. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Prchal za příspěvky (celkem 7):
Eva.Novakova, Roman.Pasek, Jan.Brizdala, Hana.Hajnova, Petr.Kozel, Miroslav.Vacha, Jiri.Wiche
Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Roman.Pasek »

@Vojtech.Prchal

Mám na tebe taky dva dotazy...

1. Když já budu na 8. místě na kandidátce (nejlíp, Milana na 7. místo neporazím), budeš nést, v případě zvolení, kulturu a cestovní ruch jako "svoje téma"?

2. Na otázku kdy se staneš členem jsi vlastně odpovídal vesměs pozitivně, takže chci datum kdy dáš přihlášku... :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvky (celkem 3):
Jan.Kerber, Miroslav.Vacha, Jiri.Wiche

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Uživatelský avatar
Vojtech.Prchal
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 93
Registrován: 07 úno 2018, 22:58
Profese: Zastupitel města Jihlava
Dal poděkování: 82 poděkování
Dostal poděkování: 213 poděkování

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Vojtech.Prchal »

Romane,

ad 1 - V případě zvolení ponesu témata, na kterých se společně s ostatními kandidáty dohodneme. Samozřejmě z toho, čemu rozumím :) Na podobě programu se budu ve svých oborech podílet bez ohledu na výsledek aktuálního hlasování.

ad 2 - Myslím, že moje změna z příznivce na člena by neměla být kriteriem pro rozhodování o mé vhodnosti na 6. pozici. Má to svůj čas a jak jsem psal výše, je k tomu blízko ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Prchal za příspěvky (celkem 7):
Blanka.Lednicka, Milan.Dadourek, Hana.Hajnova, Jan.Brizdala, Eva.Novakova, Petr.Kozel, Roman.Pasek
Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Republikový výbor
Příspěvky: 1694
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 2108 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Jan.Posvar »

Hlasování o šesté místo máme za sebou.

Výsledky:
Eva Nováková 17
Vojtěch Prchal 14
Zdržuji se 3

Gratuluji @Eva.Novakova

Edit: Hlasování o sedmé místo první kolo bylo zahájeno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Posvar za příspěvky (celkem 8):
Blanka.Lednicka, Eva.Novakova, Jiri.Pykal, Vojtech.Prchal, Marek.Rebicek, Hana.Hajnova, Miroslav.Vacha, Jiri.Wiche

místopředseda KS Vysočina
Facebook

Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

@Eva.Novakova Gratuluju, vítej do čela. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Lednicka za příspěvky (celkem 2):
Eva.Novakova, Hana.Hajnova

Blanka Lednická
KS Vysočina

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Vysočina“