Vlákno děkovné

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Dal poděkování: 2372 poděkování
Dostal poděkování: 2907 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno děkovné

Příspěvek od Jan.Hora »

Děkuji @Vojtech.Pikal za to krásné gesto ve volbě předsedy (i když mnohé nepotěšilo).

Připomnělo mi jeden z hlavních důvodů, proč jsem do strany vstupoval - že ani nejvýše postavení Piráti netouží po funkcích a vnímají je jen jako nástroj, jak změnit věci k lepšímu.

Děkuji všem kdo se podíleli na organizaci CF. Bylo to skvěle připravené, místo bylo zajímavé a krásné a dobil jsem si baterky.

Děkuji všem rodinám, které nás nechaly zmizet na celý víkend a osobně se CF účastnit. Speciální poděkování za podporu rodinám pořadatelů. Muselo zahučet hodně víkendů, abyste tohle dali do kupy v takové kvalitě - a bez tolerantní rodiny ochotné tátu nebo mámu pustit na víkend pryč by to nešlo.
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 22732 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera »

Všem, kteří se podíleli na hladkém průběhu víkendového zasedání a nenašli se v newsletteru jako Borci na konec - není to proto, že bychom na vás zapomněli, ale aby ta rubrika byla vůbec k přečtení, museli jsme seznam rozdělit a druhá část se objeví v dalším newsletteru již za pár dní.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 28740 poděkování
Dostal poděkování: 22241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Já bych chtěl ještě jednou poděkovat činovníkům, že mi pomohli to zvládnout a to často při organizaci na poslední chvíli.

Jmenovitě zejména @Lukas.Blazej , že to skoro celé odpředsedal, ale i @Jan.Novak a @Petra.Smutna , kteří pomáhali s otázkami a dalším.
Dále @Jan.Dvorak , který zvládl celou dobu řídit a spravovat hlasování, rozesílat a zveřejňovat. (Mimochodem, schodli jsme se s Martinem Kučerou, že na volebním zasedání za dva roky musím být o stupeň lépe vyřešeno informování členů např. SMS)
A @Sarka.Altmanova, že dala dohromady tým zapisovatelů a celé to zvládli. Také děkuji ostatním zapisovatelům; Kláře Kocmanové, Michalu Mackovi, Adéle Hradilové, Heleně Vondrákové, Zuzaně Kudláčkové a Zdeňku Žákovi.
Děkuji též obsluze hlasovacích strojů, že byly k dispozici - @Rostislav.Reha, @Michal.Breskovec, @Arnost.Zidek a Vladimír Nowák.
A taky děkuji našim trustees, kteří v dohlíželi na důvěryhodnost našeho hlasování a dešifrovali výsledky v přiměřené rychlosti. @Petr.Springinsfeld, @Adam.Jaros a @Frantisek.Navrkal.

A děkuji @Nela.Chudova, která mi pomáhala to na místě aspoň trochu organizovat a dotahovat nedostatky.

Určitě jsem na někoho zapomněl, ale děkuji, na vás stál hladký a profesionální průběh, který jsem si všichni věřím užili.
člen RP, AO, PO, ZO, FT;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Daniel.Galuszka
Krajské předsednictvo
Profese: Asistent poslanců, zastupitel
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 446 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Jan.Mares píše:
21 lis 2019, 00:10
Tak teda děkuju kreténovi, který mě nahlásil za to, že jsem v Supertajné pod screenem VKml postl gif s Hitlerem (což mi přijde absolutně appropriate). Jsem na FB teď zabanován na 24 hodin.
Hele pojďme nedělat věci, za které kritizujeme proruský trolly. (:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Galuszka za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Chrast, Lenka.Kozlova
e-mail: daniel.galuszka@pirati.cz
facebook: https://www.facebook.com/daniel.galuszka.3

zastupitel města Bohumína
asistent poslanců Lukáše Koláříka a Tomáše Vymazala
resortní tým Vnitro a bezpečnost

Petra.Smutna
Republikový výbor
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 861 poděkování
Dostal poděkování: 1145 poděkování

Příspěvek od Petra.Smutna »

@Vojtech.Pikal Tak i tady, chlape - díky moc za RV a ať se ti daří v RP. Chybíš mi.

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8012 poděkování
Dostal poděkování: 2948 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Nejsem schopná tady vyjmenovat všechny, kdo se dnes zúčasnili 1.sjezdu zástupců KET - kultura.
Chci jim poděkovat za ochotu přijet a přivézt kromě podnětů, názorů a postřehů ze svých krajů i dobrou náladu a odhodlání.
Podařilo se jim vytvořit příjemnou a uvolněnou pracovní atmosféru v super prostoru Klubovny Šemík, kde nám poskytlo azyl MS Praha 2, jemuž za to patří též velký dík.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 2):
Petra.Smutna, Dalibor.Zahora

klivan
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: lékař
Dal poděkování: 466 poděkování
Dostal poděkování: 647 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klivan »

Nevím, zda je možné děkovat i nepirátům, ale myslím, že by si to chemici Hana a Dalimil Dvořákovi zasloužili.
Věnují 200 milionů korun nadaci, která má podporovat mladé chemiky. Prostředky pocházejí z licencí na léky proti viru HIV. ;)
https://www.idnes.cz/technet/veda/nejve ... 1_veda_mla
Tito uživatelé poděkovali autorovi klivan za příspěvky (celkem 6):
Petr.Vileta, Veronika.Murzynova, Pavel.Moravec, Vit.Jurasek, Hana.Ancincova, Milus.Kotisova
„Náš problém není v tom, že toho víme málo. Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda.”
Will Rogers

Eva.Horakova
Člen KS Praha
Profese: Předsedkyně a zastupitelka MHMP
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 175 poděkování

Příspěvek od Eva.Horakova »

Děkuji předsednictvu poslaneckému klubu za schválení výjezdového zasedání v Harrachově dne 27.3.-29.3.2020. Jsem mile překvapena štědrostí klubu a chci poděkovat všem, hlavně Olga Richterová, Lukáš Kolařík, kteří za to lobovali. Jsem si vědoma, že je to pro nás závazek, připravit nejlepší program na volby 2021 do PS a vytvořit ten nejlepší tým lidí v Pirátské straně, jež bude hlásat sociální problematiku nejen v ČR ale i EU. :)
Eva ❤️

Jiri.Snizek
Předseda krajského sdružení
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 4134 poděkování
Dostal poděkování: 1960 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Děkuju @Radek.Holomcik za nové NDA https://wiki.pirati.cz/_media/ao/sablon ... ormaci.pdf
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Petr.Vileta
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/, předseda Krajského sdružení Středočeský kraj

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Ladislav.Dvorak
Předseda místního sdružení
Profese: projektant
Dal poděkování: 543 poděkování
Dostal poděkování: 426 poděkování

Příspěvek od Ladislav.Dvorak »

Chtěl bych tímto poděkovat @Radek.Holomcik za reporty ohledně koronaviru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ladislav.Dvorak za příspěvky (celkem 6):
Jan.Hora, Veronika.Murzynova, Vaclav.Kubaljak, Petr.Vileta, Milus.Kotisova, Pavel.Moravec
MS P4 | ladislav.dvorak@pirati.cz | mobil: 72I 72I 2O2

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“