KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Vysočina

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1779 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Hana.Hajnova »

Aha, tak to pardon, to se mi to popletlo :) díky za upřesnění

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Eva.Novakova »

Dnes večer jsem se zúčastnila zasedání MS Třebíčsko, kam jsem se jela mimo jiné představit jako kandidátka na čelo. Po minulé volbě, která skončila tím, že nebyl zvolen žádný kandidát, jsem přemýšlela, jak s touto situací naložit. Napadaly mě různé věci, nakonec jsem si ale uvědomila, že je to i má zodpovědnost jako kandidátky, a pokud o páté místo stojím, je potřeba se k tomu aktivně postavit. A aby nebyli ochuzeni ti, co neměli možnost se zúčastnit dnešní schůze, potvrzuji i zde, že mám o páté místo stále zájem.

Vede mě k tomu několik důvodů:

1. Vážím si podpory, kterou jste mi vyjádřili v předchozích hlasováních. Ač jsem ráda, že k volbě přistupujeme uvážlivě, jak jsem psala ve své první reakci, uvědomuji si také, že z hlasů, které jsem získala, vyplývá určitý závazek. A tomu bych chtěla dostát.

2. Z hlediska složení kandidátky (a možného oslovení voličů) jsem přesvědčená, že nám prospěje, pokud páté místo obsadí někdo z Jihlavy, navíc žena. Zejména tím druhým aspektem se odlišíme od jiných stran, které mají ženy leckdy až na nižších pozicích. Samozřejmě už máme ženy dvě, kromě lídryně i Blanku na třetí pozici. A v tom je právě naše síla jako Pirátů - dokážeme sestavovat vyvážené kandidátky bez toho, abychom k tomu potřebovali kvóty nebo jiné předpisy. Pokračujme v tom a podporujme kvalitní ženy v našem středu.

3. Dalším důvodem je složení týmu. Máme tam skvělé lidi se širokou škálou zkušeností. Do ní můžu přinést zkušenost koaliční političky z krajského města, která se té krajské asi nejvíce podobá. Jsem zvyklá na desetihodinová zasedání zastupitelstva, vyhrocené diskuse, neustálé vyjednávání a prosazování našich návrhů, ať už v komisích, na koaličních schůzích nebo přímo na zastupitelstvu. Spolupracuji s řadou politiků a političek z různých stran a na některých důležitých bodech nalézáme shodu napříč politickým spektrem.

4. V neposlední řadě reprezentuji sociální oblast. Toto téma je důležité pro Piráty celostátně i pro nás v Jihlavě. Kromě toho, že v našem programovém týmu byla shoda na tom, že chceme mít sociální oblast v čele zastoupenou, spojka na kraji nám pomůže i v komunikaci a prosazování našich cílů jak směrem nahoru (do sněmovny) tak dolů (na komunální úroveň). Samozřejmě vnímám důležitost jiných oblastí. Pokud má být ale Kraj Vysočina atraktivním místem, kde se žije dobře všem, je potřeba věnovat péči i místním komunitám a věcem, jako je dostupné bydlení nebo prevence sociálního vyloučení. Mým cílem je umožnit lidem, kteří žijí s nějakým handicapem, aby mohli naplno rozvinout svůj potenciál a ocenit nelehkou práci sociálních pracovníků. S tím souvisí i metodické vedení směrem k inovacím, které pomohou rozvíjet sociální práci tak, aby splňovala požadavky moderní společnosti.

Budu ráda, když zvážíte podporu mé kandidatury, případně jiných kandidátů tak, abychom nejpozději za týden měli páté místo obsazené.

Děkuju!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 7):
Michaela.Vodova, Jan.Brizdala, Roman.Pasek, Milan.Dadourek, Jiri.Pykal, Miroslav.Vacha, Jiri.Wiche

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1701
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1820 poděkování
Dostal poděkování: 2118 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Jan.Posvar »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Posvar za příspěvky (celkem 4):
Eva.Novakova, Hana.Hajnova, Jan.Brizdala, Tereza.Maskova
Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 890
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 782 poděkování
Dostal poděkování: 1609 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Jan.Brizdala »

V 1. kole volby 5. místa nyní hlasovalo 34 lidí, což znamená nutný zisk alespoň 18 hlasů pro postup do 2. kola. Podle výsledků z předchozí volby by teoreticky měla nejvyšší šance na postup @Eva.Novakova, která by musela získat navíc 2 hlasy, @Jiri.Pykal, kterému by chyběly 4 hlasy, a @Pavel.Knezik, pro kterého by nově muselo hlasovat 5 dalších volitelů. Nově se volby účastní @Viktorie.Vidlakova. Přihodím tedy otázky na (především označené, ale budu rád za odpovědi i od všech ostatních) kandidáty, které třeba mohou pomoc voličům s rozhodováním:

1. Preferovali byste své zastupitelské působení spíše v koalici či opozici?
2. Jak doposud spolupracujete a nově si představujete spolupráci s členy Pirátské strany na Vysočině?
3. Kolik členů Pirátské strany v kraji znáte osobně a co jste udělali či plánujete dělat, aby vás znali více, jestliže plánujete reprezentovat v krajském zastupitelstvu?
4. Který ze stávajících potvrzených kandidátů do krajských voleb je vám nejsympatičtější a chtěli byste s ním sedět v zastupitelské lavici?
5. Pokud byste byli jediní, kdo by teoreticky nepostoupil do 2. kola volby o 5. místo ze všech kandidátů v 1. kole, podpořili byste v 2. kole někoho? Pokud ano, koho a proč?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Brizdala za příspěvky (celkem 6):
Hana.Hajnova, Eva.Novakova, Jiri.Pykal, Jiri.Wiche, Vojtech.Prchal, Tereza.Maskova
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1779 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Hana.Hajnova »

A já bych k té statistice přidala ještě @Miroslav.Vacha (kterému by chybělo tedy 6 dalších hlasů pro postup do 2. kola :) ) protože je aktuálně jediný, který drží téma zdravotnictví a i když to asi není úplně naše core téma, budeme někoho na zdravotnictví potřebovat.

A dovolila bych si ještě doplnit otázku na @Eva.Novakova - jak to máš rozmyšlené se svou kandidaturou do PSP a svým případným působením v krajském zastupitelstvu? Co by pro tebe mělo přednost?

Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Hajnova za příspěvky (celkem 7):
Pavel.Knezik, Eva.Novakova, Jiri.Pykal, Jan.Brizdala, Jiri.Svoboda.HB, Vit.Zacek, Tereza.Maskova

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Eva.Novakova »

Díky za dotazy!

1. Preferovali byste své zastupitelské působení spíše v koalici či opozici?

Mám aktuálně zkušenost z působení v koalici, tím pádem je mi toto nastavení bližší. Myslím, že v koalici se může člověk více soustředit na konkrétní práci a uvádět svůj program v praxi, což je pro mě v politice důležitější i zajímavější než role „hlídače“. Tím neříkám, že za působení v opozici nebudu ráda. Určitě uvítám novou zkušenost a aktivně se zhostím i role v opozici.


2. Jak doposud spolupracujete a nově si představujete spolupráci s členy Pirátské strany na Vysočině?


Na Vysočině působím v současné době v předsednictvu, spolupráce je tedy intenzivní. Kromě toho jsem členka MS Jihlavsko. Do nedávna se většina mé práce odvíjela od působení v jihlavském zastupitelstvu. Obracela jsem se na členy KF/PKS s prosbami o pomoc v konkrétních kauzách, konzultovala je v oblastech, které řeší i ve svých zastupitelstvech. Teď se začínám více věnovat vnitrostranické práci, kde bych se chtěla v koordinaci s KoKS soustředit hlavně na aktivizaci a rozvoji členské základny a potenciálu členů a dobrovolníků.


3. Kolik členů Pirátské strany v kraji znáte osobně a co jste udělali či plánujete dělat, aby vás znali více, jestliže plánujete reprezentovat v krajském zastupitelstvu?


Účastním se pravidelně různých akcí. Kromě zasedání krajského fóra to jsou další akce v JiPiCi, několikrát jsem byla i na schůzkách MS, snažím se jezdit na celorepublikové akce. V tom chci pokračovat. Napočítala jsem zhruba 44 členů, které znám osobně (alespoň jednou jsem je potkala).


4. Který ze stávajících potvrzených kandidátů do krajských voleb je vám nejsympatičtější a chtěli byste s ním sedět v zastupitelské lavici?


Jsem nadšená hlavně z naší lídryně, dvojka je taky super. V zastupitelské lavici mám v plánu sedět s Romanem. Ale jestli je to jako v Jihlavě, tak zasedací pořádek určuje úřad (podle abecedy), což budu respektovat. Myslím, že máme důležitější věci na práci, než se domlouvat, kdo komu bude nosit svačiny :) OFFTOPIC(své závazky samozřejmě splním).


5. Pokud byste byli jediní, kdo by teoreticky nepostoupil do 2. kola volby o 5. místo ze všech kandidátů v 1. kole, podpořili byste v 2. kole někoho? Pokud ano, koho a proč?

Mezi mé favority z kandidátů na páté místo patří jednoznačně Míra Vácha a to zejména vzhledem k jeho odbornosti (zdravotnictví) a aktivitě v odborech.



Hanky otázka:

Ráda se přihlásím do primárek na kandidátku do sněmovny. Situace na Vysočině se ale vyvíjí velmi rychle a v posledních měsících se tu profiluje spousta kvalitních kandidátů a kandidátek. Věřím, že jsem schopná sebereflexe a dokážu uvolnit místo někomu lepšímu. Zároveň mám důvěru v KF v tom, že v primárkách vybere člověka, kterého na dané pozici chce mít. Stručně tedy – mám to otevřené a hodně to záleží na tom, jak dopadnou primárky a volby.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 5):
Roman.Pasek, Jiri.Pykal, Jan.Brizdala, Hana.Hajnova, Jiri.Wiche

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Pavel.Knezik
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 487
Registrován: 08 lis 2018, 06:37
Profese: IT Administrator
Bydliště: Pelhřimov
Dal poděkování: 591 poděkování
Dostal poděkování: 638 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Pavel.Knezik »

1. Preferovali byste své zastupitelské působení spíše v koalici či opozici?
- koalice - bít se hrde do prsou se muzu doma na dvorku
2. Jak doposud spolupracujete a nově si představujete spolupráci s členy Pirátské strany na Vysočině?
- zatim prevazne pracuju v KPT a rad bych se dostal do volebniho stabu a spolupracuji s ostatnimi na zalozeni MS Pelhrimovsko
3. Kolik členů Pirátské strany v kraji znáte osobně a co jste udělali či plánujete dělat, aby vás znali více, jestliže plánujete reprezentovat v krajském zastupitelstvu?
- pokud budu pocitat ze nektere znam jen "online po hlase, tak z celkoveho poctu 53 členů znám 35 členů a z registrovanych příznivců 7
4. Který ze stávajících potvrzených kandidátů do krajských voleb je vám nejsympatičtější a chtěli byste s ním sedět v zastupitelské lavici?
- @Hana.Hajnova, @Blanka.Lednicka, @Jan.Brizdala, @Jiri.Wiche
5. Pokud byste byli jediní, kdo by teoreticky nepostoupil do 2. kola volby o 5. místo ze všech kandidátů v 1. kole, podpořili byste v 2. kole někoho? Pokud ano, koho a proč?
- hmmm ted z hlavy bez urazky ostatnich vypalim @Miroslav.Vacha - zdravotnictvi
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Knezik za příspěvky (celkem 8):
Roman.Pasek, Petr.Kozel, Eva.Novakova, Ondrej.Tuma, Jiri.Pykal, Jan.Brizdala, Hana.Hajnova, Jiri.Wiche
Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Roman.Pasek »

1. Preferovali byste své zastupitelské působení spíše v koalici či opozici?
Stejná odpověď jako psala Eva. Rád bych se soustředil na konkrétní téma, v opozici musíš hlídat všechno. Když jseš v koalici, tak můžeš úkoly delegovat třeba na úředníky.
2. Jak doposud spolupracujete a nově si představujete spolupráci s členy Pirátské strany na Vysočině?
Aktuálně spolupracuji jen vnitrostranicky. Sice mi to vyhovuje, ale díky působení v krajském zastupitelstvu by k tomu přibyla i ta politická činnost, kterou jsem doposud moc nevykonával.
3. Kolik členů Pirátské strany v kraji znáte osobně a co jste udělali či plánujete dělat, aby vás znali více, jestliže plánujete reprezentovat v krajském zastupitelstvu?
Osobně jsem neviděl myslím jen dva členy z Chotěboře. I při zvolení do krajského zastupitelstva pro mě bude vnitrostranická politika důležitější, protože bez ní se ta zastupitelská dělá hodně špatně.
4. Který ze stávajících potvrzených kandidátů do krajských voleb je vám nejsympatičtější a chtěli byste s ním sedět v zastupitelské lavici?
Eva.
5. Pokud byste byli jediní, kdo by teoreticky nepostoupil do 2. kola volby o 5.6. místo ze všech kandidátů v 1. kole, podpořili byste v 2. kole někoho? Pokud ano, koho a proč?
Pokud by pětku neobsadila Eva, tak určitě ji. Za prvé ji vnímám jako schopnou političku s odborností na sociální témata (ty jsou mi blízká) a za druhé proto, aby byl kandidát z Jihlavy co nejvýše na kandidátce. Pokud by Eva obsadila pětku, tak bych volil kandidáta z Pelhřimovska nebo Žďárska.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvky (celkem 5):
Eva.Novakova, Jiri.Pykal, Jan.Brizdala, Hana.Hajnova, Jiri.Wiche

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Uživatelský avatar
Jiri.Pykal
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 22
Registrován: 29 lis 2012, 19:24
Profese: Místostarosta Města Telče
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 102 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Jiri.Pykal »

Ahoj,
odpovědi na dotazy:

1. Preferovali byste své zastupitelské působení spíše v koalici či opozici?
Určitě v koalici - ovšem za předpokladu férového postavení, kdy bude zastoupení v radě odpovídat počtu mandátů, resp. % získaných hlasů a kdy bude záruka prosazení v koalici dohodnutých bodů programu formou programového prohlášení. Důležitý je i časový plán, aby nedocházelo koaliční "gravitací" k odsouvání některých bodů do vytracena. Pokud bychom však měli být v koalici pouze do počtu či navíc s úlohu "fíkového listu", který zakrývá pokračování starých pořádků, tak v takové situaci jednoznačně opozice.

2. Jak doposud spolupracujete a nově si představujete spolupráci s členy Pirátské strany na Vysočině?
Jsem registrovaný příznivec Pirátů od roku 2012, takže jsem pravidelně informován o dění v kraji. V roce 2014 jsem v Telči spolu s Míšou Vodovou zakládal koalici Společně pro Telč - Piráti a Zelení. Tehdy ještě nebyli na Telčsku členové Pirátů ani MS, takže jsem pomáhal sestavit kandidátku i v části nominovaných za Piráty. Koalice uspěla v komunálních volbách 2014 i 2018 a s pirátskými kolegy zastupiteli spolupracujeme výborně bez ohledu na stranickost či nestranickost. Účastnil jsem se také některých akcí v JiPiCi, mj. aktivně za Biofarmu Sasov v akci věnované lolálním potravinám, posledního Agroconu, Honzu Pošváře jsme přijali na Biofarmě Sasov, kdy jsme kromě prohlídky diskutovali zemědělská témata.

Do budoucna - pokud dostanu důvěru, počítám s aktivní prací ve volebním štábu i účastí na akcích pro veřejnost; mohu nabídnout práci v některé z komisí rady kraje a v případě, že bych byl zvolen krajským zastupitelem, tak počítám s intenzivní prací v zastupitelském klubu. Mj. včetně pravidelného přenosu informací a získávání zpětné vazby od Pirátů v kraji. Využíval bych i odborné konzultace, účast na seminářích a školeních. Budu rád těsněji spolupracovat na všech tématech, kterým se budu věnovat a jsem otevřený i požadavkům, které budou od Pirátů přicházet. Postupně předpokládám další těsnější spolupráci.

3. Kolik členů Pirátské strany v kraji znáte osobně a co jste udělali či plánujete dělat, aby vás znali více, jestliže plánujete reprezentovat v krajském zastupitelstvu?
Znám 25 členů + několik příznivců. 14 z těchto členů jsem dobře znal ještě než se začala sestavovat krajská kandidátka a pro zajímavost 7 z nich znám ještě z dob než se stali členy Pirátů. Zatím jsem se účastnil grilování, odpovídám na fóru, nepočítám vánoční večírek, který byl mmch. moc fajn :-)

Co plánuji? Pokud dostanu důvěru a umístím se na kandidátce, tak bych chtěl navštívit všechna místní sdružení a probrat názory a podněty členů pro mé působení v krajském zastupitelstvu. V případě, že bych byl zvolen krajským zastupitelem, chtěl bych v těchto návštěvách MS pokračovat. Pokud by chtěl kdokoli cokoli dalšího vědět už teď, jsem k dospozici tady na fóru, na FB, mailu pykaljiri@centrum.cz či na mobilu 602 725 509.

4. Který ze stávajících potvrzených kandidátů do krajských voleb je vám nejsympatičtější a chtěli byste s ním sedět v zastupitelské lavici?
O tom kdo bude v lavicích rozhodnou voliči a o tom kde bude kdo sedět zase zasedací pořádek ředitele krajského úřadu :-) V krajských lavicích to bude hodně pracovní, ale potom... Z potvrzených kandidátů @Hana.Hajnova, @Blanka.Lednicka, @Jan.Brizdala, @Jiri.Wiche jsou mi sympatičtí všichni a budu rád, když budu moci chodit na krajskozastupitelské kafe či pivo s celou touto partou, ale i dalšími najednou.

5. Pokud byste byli jediní, kdo by teoreticky nepostoupil do 2. kola volby o 5. místo ze všech kandidátů v 1. kole, podpořili byste v 2. kole někoho? Pokud ano, koho a proč?
Jelikož jako příznivec nemám hlasovací právo a nechci nijak volbu členů Pirátů ovlivňovat, tak na tuto otázku jmenovitě neodpovím. A kdybych teoreticky volit mohl, tak bych zodpovědně v 2. kole volil, ale i tak bych s volbou favorita čekal na to, kdo do 2. kola postoupí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Pykal za příspěvky (celkem 5):
Eva.Novakova, Jan.Brizdala, Roman.Pasek, Hana.Hajnova, Jiri.Wiche
Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 08/2019 Primární volby čela (2. - 9. místo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

1. Preferovali byste své zastupitelské působení spíše v koalici či opozici?
Záleží na výsledku voleb. Preferuji koalici, ovšem takovou, která bude fér a ve které budeme schopni prosadit své programové priority.

2. Jak doposud spolupracujete a nově si představujete spolupráci s členy Pirátské strany na Vysočině?
PKS, KPT, návštěvy jednotlivých MS, různé akce v rámci JiPiCe a strany obecně... Myslím, že je to spolupráce intenzivní, vidím ale další možnosti rozvoje. :)

3. Kolik členů Pirátské strany v kraji znáte osobně a co jste udělali či plánujete dělat, aby vás znali více, jestliže plánujete reprezentovat v krajském zastupitelstvu?
Aktuálně znám osobně 41 členů krajského sdružení (z 53) a 9 registrovaných příznivců. Postupně se potkávám s dalšími a dalšími lidmi - ať už na akcích v JiPiCi, při návštěvách v MS, při KFku... Snažím se o to, abych se seznámila se všemi členy, čekají mě v následujících týdnech další výjezdy.

4. Který ze stávajících potvrzených kandidátů do krajských voleb je vám nejsympatičtější a chtěli byste s ním sedět v zastupitelské lavici?
Jako úplně ze všech potvrzených kandidátů? Hmmmm. To je těžká otázka. Každý kandidát je mi něčím sympatický (a skoro každý kandidát mě občas štve :D ).

5. Pokud byste byli jediní, kdo by teoreticky nepostoupil do 2. kola volby o 5. místo ze všech kandidátů v 1. kole, podpořili byste v 2. kole někoho? Pokud ano, koho a proč?
... Hmmm. Podpořila bych kandidáta z okresu, který ještě na kandidátce není. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Lednicka za příspěvky (celkem 7):
Roman.Pasek, Hana.Hajnova, Petr.Kozel, Jiri.Pykal, Jan.Brizdala, Jiri.Wiche, Tereza.Maskova

Blanka Lednická
KS Vysočina

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Vysočina“