Metodika pro výběrová řízení.

Moderátoři: PKS Liberecky kraj, Predsedajici

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Ondrej.Kolek
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1876
Registrován: 20 pro 2011, 17:05
Profese: chemik (manažer vývoje)
Bydliště: Jesenice (okr. Praha-západ)
Dal poděkování: 1651 poděkování
Dostal poděkování: 1320 poděkování

Metodika pro výběrová řízení.

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

Níže je odkaz na metodiku výběrových řízení, kterou nám poslal Jakub Michálek do soukromé zprávy.
Tuto metodiku pravděpodobně zahrneme do množiny řízené dokumentace, kterou PKS pro potřeby KS LBK chystá.

Do té doby velmi doporučujeme řídit se touto metodikou.

Jakub.Michalek píše:06 led 2020, 21:17 Ahoj všichni,

na vědomost se dává, že RP dnes schválilo doporučení pro všechny týmy k transparentním výběrovým řízením. Pokud děláte u vás ve sdružení/týmu výběrová řízení na odborné funkce, prosím, abyste s existencí tohoto doporučení seznámili jejich organizátora. Jsem rád, že se nám tento cíl podařilo dotáhnout do konce volebního období RP. Ať nám slouží!

Nechávám příslušné vlákno otevřené, aby bylo možné tam postovat zkušenosti k budoucím zlepšením a jednou za čas je zahrnout do aktualizace metodiky.

Také bych rád uvedl, že RP dnes schválilo návrh společného programu pro krajské volby 2020, jehož součástí je i navazující zásada, že ve vedení krajských institucí budeme preferovat odborníky vybrané v transparentních výběrových řízení. Návrh program nyní bude projednávat RV.

Zároveň mi dovolte poděkovat za poslední tři a čtvrt roku spolupráce, bylo mi ctí se jako místopředseda strany podílet na obrovském růstu, kterým Piráti prošli.

Zdraví Jakub
dnes už naposledy místopředseda :-)

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“