KS PLK - Primární volby k volbám do krajského zastupitelstva

Moderátoři: @koordinator-plzensko, PKS Plzensky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Chcete-li se stát registrovaným příznivcem, postupujte podle tohoto návodu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel.Hais
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 7
Registrován: 11 kvě 2018, 10:06
Profese: statutární ředitel
Bydliště: V Rybníčkách 650 Sušice
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 40 poděkování

Re: KS PLK - Primární volby k volbám do krajského zastupitelstva

Příspěvek od Pavel.Hais »

Ahoj,

jmenuji se Pavel Hais a je mi 36 let. Žiji celý život v Sušici a tím mám silné vazby na region. Nikdy jsem nebyl školní typ, takže jsem šel postupnými kroky života. Po vyučení v oboru kuchař-číšník jsem si dodělal maturitu v oboru obchod a služby. Po škole jsem rovnou začal podnikat. Mým celoživotním koníčkem je pro mě IT zejména sítě, proto jsem od roku 2004 začal s kamarády rozvíjet telekomunikační síť pro poskytování internetu. Dnes je naše síť jednou z největších v regionu. V roce 2018 jsem kandidovat do komunálních voleb v Sušici za Piráty a povedlo se nám dohodnout koalici a obsadit dvě místa v radě města. Od roku 2019 jsem členem Pirátů.

Ke kandidatuře na čelní pozici kandidátky Pirátů do krajského zastupitelstva jsem se rozhodl po zralé úvaze, že je třeba hájit zájmy občanů kraje spravedlivě a systémově. Oblasti, kde mohu nejvíce pomoci, jsou IT a zdravotnictví, ke kterému mě přivedlo převzetí provozu nemocnice v Sušici, kdy poslední rok věnuji s dalšími nadšenci znovuobnovení provozu akutní péče v Sušické nemocnici, což považuji za republikový unikát.

Mým cílem v rámci krajského zdravotnictví je zajistit dlouhodobě udržitelnou koncepci zejména akutní péče, zajistit dostatek kvalifikovaného personálu a nastavení podmínek tak, aby personál neměl tendenci odcházet do zahraničí či jiných nemocnic mimo region. Pracovat systémově na vyškolování personálu z vlastních zdrojů. Nepodpořím žádný prodej krajských nemocnic. V oblasti IT aktualizovat nastavení dlouhodobé strategie a snažit se v regionu budovat potřebnou síťovou infrastrukturu a využít k tomu i rekonstrukce krajských silnic.


Povinná část:
1, Prohlašuji, že jsem osoba bezúhonná a mám čistý trestní rejstřík.
2, Jsem seznámen s dlouhodobým programem Pirátské strany a pravidly jednání Pirátů.
3, Uvádím, že nejsem trestně stíhán, není proti mně není vedeno exekuční či insolvenční řízení.
4, Uvádím, že v současné době zastávám funkci či vykonávám činnost, která by mohla být vykládána jako střet zájmů s výkonem funkce krajského zastupitele či radního a to jednatele Sušické nemocnice s.r.o. Uvádím, že já sám jsem společník, prokurista, jednatel, statutární ředitel v korporaci https://1url.cz/uztSZ Pokud by má funkce jednatele Sušické nemocnice s.r.o. měla znamenat potenciální střet zájmů a funkci uvolním.
5, Uvádím, že v posledních deseti letech jsem nebyl členem jiné politické strany. Dále uvádím, že jsem nespolupracoval s extrémistickými stranami.
6, Uvádím, že vykonávám funkci neuvolněného radního (Sušice) a jednatele pro společnost Sušická nemocnice s.r.o. viz bod 4.
7, V případě mého zvolení jako zastupitele Plzeňského kraje se zavazuji k plnění všech závazků uvedených v dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry část druhá bod pět. Dále se zavazuji dodržovat standardy Pirátů dle části desáté.
8, Můj profil je vyplněn zde https://wiki.pirati.cz/lide/pavel_hais
9, Jsem připraven plnit nároky očekávání dle části třetí až páté dle dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry.

Rubinecka
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 37
Registrován: 28 led 2019, 22:23
Profese: učitelka
Dostal poděkování: 40 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PLK - Primární volby k volbám do krajského zastupitelstva

Příspěvek od Rubinecka »

KANDIDÁTSKÁ ŘEČ
Ing. et Ing-. Bc. Věra Rubáková (14. 01. 1961, Kaplice)

Vážené pirátky!
Vážení piráti!

Dovolte mi prostřednictvím Vašeho fóra se Vám představit a zároveň se ucházet o 2. až 8. místo kandidátky - do krajských voleb v roce 2020 za Pirátskou stranu. Jmenuji se Věra Rubáková, je mi 58 let. V současné době nejsem Vaším členem, ale jsem pouze zaregistrovaná jako příznivec strany od ledna 2019. PKS jsem již navštívila celkem dvakrát a také místní sdružení v Plzni, kde jsem se již představila. Dále uvádím, že jsem Vám pomáhala při volební kampani do EP, s roznášením novin a plakátů v Tachově. Zároveň bych Vás také ráda požádala, o Vaší podporu. Byla by to pro mě čest, kandidovat za Vaší stranu. Narodila jsem se v Kaplici, žila v Plané a vdala jsem se do Tachova, kde jsem do současnosti.

V roce 2015 – jsem zahájila doktorský (Ph.D.) na Západočeské univerzitě v Plzni. V roce 2007 jsem absolvovala na Západočeské univerzitě v Plzni, s titulem Ing. V roce 2004 jsem absolvovala na České zemědělské univerzitě V Praze s titulem Ing. V roce 2001 jsem absolvovala na Západočeské univerzitě v Plzni s titulem Bc. V roce 1992 jsem absolvovala na Západočeské univerzitě v Plzni, Fakultě pedagogické - učitelství odborných předmětů.

Mnoho let svého profesního života jsem působila ve školství i v soukromém sektoru a to v nejrůznějších pozicích (účetní, ekonomka, auditorka, manažerka, vedoucí). Několik let jsem také pracovala v zahraničí (v Německu). Během posledních 10 let jsem se také pohybovala v obou typech vzdělávacích institucí (základní školy, střední školy). V současné době učím na základní škole – matematiku, chemii a německý jazyk. Moje aprobace na střední školy je: účetnictví, ekonomie, marketing, management, právo a předměty týkající se obchodu a podnikání. Jsem učitelka odborných předmětů s 32 letou praxí v oboru. Jsem odborník na účetnictví, finance a rozpočty. Jsem autorkou několika odborných článků v zahraničních diskusních fórech a knih o účetnictví (Účetnictví pro úplné začátečníky, Praktické účetní případy, Praktické účetnictví pro střední školy 1. díl, Praktické účetnictví pro střední školy 2. díl). Velice dobře se umím pohybovat a orientovat ve školství, a to jak v základním tak i v středním.

Pokud mi umožníte kandidovat za Vás, ráda bych se podílela s Vámi na prosazování pirátského programu.

Proč právě Vaše strana?
- Program, který mi vyhovuje.
- Zdravé a rozumné názory na problematiku naší země.
- Fundovaní lidé, kteří mají ke zvolenému tématu co říct.
- Nenecháte se okřikovat a tvrdě si jdete za svým cílem.
- Vysoká transparentnost strany.

V dnešní době je všechno o penězích a proto ten, kdo nerozumí pohybu peněz v jakémkoliv oboru lidské činnosti, tak je to vždy jen mlácení prázdné slámy. Pokud Pirátská strana bude chtít v Plzeňském kraji cokoliv smysluplně ovlivňovat, bude se muset umět ve finančních tocích pohybovat. Nechci, aby Pirátská strana mlátila prázdnou slámou. K těmto závěrům jsem dospěla, během čtyřletého působení v zastupitelstvu Plzeňského kraje a osmiletého působení v komunální politice. Jak se toto výše uvedené týká mého osobního vkladu? Vzhledem k tomu, že mé vzdělání je ekonomického směru, tak se dokáži pohybovat ve financích, v dotačních programech, v rozpočtech a ve školství. Velice dobře se vyznám v prostředí a fungování Plzeňského kraje, což by mohlo přinést obrovskou výhodu pro Vaší stranu. V rámci agendy Plzeňského kraje bych se ráda primárně zaměřila na tyto oblasti: finance a školství sekundárně na nemocnice v PK (hospodaření), Správa a údržba silnic Plzeňského kraje (hospodaření). Mým největším vkladem je schopnost výše uvedené odborné znalosti a zkušenosti z politického života využít k veřejným vystoupením na zastupitelstvech k obhajobě či kritice daného problému.

Prohlašuji, že jsem osoba bezúhonná a mám čistý trestní rejstřík. Jsem seznámena s dlouhodobým programem Pirátské strany a pravidly jednání Pirátů. Uvádím, že nejsem trestně stíhaná. Uvádím, že v současné době nezastávám funkci či nevykonávám činnost, která by mohla být vykládána jako střet zájmů s výkonem funkce zastupitele či radního. Zejména uvádím, že já sama či osoby mě blízké nejsou společníky či členy orgánů obchodních společností v kraji. Uvádím, že v posledních deseti letech jsem byla členkou jiné politické strany. V roce 2007 jsem vstoupila do ODS a v roce 2014 jsem vystoupila. Byla to pro mě velmi dobrá zkušenost a zároveň jsem viděla věci, které se neslučovaly s mým přesvědčením a mnohdy se samotným programem ODS. V roce 2012 jsem za ODS kandidovala do Plzeňského kraje z 9. místa a stala se zastupitelkou PK. V Plzeňském kraji v zastupitelstvu jsem byla členkou finančního výboru. V roce 2006 kandidovala do městského zastupitelstva v Tachově jako nezávislá kandidátka, se svým vlastním sdružením, a stala jsem se zastupitelkou. V roce 2002 jsem kandidovala do městského zastupitelstva v Tachově jako nezávislá kandidátka a jako zastupitelka jsem se stala předsedkyní finančního výboru.

Dále uvádím, že jsem nikdy nespolupracovala s extremistickými stranami.
Uvádím, že v současné době nevykonávám žádnou politickou funkci a nejsem zastupitelem.
V případě mého zvolení jako zastupitele Plzeňského kraje se zavazuji k plnění všech závazků
uvedených v dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry část druhá bod
pět. Dále se zavazuji dodržovat standardy Pirátů dle části desáté.
Můj profil je vyplněn zde https: https://lide.pirati.cz/personProfile/673/
Jsem připravena plnit nároky očekávání dle části třetí až páté dle dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rubinecka za příspěvky (celkem 5):
Petr.Vileta, Filip.Sequens, Jiri.Pek, Helena.Krutinova, Milus.Kotisova

Uživatelský avatar
Martin.Ptacek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 97
Registrován: 25 lis 2010, 08:55
Profese: tester
Bydliště: Domažlická 225, Plzeň
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 135 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PLK - Primární volby k volbám do krajského zastupitelstva

Příspěvek od Martin.Ptacek »

Ahoj,

hlásím se jako kandidát na čelní pozice kandidátky na zastupitele Plzeňského kraje.

Základní údaje o mě najdete na mém profilu. Případné další detaily rád zodpovím.

Hlavní témata, kterýma se zabývám je doprava a investice do infrastruktury. Rád bych aby projekty byli lépe připravované aby se v závěrečné fázi nemuseli neustále odsouvat výběrová řízení a s tím i čas dokončení. Také bych chtěl, aby se kraj více otevřel lidem a nějak srozumitelně prezentoval připravované projekty, aby si je mohl každý pročíst. A neměl jen často kusé informace z médií.


Povinná část:
1, Prohlašuji, že jsem osoba bezúhonná a mám čistý trestní rejstřík.
2, Jsem seznámen s dlouhodobým programem Pirátské strany a pravidly jednání Pirátů.
3, Uvádím, že nejsem trestně stíhán, není proti mně není vedeno exekuční či insolvenční řízení.
4, Uvádím, že v současné době nezastávám funkci, která by mohla být vykládána jako střet zájmů s výkonem funkce krajského zastupitele či radního.
5, Uvádím, že v posledních deseti letech jsem nebyl členem jiné politické strany. Dále uvádím, že jsem nespolupracoval s extrémistickými stranami.
6, Uvádím, že nevykonávám žádnou uvolněnou funkci. Jsem zastupitel na UMO3 Plzeň dále jsem členem komise pro udržbu s investice při RMO3 Plzeň a komise pro Dopravu při Radě města Plzně.
7, V případě mého zvolení jako zastupitele Plzeňského kraje se zavazuji k plnění všech závazků uvedených v dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry část druhá bod pět. Dále se zavazuji dodržovat standardy Pirátů dle části desáté.
8, Můj profil je vyplněn zde https://wiki.pirati.cz/lide/martin_ptacek
9, Jsem připraven plnit nároky očekávání dle části třetí až páté dle dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry.

Uživatelský avatar
Jan.Hutter
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 21
Registrován: 18 lis 2011, 08:05
Profese: technolog
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Re: KS PLK - Primární volby k volbám do krajského zastupitelstva

Příspěvek od Jan.Hutter »

Zdravím,

hlásím se jako kandidát na čelní pozice kandidátky na zastupitele Plzeňského kraje.

1. Jmenuji se Jan Hutter. Narodil jsem se v roce 1981 v Plzni, kde také trvale bydlím.
Zde jsem se vyučil v oboru modelář a absolvoval strojní průmyslovou školu. Bakalářský titul jsem získal při práci absolvováním dálkového studia na Vysoké škole báňské v Ostravě.
Celý svůj profesní život se pohybuji ve strojírenství se zaměřením na 3D modelování v CAD a programování CNC obráběcího centra v CAM.
Do Pirátské strany jsem vstoupil v roce 2012.
Jsem členem zastupitelstva na UMO4 v Plzni

2. Od roku 2010 ještě se dvěma kolegy ve volném čase vedu kroužek papírového modelářství ve středisku volného času Radovánek.
Od roku 2000 s přáteli pomáhám s obnovou kláštera v Chotěšově, kde od roku 2004 pořádáme kulturní akci Večer pro klášter Chotěšov. Dobrovolnou prací věnuji pravidelně této památce i část dovolené.
Věnuji se také sportovní a koncertní fotografii. Dokumentuji zápasy amatérských týmů v Plzni, Praze a Regensburgu. Příležitostně fotografuji vystoupení lokálních kapel v plzeňských hudebních klubech.

3. V práci pro kraj bych se chtěl věnovat oblasti odborného vzdělávání, sportu, kultury a přeshraniční spolupráci.


Povinná část:
1, Prohlašuji, že jsem osoba bezúhonná a mám čistý trestní rejstřík.
2, Jsem seznámen s dlouhodobým programem Pirátské strany a pravidly jednání Pirátů.
3, Uvádím, že nejsem trestně stíhán, není proti mně není vedeno exekuční či insolvenční řízení.
4, Uvádím, že v současné době nezastávám funkci, která by mohla být vykládána jako střet zájmů s výkonem funkce krajského zastupitele či radního.
5, Uvádím, že v posledních deseti letech jsem nebyl členem jiné politické strany. Dále uvádím, že jsem nespolupracoval s extrémistickými stranami.
6, Uvádím, že nevykonávám žádnou uvolněnou funkci. Jsem zastupitel na UMO4 Plzeň dále jsem členem finančního výboru na UMO4, kontrolního výboru na UMO4 a komise kulturní při RMO3 Plzeň.
7, V případě mého zvolení jako zastupitele Plzeňského kraje se zavazuji k plnění všech závazků uvedených v dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry část druhá bod pět. Dále se zavazuji dodržovat standardy Pirátů dle části desáté.
8, Můj profil je vyplněn zde https://wiki.pirati.cz/lide/jan_hutter
9, Jsem připraven plnit nároky očekávání dle části třetí až páté dle dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry.

Jan.Pachl
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 3
Registrován: 04 zář 2019, 16:52
Profese: Sklenář
Bydliště: Domažlice
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: KS PLK - Primární volby k volbám do krajského zastupitelstva

Příspěvek od Jan.Pachl »

Ahoj přátelé Piráti,
tímto se ucházím o post zastupitele pro PK.

Něco o mě :
Narodil jsem se v Klatovech v roce 1979, ale celý život bydlím v Domažlicích. Letos mě bude 41let.Jsem ženatý a mám dvě děti. Po vystudování základní školy v Domažlicích, jsem šel do Plzně na ISŠŽ Škroupova, kde jsem obdržel výučný list v oboru sklenář. Poté jsem absolvoval základní vojenskou službu v zaměření zdravotník v Uherském Hradišti . O vojenské službě si myslím, že spoustě mladých lidí dnes chybí. Po vojně jsem začal pracovat v rodinné firmě, ve které pracuji dodnes. ;)

Po návratu z vojny jsem aktivně začal hrát baseball, který byl v České republice zrovna v plenkách. Z postu hráče jsem se vypracoval na post trenéra mládeže a poté i mužů. Na postu předsedy klubu jsem byl dlouhých 7let , kde se mě povedlo zvednout čl. základnu na 6 týmů o celkovém počtu 120lidí a ve spolupráci s Městem Domažlice vybudovat nový Baseballový areál, který slouží dodnes.
Dalším koníčkem je myslivost a příroda, která mě zcela pohltila a ze které čerpám energii pro další práci.

V pirátské straně jsem od minulého roku. Za tuto stranu vykonávám funkci zastupitele Města Domažlice a jsem členem komise živ. Prostředí. Pirátskou stranu mám rád kvůli své transparentnosti a vážím si lidí, kteří mnohdy svou práci dělají jako dobrovolníci.

V krajském zastupitelstvu bych rád usiloval o posílení pirátské strany jak v podvědomí mladých tak i u starších lidí a jednotlivými projekty podporoval lepší život v kraji.
Za Vaši podporu předem děkuji Jan PAchl


Povinná část:
1, Prohlašuji, že jsem osoba bezúhonná a mám čistý trestní rejstřík. Případně uvádím jinak.
2, Jsem seznámen s dlouhodobým programem Pirátské strany a pravidly jednání Pirátů.
3, Uvádím, že jsem/nejsem trestně stíhán, nebo zda je proti mě vedeno exekuční či insolvenční řízení.
4, Uvádím, že v současné době zastávám/nezastávám funkci či vykonávám/nevykonávám činnost, která by mohla být vykládána jako střet zájmů s výkonem funkce zastupitele či radního, a komentář, jak chci s tímto případným střetem zájmů naložit v případě mého zvolení. Zejména uvádím, že já sám či osoby mě blízké jsou/nejsou společníky či členy orgánů obchodních společností v kraji.
5, Uvádím, že v posledních deseti letech jsem byl/nebyl členem jiné politické strany, nebo zda jsem kandidoval/nekandidoval ve volbách a na jiné kandidátce než Pirátské nebo Pirátské koaliční. V takovém případě je vítán i komentář, zda jsem spolupráci s touto stranou ukončil a proč jsem zvolil pro své další angažmá právě Piráty. Dále uvádím, zda jsem měl vazby či nějak spolupracoval/nespolupracoval s extremistickými stranami (jako jsou například strany s fašistickou či nacistickou rétorikou, komunisté, Sládkovci, a další).
6, Uvádím, že vykonávám funkci zastupitele Města Domažlice , dozorčích či správních rad krajem či obcemi ovládaných obchodních společností a za koho jsem do nich nominován. U dozorčích či správních rad krajem či obcemi ovládaných obchodních společností tak uvedu i deset let zpětně, u ostatních dobrovolně. Dále uvádím, jestli na těchto postech hodlám zůstat i po zvolení krajským zastupitelem, či v případě získání uvolněné funkce.
7, V případě mého zvolení jako zastupitele Plzeňského kraje se zavazuji k plnění všech závazků uvedených v dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry část druhá bod pět. Dále se zavazuji dodržovat standardy Pirátů dle části desáté. Případně uvedu výhrady.
8, Můj profil je vyplněn zde https://lide.pirati.cz/personProfile/684/#
9, Jsem připraven plnit nároky očekávání dle části třetí až páté dle dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry. Případně uvedu výhrady.

Uživatelský avatar
Jiri.Pek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 127
Registrován: 15 čer 2018, 10:40
Profese: Lean Manager
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 180 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PLK - Primární volby k volbám do krajského zastupitelstva

Příspěvek od Jiri.Pek »

Ahoj posádko,

jdu do toho! Hlásím se na pozici předních kandidátů do krajských voleb.

1, Představení sama sebe:
Jsem Jiří Pek (33). Bydlím ve Vejprnicích. Nejvyšší ukončené vzdělání je magisterský obor politologie na ZČU a bakalářský obor veřejné správy na ZČU. Pracuji v Panasonicu v process teamu jako lean senior specialist. Jsem zároveň zastupitelem obce Vejprnice.

2, Proč se hlásím o kandidaturu? Dlouhodobě se aktivně zajímám o politiku a věnuji jí většinu svého volného času. Rád bych se posunul na další úroveň. S čistým svědomím mohu říci, že je za mnou vidět spousty odvedené práce: viz forum, články v médiích, podpora v komunálních a eurovolbách, snaha oživit dění v Pice – Gruzie, PilsenPride, Invaze, Cyklojízdy a sběr odpadků. Chci podobně fungovat i na krajské úrovni. Abych opustil obecnou rovinu, předkládám jeden z příklad, který bych chtěl prosadit - informování občanů o postřicích pesticidů (již nyní se musí informovat včelaři, rozšířit na obce).

3, Proč zrovna Piráti (proč jsem si vybral kandidovat právě za Piráty)? Piráti jsou mi nejblíž svým programem a důrazem na transparentnost. Rok a půl je dost na to, abyste věděli, proč právě Piráti jsou u mě jednička 😉.

4, Mé vize a témata v Plzeňském kraji, která jsou pro mě nejdůležitější a která bych chtěl v rámci své agendy zastávat. Chci se zaměřit na budování zlepšení komunikace mezi státními zaměstnanci krajského úřadu a našimi zastupiteli. V rámci transparentnosti, bych chtěl více spolupracovat s odborem kontroly, dozoru a stížností při krajském úřadu. Chci se podívat i na podivné případy „trafiky“, o tom více osobně.

Další:
Chci být spojovacím můstkem mezi Plzní a krajem – díky mé blízkosti k Plzni a účasti na MS Plzeň i Kraji mám přehled v obojím.
Je důležité mít v zastupitelstvu i lidi z kraje, nejenom z Plzně a to především k lepšímu přehledu vazeb starých známých „firem“
Příští nebo přespříští rok se chci přihlásit do KV PS.
:!: Důležité! Je možné, že vycestuji do zahraničí na delší dobu. V případě, že bych nemohl vykonávat funkci krajského zastupitele déle než tři měsíce, tak bych se jí vzdal ve prospěch kandidátů pode mnou. V případě, že by bylo hlasování závislé na jednom rozhodujícím hlase Pirátů, tak bych pozici uvolnil ihned. :!:

Povinná část:
1, Prohlašuji, že jsem osoba bezúhonná a mám čistý trestní rejstřík.
2, Jsem seznámen s dlouhodobým programem Pirátské strany a pravidly jednání Pirátů.
3, Uvádím, že nejsem trestně stíhán a není proti mě vedeno exekuční či insolvenční řízení.
4, Uvádím, že v současné době nezastávám funkci ani nevykonávám činnost, která by mohla být vykládána jako střet zájmů s výkonem funkce zastupitele či radního, a komentář, jak chci s tímto případným střetem zájmů naložit v případě mého zvolení. Zejména uvádím, že já sám či osoby mě blízké nejsou společníky či členy orgánů obchodních společností v kraji.
5, Uvádím, že v posledních deseti letech jsem nebyl členem jiné politické strany. Kandidoval jsem v komunálních volbách 2014 jako nezávislý kandidát na samostatné kandidátce.
6, Uvádím, že vykonávám funkci zastupitele obce Vejprnice. Dále nevykonávám žádnou veřejnou funkci a nejsem členem komisí či výborů kraje či obcí, dozorčích či správních rad krajem či obcemi ovládaných obchodních společností a za koho jsem do nich nominován. V roce 2014/2015 jsem byl členem kontrolního výboru (KV). Z KV jsem byl odvolán, jelikož jsem poukazoval na zasahování rady obce do činnosti KV. Zastupitele obce Vejprnice se vzdát nemohu, jelikož není pirátský kandidát, který by za mě uvolněné místo přebral. Kandidovali jsme v koalici s TOP09 a Nezávislými.
7, V případě mého zvolení jako zastupitele Plzeňského kraje se zavazuji k plnění všech závazků uvedených v dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry část druhá bod pět. Dále se zavazuji dodržovat standardy Pirátů dle části desáté.
8, Můj profil je vyplněn zde https://lide.pirati.cz/personProfile/201/
9, Jsem připraven plnit nároky očekávání dle části třetí až páté dle dokumentu Nároky na krajské zastupitele a základní pravidla hry.

Omlouvám se, na grilování nebudu přítomen. Tou dobou budu někde nad středozemním mořem. Pokud má někdo dotaz, tak prosím nelépe přes messenger. Nebo ať zkusí napsat třeba Míra v době grilování do 19:30 budu na letišti u wifi.

Jsem rád, že se o pozice uchází spousta kvalitních kandidátů napříč krajem. Vypadá to na dobrý začátek pirátské plavby krajem :fet:
Jiří Pek :idea:
Pirátský zastupitel Vejprnice
jiri.pek@pirati.cz
tel: 735 890 661

Uživatelský avatar
Daniel.Kus
Místní předsednictvo
Příspěvky: 158
Registrován: 16 říj 2017, 13:07
Profese: jednatel společnosti provozující e-shop
Dal poděkování: 249 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: KS PLK - Primární volby k volbám do krajského zastupitelstva

Příspěvek od Daniel.Kus »

Ahoj všichni, já v žádném případě nechci kandidovat :lol: , ale dovolím si několik málo vět.

Mne jste poslali do voleb do Senátu a jelikož budou obě volby spojené, cítím potřebu se vyjádřit k tomu týmu, který se zde na foru rodí.
A mohu říct naprosto otevřeně a jasně, že to podle mne nevypadá vůbec špatně. :fet:

Je vidět, že jsme udělali hodně práce a posílili i svá sebevědomí a do boje o kraj se hlásí dost kvalitních lidí.
Myslím si, že budeme dobře spolupracovat a proto jsem byl moc rád, když byl lídrem zvolen @Rudolf.Spotak , zrovna i na čelních místech budou lidé, kteří budou i se mnou v kampani spolupracovat a já s nimi.
Protože jinak to nepůjde.
Ten tým vytvořený z @Petr.Vileta (nenahraditelného šťourala a objevitele skulin),úspěšného radního @Pavel.Hais, našeho vejprnického ombudsmana @Jiri.Pek, rebela @Jiri.Hanousek , @Magda.Dankova (protože její pohled byť někdy silně kritický bude pro mně vždy přínosem a věřím, že i pro Vás, navíc je skvělá na social marketing), @Martin.Ptacek (s analytickým myšlením a s výbornou orientací v tolik důležité dopravě), spolehlivého @Jan.Hutter, pracovitého @Filip.Sequens a v neposlední řadě potřebujete skvělého právníka a advokáta a online marketéra v jedné osobě @Milan.Chaloupka, který pomůže hodně v kampani a hlavně pak při řešení právních problémů bude nedocenitelný.
Ostatním děkuji za projevenou odvahu a volby ukáží, jak to dopadne.
Tímto všem vyjadřuji svou podporu a budu moc rád, když primárky dopadnou tak, že budeme pak všichni společně makat na kampani.
Určitě tam vám i mne pár jmen ještě chybí,ale nemůžeme mít všechno a taky ještě neskončil čas:)
Děkuji a tímto se omlouvám za příspěvek, který by někomu mohl připadat jako spam :D
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je“ (J. Werich)

--------------------------
Daniel Kůs
1.místopředseda MS Plzeň
Pirátský zastupitel města Plzně
Pirátský zastupitel MO Plzeň 3

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Vedoucí administrativního odboru
Příspěvky: 28693
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 24752 poděkování
Dostal poděkování: 20835 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PLK - Primární volby k volbám do krajského zastupitelstva

Příspěvek od Petr.Vileta »

Daniel.Kus píše:
05 led 2020, 20:05
Ahoj všichni, já v žádném případě nechci kandidovat :lol: , ale dovolím si několik málo vět.
Hmm, ani na výslovně pro tebe vyhrazeném posledním místě? Tedy přeji ti úspěch v senátních volbách, to ano, nechci malovat čerta na zeď, ani straky na vrbu, ale co kdyby ... tak by ses do krajského zastupitelstva docela hodil. A pokud budeš zvolen v obou volbách, můžeš se, logicky, jedné funkce vzdát. To pochopí každý. ;)
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Uživatelský avatar
Jiri.Hanousek
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 17
Registrován: 12 čer 2018, 15:43
Profese: stavební inženýr
Dal poděkování: 26 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování

Re: KS PLK - Primární volby k volbám do krajského zastupitelstva

Příspěvek od Jiri.Hanousek »

Petr.Vileta píše:
05 led 2020, 21:36
Daniel.Kus píše:
05 led 2020, 20:05
Ahoj všichni, já v žádném případě nechci kandidovat :lol: , ale dovolím si několik málo vět.
Hmm, ani na výslovně pro tebe vyhrazeném posledním místě? Tedy přeji ti úspěch v senátních volbách, to ano, nechci malovat čerta na zeď, ani straky na vrbu, ale co kdyby ... tak by ses do krajského zastupitelstva docela hodil. A pokud budeš zvolen v obou volbách, můžeš se, logicky, jedné funkce vzdát. To pochopí každý. ;)
Petře já myslím, že Dan dělá dobře, že se rozhodl jenom pro senát. Asi jenom ty s Magdou se hlásíte do třetího zastupka. To už může člověka trochu rozptylovat. Tolik kolegů-zastupitelů už si ani nezapamatuješ. A když se nám teď na čelní místa hlásí většina lidí úplně bez mandátu, nebo s jedním, tak to ve výsledku bude více aktivně zapojených lidí v kraji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Hanousek za příspěvky (celkem 4):
Viktor.Krutina, Rudolf.Spotak, Milus.Kotisova, Vladimir.Vapenik

Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 143
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 73 poděkování
Dostal poděkování: 295 poděkování

Re: KS PLK - Primární volby k volbám do krajského zastupitelstva

Příspěvek od Pavel.Bosak »

Jiri.Hanousek píše:
06 led 2020, 10:26
Petře já myslím, že Dan dělá dobře, že se rozhodl jenom pro senát. Asi jenom ty s Magdou se hlásíte do třetího zastupka. To už může člověka trochu rozptylovat. Tolik kolegů-zastupitelů už si ani nezapamatuješ. A když se nám teď na čelní místa hlásí většina lidí úplně bez mandátu, nebo s jedním, tak to ve výsledku bude více aktivně zapojených lidí v kraji.
Připomenu jen, že Petr je od 1. ledna v důchodu, takže času spousta. Myslím, že by to v pohodě zvládl. A Magda je žena. Ty nám na kandidátkách citelně chybí. A umí upoutat pozornost, což potřebujem. Věřím, že by se zachovala zodpovědně, a své závazky jinde omezila ve vztahu k výsledkům voleb.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Bosak za příspěvky (celkem 3):
Rudolf.Spotak, Petr.Vileta, Vladimir.Vapenik

Odpovědět

Zpět na „Plzeňský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů