Nominace Jana Nováka do Kontrolní Komise

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Podporuji Nominaci Jana Nováka do Kontrolní komise

Pro
51
82%
Proti
8
13%
Zdržuji se
3
5%

Celkem hlasujících: 62 - Celkem hlasů: 62

Jan.Novak
Kontrolní komise
Profese: Politolog, Historik
Dal poděkování: 2464 poděkování
Dostal poděkování: 1981 poděkování

Nominace Jana Nováka do Kontrolní Komise

Příspěvek od Jan.Novak »

Ahoj!

tímto bych vás rád poprosil o podporu mojí kandidatury do Kontrolní komise. Dlouho jsem zvažoval zda-li být opět kontrolním komisařem (jsem jím déle jak půlku svého "stranického života"). Nakonec jsem došel k názoru, že bych kandidovat měl, ať již kvůli předání zkušeností, či kvůli tomu, že dalších kvalitních kandidátů není mnoho. Jeden je dokonce z ranku "cesta je mi jedno, hlavně že dojdu do cíle", přitom KK je právě od toho, aby hlídala cestu po které jdeme. Nejde o to mít co nejvyýkonějšího robota, ale o to, aby v KK byli lidi, kteří maximálně souzní s hodnotami Pirátů a zároveň chápou citlivost práce v KK. Nehlídáme jen "předpisy", ale to aby se z nás pomalu a plíživě nestali Ti, které kritizujeme.
Pokud budu zvolen udělám maximum proto, aby:
Spory byly řešeny co nejvíce smírně
Všichni si byli před přezkumnými orgány rovni
Posuzovat vše v kontextu
Zrychlit "odbavování" případů
Dokončit kontrolu výběrových řízení mimo Prahu
Dbát na "ducha zákonů"

Ještě něco málo o mě - v době volby mi bude 29 let, do strany jsem vstoupil v roce 2010. Celou dobu působím v JčK, založil jsem MS Českobudějovicko, jehož jsem nyní místopředsedou. V Týně nad Vltavou jsem neuvolněným radním pro IT a občanskou angažovanost. Kandiduji na čelo krajské kandidátky JčK, mimo tří volebních období v KK jsem byl i vedoucím PO v době parlamentních voleb. V tomto volebním období KK jsem zavedl souhrnný přehled v Redmine, kde se můžete podívat i na případy, které jsem zpravodajoval. V době volby do KK bude ze strany KK dořešena souhrnná kontrola v rámci KS Praha.

Michaela.Skokanova
Kontrolní komise
Profese: studentka a sociální pracovnice
Dal poděkování: 5442 poděkování
Dostal poděkování: 2257 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jana Nováka do Kontrolní Komise

Příspěvek od Michaela.Skokanova »

Honza je sice trochu blbeček, ale nakonec se mi s ním spolupracovalo dost dobře, takže má můj hlas :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Skokanova za příspěvky (celkem 8):
Jan.Novak, Lenka.Kozlova, Roman.Pasek, Petr.Vileta, Rostislav.Reha, Karel.Nejedlik, Petr.Lysek, Milos.Zmeskal
administrativní podpora KK - 770 193 715 -- 6o7 876 737
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Petr.Vileta
Vedoucí administrativního odboru
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 24762 poděkování
Dostal poděkování: 20838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jana Nováka do Kontrolní Komise

Příspěvek od Petr.Vileta »

Michaela.Skokanova píše:
02 led 2020, 18:51
Honza je sice trochu blbeček, ale nakonec se mi s ním spolupracovalo dost dobře, takže má můj hlas :)
S blbečky se pracuje vždycky nejlíp, podívej se do Strakovky. :lol: OFFTOPICPromiň Honzo, nemohl jsem si to odpustit. ;)
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“