Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Podporuji nominaci Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Pro
65
37%
Proti
100
57%
Zdržuji se
11
6%
 
Celkem hlasujících: 167 - Celkem hlasů: 176

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34600
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Petr.Vileta »

Frantisek.Pudil píše: 18 pro 2019, 12:43 No vždyť jo. Já ho zase podpořit můžu a podpořím. Jen by to chtělo asi ještě pár kandidátů. Protože když se budou volit tři ze tří tak to bude s tou nepodporou bude těžká věc:-)
Takže ty jsi Machiavellista?

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Frantisek.Pudil píše: 18 pro 2019, 12:43 No vždyť jo. Já ho zase podpořit můžu a podpořím. Jen by to chtělo asi ještě pár kandidátů. Protože když se budou volit tři ze tří tak to bude s tou nepodporou bude těžká věc:-)
Podporu mají aktuálně čtyři lidi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 3):
Rostislav.Reha, Vojtech.Pikal, Lukas.Hejduk

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Štěpáne, bohužel až teď jsem si přečetl tvůj další útok na mne ve vláknině týkající se kandidatury Míši Skokanové:
Stepan.Strebl píše: 13 pro 2019, 19:20 Smutného ročního výročí dosáhl (...) podnět na Filipa Smoljaka, který fyzicky napadl lidi na vánočním večírku minulý rok a písemně hrozil zaměstnavateli našeho zastupitele.
Je mi líto Štěpáne, ale opět tě vyzývám, abys tato svoje tvrzení, která pokládám za hrubě urážlivá a nepravdivá, doložil. Je třeba poznamenat, že KK nic takového neshledala. Nedávno jsem byl totiž pouze odhalen jako syčák, který si stěžoval zaměstnavateli na vašeho zastupitele. Možná je ti to úplně jedno, ale já prostě vnímám tento malý rozdíl v manipulativním a křivém tvrzení: "hrozil zaměstnavateli" x "stěžoval si zaměstnavateli" na někoho jiného.

Podnět ke KK na tebe jsem již podal, nyní ho rozšiřuji ještě o podezření z korupce, kde také figuruješ. Tvým působením na Praze 3 se letos v jiné věci již jednou zabývalo státní zastupitelství (z podnětu jiného státního orgánu - Inspekce MV) a další orgány činné v trestním řízení (mohu doložit uvedením čísel jednacích, neboť jsem byl ve věci podávat vysvětlení), ale samozřejmě to doložím jen soudu, neboť věc není patrně zdaleka skončena a nechci ohrozit další postup OČTŘ.

Takže je zcela absurdní, abys vůbec pokračoval ve své kandidatuře do KK, i když máš na to samozřejmě právo, které ti neupírám. Jen tě za tuto nehoráznost co nejostřeji kritizuji.

Pokud bys byl zvolen členem KK, může se totiž stát, že bys byl prvním členem kontrolního orgánu Pirátů, který je trestně stíhán. Tím samozřejmě nechci předjímat, jak OČTŘ v tvém případě rozhodnou a upřímně řečeno, svým způsobem ti fandím, abys byl jen vyloučen ze strany a tím tvoje neuvěřitelné působení u Pirátů jednou pro vždy skončilo!
Jan.Lipavsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1260
Registrován: 21 srp 2013, 13:33
Profese: Analytik
Dal poděkování: 1626 poděkování
Dostal poděkování: 2311 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Jan.Lipavsky »

Zdravím,
chtěl bych podpořit nominaci Štěpána do KK.
Nemám dostatek času pročítat všechny diskuzní příspěvky, které se v tomto vlákně za 2 dny vyrojily ... Zaznamenal jsem, že řada z nich se staví proti Štěpánovi a to v dost osobní rovině. Nechci se vyjadřovat k něčemu, čeho jsem nebyl svědkem.
Chci tu připomenout Štěpána, se kterým jsem aktivně a intenzivně spolupracoval na volební kampani před volbami do PS (2017). S minimálními prostředky se dostavil maximální úspěch. Neříkám, že to byla jen jeho zásluha, bez desítek dalších členů a dobrovolníků by to nešlo, ale Štěpán byl logistickým mozkem této kampaně. Jsem přesvědčen, že to nedělal pro své sebeuspokojení, ale protože je přesvědčený Pirát, který chce, aby se věci na naší politické scéně rozhýbaly.
To, že se nyní hlásí o nominaci do KK, do prostředí k němu nenakloněnému, ba přímo bojovně naladěnému, bere jako výzvu rozhýbat stojaté vody současné KK.
K tomu mu přeji hodně síly a má moji plnou důvěru. O tom, že zná naše vnitrostranické předpisy, nepochybuji.


PS. Stávající KK přeji, aby podání týkající se Štěpána zdárně vyřešila před koncem svého funkčního období
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Lipavsky za příspěvek:
Jiri.Belsan
Uživatelský avatar
Barbora.Hruzova
Příspěvky: 378
Registrován: 27 říj 2013, 22:24
Profese: knihovnice, spisovatelka
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 1790 poděkování
Dostal poděkování: 826 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Barbora.Hruzova »

Jan.Lipavsky píše: 22 pro 2019, 13:36 Chci tu připomenout Štěpána, se kterým jsem aktivně a intenzivně spolupracoval na volební kampani před volbami do PS (2017). S minimálními prostředky se dostavil maximální úspěch. Neříkám, že to byla jen jeho zásluha, bez desítek dalších členů a dobrovolníků by to nešlo, ale Štěpán byl logistickým mozkem této kampaně. Jsem přesvědčen, že to nedělal pro své sebeuspokojení, ale protože je přesvědčený Pirát, který chce, aby se věci na naší politické scéně rozhýbaly.
To, že se nyní hlásí o nominaci do KK, do prostředí k němu nenakloněnému, ba přímo bojovně naladěnému, bere jako výzvu rozhýbat stojaté vody současné KK.
K tomu mu přeji hodně síly a má moji plnou důvěru. O tom, že zná naše vnitrostranické předpisy, nepochybuji.


PS. Stávající KK přeji, aby podání týkající se Štěpána zdárně vyřešila před koncem svého funkčního období
Musím souhlasit. To, že Štěpán objednal nejlevnější trička z naší spřátelené Číny, byl jistě ten rozhodující moment, který nám vyhrál volby! 8-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Hruzova za příspěvky (celkem 6):
Michaela.Nepejchalova, Dalibor.Zahora, Jan.Novak, Filip.Smoljak, Jakub.Dedek, Milos.Zmeskal
Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Jan.Lipavsky píše: 22 pro 2019, 13:36 PS. Stávající KK přeji, aby podání týkající se Štěpána zdárně vyřešila před koncem svého funkčního období
Proč?
Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Filip.Smoljak píše: 22 pro 2019, 21:57
Jan.Lipavsky píše: 22 pro 2019, 13:36 PS. Stávající KK přeji, aby podání týkající se Štěpána zdárně vyřešila před koncem svého funkčního období
Proč?
Tady bude místo pro odpověď Jana Lipavského.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Smoljak za příspěvky (celkem 5):
Michaela.Nepejchalova, Jan.Bednarik, Petr.Vileta, Katerina.Stojanova, Milos.Zmeskal
Jan.Lipavsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1260
Registrován: 21 srp 2013, 13:33
Profese: Analytik
Dal poděkování: 1626 poděkování
Dostal poděkování: 2311 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Jan.Lipavsky »

Proč?

Protože KK má před sebou ještě měsíc (odečtu-li Vánoce a Nový rok tak 3 týdny), kdy může stížností na Štěpána dotáhnout do konce a předat je s návrhem výroku RK, pokud je shledá jako důvodné, nebo je odložit.

Obecně vzato, KK by měla vyřešit pokud možno co nejvíce podání, aby končila své období s co nejčistším stolem.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Je pravda, že roční lhůta k vyřízení je zcela na místě, pokud ta samá platí k vyřízení i u přestupků, měli bychom se jí držet i my.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Kontrolní komise
Příspěvky: 3069
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4840 poděkování
Dostal poděkování: 6417 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Jan.Hora »

Doplním pro info, že podnět už KK posunula k RK, čímž bychom tenhle OT mohli opustit :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hora za příspěvky (celkem 7):
Michaela.Nepejchalova, Martin.Stanek, Frantisek.Dosedel, Dalibor.Zahora, Rostislav.Reha, Jiri.Ulip, Jakub.Dedek

Jan Hora
KS Praha
PMS Praha 4
zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“