Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Podporuji nominaci Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Pro
65
37%
Proti
100
57%
Zdržuji se
11
6%
 
Celkem hlasujících: 167 - Celkem hlasů: 176

Uživatelský avatar
Michaela.Krausova
Člen KS Praha
Příspěvky: 288
Registrován: 20 říj 2010, 22:02
Profese: Studentka hledající smysl na FHS
Bydliště: Žižkoff
Dal poděkování: 409 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Michaela.Krausova »

Podporuji Štěpána do kontrolní komise a jsem nadšená, že se znovu rozhodl investovat svůj čas a talent do práce pro Piráty :) nejednou jeho pracovitost a nápady přinesly své ovoce a plody Štěpánova příspěvku do kampaně sklízí dodnes Piráti po celé republice. Štěpána znám víc jak 3 roky, za tu dobu jsem ho poznala jako:

1) pečlivého
2) profesionálního
3) svědomitého
4) pracovitého
5) věci dokončujícího
6) kreativního
7) a nikdy se nevzdávajícího

Parťáka. Do věcí jde s elánem a jsou za ním vidět reálné výsledky. Ať už jsou to progresivní změny a úspory na městské části Prahy 3, kde je místostarostou, nebo odvážné vize, které dokázal i přes zapeklité překážky naplnit. Nikdy nezapomenu, jak se na jaře 2017 publikum při jeho prezentaci zasmálo, když řekl, že jakýkoliv výsledek ve sněmovních volbách pod 10 % bude neúspěch a o půl roku později jsem nevěřícně koukala na to číslo 10,79 % a říkala si, že Štěpán byl možná jeden z mála, kdo tomu od počátku opravdu věřil. Podobně když se minulý rok zasadil, že Prahu povede pirátský Primátor.

Proto si myslím, že Štěpán je velmi kvalitním kandidátem do kontrolní komise, který může její působení posunout zas o kus dál. Navíc díky své předchozí práci pro Piráty si velmi dobře osvojil pirátská pravidla a předpisy. Tím, že jsme se za poslední dva roky hodně posunuli, tak i nároky na pirátské týmy by se tomu měly přizpůsobit, pokud chceme dál růst a oslovovat nové lidi, s jejichž nedostatek se v současné personální krizi u Pirátů potýkáme.

Každému bylo dáno do vínku něco - někdo exceluje v komunikaci s lidmi, či je ochotný věnovat čas širokým diskuzím, někdo jiný zase vyniká v posouvání věcí kupředu a vytváření nových chytrých řešení. Tato rozmanitost dělala Piráty silnou posádkou a než abychom se za své nedostatky navzájem vybíjeli, je lepší využít své silné stránky tam, kde se to hodí a i zde se přikláním k rozmanitějšímu zastoupení členů kontrolní komise, kteří se budou moci navzájem korigovat k větší spravedlnosti a ku prospěchu práce celé komise a ostatně celé strany.

Mé současné zkušenosti s KK jsou rozpačité, chybí mi proaktivní a nezaujatý dohled nad Piráty po celé republice a prioritizace řešení jednotlivých stížnosti a podání, kdy jsou některé důležité věci odkládány a řeší se marginálnější záležitosti. Kontrolní komise také často kontroluje něco, kde nejsou žádná jasná pravidla a bylo by na místě se spíše obrátit na republikový výbor, aby chybějící postupy upřesnil, pokud je od členů něco vyžadované, než hledání každé možné záminky pro obvinění.

Při spolupráci s KK jsem se vždy snažila být maximálně vstřícná a poskytovat detailní odpovědi i součinnost nad rámec svých povinností a pokud se mi něco nelíbilo, neformálně a bez veřejného očerňování jsem na nesrovnalosti interně upozornila, abychom se mohli dobrat společného řešení jinde, než veřejnou dehonestací na fóru.
Matej.Kubicek píše: 15 pro 2019, 18:43 Volali mi z firmy, kde jsem pracoval v do konce roku 2016, že si někdo od pirátů na mně zjišťoval reference. Bez mého vědomí a téměř 3 roky po tom, co jsem odešel.
Chápu, že to není protizákonné, nicméně mi to přijde jako velmi neprofesionální.
Mrzí mě, když se dozvídám, že kontrolní komise lustruje dobrovolníky, kteří se rozhodli věnovat svou odbornost a volný čas k nezištné pomoci Pirátům. Přitom k tomu dle mě nebyl důvod, po dohodě s Janou Kolaříkovou zde sdílím email, ve kterém nám Jana doporučila Matěje Kubíčka pro spolupráci v Praze na Magistrátu a jeho kompetence sama prověřila.
Ahoj,

Dneska jsem se potkala s Matějem Kubíčkem, abychom si ujasnili, v čem by rád pomáhal. Má zkušenosti s AC, tudíž mě napadlo, že by se mohl zapojit při vybírání lidí na magistrátu.

Má své stálé zaměstnání, toto by pro Piráty dělal dobrovolně, popř. na nějakou malou dohodu o provedení práce (líp by to obhájil před manželkou 😀 ).

Určitě ho využijte jako poradní hlas, velmi jsme si rozuměli co se týče nastavení procesů výběrka atd.

Taky je schopen vám vymyslet AC na základě požadavků a vyhodnotit lidi.

Dneska jsme ho zapojili do tvorby lídrovského kurzu a ví, o čem mluví.
Není se pak čemu divit, že lidé jsou z takových praktik otrávení a cítí se podvedení. Ačkoliv jsme Matějovi jednorázově vyplatili symbolickou odměnu, většinu práce dělal ve svém volném čase, nezasloužil si, aby někdo za jeho zády a bez mandátu volal jeho bývalým zaměstnavatelům, ale věřím, že se z toho do budoucna poučíme.

Nic to ale nemění na skutečnosti, že práce komise si i přesto vážím a vím, že je to práce velmi náročná a často i nevděčná, kdo nic nedělá, nic nezkazí, a proto se nezdráhám ocenit, že např. otázky týkající se Prahy byly od KK pečlivé a podnětné. Pokud by byl takový přístup uplatněn celorepublikově a otázky nezaujatě vyhodnoceny, neměla bych o KK žádnou starost. To by samozřejmě vyžadovalo ještě větší časovou dotaci a názorovou pluralitu a myslím si, že účast Štěpána je skvělá příležitost, jak komisi posílit.

Držím palce a jak ostatně uznali kandidáti do předsednictva na poslední krajské schůzi v Praze, forum je prostředí, kde je nemalá část členské základny podreprezentovaná. Naopak menšina lidí se tu chová jako drancovníci zapojení ve 40 diskuzích nonstop, což pak vytváří nerealistický obraz probíhajících událostí.Takže i když se zdá, že to tu Štěpán schytává ze všech stran, spousta těch, kteří Štěpána a jeho práci znají, i podle průběžného výsledku ankety, jeho chuť kandidovat vítají a oceňují aniž by to sem chtěli psát, ostatně i já dnes pro větší vyváženost diskuze dělám výjimku.
Fórum - soap opera Pirátské strany OFFTOPICVám nahradí vše, o co ve svém životě přicházíte. Na fóru můžete psát všechno. Získáte spoustu nepřátel, se kterými se budete moci celé dny urážet a důmyslně dovádět k šílenství. Umožníme Vám víc než jen sledovat hromadná spojenectví znepřátelených skupin pomstychtivých uživatelů, ale dokonce se budete moci tohoto dobrodružství účastnit - ZADARMO.
Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 295
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: Vedoucí PO
Dal poděkování: 80 poděkování
Dostal poděkování: 410 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Petr.Vileta píše: 15 pro 2019, 21:37
Matej.Kubicek píše: 15 pro 2019, 18:43 Volali mi z firmy, kde jsem pracoval v do konce roku 2016, že si někdo od pirátů na mně zjišťoval reference. Bez mého vědomí a téměř 3 roky po tom, co jsem odešel.
Chápu, že to není protizákonné, nicméně mi to přijde jako velmi neprofesionální.
No, když do svého představení napíšeš "S managementem, který mně nabíral mám dosud velmi dobré vztahy. Ten byl bohužel vyměněn a po dvou letech jsem byl zařazen do kategorie nežádoucích zaměstnanců a byl jsem donucen si hledat nové působiště." tak se nediv, že se o to někdo zajímá. :) Ale máš u mě bod za upřímnost.
2 rychle body:
1. To co tam pisu se tyka prace, kde jsem byl od 2017 do 2019. Tedy prace, kam se nevolalo. Volalo se do meho pusobeni od 2014 do 2016.
2. Nemam problem s tim, ze se volalo, mam problem s tim, ze jsem o tom nevedel. Kdyby mi nekdo zavolal a zeptal se mne, tak to tady neresim. Proto jsem to prirovnal k praktikam STB.

Mimochodem tohle jednani odsoudila i Jana z PO jako neprofesionalni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Matej.Kubicek za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Jiri.Hoskovec
Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 295
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: Vedoucí PO
Dal poděkování: 80 poděkování
Dostal poděkování: 410 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Tereza.Vovesova píše: 15 pro 2019, 21:51
Jiri.Hoskovec píše: 15 pro 2019, 20:33
Ondra.kl píše: 15 pro 2019, 20:23
... doplnil jsem citaci, protože se objevily další příspěvky ... takže je ti už asi jasné, že jsem míři jiným směrem ;)
škoda, doufal jsem, že nejsem jediný, kdo by rád dělal rozdíl mezi KK a STB :-(
Nějak nechápu, co se vám nelíbí na postupu KK. Ve výběrových řízení v rámci samospráv je naprosto normální, že se kontaktují bývalí zaměstnavatelé. Proč v tom vidíte problém a navíc tady tenhle postup přirovnáváte k praktikám STB?

Edit: A ještě jsem si vzpomněla, že když jsem měnila zaměstnání v Irsku, tak reference od předchozích zaměstnavatelů byly samozřejmostí, kterou člověk předkládal při pohovoru a budoucí zaměstnavatel si naprosto běžně informace ověřoval, takže tu poznámku o STB jste si opravdu mohli odpustit.
Ano, problem je v tom, ze ja vam zadny referencr nenabizel, vy jste si je vzali sami, bez meho vedomi.
Jelikiz jsem nevedel kdo to byl, moje prvni reakce byla, ze Vas nahlasim KK, ale kdyz jsem zjistil ze na hrade sedi drak, tak jsem se na to vykaslal.
Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2245
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 3698 poděkování
Dostal poděkování: 2658 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Jan.Novak »

Matej.Kubicek píše: 16 pro 2019, 12:50
Petr.Vileta píše: 15 pro 2019, 21:37
Matej.Kubicek píše: 15 pro 2019, 18:43 Volali mi z firmy, kde jsem pracoval v do konce roku 2016, že si někdo od pirátů na mně zjišťoval reference. Bez mého vědomí a téměř 3 roky po tom, co jsem odešel.
Chápu, že to není protizákonné, nicméně mi to přijde jako velmi neprofesionální.
No, když do svého představení napíšeš "S managementem, který mně nabíral mám dosud velmi dobré vztahy. Ten byl bohužel vyměněn a po dvou letech jsem byl zařazen do kategorie nežádoucích zaměstnanců a byl jsem donucen si hledat nové působiště." tak se nediv, že se o to někdo zajímá. :) Ale máš u mě bod za upřímnost.
2 rychle body:
1. To co tam pisu se tyka prace, kde jsem byl od 2017 do 2019. Tedy prace, kam se nevolalo. Volalo se do meho pusobeni od 2014 do 2016.
2. Nemam problem s tim, ze se volalo, mam problem s tim, ze jsem o tom nevedel. Kdyby mi nekdo zavolal a zeptal se mne, tak to tady neresim. Proto jsem to prirovnal k praktikam STB.

Mimochodem tohle jednani odsoudila i Jana z PO jako neprofesionalni.
Ač jsem nevolal já, tak to padá na mě a osobně jsem se Ti za to omluvil, že jsme to mohli udělat lépe.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 2):
Matej.Kubicek, Jiri.Belsan

Předseda MS Českobudějovicko
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 295
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: Vedoucí PO
Dal poděkování: 80 poděkování
Dostal poděkování: 410 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Jan.Novak píše: 16 pro 2019, 07:24
Jiri.Hoskovec píše: 15 pro 2019, 23:55
Tereza.Vovesova píše: 15 pro 2019, 21:51

Nějak nechápu, co se vám nelíbí na postupu KK. Ve výběrových řízení v rámci samospráv je naprosto normální, že se kontaktují bývalí zaměstnavatelé. Proč v tom vidíte problém a navíc tady tenhle postup přirovnáváte k praktikám STB?

Edit: A ještě jsem si vzpomněla, že když jsem měnila zaměstnání v Irsku, tak reference od předchozích zaměstnavatelů byly samozřejmostí, kterou člověk předkládal při pohovoru a budoucí zaměstnavatel si naprosto běžně informace ověřoval, takže tu poznámku o STB jste si opravdu mohli odpustit.
Ve výběrových řízeních je samozřejmě shánění referenci běžné. Není ale běžné, aby zcela jiný stranický orgán, který není PO dělající výběr, takovéto informace poptával a zasahoval takto do soukromí spolustraníků. Doufám, že na tom, že strana nemá zasahovat do civilních zaměstnání svých členů je větší shoda, než se tady z vlákna může zdát.
Sice nechápu jak se to týká nominace Štěpána Štrébla, nicméně: Pokud kontroluješ výběrová řízení v Praze, tak Tě logicky zajímá erudice člověka, který je považován za odborníka. Jak jsem říkal již @Matej.Kubicek - nevidím v tom problém. Měl jsem za to, že i Matěj pochopil proč jsme se na to ptali.
Tak v tomhle shoda neni. Do telefonu ses mi omluvil a pripustil, ze jste se zeptat meli.
Nejde o fakt zjisteni referenci, ale jde o volani lidem, ktery jsem 3 roky nevidela zjistovani co jak jsem pro ne delal.
Chapete, ze mne to neuvedlo v nejlepsim svetle?

Ten clovek mi volal a ptal se mne, co jsem provedl a jestli v necem jedu. Zvlaste kdyz volate do firmy, ktera byla spjata s nejvetsimi politickymi kauzami kolem roku 2012.

Sorry ale u Policie to kazdy chape, ale ani PO tohle nedelaji, natoz vnitro stranicke organy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Matej.Kubicek za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Hoskovec, Matej.Sandor
Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Uživatelský avatar
Jiri.Hoskovec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 644
Registrován: 15 bře 2017, 12:45
Profese: Úředník
Dal poděkování: 905 poděkování
Dostal poděkování: 1385 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Jiri.Hoskovec »

Michaela.Skokanova píše: 16 pro 2019, 11:22 Kdybych nebyla v orgánu, který má za úkol kontrolovat dodržování předpisů, pravidel a principů, tak bych ani nevěděla, že děláš na magoši, protože by mě to nezajímalo. Z pozice člena KK si chci prostě normálně ověřit, že proběhlo výběrko, přestože magistrát se nějakou archivací neobtěžuje. V čem mám jako předsedkyně KK menší právo na informace než jako řadový občan? :?
Máš právo na informace jako každý řadový občan.
Tak ses ale netázala, vyžadovala jsi podklady z titulu komise. Ale kontrolní komise strany je ve vztahu k magistrátu zcela irelevantní, ač je to těžké si připustit, stejně jako nemáte žádný mandát obvolávat bývalé zaměstnavatele svých spolustraníků.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Hoskovec za příspěvky (celkem 2):
Jan.Bartko, Matej.Sandor
Uživatelský avatar
Lukas.Hejduk
Kontrolní komise
Příspěvky: 571
Registrován: 16 říj 2012, 22:37
Profese: bookmaker, IT developer
Bydliště: Praha - Zličín
Dal poděkování: 1148 poděkování
Dostal poděkování: 2439 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Lukas.Hejduk »

Já vím, že každý vlákno se zvrhne v totální flame plný OT OFFTOPICjo, trochu jsem taky přispěl, který občas někdo rozředí oslavnym/kritickym příspěvkem, který diskusi vrátí o 3 strany zpátky, takže snažit se tu o nějaký seriozní posun diskuse je asi marný. Třeba očekávat, že se tu omluví ty dva 'znalci historie' a 'mistři analogie' za přirovnávání k StB, se asi nedá čekat.

Ale protože je to Štěpánovo nominační téma, on doručil nominaci a kandidovat evidentně bude, tak by alespoň mohl odpovědět na otázky. Viz. třeba:
Jan.Bednarik píše: 15 pro 2019, 18:53 - Vzdáš se v případě zvolení do KK práva nahlížet na důvěrné materiály týkající se těchto podání?
- Nepřipadáš si ve střetu zájmů a nemyslíš si, že by s kandidaturou do KK bylo lepší počkat, až se ta podání uzavřou?
- Pokud by některé z těch podání skončilo u RK, a ta by uložila KK úkol podat trestní oznámení proti tvé osobě, splnil by jsi jako případný člen KK tento úkol?
+ třeba já psal tohle: viewtopic.php?p=665046#p665046
Na některé z těch věcí mě regulérně zajímala reakce, ale protože tam vysloveně nejsou otázky, tak takto:
1) Štěpáne, obviňuješ KK z toho, že je zaujatá. Můžeš prosím doložit konkrétní příklad, kdy se to projevilo na nějakém rozhodnutí KK?
2) Obviňuješ KK, že je zaujatá vůči tobě a že se to mmj. projevuje skrz Vaše spory na foru. Jak se to liší od situace, kdy ty budeš sedět v KK a rozhodovat o lidech se kterými ty máš spory na foru?
3) Můžeš poukázat na jedno další (dle tebe) zásadní pochybení nebo zásadně nezvládnuté podání mimo toho, které se týká P3 a pořád se tu na něm točíte?

Díky moc za odpovědi!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Hejduk za příspěvky (celkem 6):
Martin.Stanek, Tereza.Vovesova, Dan.Lestina, Jan.Novak, Michaela.Nepejchalova, Jan.Bednarik
Uživatelský avatar
Pavel.Tauer
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 237
Registrován: 05 lis 2013, 01:38
Profese: IT specialista
Bydliště: U smaltovny 7, Praha 7
Dal poděkování: 513 poděkování
Dostal poděkování: 514 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Pavel.Tauer »

Vojtech.Pikal píše: 15 pro 2019, 21:40 Jinak jsem nahodil něco k jednomu zde diskutovanému příkladu: https://redmine.pirati.cz/issues/6863#note-11
Věřím, že to s uzavřením pomůže.
Krásný příklad toho, že když se chce, dají se věci vyřešit celkem rychle a bez emocí :)

Z mého předešlého příspěvku to asi nevyznělo zcela jasně a proto bych to rád uvedl na pravou míru. Velmi mě irituje, když je zde Štěpánu Štréblovi vytýkán jeho vztah k několika podáním u KK. Zvláště pak od současných členů KK. Hlavně díky jejich nečinnosti zůstávají tyto případy stále otevřené a mnoho Pirátů tak může nabýt dojmu, že nic horšího než Štěpán Štrébl v KK nás snad ani nemůže potkat. Můj názor je přesně opačný. Štěpán řídil naši zatím nejúspěšnější volební kampaň v komunálních volbách v Praze. Někteří mohou namítnout, že dobré zboží se prodává samo, nebo že volební kampaň pro liberálně smýšlející stranu nepřinese víc jak 5% hlasů. Přesto vidím zásadní rozdíl mezi faktickým a zodpovědným řízením takovéto akce od chaosu který provázel kampaň v Eurovolbách. Štěpán dokázal usměrnit všechny neřízené střely tak, že jsme konečně všichni věděli co máme dělat, jaké úkoly máme a do kdy je třeba je splnit. A i když na někoho působí možná až příliš suveréním dojmem, tak z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že dokáže opustit svůj názor, pakliže svůj protinázor podepřete jasnými argumenty. Netvrdím, že celá kampaň byla pouze jeho práce. To rozhodně ne, bylo to kolektivní nasazení všech zúčastněných. On byl, ale tou osobou, která správně delegovala úkoly a lidé kteří vidí jasný postup na všech frontách pak dokáží neuvěřitelné věci. Rád bych mu a nám všem tedy touto cestou za jeho nasazení poděkoval a věřím tomu, že jeho přítomnost v KK by mohla tomuto orgánu napomoci k dosažení kýžené akčnosti, odbornosti a nezávislosti, po které Piráti tak dlouho volají.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Tauer za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Hoskovec, Simona.Bartova

Nejsem v předsedsednictvu MS
jen to pár let trvá
než to tu probublá

Uživatelský avatar
Viktor.Derka
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1056
Registrován: 04 kvě 2017, 17:49
Profese: Právník
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 750 poděkování
Dostal poděkování: 1846 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Viktor.Derka »

Jiri.Hoskovec píše: 16 pro 2019, 08:42
Viktor.Derka píše: 16 pro 2019, 07:46
Jiri.Hoskovec píše: 15 pro 2019, 23:55

Ve výběrových řízeních je samozřejmě shánění referenci běžné. Není ale běžné, aby zcela jiný stranický orgán, který není PO dělající výběr, takovéto informace poptával a zasahoval takto do soukromí spolustraníků. Doufám, že na tom, že strana nemá zasahovat do civilních zaměstnání svých členů je větší shoda, než se tady z vlákna může zdát.
Pokud Ti vadí, že se lidé ptají na výběrové řízení na Tvou pozici, pak není nic jednoduššího než se odebrat do soukromého sektoru, kde to nikoho zajímat nebude.
Matej v soukromém sektoru pracoval a pracuje. KK to neodradí. Já jsem úředník magistrátu, takže samozřejmě podléhám příslušným zákonům a informační povinnosti, ale rozhodně ne vůči stranickému orgánu -)
No jestli se mluví o Mateji Šandorovi, tak pracovat ve společnosti 100% vlastněné veřejnoprávní korporací se moc s definicí soukromého sektoru neslučuje.
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1869
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, vzdělávání
Dal poděkování: 2235 poděkování
Dostal poděkování: 2617 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do kontrolní komise

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Nechtěl jsem se už do toho plést, ale z téhle diskuse i z té paralelní "Re: Nominace Michaely Skokanové do kontrolní komise" zjevně už nic dobrého nevzejde a jen to graduje. Poškozují se tím všichni zúčastnění a samozřejmě i Piráti jako strana (dovnitř i ven). Nechcete si najít někoho, komu věří obě "strany", a zkusit se nějak zmediovat? Minimálně by se mohlo podařit osekat ta houšť drobnějších nedorozumění a problémů a zůstane "jen" nějaké jádro, které by mělo být objektivně přezkoumatelné.

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“