Nominace@František Pudil do kontrolní komise

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Nominaci Františka Pudila do Kontrolní komise

Podporuji
16
22%
Nepodporuji
46
63%
Nemám názor
11
15%
 
Celkem hlasujících: 73 - Celkem hlasů: 73

Uživatelský avatar
Bohdana.Hola
Místní předsednictvo
Příspěvky: 998
Registrován: 09 srp 2018, 09:21
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1126 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace@František Pudil do kontrolní komise

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Nominuji @Frantisek.Pudil do kontrolní komise.
Mám za to, že v Kontrolní komisi je zapotřebí lidí, kteří mají
* zkušenosti
* nadhled
* jsou schopni rozhodovat objektivně a na principu "padni komu padni"
* nemají potřebu si kontrolním komisováním něco dokazovat
* umí říct "omlouvám se", pokud něco pokazili nebo neudělali
* a v neposlední řadě si dokážou dělat legraci i sami ze sebe

To vše mi u současné KK poněkud chybí.
Mám za to, že František Pudil v sobě tyto vlastnosti nese.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohdana.Hola za příspěvek:
Frantisek.Pudil

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34638
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31593 poděkování
Dostal poděkování: 25701 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace@František Pudil do kontrolní komise

Příspěvek od Petr.Vileta »

A František Pudil nominaci přijal? A mohl bych to vidět? :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Pudil, Bohdana.Hola

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Ladislav.Dvorak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 457
Registrován: 08 led 2018, 11:07
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 1079 poděkování
Dostal poděkování: 979 poděkování

Re: Nominace@František Pudil do kontrolní komise

Příspěvek od Ladislav.Dvorak »

Názor mám, ale dokud se nominant nevyjádří tak se zdržuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ladislav.Dvorak za příspěvky (celkem 4):
Petr.Vileta, Frantisek.Pudil, Petr.Springinsfeld, Vojtech.Pikal
MS P4 | ladislav.dvorak@pirati.cz | mobil: 72I 72I 2O2
Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace@František Pudil do kontrolní komise

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Ja bych tu nerada rozjížděla nějaký flame, ale stěžovat si na málo lidský a citlivý přístup KKOFFTOPIC, protoze nerozhodla, jak by se ti líbilo, a jedním dechem do ní nominovat autora tohoto typu výroků o šikaně se mi zdá zvláštní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 3):
Frantisek.Pudil, Vojtech.Pikal, Dalibor.Zahora

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Frantisek.Pudil
Senioři na Palubě
Příspěvky: 283
Registrován: 23 lis 2017, 21:20
Profese: OSVČ Potápěč fotograf
Bydliště: koněvova 242 Praha 3
Dal poděkování: 107 poděkování
Dostal poděkování: 251 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace@František Pudil do kontrolní komise

Příspěvek od Frantisek.Pudil »

Děkuji Bohdaně Holé a nominaci přijímám.
Zde je moje kandidátská řeč:
Milí přátelé,
pravděpodobně se ode mne očekává, že tady napíšu, jak moc bych chtěl být členem takové úžasnosti, kterou je KK a jak se na tu práci těším. Lhal bych. Nemyslím si že to bude nějaký super zážitek a ani mne to neučiní více sexy v očích našich pirátek . Když použiji hodně vzdálené přirovnání, dovolím si citovat jednoho horolezce, kterého se ptala redaktorka, po té co se vrátil z osmitisícovky na které omrzl a přišel o nějaký ten prst, jak se mu to líbilo. "Nelíbilo, ale stálo to tam, tak jsem to musel přelézt." Osobně si myslím, že jakákoliv práce pro stranu by neměla přinášet požitek, ale měla by být vykonávána pro to, že to je potřeba udělat. Také si myslím, že pokud někdo opravdu touží po práci v kontrolní komisi, tak je něco špatně. Ale to by spíš uměl vysvětlit Sigmund Freud,.. tedy kdyby žil. Já jsem sem se, mimo jiné rozhodl kandidovat, protože jsem sám nedávno práci KK kritizoval a myslím si, že bych si měl, než budu napadat práci jiných, zkusit "chodit v jejich botách". Pokud bych vám i po tom co si přečtete moji kandidátskou řeč ještě připadal jako přijatelný kandidát a byl bych případně zvolen, chtěl bych do své práce v kontrolní komisi promítnout své téměř šedesátileté zkušenosti s lidmi, lidský (čti laskavý) ale spravedlivý a korektní přístup a v mezích možností řešení jednotlivých kauz bez zbytečných prodlev. Také bych rád zabránil pokusům o realizaci nápadů tipu vynucení přístupu do všech komunikačních kanálů MSek které jsou mimo ty "správné" (čti forum) Mimo to bych rád přišel i na to, zda snížení kauz řešených KK ze 150 na 15 není čirou náhodou způsobeno i zpoplatněním podání ke KK. Mimochodem například podání trestních oznámení v ČR je zdarma právě pro to, aby se i slabí domohli práva. Ale to se z venčí zjistit nedá. Co se týká mé erudice, o předpisech a řádech pirátů toho mnoho nevím, ale umím si vše vyhledat. Nicméně pokud je znalost těchto předpisů a stravovací návyky těmi rozhodujícími hledisky pri výběru kandidátů, navrhl bych na předsedu KK slečnu Wikipedii. Ta zná naprosto vše a na 100% nežere maso. :-)
Ale i kdybych nebyl zvolen, považuji za úspěch, že alespoň někdo dočetl mou kandidátskou řeč až sem a možná se zamyslel nad tím co jsem chtěl sdělit.
František Pudil
Naposledy upravil(a) Frantisek.Pudil dne 14 pro 2019, 16:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace@František Pudil do kontrolní komise

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Frantisek.Pudil píše: 14 pro 2019, 15:58 Mimo to bych rád přišel i na to, zda snížení kauz řešených KK ze 150 na 15 není čirou náhodou způsobeno i zpoplatněním podání ke KK. Mimochodem například podání trestních oznámení v ČR je zdarma právě pro to, aby se i slabí domohli práva.
150 podání jsme zredukovali na 15 tim, že jsme 135 pročetli a odložili/vyřešili. Poplatek 300,- za podání KK je předpisech od začátku jejího fungování a to za účelem toho, aby si z toho někdo nedělal koníček. Zapominas očividně na to, že v případě, že se KK přidá ve veřejném zájmu, podání se neplatí. To sis asi nevyhledal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 7):
Frantisek.Pudil, Rostislav.Reha, Lenka.Kozlova, Jan.Bednarik, Lukas.Hejduk, Vojtech.Pikal, Dalibor.Zahora

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Bohdana.Hola
Místní předsednictvo
Příspěvky: 998
Registrován: 09 srp 2018, 09:21
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1126 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace@František Pudil do kontrolní komise

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Michaela.Skokanova píše: 14 pro 2019, 15:50 Ja bych tu nerada rozjížděla nějaký flame, ale stěžovat si na málo lidský a citlivý přístup KKOFFTOPIC, protoze nerozhodla, jak by se ti líbilo, a jedním dechem do ní nominovat autora tohoto typu výroků o šikaně se mi zdá zvláštní.
Nějak ve své nominační řeči nemůžu najít touhu po "více lidském a citlivém přístupu k věci".
Ale pojmenování věcí pravými jmény a vyslechnutí obou stran sporu a pak teprve přijímání rozhodnutí a ne slepý příklon na jednu stranu jen proto, že je mi někdo sympatický nebo že je to slabá žena (i když má poměrně silný funclub), to je oč tu kráčí.

Na okraj poznamenávám, že ve věci JK vs JM (a potažmo MK)
*jsem hlasovala pro variantu "probrat detaily, vyslechnout obě strany a celou věc rozhodovat až po rozpravě na CF"
*arogance a bossing mi vadí dost, ať jdou odkudkoliv a taky se proti nim snažím bojovat (např. oplácením stejnou mincí)
* nechce se mi dělat KOMUKOLI blbečka v hrách mocných a v předvolební kampani
* že to, co se odehrálo na jednání RP 21.10 bylo dost hnusný a hustý, o tom není pochyb. Všichni účastníci z toho byli ještě večer zjevně otřesení (jak může dosvědčit zbytek z 55 účastníků večerního kruhu v PICe k personální politice v Praze - tam mi nedošel důvod té obecné rozvrkočenosti, protože to tam nikdo nevytáhl, ale vzápětí jsem pochopila - po členském podnětu). Ale o tom, jestli se jednalo nebo nejednalo o šikanu, by teoreticky měla rozhodovat např. kontrolní komise, ale ta to v současném složení podle mého názoru udělat nemůže, protože je ze značné části ve střetu zájmů.....
Což je podle mého názoru krapítek problém.
Naposledy upravil(a) Bohdana.Hola dne 14 pro 2019, 17:04, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohdana.Hola za příspěvek:
Frantisek.Pudil

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace@František Pudil do kontrolní komise

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Bohdana.Hola píše: 14 pro 2019, 16:39 Ale o tom, jestli se jednalo nebo nejednalo o šikanu, by teoreticky měla rozhodovat např. kontrolní komise, ale ta to v současném složení podle mého názoru udělat nemůže, protože je ze značné části ve střetu zájmů.....
Neměla, protoze na to nikdo z nás nemá odbornost. Nemá ji ani František, nemáš ji ani ty, pokud znáš nezávislého klinického psychologa nebo jiného odborníka, co se zabývá řešením šikany, sem s ním. Nebo ještě lépe, ne sem, ale do vlákna k metodice, co založila Georgia.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 5):
Rostislav.Reha, Frantisek.Pudil, Lenka.Kozlova, Jan.Bednarik, Vojtech.Pikal

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Bohdana.Hola
Místní předsednictvo
Příspěvky: 998
Registrován: 09 srp 2018, 09:21
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1126 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace@František Pudil do kontrolní komise

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Michaela.Skokanova píše: 14 pro 2019, 16:46
Neměla, protoze na to nikdo z nás nemá odbornost. Nemá ji ani František, nemáš ji ani ty, pokud znáš nezávislého klinického psychologa nebo jiného odborníka, co se zabývá řešením šikany, sem s ním. Nebo ještě lépe, ne sem, ale do vlákna k metodice, co založila Georgia.
Ale to nic nemění na druhé části toho prohlášení, ani na tom, že Ty také ne.
Ale narozdíl od Tebe se netvářim, že vim jak to bylo, jenom proto, že je mi někdo sympatický a někdo méně. A chovala bych se konzistetně úplně stejně, i kdyby si aktéři prohodili role nebo kdyby se to týkalo někoho koho dobře znám (pokud by se jednalo o někoho, koho považuji za svého přítele, s poukazem na střet zájmů bych se z rozhodování vyvázala). Ale to je o těch zkušenostech a nadhledu....

Jestli jsem dobře zachytila informace, tak se připravuje konfliktní tým k řešení problémů. Ale tento konfliktní tým nebude nikdy v pozici soudce. Spíše se bude věnovat prevenci a mediování problémů, aby už nikdy takhle daleko nedoputovaly.
Jediná cesta, jak prokázat, zda se jednalo o šikanu nebo nikoli, je v této chvíli přes podání trestního oznámení a pak by to bylo na posouzení soudních znalců a expertů v oblasti klinické psychologie.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohdana.Hola za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Pudil, Tereza.Hubackova

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Uživatelský avatar
Frantisek.Pudil
Senioři na Palubě
Příspěvky: 283
Registrován: 23 lis 2017, 21:20
Profese: OSVČ Potápěč fotograf
Bydliště: koněvova 242 Praha 3
Dal poděkování: 107 poděkování
Dostal poděkování: 251 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace@František Pudil do kontrolní komise

Příspěvek od Frantisek.Pudil »

Ale no tak,.. Přece se tady nebudeme hádat? Všem nám přece jde o to, abychom vybrali ty nejlepší do KK a ti mohli pracovat pro blaho strany.
Přeji všem báječný zbytek víkendu.
f.Pudil
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“