Bc. Josef Pekárek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Koordinatori, Odbor - personalni, PKS Vysocina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
jpls
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: invalidní důchodce
Dostal poděkování: 6 poděkování

Bc. Josef Pekárek

Příspěvek od jpls »

Dobrý den,
Jmenuji se Josef Pekárek, je mi 38 let, absolvent VŠ, jsem svobodný, v současné době v invalidním důchodu.
Absolvoval jsem Obchodní akademii Dr. Albína Bráfa v Třebíči, bakalářské studium na VŠ obor sociální pedagogika při Institutu mezioborových studií Brno při univerzitě Tomáše Baťi ve Zlíně.
Pracovní zkušenosti - dělník, pracovní stáž na celním úřadě v Třebíči, základní vojenská služba zařazení na právním oddělení štábu útvaru, dispečer mezinárodní kamionové dopravy, 10 let zkušeností při zaměstnání strážník městské policie hl. m. Prahy - nejdříve strážník na ulici a posléze jako odborný referent operačně analytického útvaru úseku organizace výkonu služby, vrátný.
K zájmu o členství v Pirátech mě vede osobní přesvědčení konat dobro, nalodění se na vaši palubu je umožnění získání přehledu a zkušeností ze současného politického života a chodu politické strany. Chci se učit, získávat odborné zkušenosti, rozvíjet se a šířit myšlenky Dobra a v jejich smyslu tak jednat.
Do činnosti strany bych se chtěl zapojit takovým způsobem, který by mi vyhovoval. Vážím si svého volného času, proto bych chtěl začít postupně od začátku, pěkně v klidu a nejlépe z pohodlí domova. Mé finanční možnosti jsou omezené, v současné době se u mé osoby řeší insolvence. Takže musím na tyto fakta brát ohled. Samozřejmě bych se chtěl velmi rád účastnit i debat, diskuzí, apod. Nejlépe v Jihlavě, nevylučuji i účast v jiných lokacích, ale musím brát ohled na svůj zdravotní stav.
Mé zájmy jsou všestranné z každé oblasti lidského života, všude tam, kde se dá uplatnit myšlenka dobra. Mé schopnosti a dovednosti mohu pouze odvodit z vykonávaných zaměstnání, ale jsem učenlivý a vím, že se dá zvládnout vše.
Tito uživatelé poděkovali autorovi jpls za příspěvky (celkem 6):
Jaroslav.Zejda, Michaela.Vodova, Filip.Krska, Ondrej.Tuma, Jan.Posvar, Hana.Hajnova
Josef Pekárek

Michaela.Vodova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: osvč
Dal poděkování: 4304 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Bc. Josef Pekárek

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj,

vážíme si tvého zájmu a zveme tě na setkání do jihlavského pirátského centra, Matky Boží 9, v neděli, 8.12 od 16 hodin, detaily setkání řešíme zde:
viewtopic.php?f=870&t=49946

Pro ucelenost dodávám, že Josef toto už ví, a potvrdil účast na setkání. Jsme spolu v kontaktu emailovém i telefonickém.

Další informace k přijímacímu procesu najdeš v naší složce dokumentů pro nováčky:
https://docs.google.com/document/d/1pzN ... sp=sharing

Jakékoli dotazy směruj na mě, nebo se ptej zde ve vlákně. V tomto vlákně ti také členové kraje budou pravděpodobně pokládat dotazy, abychom se navzájem lépe pooznali.

Těším se na setkání,
Michaela Vodová,
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz, můj profil

KS Vysočina: wiki kraje, web kraje , web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat, dále sleduji email a Zulip
pracovní doba: 10-14 (+nonstop na telefonu a naplánované aktivity v kalendáři Vysočiny v odpoledních hodinách + naplánované víkendy)

Eva.Novakova
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 876 poděkování
Dostal poděkování: 510 poděkování

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ahoj Josefe,

pokud bys měl zájem, rádi tě uvidíme 20. prosince na schůzi místního sdružení Jihlavsko.

Program a další věci řešíme tady.

Měj se!

Eva
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Vodova, Ondrej.Tuma
Členka Zastupitelstva města Jihlavy
1. místopředsedkyně Místního sdružení Jihlavsko
3. místopředsedkyně Krajského sdružení Vysočina 
https://lide.pirati.cz/personProfile/803/

Eva.Novakova
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 876 poděkování
Dostal poděkování: 510 poděkování

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ahoj Josefe, další setkání jihlavských Pirátů a Pirátek bude 17. ledna v 18:30 v JiPiCi. Budeme rádi, když ti to vyjde.
Členka Zastupitelstva města Jihlavy
1. místopředsedkyně Místního sdružení Jihlavsko
3. místopředsedkyně Krajského sdružení Vysočina 
https://lide.pirati.cz/personProfile/803/

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“