KF Vys 10/2019 Nominace KF Vysočina do RP [jednání]

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Vysocina, Predsedajici

Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Předseda místního sdružení
Příspěvky: 605
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: programátor analytik
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 2046 poděkování
Dostal poděkování: 875 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF Vys 10/2019 Nominace KF Vysočina do RP [jednání]

Příspěvek od Roman.Pasek »

Vážené krajské fórum,

na základě diskuze PKS zahajuji jednání ve věci nominace Krajského fóra Vysočina do Republikového předsednictva.

Důvodem svolání jednání je vyjádření podpory kandidátům, kteří kandidují do Republikového předsednicta. (podpora kandidátů ve vlákně na CF viewtopic.php?f=477&t=49602 i nominace kandidátů, kteří ještě nemají podporu skupiny členů) Volba RP proběhne na lednovém CF v Ostravě.

Navrhovat kandidáty je možné do středy 11. 12. do 22h. Poté bude doba na rozmyšlenou a hlasovali bychom od pátku 13. 12. 10h do pondělí 16. 12. 22h zde na fóru.

Hlasování bude jednokolové a oddělené na pozici předsedy/předsedkyně a místopředsedy/místopředsedkyně. Podporu na pozici předsedy/předsedkyně získá nominant, který získá nadpoloviční a zároveň největší podporu v odděleném hlasování o nominaci na předsedu/předsedkyni. Podporu na pozici místopředsedy/místopředsedkyně získají nejvýše čtyři uchazeči, kteří získají nadpoloviční a zároveň největší podporu v odděleném hlasování o nominaci na místopředsedy/místopředsedkyně.
Návrh usnesení:

Krajské fórum Vysočina navrhuje nominaci do nadcházejí volby Republikového předsednictva následujících kandidátů:

na pozici předsedy/předsedkyně ... (bude doplněno jméno nejvýše jednoho uchazeče, který získá nadpoloviční a zároveň největší podporu v odděleném hlasování o nominaci na předsedu/předsedkyni; nebude-li žádné jméno k doplnění, odstavec se vynechá)

na pozici místopředsedy/místopředsedkyně ... (budou doplněna jména nejvýše čtyř uchazečů, kteří získají nadpoloviční a zároveň největší podporu v odděleném hlasování o nominaci na místopředsedy/místopředsedkyně; nebude-li žádné jméno k doplnění, odstavec se vynechá)

Berte prosím v potaz, že kandidáti do RP byli informování o nadcházejícím zasedání KF (8. 12.), kde budou mít možnost se představit.

Navržení kandidáti:
předseda/předsedkyně:
Ivan Bartoš - kandidátská řeč

místopředseda/místopředsedkyně:
Radek Holomčík - kandidátská řeč
Jan Bednařík
Markéta Gregorová - kandidátská řeč
Andrea Hoffmannová - kandidátská řeč
Martin Kučera
Vojtěch Pikal - kandidátská řeč
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvky (celkem 4):
Eva.Novakova, Blanka.Lednicka, Ondrej.Tuma, Jiri.Wiche
volební manažer KV2020 Vysočina
předseda MS Třebíčsko
opoziční zastupitel Třebíče

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Koordinátor krajského sdružení
Příspěvky: 4651
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4316 poděkování
Dostal poděkování: 5596 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 10/2019 Nominace KF Vysočina do RP [jednání]

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Navrhuji nominovat na předsedu Ivana Bartoše,

Ivan sem bohužel nemůže psát,OFFTOPICje to problematika regp na fóru jeho nominační řeč brzy doplním. Prosím předsedajícího, aby ujasnil, jakým způsobem se sbírají nominace (podpora příspěvku, členský podnět apod.), děkuji..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 3):
Roman.Pasek, Blanka.Lednicka, Eva.Novakova
Michaela Vodová,
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz, můj profil

KS Vysočina: wiki kraje, web kraje , web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat, dále sleduji email a Zulip
pracovní doba: 10-14 (+nonstop na telefonu a naplánované aktivity v kalendáři Vysočiny v odpoledních hodinách + naplánované víkendy)

Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Předseda místního sdružení
Příspěvky: 605
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: programátor analytik
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 2046 poděkování
Dostal poděkování: 875 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 10/2019 Nominace KF Vysočina do RP [jednání]

Příspěvek od Roman.Pasek »

Michaela.Vodova píše:
05 pro 2019, 10:10
Navrhuji nominovat na předsedu Ivana Bartoše,

Ivan sem bohužel nemůže psát,OFFTOPICje to problematika regp na fóru jeho nominační řeč brzy doplním. Prosím předsedajícího, aby ujasnil, jakým způsobem se sbírají nominace (podpora příspěvku, členský podnět apod.), děkuji..
Registruji. Nominovat může člen KF bez další podpory členským podnětem či podpory příspěvku. OFFTOPICzvyklost KF Vysočina při primárních volbách
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvky (celkem 4):
Eva.Novakova, Milan.Dadourek, Michaela.Vodova, Jiri.Wiche
volební manažer KV2020 Vysočina
předseda MS Třebíčsko
opoziční zastupitel Třebíče

Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 9912
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4119 poděkování
Dostal poděkování: 15913 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 10/2019 Nominace KF Vysočina do RP [jednání]

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Ahoj,

chtěl bych vás touto formou požádat o krajskou nominaci pro lednovou volbu do pozice předsedy strany.

Jsem přesvědčen, že nejen v souvislosti s kampaněmi (sněmovní, komunální volby, evropské volby a budoucí volby krajské), kdy se snažím poskládat kalendář, jak to jde, abych mohl v kampani pomoci a podpořit naše kandidátky, ale i v řešení specifické agendy či jen tak na návštěvu, nejsem za nějakou magickou zdí a členové krajů i vedení mají možnost se mnou volně komunikovat a na věci se běžně i neformální cestou ptát.
Dovolte mi prosím v krátkosti představit své vize a cíle pro vývoj Pirátské strany, které jsou již zásadně otištěné v celostátní strategii a věřím, že se odráží i v mé každodenní činnosti, nebo se o to maximálně snažím.

Důležité je vycházet ze současného stavu. Jsme dle průzkumů dlouhodobě druhou nejvíce preferovanou stranou v ČR a faktickými lídry opozice s relativně malou členskou základnou. Jistě jste zaznamenali jistou stagnaci růstu preferencí tohoto trendu a rovněž i neúměrnou náročnost s jakou se nám daří realizovat řadu programových i funkčních věcí.

Podmínkou dalšího politického růstu Pirátů je dle mého přesvědčení růst vnitřní, založený na:

a) rozšiřování pevných základů - aktivní a informovaná členská základna,
b) budování vnitrostranické kultury, která je tmelem těchto základů,
c) rozvoji organizace jako celku ve smyslu kompetencí i nárůstu a zapojení nově příchozích lidí
d) rozvoj každého z nás, kdo o to stojí a ještě třeba ani neobjevil onu politickou „maršálskou hůl v torně“.
e) skutečné “nefederativní” subsidiaritě regionů, kdy know-how v politických i podpůrných věcech, ale hlavně zodpovědnost za lidi, politiku, informovanost a realizaci našeho programu i schválené strategie nesou volení krajští a místní lídři a lídryně..

Údajně je ideální kombinace poměru práce politické strany 80 procent navenek směrem k občanům a výkonu své politické funkce a 20 procent interních otázek. Politicky jsme hyper úspěšní, ale narážíme na zjevné limity. Přitom nás zatěžuje často operativa, která sama o sobě není úplně nejzábavnější částí politické práce.le řešíme i těžkopádnost í běžných otázek vnitrostranických týkajících se vnitrostranické kultury, jasného předávání informací a desetiletého know-how či fyzické (přijímání členů) a zejména ideové a informační nalodění.

To je potřeba změnit, neboť jsou před námi výzvy, které kladou vysoké nároky, a to jak na naše politické a lidmi zvolené zástupce, tak i na celou členskou základnu, která de facto směřování strany koriguje a za kvalitní práci našich lidí ve veřejných funkcí ručí, a ze které se každé další volby rekrutují noví a noví politici.

Pokud se nám interní procesy a otázky fungování organizace podaří dostat do bezproblémové roviny, tak můžeme ten drahý čas doslova vyzářit v politické činnosti v reálně politice, což jsou:

a) nová témata a řešení pro lidi, jejich prezentace a realizace

b) na vnitrostranické úrovni řešení převážně dynamického formování postojů k novým otázkám měnící se společnosti, osobnostního růst, vzdělávání, strategií, kampaní ale i zábavy.

Skleněný strop ve smyslu hledání nových voličských skupin, jak o něm hovoří média, je dle mého názoru mýtus. Pouze nám chybí kapacity v dopracování a prezentaci témat a programu tak, jak by si to zasloužilo. A rovněž jakýsi fyzický “doklep”, kdy by naši politici kontinuálně mohli představovat program a řešení lidem v přímém setkávání. Děláme dobrou politiku s jasnou vizí pro celou řadu lidí, jenom jsme díky sekvenci voleb postavili už skoro střechu s komínem, ale vodu nosíme do druhého patra v kýblech, což by nás v krátkém horizontu mohlo uštvat a také by nám mohli dojít síly nebo nosiči. Za nosiče vody se ostatně považuji i já sám.

V následujících letech vidím zásadní priority, které bych svou činností jako předseda podporoval:

a) rozšíření členské základny a spolupracujících lidí skrze podporu krajů a vnitřní osobnostní růst a vzdělávání stávajících a budoucích politiků včetně přípravy Pirátů pro vládní angažmá po volbách 2021

b) příprava a podpora pro krajské a senátní volby 2020

c) další transformace organizace a profesionalizace výkonů tam, kde je to nutné (zvolený politik musí být profesionál a mít profesionální zázemí, aby mohl politiku realizovat i představovat denně lidem) a podporu grassroots a držení původních pirátských myšlenek jako základny pro veškerou politickou i vnitrostranickou činnost

d) maximální zužitkování role předsedy strany v souvislosti s úspěšným tažením do voleb do PS 2021 a povolebním vyjednávání

Last but not least

e) exekutivní podpora aktivit vedoucí k budování pevné členské základny a projekty, které pomohou řešit operativní (revize předpisů a vyhlášek, funkční IT systémy) a softové aspekty fungování organizace (vnitrostranická kultura, práce s vyhoření, supervize, mediace, získávání kompetencí ve vedoucích rolí, projektové řízení pro konkrétní programové oblasti).

Ke stylu mé práce:

Snažím se být maximálně konsensuální a při prosazování svého názoru nejdu na sílu. I když musím přiznat, že obhajovat znovu něco, co již bylo schválené třeba i členskou základnou, je ubíjející a doplňovat osobně jednotlivci jeho informační deficit, je role velmi nevděčná. Pokud jsem přesvědčen o nějaké věci, naopak se ji nebojím udělat. Zatím se nám to vždy vyplatilo.

Jsem kdykoliv ochoten jít na úroveň mikro-managementu. To, že tato role není pro předsedu úplně žádoucí, je fakt, ale na to kašlu. Dokavaď je to potřeba, vezmu tuto roli, pokud není jiné cesty. Věřím, že nevrhám stín tak, aby realizátorem čehokoliv nemohl být ve finále člověk, co chce a má kompetence věci dotáhnout.

Mám názorové oponenty, ale snažím se, pokud to jde, řešit věci objektivně a podržet i minoritní názor, pokud je ušlapáván. Nevyhýbám se přímé konfrontaci, pokud to oponent zvolí. Pokud ovšem nevidím dobrý úmysl, tak po desáté už ani já nevysvětluji. Nemám rád hysterické reakce ani ve veřejném životě ani uvnitř strany. Nemám rád vracení se k historickým “on mi tenkrát to a to” jako argumentu pro nesouvisející jevy a situace. Snažím se řešit věci s poučením z minula s perspektivou do budoucna.

Naopak se nebojím (a negarantuji, že jsem vždy spravedlivý) vystoupit proti někomu, kdo je tendenční nebo buduje nějaké haluze či svou osobní pasivitu prezentuje jako uzurpování moci nějakým orgánem. Namátkou lidé, kteří hovoří o RP nebo poslancích, zastupitelích ve městech, jako o nějaké „vrchnosti“, což je nejen urážlivé, ale hlavně povětšinou nepravdivé. Za sebe a v podstatě za naprostou většinu kolegů v klubu, RP či RV mohu s čistým svědomím říci, že fungují do a nad úroveň běžných limitů, což občas vysvětluje, že „až tak moc nepíší na forum“ - což je častá výhrada lidí, kteří nechápou povahu práce kritizovaného, ale nedokáží respektovat ani soukromé a rodinné životy každého Piráta (kdy stále většina z nás má civilní zaměstnání a rodinu), nebo dokonce lidí, kteří pro nás “pouze pracují”.

Řešení sporů: Nevolím strany sporu dle výhodnosti, a často, pokud se mi aktivně nepodaří sporu předejít či ho mediovat, snažím se o jeho nejčistší průběh a hledím již do období po.

Je nutné přiznat, a tato zkušenost je nepřenositelná, že vnitrostranická role předsedy vyžaduje daleko sofistikovanější pohled na problémy včetně otázek kontinuity, rizik štěpení strany, koexistenci různých názorových skupin či mediální dopady kroků jednotlivců, pocitů lidí a skupin, ale i klíčových rozhodnutí. Tento vnitřní myšlenkový proces je ovšem nepředatelný širší audienci, ale snad toto mohou potvrdit ti, se kterými různé věci řeším. Vím, že podobně funguje řada našich lidí, jenom to nemusí být vidět.

Spolu s kolegyněmi a kolegy (víc hlav víc ví) se pak snažím na celostátní úrovni prakticky denně definovat roli Pirátů v naší politice a naplňovat ji v jednání i prezentaci s akcentem na má klíčová pirátská témata svobody, digitalizace se zjevným přesahem do sociální roviny. V oblasti mediální stále vidím své jisté deficity, ale pracuji na sobě včetně rétorických cvičení a alespoň dle reakcí okolí, je ta politická „dospělost“ (ono mi taky už bude čtyřicet) prý vidět.

Ve všech zmíněných aspektech své práce vím, že sám bych nebyl nic, proto bych zde v závěru chtěl poděkovat všem, kteří si navzájem i mne pomáhají na libovolné úrovni. Nebudu konkrétní, protože v mém každodenním politickém i civilním životě je těchto lidí mnoho. Děkuji.

A děkuji i vám za zvážení udělení nominace a případnou podporu ve volbě na předsedu strany za Kraj Vysočina.

Ivan

Prosím PKS za formální zprocesování.

PS Podpora funkční subsidiarity!

Subsidiarita je nyní realizována v politické rovině, ale často až způsobem, jako by byla Pirátská strana - federací krajů.

Je třeba, podobně jako jsme již zahájili proces vzniku krajských expertních týmů (KET), přesunout know-how a exekuci v mediální a personální oblasti na úroveň krajů a velkých MS.

Je třeba, aby nositeli pirátské politiky v regionech byla krajská a místní předsednictva a centrálně se soustředit na vzdělávání těchto volených lidí v leadershipu a práce s lidmi (projekty LARP viz PO), komunikaci, mediálních dovednostech, ale i ve znalostech a politice řešení regionálních, národních a mezinárodních otázek.

Je třeba, aby regionální předsednictva byla nositeli informací celorepublikových, neboť tito lidé mají představovat pirátskou politiku v místě členům i veřejnosti. (realizace již navrženého pravidelného setkání celé exekutivy: RP, šéfové odboru, komisí, zástupců PKS, RV, EP, PSP ČR, Senátu, Volebního výboru 4x ročně), neboť není v silách RP informačně podporovat do poslední “přípojky” celou Pirátskou stranu často v individuální rovně. Stejně tak realizace strategie, politický vývoj, konzistentní postupy a rozhodnutí vyžadují daleko širší zapojení zodpovědných lidí napříč stranou.

PPS Kandidatura na pozici místopředsedy?

S žádostí o nominaci do volby předsedy strany automaticky vyvstává další otázka. Pokud by nominovaný neuspěl, ucházel by se o post místopředsedy? Z mého chápání a stylu mé práce pro Pirátskou stranu je automatická odpověď ano, neboť svou vizi, jak by měla Pirátská strana ubírat dále, jak v ideologické rovině, tak v politické i aktivistické mám úplně stejnou jako předseda, tak jako člen.

Zejména z pozice předsedy, která má zásadní zásah dovnitř skrze exekutivu a snad přirozenou autoritu i mimo samotnou Pirátskou stranu směrem k voličům a občanům mohu tuto realizovat a prosazovat nejvíce, v pozici místopředsedy méně a pak to klesá přes vedoucí odborů, RV, PKS... Za sebe tedy vidím svůj největší přínos právě v případě, že mi členové dají důvěru na pozici předsedy, a ano, pokud bych neuspěl, kandidoval bych na pozici místopředsedy, i když si myslím, že by to pro stranu mělo výrazně nižší přínos.
Rád v rámci svých časových možností zodpovím v patřičném vlákně vaše otázky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 8):
Eva.Novakova, Jiri.Wiche, Roman.Pasek, Milan.Dadourek, Jan.Kerber, Michaela.Vodova, Jan.Posvar, Jan.Brizdala
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Předseda místního sdružení
Příspěvky: 605
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: programátor analytik
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 2046 poděkování
Dostal poděkování: 875 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 10/2019 Nominace KF Vysočina do RP [jednání]

Příspěvek od Roman.Pasek »

Navrhuji nominovat @Radek.Holomcik a @Jan.Bednarik.

Radka proto, že jsem ho na Vysočině z dosavadního RP viděl nejčastěji OFFTOPICchápu, že to často bylo kvůli zemědělství a spojení s Honzou Pošvářem, ale má zájem o venkov a to Vysočina převážně je a taky proto, že imho vnitrostranicky fungoval z RP nejlépe.

Jana proto, že rád v RP uvidím nějaké nové tváře, které nejsou zasaženy dosavadním fungováním OFFTOPICa XOLK pěstuje správné Piráty!. Líbí se mi, že i ve vyhrocených diskuzích na fóru zůstává věcný a drží se nepsaných pravidel.

Prosím nominované o potvrzení zájmu o krajskou nominaci. Nejsem si jistý, jestli na KF můžete psát. Kdyby vám to nešlo, tak mě kontaktujte soukromou zprávou, mailem nebo přes zulip.

EDIT: Radek o nominaci vlastně požádal na nedělním KF. A oba kandidáty navrhuji na místopředsedy...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvky (celkem 7):
Blanka.Lednicka, Milan.Dadourek, Eva.Novakova, Michaela.Vodova, Jiri.Wiche, Jan.Posvar, Jan.Brizdala
volební manažer KV2020 Vysočina
předseda MS Třebíčsko
opoziční zastupitel Třebíče

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 303
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 900 poděkování
Dostal poděkování: 542 poděkování

Re: KF Vys 10/2019 Nominace KF Vysočina do RP [jednání]

Příspěvek od Eva.Novakova »

Tak já se přidám s návrhem nominovat @Marketa.Gregorova na post místopředsedkyně. Zaprvé je pro mě z hlediska dalšího rozvoje strany a podpory žen důležité, aby RP bylo složením genderově vyvážené (překvapivě), zásadní mi přijde i napojení na mezinárodní úroveň (nejen EP). Markéta pro mě představuje přesně tu novou tvář, o kterých mluví Roman nahoře. Ve své kandidátské řeči stručně a věcně popisuje vizi, která je mi blízká.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 8):
Blanka.Lednicka, Milan.Dadourek, Michaela.Vodova, Roman.Pasek, Ondrej.Tuma, Jiri.Wiche, Jan.Posvar, Jan.Brizdala
Členka Zastupitelstva města Jihlavy
1. místopředsedkyně Místního sdružení Jihlavsko
2. místopředsedkyně Krajského sdružení Vysočina 
https://lide.pirati.cz/personProfile/803/

Uživatelský avatar
Andrea.Hoffmannova
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 106
Registrován: 14 říj 2017, 15:44
Profese: vysokoškolská pedagožka
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování

Re: KF Vys 10/2019 Nominace KF Vysočina do RP [jednání]

Příspěvek od Andrea.Hoffmannova »

Ahoj Piráti,
Tímto Vás žádám o podporu a nominaci na pozici místopředsedkyně strany. Mé představení a vize najdete v tomto vlákně:
představení - viewtopic.php?f=350&t=49824#p659759
nominační řeč - viewtopic.php?f=350&t=49824&start=100#p663732
Děkuji za zvážení mé podpory, jsem Vám k dispozici v případě jakýchkoliv otázek.
Andrea
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrea.Hoffmannova za příspěvky (celkem 4):
Roman.Pasek, Eva.Novakova, Jan.Posvar, Jan.Brizdala
Andrea Hoffmannová

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Koordinátor krajského sdružení
Příspěvky: 4651
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4316 poděkování
Dostal poděkování: 5596 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 10/2019 Nominace KF Vysočina do RP [jednání]

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Na místopředsedu navrhuji nominací za kraj podpořit @Martin.Kucera, @Vojtech.Pikal .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 4):
Eva.Novakova, Roman.Pasek, Jan.Posvar, Ondrej.Tuma
Michaela Vodová,
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz, můj profil

KS Vysočina: wiki kraje, web kraje , web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat, dále sleduji email a Zulip
pracovní doba: 10-14 (+nonstop na telefonu a naplánované aktivity v kalendáři Vysočiny v odpoledních hodinách + naplánované víkendy)

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 21627
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 28741 poděkování
Dostal poděkování: 22241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 10/2019 Nominace KF Vysočina do RP [jednání]

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Ahoj, byl jsem upozorněn, že si zde mohu požádat o krajskou nominaci.
Děkuji za tu možnost, děkuji za to upozornění.

Můj profil naleznete třeba zde: https://lide.pirati.cz/personProfile/1/
A kandidátskou řeč sem doručuji beze změny oproti celostátnímu fóru: viewtopic.php?p=662901#p662901
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 5):
Roman.Pasek, Michaela.Vodova, Eva.Novakova, Ondrej.Tuma, Blanka.Lednicka
člen RP, AO, PO, ZO, FT;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Uživatelský avatar
Radek.Holomcik
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 514
Registrován: 07 srp 2014, 16:47
Profese: textař
Dal poděkování: 328 poděkování
Dostal poděkování: 1178 poděkování

Re: KF Vys 10/2019 Nominace KF Vysočina do RP [jednání]

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Ahoj,

jak jsem říkal už na nedělním grilování v Jihlavě, mám zájem o nominaci do volby RP za kraj Vysočina.
Zde je má kandidátská řeč.

Jsem připraven zodpovídat vaše zvídavé otázky ;)

Díky,
Radek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holomcik za příspěvky (celkem 3):
Eva.Novakova, Roman.Pasek, Blanka.Lednicka
Radek Holomčík
místopředseda Pirátské strany
Poslanec PSP ČR
tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Politikům se nevěří, politikové se kontrolují." Karel Kryl

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Vysočina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host