Jakub Jahl

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jakub_jahl
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Profese: Youtuber
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jakub Jahl

Příspěvek od Jakub_jahl »

Zdravím všechny,
jmenuji se Kuba, je mi 30 let a jsem podporovatelem Pirátů už mnoho let. Pracuji jako průvodce turistů v centru Prahy a mé hlavní hobby je natáčení videí o světových náboženstvích na youtube.

Poprvé jsem se do roznosu pirátských letáků v krajských volbách 2012. Aktivněji jsem se zapojil kampaně před parlamentními volbami, kdy jsem v průběhu léta a podzimu natáčel sérii podpůrných videí na svůj channel. Od té doby se více zajímám o Pirátskou stranu. Měl jsem v úmyslu vstoupit už v době parlamentních voleb, ale v Plzeňském kraji, odkud jsem se nakonec odstěhoval do Prahy a sešlo z toho. Bydlím teď už 2 roky v Praze a rád bych se aktivněji zapojil jako člen. Chodím na pirátské akce (naposledy třeba pražská Demonstrace za Rojavu nebo jsem byl jako dobrovolník na Cannafestu).

Hlavní témata, ktetrá mě zajímají, a za která se chci angažovat, jsou:

Demokracie a její prosazování v ČR a českých náboženských organizacích, dále boj proti dezinformacím na internetu, reálná ochrana životního prostředí a ustanovení širších práv zvířat. Dále jsem zapojen do témat na legalizaci eutanázie, legalizaci prostituce, legalizaci konopí, zákaz dětské obřízky, ochrana dětí před sexuálními predátory v Katolické církvi (o čemž jsem rozjel vlákno v sekci Justice a Spravedlnost - určitě se podívejte a diskutujte nad 2 legislativními návrhy, které jsem tam vložil).

Kdyby cokoliv, ptejte se :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub_jahl za příspěvky (celkem 2):
xmorgan, MartinKrupica
Michal.Hrib
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Koordinátor Praha
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 140 poděkování

Re: Jakub Jahl

Příspěvek od Michal.Hrib »

Ahoj Jakube, děkuju za tvé představení a především za přehled témat, kterým by ses rád věnoval. Jak jsem ti už psal v mailu, obrať se na mne kdykoliv budeš potřebovat s něčím pomoct a poradit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Hrib za příspěvky (celkem 2):
xmorgan, Jakub_jahl
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 34889 poděkování
Dostal poděkování: 17693 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Doporučuji si zájemce progooglit (také jméno Jakub Sobek) a dovolím si důrazně doporučit tuto problematickou osobu nepřijímat.
https://www.facebook.com/SobekJakub
např.
https://www.perfect-world.cz/oficialni- ... akub-sobek
https://www.reflex.cz/clanek/reportaze/ ... ovany.html

Informace výše uvedené potvrzují moje informace už asi z roku 2010, kdy tato osoba objevila na aktivistické scéně v Plzni, ale záhy s ním byla přerušena spolupráce pro problematické chování, a to včetně podezření z antisemitismu (konspirace na téma NWOO ve stylu světová židovská vláda).
Jakub Jahl se začal v poslední době objevovat na veřejných akcích Pirátů, rád se s Piráty fotí, což tedy nedoporučuji.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Jakub_jahl
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Profese: Youtuber
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub_jahl »

Dalibor.Zahora píše: 04 pro 2019, 17:14 Doporučuji si zájemce progooglit (také jméno Jakub Sobek) a dovolím si důrazně doporučit tuto problematickou osobu nepřijímat.
https://www.facebook.com/SobekJakub
např.
https://www.perfect-world.cz/oficialni- ... akub-sobek
https://www.reflex.cz/clanek/reportaze/ ... ovany.html

Informace výše uvedené potvrzují moje informace už asi z roku 2010, kdy tato osoba objevila na aktivistické scéně v Plzni, ale záhy s ním byla přerušena spolupráce pro problematické chování, a to včetně podezření z antisemitismu (konspirace na téma NWOO ve stylu světová židovská vláda).
Jakub Jahl se začal v poslední době objevovat na veřejných akcích Pirátů, rád se s Piráty fotí, což tedy nedoporučuji.
Zdravim. Antisemita rozhodne nejsem a nikdy jsem nebyl. Jiri x dolezal neni objektivni zdroj informaci. Hned v uvodi daneho clanku tvrdi, ze jsem se pripojil k fanouskum Adolfa Hitlera - cimz mysli pochod za prava zvirat v srpnu tohoto roku. Doporucuji si otevrit jeho “reportaz”o teto akci, ktera shrnuje jeho psychicke nemoci v kompaktnim baliku. Ostatne - JXD pise stejne nenavistne clanky i o Piratech!!!!!

V clanku me obvinuje z nekolika trestnych cinu, ale jak snadno zjistite od policie, nebyl jsem nikdy vysetrovan ani souzen kvuli “11.zari” ani kvuli “antisemitismu”.

Druhym zdrojem vasich “informaci” je clanek ze stranky spolecnosti Perfect world. Tato firma predstirala, ze je neziskovkou, a ja byl osobou, ktera natocila 2 dokumentarni filmy s rozhovory 15 zamestnancu teto firmy, kde bylo dokazano, ze se jednalo o podvod a zneuzivani deti z detskeho domova. Pripad resila i policie, “neziskova”kavarna byla uzavrena a byl jsem to ja, kdo ziskal svedectvi vedouci africke charitativni organizace, ktera potvrdila, ze firma Perfect world nikdy neposlala ani jedinou korunu na jeji transparentni ucet (ackoliv se tim chlubila na svem webu).

Jako reakci na muj dokumentarni film zverejnila firma Perfect world tento clanek, kde se snazi celou kauzu zamest pod koberec tim, ze o me pise 100% verohodne informace jako ze jsem “figurka a zkrachovaly vysokoskolsky student”.

Delate si tedy nazor na mou osobu na zaklade bulvarniho clanku Reflexu od JXD a na zaklade zpravy, kterou vydala usvedcena podvodna firma v Plzni. Dokumentarni filmy najdete na youtube pod nazvem Perfect world - Perfect podvod a Perfect world - Zcela cista mysl.

Ono pokud chcete googlit informace, musite take zkoumat zdroj informaci a motivaci pisatele. Jinak muzete priste dopadnout tak, ze budete citovat “zcela pravdive informace” z blogu Petry Bostlove, kde prinasi dukazy, ze vozim Antikristovi draci vejce z moskvy. https://petrabostlova.wordpress.com/201 ... a-par-dnu/

Rad zodpovim i dalsi pripadne otazky (vas prispevek bohuzel nebyl otazka a nesnazil se dopatrat pravdy - spis slo o serii nepodlozenych tvrzeni a pomluv (kde jste treba vzal informaci o tom, ze jsem veril v konspiracni teorie o svetovlade zidu?!?!).

Jelikoz mam rad fakticke diskuze, vyzyvam vas, abyste dokazal zcela jasnou lez, ze se mnou byla ze strany Piratske strany ukoncena spoluprace kvuli problematickemu chovani (pry rok2010, ale rok neni podstatny, protoze k tomu nikdy nedoslo).

Vas prispevek mi celkove pripomnel komentare lidi z SPD. Hodne obvineni, zadne dukazy a zadna snaha se dopatrat skutecnosti. Usmevne, ze z konspiracnich teorii obvinujete me:)

S pozdravem Kuba
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 34889 poděkování
Dostal poděkování: 17693 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Ještě pro jistotu echo @Jan.Hora

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Jan.Hora
Kontrolní komise
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Dal poděkování: 4880 poděkování
Dostal poděkování: 6482 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Hora »

Nominační vlákna samozřejmě sledujeme a před hlasováním (v případě přijímání pod kraj) diskutujeme ;)

Jan Hora
KS Praha
PMS Praha 4
zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“