Nová žádost o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 3

Zamčeno
Ruda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 06 led 2016, 17:53
Profese: podnikatel
Dostal poděkování: 12 poděkování

Nová žádost o členství

Příspěvek od Ruda »

Vážené předsednictvo. Uplynulo již téměř šest měsíců od mé první žádosti o členství dovolím si proto požádat znovu o přijetí.
viewtopic.php?f=981&t=44091
Zde bych rád doplnil, že od té doby se aktivně zapojuji do komunální politiky (předseda komise VHČ na P3 a člen majetkové komise na pražském magistrátu). Dále jsem vytvořil pracovní skupinu tvořenou komunálními politiky a členy komisí, kterých se týká efektivní pronájem nebytových prostor na území hl.m. Prahy. Tato pracovní skupina slouží ke sdílení dobré praxe, ke koncepční práci a k provazbám mezi městskými částmi a magistrát. Účastním se komunikace na FB (2600 přátel) nejen na svém profilu, ale i na mnoha neuraligických místech českého Facebooku. Pirátským agendám se věnuji průměrně 2 hodiny denně, včetně sobot a nedělí. do budoucna jsem připraven pomáhat jak v ulicích s rozdáváním novin tak v dalších odbornostech. Mojí doménou jsou strategie, včetně strategie komunikační. Tímto oborem se již mnoho let živým a nabízím tímto své kompetence Pirátům v MSP3. V roce 2019 jsem neslyšel ke své osobě žádnou kritiku (mohl jsem něco přeslechnout, rád si jí vyslechnu).

Sebereflexe
Po kritice mé osoby jsem se omluvil jak za nepatřičné chování Štepánu Štréblovi, tak i MSku za nevhodně svolaný termín schůze. Žádné jiné konkrétní výhrady jsem nezaznamenal. Dále jsem se celkově upozadil.

Pokud by členové předesdnictva hlasovali proti mému přijetí, prosím o co nejkonkrétnější výhrady, abych se z nich mohl poučit do budoucna, neboť jsem svůj současný život s Piráty do značné místy spojil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ruda za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 809
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1353 poděkování
Dostal poděkování: 1104 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová žádost o členství

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

Zdravím - ohledně přijímání nových členů platí nová pravidla -

Každý (tedy i opakovaný) žadatel projde grilováním na schůzi jak MS tak i KS. Ke každé žádosti o členství se budou moci vyjádřit všichni členové MSP3 a to formou nezávazné ankety, zda si přejí přijetí konkrétní osoby. Minimální doba mezi podáním (i opakovaným) přihlášky a hlasováním PMSP3 činí 3 měsíce, po celou tuto dobu bude otevřen vlákno na fóru, kde bude možné se žadatele dotazovat. V případě opakované žádosti si PMSP3 vyžádá stanovisko PKS Praha.
viewtopic.php?f=983&t=46847

Postu by tedy ěl být následující:
1) Požádáš o přijetí (už se stalo)
2) Bude otevřeno vlákno na fóru pro možnost dotazů (už se stalo)
3) Přijdeš na nějakou schůzi MS a necháš se ogrilovat (požádám nahlásit dopředu ať mohu bod grilování dát do programu)
4) Přijdeš na nějakou schůzi KS a necháš se ogrilovat (požádám taky dát vědět, ať víme, že máme přijít)
5) Vyžádáme si stanovisko PKS Praha
6) Proběhne hlasování MSP3
7) Proběhne hlasování PMSP3, kterým bude rozhodnuto o žádosti

Omlouvám se za dlouhou pauzu - nějak jsme se PMS nedohodli, kdo bude mít na starosti odpovědi v této sekci fora.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Dosedel za příspěvek:
V__

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 809
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1353 poděkování
Dostal poděkování: 1104 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová žádost o členství

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

Na základě hlasování: viewtopic.php?f=983&t=50067

Rudolf Belec nebyl přijat do České pirátské strany a zároveň do MSP3.

Zamykám vlákno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Dosedel za příspěvek:
V__

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Praha 3“