Zájem o členství

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Apolena.Ondrackova
Člen KS Praha
Příspěvky: 21
Registrován: 15 lis 2019, 07:44
Profese: Compliance/Legal
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Zájem o členství

Příspěvek od Apolena.Ondrackova »

Dobrý den všem,

jmenuji se Apolena Ondráčková a po zralé úvaze jsem se rozhodla ucházet se o členství v Pirátské straně.

K tomuto rozhodnutí jsem dospěla primárně z toho důvodu, že bych ráda proaktivněji participovala na dění a vývoji na komunální úrovni, konkrétně na Praze 3. Věřím, že právě v rámci Pirátské strany, jejíž cíle (a způsoby k jejich dosažení) jsou mi blízké, budu moci přispět svým dílem.

Pouze ve stručnosti se představím. Vystudovala jsem práva s evropskými studii na University of Exeter (Velká Británie). V tuto chvíli pracuji v oblasti compliance v nadnárodní společnosti a zároveň působím jako externí právní konzultant pro nevládní neziskovou organizaci. Mezi mou expertízu patří ochrana oznamovatelů protiprávního jednání a korupce ve sportu.

Jsem toho přesvědčení, že „co“, je stejně důležité jako „jak“, a proto bych se na komunální úrovni v obecné rovině ráda věnovala tématům jako transparentní financování (smysluplné a průhledné užívání veřejných financí a jejich kontrola) a otevřenému přístupu k informacím (vůči občanům).

Děkuju a budu se těšit na případnou spolupráci!

Apolena
Tito uživatelé poděkovali autorovi Apolena.Ondrackova za příspěvky (celkem 3):
Michal.Zachar, Frantisek.Dosedel, Stepan.Strebl
Michal.Hrib
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 127
Registrován: 29 srp 2019, 15:58
Profese: Koordinátor Praha
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 140 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Michal.Hrib »

Ahoj Apoleno, děkuju za tvé představení. Víc informací o členství se dozvíš na našich stránkách https://praha.pirati.cz/ v sekci připoj se. Můžeme si ale také kdykoliv domluvit osobní schůzku v Pirátském centru, kde bychom členství probrali. Ještě bych tě rád pozval na krajskou schůzi, kterou pořádáme tento čtvrtek od 18.00 v Pirátském centru, jedním z bodů programu je právě představení a grilování zájemců o členství.

Michal Hrib
michal.hrib@pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“