Krajske volby 2020 - nominace Hany Brňákové na čelo kandidátky

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Podporuji kandidaturu Hany Brňákové na čelo krajské kandidátky

Pro
13
38%
Proti
9
26%
Zdržuji se
12
35%
 
Celkem hlasujících: 34 - Celkem hlasů: 34

MarianB
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 680
Registrován: 04 dub 2016, 21:13
Dal poděkování: 1004 poděkování
Dostal poděkování: 1146 poděkování

Krajske volby 2020 - nominace Hany Brňákové na čelo kandidátky

Příspěvek od MarianB »

Ahoj,

tímto nominuji do čela kandidátky pro krajské volby @Hana.Brnakova. Hanka je zakládající členkou a současnou místopředsedkyní MS Opavské Slezsko, zkušenou opavskou zastupitelkou a 1. náměstkyní primátora. Dříve pracovala jako ředitelka neziskové organizace, poskytující sociální služby a poradenství osobám se zdravotním postižením. V současnosti má jako náměstkyně primátora v gesci úseky rozvoje města a strategického plánování, informatiky, kultury, školství a sportu. Hanku znám jako mimořádně pracovitou a slušnou političku, která by jistě byla posilou pro naší krajskou kandidátku.

Určitou nevýhodou je to, že Hanka vykonává uvolněnou funkci náměstkyně primátora, takže její časové možnosti budou do jisté míry omezené a na kraji by tudíž mohla vykonávat pouze neuvolněnou funkci. K tomu, jak by tyto funkce případně skloubila se asi nejlépe vyjádři sama Hanka.

Hanku prosím také o vyjádření, ve které skupině by případně chtěla kandidovat.

Profil kandidátky

Edit: doplněna anketa
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarianB za příspěvky (celkem 3):
Jakub.Dedek, Romana.Korosi, Hana.Brnakova

If we have data, let's look at the data.
If all we have is opinions, let's go with mine.

Uživatelský avatar
Zuzana.Klusova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 284
Registrován: 01 lis 2014, 21:31
Profese: Asistentka, PR a média
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 625 poděkování

Re: Krajske volby 2020 - nominace Hany Brňákové na čelo kandidátky

Příspěvek od Zuzana.Klusova »

Ahoj, ráda bych všem nominovaným položila tytéž otázky, ať si usnadníme grilování. Tady jsou:

1) Proč bychom měli na čelo kandidátky zvolit právě tebe?
2) Jaká je tvá motivace kandidovat právě do kraje?
3) Jsi členem strany? Pokud ano, jak dlouho a co tě motivovalo k nalodění? Pokud ne, ztotožňuješ se zcela s programem Pirátů? Případně kde nejsi úplně v souladu.
4) Jakou gesci bys chtěl mít na starost, čemu rozumíš, co tě zajímá?
5) Se kterou z politických stran na kraji si dokážeš představit koalici?
6) Pokud nebudeš zvolen na čelo kandidátky, hodláš se i přesto zapojovat do kampaně?

Děkuji za odpovědi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Klusova za příspěvek:
Hana.Brnakova
anonym28341
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 80
Registrován: 18 zář 2019, 13:33
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Krajske volby 2020 - nominace Hany Brňákové na čelo kandidátky

Příspěvek od anonym28341 »

Mariane nesouhlasím, aby Hanka byla na čele Opavské kandidátky a to z těchto důvodů:

- Hanka ještě nedávno tvrdila, že nebude na přední místa z časových důvodu kandidovat
- Má neuvolněnou funkci a nechceme přeci žádné vysoké komulace funkcí
- Jelikož je zastupitelka a 1.náměstkyně v Opavě a jak víme momentálně jsou v Opavské koalici docela velké problémy, město se připravuje na velké investice, měla by vykonávat tuto funkci na 100 %
- Také moc dobře víme, že máme 5-zastupitelů. Hanka je předseda zastupitelského klubu a předávání informací už jen mezi těmito zastupiteli vůbec nefunguje na tož dál směrem do místní buňky. Tímto se obávám, že s krajskou funkcí se toto ještě více zhorší
- Jako místopředseda Opavského slezska, by se měla zaměřit na ztmelení Opavské buňky, která je v dnešní době totálně rozložena
- Osobně bych ji viděl na nižším místě kandidátky a zapojení do komisí

Pokud i v takovém případě Hanka chce přijmout kandidaturu tak prosím o stručné zodpovězení těchto otázek :

- kde nastal obrat či přehodnocení tvého stanoviska kandidovat na přední místa krajské kandidátky
- v případě zvolení jak se díváš na vysoké kumulované funkce ( má nám jít primárně o funkce???)
- jak bude probíhat předávání informací a to ne jen zvoleným zastupitelům směrem do Opavy
- v čem vidíš přínos či potřebu kandidovat
- jak se budeš podílet na ztmelení OS
- byla si u zrodu pirátů v Opavě, jak vidíš zapojení Honzy Štěrby v kraji po tom co již není v předsednictvu OS

Děkuji
Uživatelský avatar
Radek.Simkanic
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 759
Registrován: 25 dub 2012, 22:21
Profese: Computer vision programátor
Bydliště: Pustějov
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajske volby 2020 - nominace Hany Brňákové na čelo kandidátky

Příspěvek od Radek.Simkanic »

Andreas.Drastik píše: 27 lis 2019, 11:30 Mariane nesouhlasím, aby Hanka byla na čele Opavské kandidátky a to z těchto důvodů:

- Hanka ještě nedávno tvrdila, že nebude na přední místa z časových důvodu kandidovat
...
No nesouhlasít můžeme s ledsčím, jinak co vím tak Hanka to zatím nepotvrdila :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Simkanic za příspěvek:
Hana.Brnakova
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“
anonym81499
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 164
Registrován: 05 lis 2017, 04:45
Profese: Již nejsem členem České pirátské strany
Dal poděkování: 388 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování

Re: Krajske volby 2020 - nominace Hany Brňákové na čelo kandidátky

Příspěvek od anonym81499 »

Radek.Simkanic píše: 27 lis 2019, 19:57
Andreas.Drastik píše: 27 lis 2019, 11:30 Mariane nesouhlasím, aby Hanka byla na čele Opavské kandidátky a to z těchto důvodů:

- Hanka ještě nedávno tvrdila, že nebude na přední místa z časových důvodu kandidovat
...
No nesouhlasít můžeme s ledsčím, jinak co vím tak Hanka to zatím nepotvrdila :)
Radku, potvrdila už před týdnem :
Hanka Brňáková Potvrzuji svůj zájem o nominaci do čela kandidátky, dovedu si představit, že díky svému vzdělání v oboru Veřejná správa a sociální politika a taky 11tileté praxi v ZMO bych byla platnou "dělnicí hřiště" včetně odborných komisí, či výborů v oblasti sociální politiky, např. Komise pro občany se zdravotním postižením, Výbor sociální, dále rovněž Výbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost, Výbor pro zdravotní a preventivní péči, Výbor pro kulturu a památky (řazeno prioritně podle odbornosti).
MarianB
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 680
Registrován: 04 dub 2016, 21:13
Dal poděkování: 1004 poděkování
Dostal poděkování: 1146 poděkování

Re: Krajske volby 2020 - nominace Hany Brňákové na čelo kandidátky

Příspěvek od MarianB »

Honzo, cituješ z Facebooku, kde jsem předběžně zjišťoval zájem o nominace. Relevantní je vyjádření tady na fóru, kde Hanka dosud nepotvrdila.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarianB za příspěvek:
Radek.Simkanic

If we have data, let's look at the data.
If all we have is opinions, let's go with mine.

Uživatelský avatar
Radek.Simkanic
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 759
Registrován: 25 dub 2012, 22:21
Profese: Computer vision programátor
Bydliště: Pustějov
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajske volby 2020 - nominace Hany Brňákové na čelo kandidátky

Příspěvek od Radek.Simkanic »

Jan.Sterba píše: 27 lis 2019, 21:20
Radek.Simkanic píše: 27 lis 2019, 19:57
Andreas.Drastik píše: 27 lis 2019, 11:30 Mariane nesouhlasím, aby Hanka byla na čele Opavské kandidátky a to z těchto důvodů:

- Hanka ještě nedávno tvrdila, že nebude na přední místa z časových důvodu kandidovat
...
No nesouhlasít můžeme s ledsčím, jinak co vím tak Hanka to zatím nepotvrdila :)
Radku, potvrdila už před týdnem :
Hanka Brňáková Potvrzuji svůj zájem o nominaci do čela kandidátky, dovedu si představit, že díky svému vzdělání v oboru Veřejná správa a sociální politika a taky 11tileté praxi v ZMO bych byla platnou "dělnicí hřiště" včetně odborných komisí, či výborů v oblasti sociální politiky, např. Komise pro občany se zdravotním postižením, Výbor sociální, dále rovněž Výbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost, Výbor pro zdravotní a preventivní péči, Výbor pro kulturu a památky (řazeno prioritně podle odbornosti).
Děkuji za opravu a omlouvám se za mystifikaci, ale nikde jsem to bohužel nezaznamenal, mohu se zeptat odkud to je?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Simkanic za příspěvek:
Hana.Brnakova
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“
Hana.Brnakova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 90
Registrován: 18 lis 2014, 12:21
Profese: ředitelka NNO
Bydliště: Opava
Dal poděkování: 253 poděkování
Dostal poděkování: 107 poděkování

Re: Krajske volby 2020 - nominace Hany Brňákové na čelo kandidátky

Příspěvek od Hana.Brnakova »

Děkuji Marianovi za nominaci, kterou přijímám.
Na položené otázky ráda sama za sebe odpovím ASAP.
Přeji všem klidný zbytek pracovního týdne. :-)
Hana.Brnakova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 90
Registrován: 18 lis 2014, 12:21
Profese: ředitelka NNO
Bydliště: Opava
Dal poděkování: 253 poděkování
Dostal poděkování: 107 poděkování

Re: Krajske volby 2020 - nominace Hany Brňákové na čelo kandidátky

Příspěvek od Hana.Brnakova »

Ahoj, ráda bych všem nominovaným položila tytéž otázky, ať si usnadníme grilování. Tady jsou:

Ahoj Zuzko, děkuji za dotazy a moje odpovědi jsou pod otázkami:

1) Proč bychom měli na čelo kandidátky zvolit právě tebe?

V mém rozhodnutí kandidovat do krajského zastupitelstva v tzv. „přední linii“ mě posilují lidé, kteří mě dobře znají, ví, že jsem pracovitá, poctivá, slušná, umím být trpělivá, vytrvalá, dokážu pracovat jak v týmu, tak samostatně, mám nápady, vize a moje původní technické vzdělání mě naučilo pracovat přesně a systematicky. Mám smysl pro humor a nezkazím žádnou legraci. Jestli bych se měla zařadit do kategorií CHOVNÝ/ TAŽNÝ,tak patřím k těm „tažným“, k „dělníkům hřiště“, kteří si vždy poctivě „ odšlapou chodník jako strážník, aby se dopracovali na pozici komisaře Maigreta na Zlatnickém nábřeží“. Nejsem žádná SUPERNOVA, nemám manýry SUPERSTAR. Práci v politice jsem od počátku svého působení v zastupitelstvu statutárního města Opavy vnímala, a mám to tak stále (bez pachuti fráze), především jako službu občanům, tvrdou řeholi, když ji chce člověk vykonávat poctivě a slušně.

Jsem odborníkem v oblasti sociálních služeb se zaměřením na potřeby osob se zdravotním postižením. Svým vzděláním se orientuji ve veřejné správě a v oblasti sociální politiky, mám jedenáctileté zkušenosti z NNO poskytující sociální služby osobám s duševním onemocněním, což mě naučilo naslouchat, komunikovat, pomáhat lidem (nejen se zdravotním postižením). Mám devítileté praktické zkušenosti s výkonem funkce zastupitelky na obecní úrovni (koaliční (2010-14) i opoziční práce (2014-18), což lze prakticky a dobře využít také na krajské úrovni. Ze svého zatím ročního působení na uvolněné pozici
1. náměstkyně primátora, mohu využít nabyté vědomosti a praktické zkušenosti rovněž v oblasti školství, kultury, strategického plánování a MA21. Díky poctivému přístupu při studiu nebo dnes i přípravě materiálů do orgánů města, ale i v četbě odborné literatury, nař. Moderní obec, dokážu věcně argumentovat, dokážu se zorientovat v příslušné legislativě potřebné pro výkon veřejné funkce. Ze svého profesního života mám praktické zkušenosti ve spolupráci s KÚ MSK, kdy jsem byla zapojena jako členka, či facilitátorka dikusních fór v rámci projektů realizovaných v oblasti sociálních služeb. To vše je, myslím si, dobrým předpokladem toho, že bych Pirátům v zastupitelstvu na úrovni vyššího územně samosprávného celku nedělala ostudu, že bych rovněž důstojně zastupovala občany našeho města,potažno opavského regionu.

2) Jaká je tvá motivace kandidovat právě do kraje?

Vždy je dobré, aby mělo konkrétní město a region, v mém případě statutární město Opava, zastoupení i na kraji, aby zde byly řešeny potřeby také jeho obyvatel, resp. obyvatel celého opavského regionu. Je to stejné, jako když máme v Parlamentu poslance za náš kraj. Kraj má mj. pravomoci předkládat návrhy zákonů nebo připomínkovat zákony řešené v PS PČR, takže i v tom je dobré mít možnost přenést podněty a připomínky z dané obce, či regionu, mít možnost vyjádřit se za občany, ve spolupráci s našimi poslanci pak lze lépe prosadit potřeby našeho kraje, našich měst a obcí a zohlednit je v procesu legislativy a jejich konečných výstupů. Mám v tomto ohledu zkušenost např. v připomínkovacím procesu Zákona o sociálních službách, byť doposud k jeho kloudné aktualizaci nedošlo a jakože by bylo konečně zapotřebí nejen do tohoto zákona šlápnout).

3) Jsi členem strany? Pokud ano, jak dlouho a co tě motivovalo k nalodění? Pokud ne, ztotožňuješ se zcela s programem Pirátů? Případně kde nejsi úplně v souladu.

ANO: Registrovanou příznivkyní jsem se stala v roce 2014. Regulerně jsem se nalodila 15. listopadu 2017.
GENEZE A VZTAH K PIRÁTŮM: V roce 2014 mě moje nejlepší kamarádka Gabka Mathiasová seznámila se svým spolužákem Pavlem Kořízkem, který již v té době členem Pirátů byl. Začal mě zásobovat informacemi o Pirátech, genezi, principech, hodnotách a prioritách strany, začal mě brávat do Ostravské OPICE, kde jsem postupně poznávala další Piráty nebo jejich příznivce. V komunálních volbách v roce 2014 jsme s našim uskupením Opavané Nezávislí Občané a Piráti skončili v opozici v počtu dvou mandátů. Byly to tvrdé 4 roky, ale v tomto období jsem patřila mezi tři nejaktivnější opoziční zastupitele. Mojí inspirací a morální posilou mi byli a stále jsou Piráti v zastupitelstvu v Praze. Nelze opomenout ani podporu mých přátel v Opavě, kteří se mnou kandidovali, ale do zastupitelstva se v té době nedostali (Pavel Kořízek, Honza Štěrba, Gabka Lacková, Gabka Mathiasová). Mojí velkou inspirací je rovněž Olga Richterová, kterou jsem měla tu čest poprvé potkat osobně letos na podzim v PS PČR na konferenci k sociálnímu bydlení. Pro mě: MALÁ - VELKÁ ŽENA! Pravidelně koukám na OVM, nebo další pořady ČT 24, když tam diskutují naši poslanci. Fandím jim, pozorně jim naslouchám a mám radost, když pak slyším od přátel a známých, kteří sice nejsou voliči Pirátů, ale dovedou uznat, že naši „mluvili k věci, byli dobří, natřeli to tomu či onomu politickému „čuňasovi“..atp.“ Jsem pyšná i na poslance za náš kraj Lukáše a Ondru. Mám radost, že „neonemocněli mocí“, což je kolikrát velmi infekční i na komunální úrovni. Mám radost, že v našem kraji máme spoustu velmi schopných a vzdělaných mužů a žen, odborníků s přehledem a tolik potřebným nadhledem, silných osobností… o to více, že jsou vesměs mladší, než jsem já a spolu s mými v nalodění staršími vrstevníky, či staršími pirátskými matadory jsou mi inspirací a taky motivací jak nezakrnět politicky ani lidsky.

4) Jakou gesci bys chtěl mít na starost, čemu rozumíš, co tě zajímá?

Z profesní i zastupitelské praxe můžu být platným členem: Komise pro občany se zdravotním postižením, Výbor sociální, dále rovněž Výbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost, Výbor pro zdravotní a preventivní péči, Výbor pro kulturu a památky
(Aby bylo jasno: řazeno prioritně podle odbornosti, ne podle "mocenských choutek" ;-) ).

5) Se kterou z politických stran na kraji si dokážeš představit koalici?

Předně záleží na osobnostech, které daný politický subjekt představují a také na programové shodě a blízkých tématech. Reálně v rámci všeobecných celostátních preferencí Pirátů bychom mohli zastoupit někoho z aktuálních členů koalice. Aktuální zkušenost ve spolupráci v koalici mám s hnutím ANO a KDU -ČSL. Takže asi tak.

6) Pokud nebudeš zvolen na čelo kandidátky, hodláš se i přesto zapojovat do kampaně?

Ať tak, či onak, dle svých možností ano, s tím, že více prostoru budu mít cca od 6/2020, kdy bych měla dokončit své VŠ vzdělání (navazující Mgr. studium v oboru Veřejná správa a sociální politika).

Děkuji za odpovědi.

Rádo se stalo. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Brnakova za příspěvek:
Romana.Korosi
Hana.Brnakova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 90
Registrován: 18 lis 2014, 12:21
Profese: ředitelka NNO
Bydliště: Opava
Dal poděkování: 253 poděkování
Dostal poděkování: 107 poděkování

Re: Krajske volby 2020 - nominace Hany Brňákové na čelo kandidátky

Příspěvek od Hana.Brnakova »

Ahoj Andy,

respektuji Tvůj názor, nicméně si dovoluji vymezit se proti poznámce "měla by vykonávat tuto funkci na 100%". Tvoje subjektivní hodnocení mě mrzí, nicméně v rámci Tvého momentálního nastavení nemám šanci, abych Ti cokoliv z Tvých tvrzení vyvracela. Nebudu se tím tedy aktuálně zaobírat.

Každopádně moje vyjádření k Tvým dotazům máš uvedeno níže pod zadáním Tvých otázek.

Mariane nesouhlasím, aby Hanka byla na čele Opavské kandidátky a to z těchto důvodů:

- Hanka ještě nedávno tvrdila, že nebude na přední místa z časových důvodu kandidovat
- Má neuvolněnou funkci a nechceme přeci žádné vysoké komulace funkcí
- Jelikož je zastupitelka a 1.náměstkyně v Opavě a jak víme momentálně jsou v Opavské koalici docela velké problémy, město se připravuje na velké investice, měla by vykonávat tuto funkci na 100 %
- Také moc dobře víme, že máme 5-zastupitelů. Hanka je předseda zastupitelského klubu a předávání informací už jen mezi těmito zastupiteli vůbec nefunguje na tož dál směrem do místní buňky. Tímto se obávám, že s krajskou funkcí se toto ještě více zhorší
- Jako místopředseda Opavského slezska, by se měla zaměřit na ztmelení Opavské buňky, která je v dnešní době totálně rozložena
- Osobně bych ji viděl na nižším místě kandidátky a zapojení do komisí

Pokud i v takovém případě Hanka chce přijmout kandidaturu tak prosím o stručné zodpovězení těchto otázek :

- kde nastal obrat či přehodnocení tvého stanoviska kandidovat na přední místa krajské kandidátky

Tedy stručně: Viz odpověď na otázky Zuzky Klusové

- v případě zvolení jak se díváš na vysoké kumulované funkce ( má nám jít primárně o funkce???)

Vysoké uvolněné funkce se nemají kumulovat.
Avšak v případě, že je v daném území nedostatek splehlivých, vyprofilovaných a adekvátně kvalifikovaných lidských zdrojů, lze kombinovat uvolněnou funkci s funkcí neuvolněnou, pokud je to ku prospěchu celého týmu při naplňování společných cilů, přičemž výkon neuvolněné funkce nesmí negativně ovlivnit kvalitu výkonu uvolněné funkce a naopak.

V konkrétním případě moji kandidatury do „čela“ kandidátky za okolností, že jsem byla nominována, to vidím následovně:

1. jsem v rámci svých aktuálních možností (včetně výkonu funkce uvolněné zastupitelky) schopna usilovat max. o pozici v 3. linii (9-11 místo, nejlépe 11. místo, dovolím si citovat vtipnou poznámku Petra Pavíčka, který kandidoval do komunálek také z 11. místa a nijak s tím taky neměl problém: "dvě jedničky je víc než jedna" :-) ).
2. pokud mě členská základna podpoří a přesvědčím ji v rámci „grilování“, nemám ambice z důvodu výkonu již jedné uvolněné funkce ve městě, usilovat o souběžný výkon uvolněné funkce na kraji. Nejsem blázen ani samožer.
3. Pokud bych ve volbách v roce 202O byla zvolena do krajského zastupitelstva, budu, jak jsem již napsala dříve na naše opavské FCB vlákno a ještě dříve komunikovala osobně, či telefonicky s ostatními Piráty /Pirátkami a za tím si stále stojím, opět a klidně platnou „dělnicí hřiště“- řadovou zastupitelkou za Pirátskou stranu včetně odborných komisí, či výborů v oblasti sociální politiky, např. Komise pro občany se zdravotním postižením, Výbor sociální, dále rovněž Výbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost, Výbor pro zdravotní a preventivní péči, Výbor pro kulturu a památky (řazeno prioritně podle odbornosti).
S ohledem na skutečnost, že jednání krajského zastupitelstva probíhá 4x do roka,lze to zvládnout i s ohledem na to, že v té době bych již měla mít ukončené vzdělání a o to více času i odborných znalostí a kompetencí.

- jak bude probíhat předávání informací a to ne jen zvoleným zastupitelům směrem do Opavy

To bude na pořadu dne ve chvíli, kdy se to skutečně stane, nejspíš však podle toho, jak bude dohodnut systém, který bude všemi respektován a dodržován.

- v čem vidíš přínos či potřebu kandidovat

Tedy stručně: Viz odpověď na otázky Zuzky Klusové

- jak se budeš podílet na ztmelení OS

Chci, aby se v MS Pirátů, jejich příznivců i nestraníků v Opavě opět dostavil týmový duch, jak tomu bylo na počátku. Nicméně už Sokrates tvrdil, že sám nejsi nic. Aby došlo k nápravě, musí o to usilovat a podílet se na tom všichni, kdo rovněž chtějí, mají dobrou vůli a opravdový zájem, aby se tak stalo. Aktuálně vnímám situaci tak, že ať se udá cokoliv, vše je špatně, což ale neznamená, že nad dalšími možnostmi řešení nepřemýšlím a nepřestávám věřit, že krizi zvládneme.

- byla si u zrodu pirátů v Opavě, jak vidíš zapojení Honzy Štěrby v kraji po tom co již není v předsednictvu OS

Myslím, si, že skutečnost, že aktuálně nebyl zvolen do předsednictva našeho MS, jej nijak nelimituje do zapojení v kraji. Vše záleží na něm a jeho přístupu k nastalé situaci, kterou může vnímat zhrzeně a naštvaně, nebo jako příležitost k vlastní sebereflexi. Stejně jako každý má své silné stránky, na kterých může stavět. Zda jich správně využije, opět záleží jen na něm.

Děkuji

Rádo se stalo.

Klidné prožití nastávajícího adventního času.
Odpovědět

Zpět na „Členské podněty a nominace“