Nominace Petra Tkadlec do RV

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Nominuji Petra Tkadlece do RV

pro nominaci
74
42%
proti nominaci
84
48%
zdržuji se
18
10%

Celkem hlasujících: 176 - Celkem hlasů: 176

Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 22464 poděkování

Re: Nominace Petra Tkadlec do RV

Příspěvek od Martin.Kucera » 21 lis 2019, 22:56

Petr.Tkadlec píše:
21 lis 2019, 22:24
Nerad bych tady veřejně říkal, které mám pohlaví
Určitě nejsi tkan ani guur. ;)
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Martin.Kucera

Příspěvek od Martin.Kucera » 23 lis 2019, 06:49

Petr.Tkadlec píše:
21 lis 2019, 18:03
Chlastám 1-2 týdně o víkendu, když nemám dceru a dělá to tak většina národa.
Jenže IMHO většina národa nevolá o půl druhé v noci jiným lidem. Ani když je tou dobou ožralá.
Pokud chceš být Pirátům užitečný, jistě to zvládneš i bez funkce v RV. A až se dokážeš ovládat, pak se teprv ucházej o naši podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, sery.pavel, Petr.Tkadlec, Martina.Urbankova
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Jarmil
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: programátor
Dal poděkování: 148 poděkování
Dostal poděkování: 491 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmil » 23 lis 2019, 07:50

OFFTOPIC[quote=Andrej.Ramaseuski post_id=658018 time=1574361689 user_id=10671]
...nejhorsi byl pochod smrti pres obrovske hory...
[/quote]

Nevím kam jste lezli, ale na Valachách žadné obrovské hory nemáme. Enem takové kopečky :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jarmil za příspěvky (celkem 2):
Dan.Lestina, Marek.Necada
Opravář Nalodění, autor pirátského Pupíku etc.
----------------------------------------------------
Face your fears, live your dreams.

Martin.Kucera

Příspěvek od Martin.Kucera » 23 lis 2019, 07:57

Jarmil píše:
23 lis 2019, 07:50
Andrej.Ramaseuski píše:
21 lis 2019, 19:41
Nevím kam jste lezli, ale na Valachách žadné obrovské hory nemáme. Enem takové kopečky :)
Hele, já si moc dobře pamatuju školní výlet na gymplu a valašské kotáry, kde stál člověk vzpřímeně a měl svah nanejvýš metr před nosem. ;)

Jarmil
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: programátor
Dal poděkování: 148 poděkování
Dostal poděkování: 491 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmil » 23 lis 2019, 08:11

Martin.Kucera píše:
23 lis 2019, 07:57
Jarmil píše:
23 lis 2019, 07:50
Andrej.Ramaseuski píše:
21 lis 2019, 19:41
Hele, já si moc dobře pamatuju školní výlet na gymplu a valašské kotáry, kde stál člověk vzpřímeně a měl svah nanejvýš metr před nosem. ;)
No, vždyť to říkám, kopečky. Možná se rozcházíme v terminologii :)
A jinak protáhnout hosty přes největší krpál v okolí je standardní valašská uvítací/testovací procedura. Pražáky přes větší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jarmil za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Tauer, Jenda, Libor.Adamek
Opravář Nalodění, autor pirátského Pupíku etc.
----------------------------------------------------
Face your fears, live your dreams.

Jenda
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Product Manager
Dal poděkování: 476 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda » 24 lis 2019, 08:34

Vím, že na faktu nominace to už nic nezmění, přesto bych rád vyjádřil podporu nominaci Petra Tkadlece do RV.

Tak, jak jsem měl možnost jednání RV byť zvenčí sledovat, odváděl vždy nad rámec povinností svůj díl práce, aktivně se účastnil rozpravy i hlasování, aktivně vystupoval a vystupuje i zde na fóru, narozdíl od některých jiných členů RV, kteří jsou v RV i na fóru skoro neviditelní.

Občas každý udělá chybu, je dobré, aby nebyla systémová a aby jí člověk nebagatelizoval a poučil se z ní. Co se týče toho, že se někdo napil a někomu volal, tak to nedovedu hodnotit, protože jsem u toho nebyl, a nedovedu vyhodnotit, nakolik jde o závažný systémový problém, nebo nakolik jde o zveličování nějaké velmi vzácné události ať už z jakýchkoliv důvodů. Toto je věc svědomí kandidáta. Já mohu hodnotit, co zde na fóru vidím.

Pouze bych apeloval, aby se každý člen RV včetně PK snažil množství různé byrokracie a předpisů spíše snižovat, a při každé rozpravě i hlasování vždy bedlivě zvážil, jestli je to skutečně potřebné opatření či rozhodnutí, vyslovil bych se pro určitý minimalismus, dříve než se stane džungle předpisů zcela nepřehlednou pro většinu členů a příznivců.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jenda za příspěvek:
Petra.Smutna

Petra.Smutna
Republikový výbor
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 860 poděkování
Dostal poděkování: 1145 poděkování

Příspěvek od Petra.Smutna » 24 lis 2019, 08:44

Věřím tomu, že nejsme strana lidí tak jednoduše uvažujících, abychom lidi, kteří něco dělají a to něco dělají jednoznačně dobře, odstavovali proto, že nejsou čistí jako okvětní plátky lilia. Na Petrovi s Vojtou RV stále ještě stojí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Smutna za příspěvek:
Jenda

Martin.Kucera

Příspěvek od Martin.Kucera » 24 lis 2019, 09:29

Jenda píše:
24 lis 2019, 08:34
Co se týče toho, že se někdo napil a někomu volal, tak to nedovedu hodnotit, protože jsem u toho nebyl, a nedovedu vyhodnotit, nakolik jde o závažný systémový problém, nebo nakolik jde o zveličování nějaké velmi vzácné události ať už z jakýchkoliv důvodů.
Bohužel nejde o velmi vzácnou událost, ale opakovaný problém.
Petra.Smutna píše:
24 lis 2019, 08:44
Na Petrovi s Vojtou RV stále ještě stojí.
A když Vojtu zvolí do RP, tak se RV zhroutí?
Petra.Smutna píše:
24 lis 2019, 08:44
abychom lidi, kteří něco dělají a to něco dělají jednoznačně dobře, odstavovali proto, že nejsou čistí jako okvětní plátky lilia.
Fakt chceš tím, že je někdo schopný v jedné oblasti, omlouvat nežádoucí chování v jiné oblasti?
To už jsem někde viděl a není to tak dávno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
sery.pavel, Vojtech.Pikal

Jenda
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Product Manager
Dal poděkování: 476 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda » 24 lis 2019, 09:40

Martin.Kucera píše:
24 lis 2019, 09:29
Jenda píše:
24 lis 2019, 08:34
Co se týče toho, že se někdo napil a někomu volal, tak to nedovedu hodnotit, protože jsem u toho nebyl, a nedovedu vyhodnotit, nakolik jde o závažný systémový problém, nebo nakolik jde o zveličování nějaké velmi vzácné události ať už z jakýchkoliv důvodů.
Bohužel nejde o velmi vzácnou událost, ale opakovaný problém.
Opakovaný znamená 2x, 3x, 4x, ...10x?
Jaké konkrétní problémy to Pirátům způsobilo? (mám na mysli např., jestli v takovém stavu volá tchýni, není to asi tak zásadní pirátský problém, jako kdyby volal v takovém stavu šéfredaktorovi televizní stanice)
Co je obsahem takových hovorů a jsou nějak formou či obsahem závadné? Pokud ano, jak?

Myslím, že jestli tu byla nakousnuta taková situace, tak by se to mělo čtenářům mimo řady RV nějak osvětlit.

Petra.Smutna
Republikový výbor
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 860 poděkování
Dostal poděkování: 1145 poděkování

Příspěvek od Petra.Smutna » 24 lis 2019, 10:07

Martin.Kucera píše:
24 lis 2019, 09:29

A když Vojtu zvolí do RP, tak se RV zhroutí?

Fakt chceš tím, že je někdo schopný v jedné oblasti, omlouvat nežádoucí chování v jiné oblasti?
To už jsem někde viděl a není to tak dávno.
1. Nezhroutí. Ve své práci jsem historicky až příliš často byla svědkem toho, jak byli lidé, kteří se někde osvědčili, vytahování jinam (nechci říkat: "dál a výš"), čímž velmi často došlo ke dvěma následkům a poté ještě k jednomu: jednak se úplně zbytečně zkomplikovala činost té oblasti, odkud daný člověk odešel jen tím, že nevychoval/nedorostly vhodné náhrady (a přesně na to upozorňuji v otázce RV - že Vojtův čas ještě nepřišel), jednak (a to věřím, že není případ Vojty) daná hvězda jinde pohasla, protože to, že jsi dobrý v jednom a máš kombinaci vlastností a schopností proto, být v tom dobrý, ještě neznamená, že máš kombinaci znalostí, zkušeností, schopností a vlastností pro práci jinde (znovu opakuji, toto nevytahuji kvůli Vojtovi, ale obecně, abychom si v obecné rovině uvědomili). Takže to, co vždy a bez výjimky následodvalo poté: hvězda někde výš či jinde pohasla, a místo toho, aby byla vrácena tam, kde byla ku.va dobrá, odcházela do zapomnění jako looser hledat si a vydupávat si znovu své místo na slunci někde jinde, někde jinak.

2. Neustále mě překvapuje, kolik z nás funguje na bázi černá x bílá a mezitím velké prázdné nic :(
Nežádoucí chování v jiné oblasti řešme, máme-li na to páky. Máme nějaké interní psychology? Kdo z nás zkoušel jedinci nějak konstruktivně pomoci, s výjimkou Ivana? Nicméně, rozhodně jej nemůžeme omlouvat, pokud zasahuje do práce daného člověka. (A ne, Martine, neviděl - nyní mícháš jablka s hruškami, nedávno jsi byl svědkem jiného ranku problému).
Já osobně jsem dosud nebyla svědkyní toho, že by Petrovy způsoby trávení volného času přímo zasáhly do jeho práce jednatele RV či člena RV, takže nevidím jediný důvod, proč bych měla "stínat hlavy" za to, že se občas (mimo svoji funkci jednatele/člena RV) chová nepatřičně, a že i mně samotné umí slušně lézt na nervy.
Takže se obloukem vracím k 1. - je pro tebe řešením celkem významně nabořit kvalitu fungování a chod RV tím, že Vojta vyjádřil přání realizovat se v RP, tedy mu otevřeme dveře, a Petrovi dáme ťafku za to, že si neumí narovnat své soukromí a otravuje tím čím dál víc lidí na foru? To bude slušnej vlastňák :idea:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Smutna za příspěvek:
Libor.Adamek

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“