Vojtěch FRANTA

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj, PMS Mariánské Lázně

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vojtech.Franta
Garant/ka programového bodu
Příspěvky: 37
Registrován: 24 srp 2014, 15:21
Profese: architekt
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 74 poděkování
Dostal poděkování: 83 poděkování

Vojtěch FRANTA

Příspěvek od Vojtech.Franta »

Asi mě všichni znáte, ale pro jistotu - ročník 1985, architekt, exstarosta, exmístostarosta Mariánských Lázní a teď uvolněný zastupitel Karlovarského kraje za oblast cestovní ruch, lázeňství a UNESCO. Žiju ve stabilním vztahu s nejlepší ženou na světě a máme dva krásný malý kluky.

A již po téměř přezrálé úvaze jsem se rozhodl podat si přihlášku k místnímu sdružení pirátů. Budu rád hájit barvy pirátů, tak jak jsem to dělal celou dobu, tentokrát snad již jako člen strany. Budu rád za vaší podporu a já rád podpořím Mariánské Lázně.
Musím se přiznat, že jsem prvně nechtěl být součástí žádné politické strany, teď ale vidím, jak Piráti fungují, že má smysl napříč tou stranou spolupracovat a že je dobré, když jsou všichni na jedné palubě. Zároveň jsem musel důvěru nabít i díky zkušenosti s panem europoslancem a snaze o mé odvolání jako starosty města. To už jsou naštěstí časy minulé a já jsem rád, že se to v čase vyčábřilo. Zároveň se musím přiznat, že odbornější a motivovanější kolektiv krajského úřadu je daleko příjemnějším prostředím, než "zvláštní" rozložení pod taktovkou "kontroverzního" tajemníka na městě. Tedy svým způsobem jsem se za tu celou dobu zorientoval, přeskládaly se mi priority a naučil jsem se fungovat na tom kraji. Daří se mi naplňovat vše co jsem si předsevzal - Krajská destinačka a nastavování dalších destinačních úrovní, založení první veřejné výzkumné instituce na území kraje - Institutu lázeňství a balneologie, zápis Hornické krajiny Erzgebirge/Krušnohoří na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO a snad zápis Great Spas of Europe na tentýž seznam příští rok.
Příští rok jsou volby do krajů, vytvořil jsem základ programu pro kraj, rád bych ten program obhájil. Bylo by dobré, kdybych jej hájil ve vyšších místech na kandidátce, k tomu jsem se přihlásil a podal kandidaturu na lídra celé kandidátky. Pokud vás můžu o něco podpořit, tak mě podpořte i v tomto. Je to také jeden z důvodů, proč si podávám přihlášku k pirátům.

Ještě chci poděkovat všem místním pirátům, kteří se mě snažili dlouhodobě podporovat, vaší podpory si vážím.
Těšim se na grilování!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Franta za příspěvky (celkem 2):
Petr.Tresnak, Daniela.Bila

Vojtěch Franta
náměstek hejtmana Karlovarského kraje
Email: vojtech.franta@pirati.cz
Telefon: +420 607 012 476

Uživatelský avatar
Petr.Tresnak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 914
Registrován: 01 srp 2009, 20:48
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 979 poděkování
Dostal poděkování: 1037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vojtěch FRANTA

Příspěvek od Petr.Tresnak »

Tož vítej :) a jsi zván každé první pondělí v měsíci na schůzi MS. Ale to asi pro Tebe není nic nového.
A každopádně díky moc za to rozhodnutí, na které asi mnoho z nás dlouho čekalo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tresnak za příspěvek:
Vojtech.Franta
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Uživatelský avatar
Vojtech.Franta
Garant/ka programového bodu
Příspěvky: 37
Registrován: 24 srp 2014, 15:21
Profese: architekt
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 74 poděkování
Dostal poděkování: 83 poděkování

Re: Vojtěch FRANTA

Příspěvek od Vojtech.Franta »

Petr.Tresnak píše: 19 lis 2019, 11:58 Tož vítej :) a jsi zván každé první pondělí v měsíci na schůzi MS. Ale to asi pro Tebe není nic nového.
A každopádně díky moc za to rozhodnutí, na které asi mnoho z nás dlouho čekalo.
Díky moc Píťo.
Vidíš, hned to další první pondělí v měsíci mám v kalendáři setkáni s hejtmankou, starosty, poslanci a senátory v Nostressu. Takže?

Vojtěch Franta
náměstek hejtmana Karlovarského kraje
Email: vojtech.franta@pirati.cz
Telefon: +420 607 012 476

Uživatelský avatar
Martin.Kalina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 63
Registrován: 05 říj 2013, 16:41
Profese: dispečer mezinárodní dopravy
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování

Re: Vojtěch FRANTA

Příspěvek od Martin.Kalina »

Vojtech.Franta píše: 19 lis 2019, 12:22
Petr.Tresnak píše: 19 lis 2019, 11:58 Tož vítej :) a jsi zván každé první pondělí v měsíci na schůzi MS. Ale to asi pro Tebe není nic nového.
A každopádně díky moc za to rozhodnutí, na které asi mnoho z nás dlouho čekalo.
Díky moc Píťo.
Vidíš, hned to další první pondělí v měsíci mám v kalendáři setkáni s hejtmankou, starosty, poslanci a senátory v Nostressu. Takže?
zdravím Vojto. Já o tom vím a myslím, že tě z pirátské schůze protentokrát můžeme omluvit. Už jen proto, že já na setkání na kraji nepojedu, protože mám pravidelnou kávu se starostou a nebudu šidit lidi z Mariánek kvůli akci na kraji. Tak by bylo asi fajn, kdyby tam alespoň někdo z ML byl.
Martin Kalina
předseda MS Mariánské Lázně
starosta a člen zastupitelstva města Mariánské Lázně
Uživatelský avatar
Martin.Kalina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 63
Registrován: 05 říj 2013, 16:41
Profese: dispečer mezinárodní dopravy
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování

Re: Vojtěch FRANTA

Příspěvek od Martin.Kalina »

za mě: jsem rád, že Vojta k tomuto rozhodnutí došel. Dlouhodobě naše principy hájí a pod Piráty kandidoval a odvádí pro lidi v KV kraji dobrou práci. Na kraji je za ním vidět opravdu velký kus práce a jsem rád, že se rozhodl se k Pirátům dát oficiálně. Tolik za mě co se "grilování" týče, protože Vojtu znám už dost dlouho na to, abych o něm věděl vše co potřebuji. Jeho přihlášku a kandidaturu podpořím. Počkám do konce tohoto týdne a pak na fóru založím hlasování předsednictva MS o přijetí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kalina za příspěvek:
Vojtech.Franta
Martin Kalina
předseda MS Mariánské Lázně
starosta a člen zastupitelstva města Mariánské Lázně
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Mariánské Lázně“